Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34947 odpowiedzi na ten temat

#15861 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1144 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę Heidi rozmawialiśmy o tym na gg ;)
Dokładnie @Bystra dyskusja dawno skończona ale @wdaniel nie przepuści żadnej okazji żeby mi dokopać po ostatniej sprzeczce chociaż nie pisze bezpośrednie do mnie to wiem że o mnie chodzi... Kolego przenieśmy się może na priv, tak jak zrobiła @Heidi jak masz coś do mnie nie musimy prać brudów tutaj na forum...
A poza tym nikt mi nie zabroni pisać tutaj i wszystko było w temacie DZIEWCZYNA (o kobietach była dyskusja) NA GOSPODARKĘ (oranie, koszenie, siew pielęgnacja ogródków) :P Ja traktuje to z dystansem na luzie w realu nigdy bym się nie odważył tak rozmawiać z kobietą ale to jest forum kategoria HydePark więc ''luźne gadki'' Kończę temat @wdaniel jeśli masz mi coś do powiedzenia pisz na priv...

Edytowany przez pedro2, 13 listopad 2013 - 23:37.

KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:26
  •  

#15862 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę Tak czy inaczej żaden inny wątek jak o tych Waszych ogrodach w tak szybkim czasie nie rozkręcił tematu ja ten a i ilu użytkowników się zaczęło udzielać :)

#15863 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę

Pytanie do pań @banan, @bystra, @baziula czy poczułyście się urażone bądź jakoś dotknięte moimi wypowiedziami??

Ja np na nikogo sie NIE obrazam, Mamy tu forum kazdy jest z innej czesci polski, kazdy ma inne poglady, kazdy jest inaczej wychowany, a tu na forum mozna posiedziec wieczorem porozmawiac wyrazic swoje spostrzezenia posmiac, albo i sie ............ :D

Mnie nawet @szmergiel nie urazil. :D

@Heidi jak fajni faceci i szybko zaczaja temat to i sie udzielaja. Jak to przyslowie mowi JESTES W STADZIE WRON TO KRACZ JAK ONE; :D

Edytowany przez banan575, 13 listopad 2013 - 19:34.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15864 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:47

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli komuś temat nie odpowiada to po co czyta a potem wypisuje że kogoś obraża ,trzeba do wszystkiego podchodzić z dystansem ,a skoro na forum pojawili się wykształceni inteligenci to niech zaproponują ciekawy temat co by menele i gimnazjaliści mogli poczytać.No koledzy do dzieła.

#15865 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę A my @Tomcio i reszta ekspertow dostosujemy sie poziomem do danego tematu; Co nie??? :D

Edytowany przez banan575, 13 listopad 2013 - 19:54.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15866 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Czytam czasami co za banialuki tutaj wypisujecie, i tak. Każdy jest z innej gliny lepiony i inaczej lepiony, dlatego jednemu się podoba temat ogródków a drugiemu się mniej podoba. I chyba tak musi być na tym świecie, musi być trochę kolorowo. Bo co by było jak byśmy wszyscy tak samo podchodzili do danego tematu ? Po prostu nie było by o czym gadać czy tam pisać. Mnie akurat temat ogródków na chwilę rozbawił, jednak na dłuższą dyskusję zaczynał mnie nie przypadać do gustu.
I zauważyłem coś ciekawego. Otóż zawsze faceci są postrzegani jako erotomani, a tu proszę koleżanki są nic nie gorsze w te klocki

#15867 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę Oczywiście bananku i mam nadzieje że sprostamy wysokiemu poziomowi :D ,no i podstawa musi być też wesoło.

#15868 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:07

Dziewczyna na gospodarkę @Tomcio ale wielcy inteligenci boja sie rozmawiac z nami a to dlatego ze jest takie przyslowie.

NIE DYSKUTUJ Z I.... BO CIE SPROWADZI DO SWOJEGO POZIOMU A POTEM POKONA DOSWIADCZENIEM; :D :D :D :D :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15869 Share DAMIANT25

DAMIANT25

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę A ja tam lubię poczytać wasze wypowiedzi i od razu uśmiech pojawia się na twarzy. trzeba podhodzic do wszystkiego na luzie bo się zeświruje. Takie jest moje zdanie.

#15870 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3191 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę @Bystra jak nie oczekuję od nikogo przeprosin, bo Ty zdaje się dystansowałaś się od tego tematu. Osobiście też mnie to nie dotknęło, tylko temat wydał mi się jakby nie na miejscu i nie w takim miłym towarzystwie. Tak jak @Sokan przez pierwsze kilkanaście postów śmieszyło a późnij to już każdy wie jak było. Nie mam co się tłumaczyć. Mogę przeprosić za swoje teksty o panach spod sklepu.
Chcecie nowego tematu? Czytam ten wątek od dawna, ale nie pamiętam, żeby był poruszany. Otóż moi drodzy chodzi o "swatanie" ludzi. Kiedyś to było niemalże normą, choćby pokolenie naszych rodziców. Mówią w wielu programach dokumentalnych, że to chemia łączy ludzi a dokładniej ich zapach. Co jednak powiecie o takich swatanych małżeństwach. Osobiście znam 2 bliskie mi przypadki. Na początku był kuzyn a on miał nowego kumpla. Kumpel zaś miał siostrę, więc poznał ich ze sobą. Ona przyzwoicie ładna on ze sporą nadwagą a mimo to są razem już chyba ok 6 lat. Mieszkają wspólnie.
Drugi przypadek bliższy mi to mój brat. Pracował i pracuje w tartaku Ikei a wraz z nim wiele innych osób. Jak to wszystko się zaczęło nie wiem, bo nie pytałem a on pewnie by nie dopowiedział, bo jakoś tak się stało, że w rodzinie nikt z nas nie jest zbyt wylewny. Fakt jest, że znają się też ok 6 lat. Od 2 lat są małżeństwem a od czerwca rodzicami. Ja jestem ojcem chrzestnym :D . Mają wspólne mieszkanie i dogadują się mimo, że każde ma swój charakter. Moim zdaniem jeśli trafią na siebie normalne, inteligentne osoby, które potrafią rozmawiać o swoich problemach to nie widzę powodu dlaczego związek nie miałby przetrwać.
Kiedyś usłyszałem chyba w filmie, jednak miało to rację..."żeń się, miłość przyjdzie z czasem"
No to się rozpisałem, ale dawno chciałem poruszyć ten wątek. A teraz czy wy znacie jakieś szczęśliwe przypadki swatania i jakie jest wasze zdanie na ten temat.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15871 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę hmm pary które znam poznały się zazwyczaj albo przez internet albo w barze hmm ja raz ustawiłam moją koleżankę z moim kolegą ale to była totalna porażka, on nic nie mówił był taki nieśmiały a ona cały wieczór przegadała i tak się tym stresowała że on nic nie gada - bała się martwej ciszy, że aż spiła się na tej randce :ph34r: Później też chciałam swatać jedną parę on ją zabrał na swoją studniówkę i tak się stało że dosypali mojej koleżance narkotyki do szampana i straciła przytomność (to było ich pierwsze spotkanie) więc też raczej za dobrze to nie wyszło. Słaba ze mnie swatka.

Osobiście poszłabym na to bez 2 zdań z pocałowaniem ręki gdyby ktoś wybrał mi męża i kazał się żenić :D najlepiej żeby to zrobili rodzice bo ja sama chyba nie wiem co jest dla mnie dobre i odpowiednie :unsure:

#15872 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:18

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanko banan trafne przysłowie a jeśli komuś dany temat nie odpowiada to niech nie bierze w nim udziału i cała filozofia a nie po tygodniu mieszać ludzi z błotem a po za tym każdy temat robi się kiedyś nudny nawet te rozpoczęty przez wybitnych naukowców
@Thomsa2135 każdy żart ma swoją granice ale jeśli nikogo nie obraża ani nie poniża to chyba nie ma się czego czepiać a o swataniu jak się mówi w dzisiejszych czasach to u młodzieży budzi śmiech bo to tylko w czasach naszych rodziców a czy zapoznawanie się przez kolegów lub koleżanki to nie swatanie?

#15873 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:43

Dziewczyna na gospodarkę Mnie swatanie (swatki jak nazywano dawniej)kojarzy sie z biurem matrymonialnym tylko dziś w erze komputerów jest to na większą skalę ,dziś nie wydaje mi się to złą rzeczą ponieważ każdy samotny ratuje się jak może aby nie być samemu ,dobieramy się samemu wg, gustów zainteresowań potrzeb bez przymusu ale dawniej jak rodzice wybierali lubą lub odwrotnie mogło to być porażką do końca życia ,kierowani statusem społecznym lub bogactwem(posagiem) skazywali młodych na miłość platoniczną lub cierpienie .

#15874 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę Moja koleżanka z liceum pod namową rodziców znalazła chłopaka, a raczej oni jej znaleźli z odpowiednim statusem materialnym ect. Zaraz po ukończeniu szkoły średniej wzieła z nim ślub. Rodzice wszystko im wyszykowali. Pojawiło się nawet dziecko z tego małżeństwa. Efekt? Kochanek parę lat po ślubie, walka o dziecko, nie dbanie o dziecko ze strony matki, utrudnianie kontaktów z dzieckiem ojcu... więc lepiej niech się rodzice nie mieszają i nie decydują bo tylko z tego same nieszczęścia.

#15875 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę A najgorsze w tym wszystkim jest to ze jak mlodzi sa razem a jedno z nich slucha swoich rodzicow a nie meza lub zony
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15876 Share SOKAN

SOKAN

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 577 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę

Osobiście poszłabym na to bez 2 zdań z pocałowaniem ręki gdyby ktoś wybrał mi męża i kazał się żenić :D najlepiej żeby to zrobili rodzice bo ja sama chyba nie wiem co jest dla mnie dobre i odpowiednie :unsure:

No to cię pocieszę. Mam tak samo :wacko:

#15877 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę Dokladnie czlowiek powinien mieć wolny wybór ,aż sie dziwię że to co napisałem przed chwila ma miejsce po dziś dzień no i są tego efekty.

#15878 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 13 listopad 2013 - 22:13

Dziewczyna na gospodarkę średniowiecze sie marzy niektórym tutaj
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#15879 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Patrzac na dzisiejszy czas to widze wspolczesne sredniowiecze. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15880 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 listopad 2013 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę

No jeśli nie koniecznie rodzice, to mogę ja Ci się kazać żenić, albo wyjść za mąż, żaden dla mnie problem. :P no nie musisz nawet zaraz mnie całować za to po rękach. :lol: