Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34861 odpowiedzi na ten temat

#15841 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 11 listopad 2013 - 13:30

Dziewczyna na gospodarkę Lubie na ostro ;D ciekwie sie robi
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:02
  •  

#15842 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 21:33

Dziewczyna na gospodarkę No ostatnio AF mnie tak wciagnelo ze nie myslalam o niczym tylko o zdradzie. I jakiem jechala tom tak przydzwonila mondziakiem az sie na latarni zatrzymalam. :D

Teraz trzeba do nocy zapierdzielac zeby na naprawe kase zbierac. :rolleyes:

Edytowany przez banan575, 11 listopad 2013 - 21:33.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15843 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 11 listopad 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę Jaki z tego morał?Zdrada do niczego dobrego nie prowadzi. ;)
Ps.Dobrze że nic Ci się nie stało.

#15844 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę Oj bananku kochany dobrze że jesteś cały :P

#15845 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę No mi tam sie nie stalo nic, samochod tez nie ucierpial (do wymiany tylko lampa przednia bo pekl plastik na kierunku i zbiorniczek plynu spryskiwaczy) gorzej z latarnia :D

No i teraz trzeba zapierdzielac zeby zarobic na to. :D

No i trzeba bylo z mezem sprawy zalagodzic :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15846 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 listopad 2013 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę Tak te ogórki w główce, te pługi, a potem się nie myśli, oj ja tu chyba zrobię porządek. :P :D

#15847 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę ale wiesz co stwierdzilam??? ze mondeo mk4 to mocne auta. :rolleyes:

Czyli mialam nosa wiedzac co kupowac. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15848 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 22:04

Dziewczyna na gospodarkę bo przód długi i kierowca daleko siedzi :)

#15849 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 listopad 2013 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę A Wiesz co ja stwierdziłem? że Macie słabą głowę, od pisania na forum zaraz myśleć o zdradzie. :P :lol:

#15850 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 22:30

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba myśleć co sie robi ;)

Edytowany przez wlkpmder, 11 listopad 2013 - 22:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15851 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 listopad 2013 - 18:40

Dziewczyna na gospodarkę Myslec to jeszcze mysle, Ale jadac autem zajechal mi droge skuter, i mialam 2wyjscia albo w skuter uderzyc, albo hamowac i odbic. I tak odbilam wpadlam na kraweznik i w latarnie. :D

To jeszcze byle jaki ze mnie kierowca nie jest. :D prawko 5lat i pierwsza stluczka.

No traktorem jakbym jechala to lampe bym zmietla i bym jechala dalej :D Tylko szkoda ze ciagnikami tak do miasta nie mozna jezdzic

No dzis dostalam kosztorys naprawy z ASO 1000zl. i auto bedzie zyleta albo igla jak kto woli. :lol:

Edytowany przez banan575, 12 listopad 2013 - 20:13.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15852 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1304 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 12 listopad 2013 - 20:48

Dziewczyna na gospodarkę Ciągnikiem do miasta można jak najbardziej jechać tylko jest jedno ale . Trzeba tak robić aby nie dać się złapać;-)

#15853 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 12 listopad 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

No dzis dostalam kosztorys naprawy z ASO 1000zl. i auto bedzie zyleta albo igla jak kto woli. :lol:

Znów ASO :ph34r: :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#15854 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 listopad 2013 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę

No traktorem jakbym jechala to lampe bym zmietla i bym jechala dalej :D Tylko szkoda ze ciagnikami tak do miasta nie mozna jezdzic

Aha i by było tylko - coś trzasnęło czy mi się zdawało :P może i dobrze że jednak nie można ciągnikami. :lol:

Tak jak ten poprzedni? :P

#15855 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 13 listopad 2013 - 12:16

Dziewczyna na gospodarkę

banan ja jestem fryzjerką i lubię mężowi we włosach pomieszać

A ja nie jestem fryzjerem i też lubię w włosach pogrzebać - szczególnie w takich długich...

Ludzie czasem dobrze trochę się wyluzować pogadać o d*pie marynie każdy z uczestników dyskusji traktuje to żartobliwie i z humorem ale jak widać nie wszyscy mają poczucie humoru

nie każdy zna się na żartach i nie każdy żart uważa za żart. Znam też i takich, co żartują w pełni twojego słowa znaczeniu z innych, a jak z nich ktoś pożartuje, to się obrażają - tacy w ogóle nie powinni żartować... Żarty z kogoś, żarty z czegoś, żart żartowi nie jest równy, podobnie jak ludzie - człowiek człowiekowi nie jest równy. Jednego coś bawi, a drugiego to irytuje...

Ciągnikiem do miasta można jak najbardziej jechać tylko jest jedno ale . Trzeba tak robić aby nie dać się złapać;-)

A od kiedy jest zakaz? Ja jeszcze nie widziałem, by przed miastem stał zakaz i sam osobiście kilka razy zajechałem z przyczepą pod sklep na zakupy zajmując 8 stanowisk parkingowych.

#15856 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3179 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę Widocznie mało jeździsz, albo twoje miasto jest malutkie. U mnie np na głównej ulicy w Szczytnie jest zakaz ruchu ciągników, pojazdów zaprzęgowych i czegoś tam jeszcze, także zakazy istnieją. Co do żartu to znam się na żartach i lubię sobie żartować, ale poziom merytoryczny ostatnich stron był zbliżony do rozmowy gimnazjalistów czy meneli spod sklepu i daleko było im do żartów. Niektóre teksty jak "...pokaż nam swój ogródek..." były niesmaczne i ni bronic się, że każdy chciał zobaczyć kwiatki i warzywa, bo wasze skojarzenia były jednoznaczne.

#15857 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 13 listopad 2013 - 13:44

Dziewczyna na gospodarkę W Opolu zakazów nie ma. W promieniu do 100km. jedyny zakaz poruszania się pojazdów wolnobieżnych jest na autostradzie...
EDIT:
Co do żartów - ja tego ogródka jak i pługów za żart też nie uznaję, podobnie jak żarty i kawały o Hitlerze i Żydach, gdyż te z kolei nie tyle, co są niesmaczne, to jeszcze naśmiewają się z ludzkiego cierpienia i śmierci człowieka. Ja zawsze mówię: "Chcesz się śmiać z czyjegoś nieszczęścia - pośmiej się z samego siebie" - można doszukiwać się w tym cytacie wieloznaczności, a nawet jest to co dla niektórych wskazane, a w szczególności dla tych, dla których pojęcie "godność człowieka", "godność kobiety", "poszanowanie dla własnego ciała" - jest też zabawne, albo obce. Przepraszam za mocne słowa, ale może do kogoś one dotrą...

Edytowany przez wdaniel, 13 listopad 2013 - 13:52.

#15858 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1129 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:21

Dziewczyna na gospodarkę wdaniel wiem dobrze że te słowa :

Przepraszam za mocne słowa, ale może do kogoś one dotrą...

były skierowane do mnie chcesz się odegrać ale mnie to nie rusza bardziej bawi :P Możesz nie uznawać tego za żart a ja uznaję i już uszanuj to tak samo jak ja szanuje Twoje zdanie... taj jak napisałeś jednego coś bawi drugiego irytuje i jest ok @Bystra ze mnie zażartowała i się nie obraziłem a czy Ciebie koleżanko @Bystra uraziły moje żarty??

''a nawet jest to co dla niektórych wskazane, a w szczególności dla tych, dla których pojęcie "godność człowieka", "godność kobiety", "poszanowanie dla własnego ciała" - jest też zabawne, albo obce.''

Pytanie do pań @banan, @bystra, @baziula czy poczułyście się urażone bądź jakoś dotknięte moimi wypowiedziami?? (wyjaśnimy sprawę) bo jak widać kolega wdaniel poczuł się zgorszony i urażony a więc PRZEPRASZAM kolegę ;) piszę to tylko i wyłącznie żeby wyjaśnić sprawę nie prowokuje do kłótni nie mam na to ochoty ;)
Thomas 2135 Niech się panie wypowiedzą czy poczuły się urażone bo to co Ci się wydaje "menele spod sklepu itp" tymi słowami obrażasz userów którzy uczestniczyli w tej dyskusji... Pozdrawiam

Edytowany przez pedro2, 13 listopad 2013 - 18:56.

KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#15859 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 16:41

Dziewczyna na gospodarkę Thomas2135 Twój post przywraca we mnie wiarę w mężczyzn. :)

Don Pedro czemu mnie wykluczyłeś z dyskusji może ja się poczułam urażona Twoimi wypowiedziami? :P

Edytowany przez Heidi88, 13 listopad 2013 - 16:46.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15860 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 18:36

Dziewczyna na gospodarkę @pedro2 nie uraziły mnie twoje żarty nawet przeciwnie rozbawiły a jeśli kolegów @wdaniel i @Thomas2135 i innch uczestników tego forum uraziły nasze wypowiedzi to przepraszam chociaż nie wiem za co i nie wydaje mi się że coś złego w tym było i jeżeli @wdaniel uważa że nasze żarty godzą w godność człowieka i brak poszanowania dla własnego ciała to mocne słowa wypowiada i chyba ich do końca nie przemyślał bo ta wypowiedz mnie obraża bo ja nikogo nie obrażam i nie latam z gołą d*pą po AF ani nigdzie indziej
A po za tym temat ogórków i ogródków dawno się skończył to po co do tego było wracać, ale koledzy są tacy skrupulatni że wszystkie posty uważnie czytają i muszą skomentować a wydawało mi się że mamy wolność słowa