Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34953 odpowiedzi na ten temat

#1561 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę to ja mam pomysł, trzeba zrobić dział, gdzie podamy swoje dane itp, i zobaczymy czy jakaś panna się zgłosi :) coś w stylu poszukiwany, poszukiwana ;d

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:12
  •  

#1562 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 11 sierpień 2011 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę klejnus wiadome, ale jakbym taką poznał i dowiedział się gdzie mieszka i jeśli daleko od razu powiedział bym, że nie ma sensu, bo droga zbyt daleka, i choćby nie wiem jakim aniołem by była.. Z drugiej stony wtedy się tak blisko nie pozna chłopak z dziewczyną jak taka odległość i więcej czasu razem za nim coś o ślubie i rodzinie przychodzi do tematu rozmowy, moja powoli zaczyna już mi o tym mówić zawsze jak wujek z kuzynkami przyjedzie 1,5 roku i 10 lat wiadome śliczne to jest i przezabwane te ich ruchy i ona wtedy maślane oczy i też już chce mieć swoje :/

#1563 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 sierpień 2011 - 21:38

Dziewczyna na gospodarkę Z tymi godzinami jazdy to się ładnie mylicie, pociągiem z Krakowa do Olsztyna jadę 8,20 h. Do Krakowa jadę 1,5 godz busem, a z Olsztyna samochodem 45 min.
FINN do mnie jechał samochodem ponad 9 h i to wyjeżdżając wcześnie rano, by korki ominąć.
Nie ma łatwo, ani lekko, muszę wam przyznać. Tęsknota jednak robi swoje...

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1564 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2011 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę No wiem jak temu zaradzić. :)

#1565 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 11 sierpień 2011 - 22:02

Dziewczyna na gospodarkę Zdradź mi ten sposób :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1566 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 11 sierpień 2011 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę przeprowadzić sie:D

#1567 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 11 sierpień 2011 - 22:10

Dziewczyna na gospodarkę Bo najprostsze rozwiązania są czasem najlepsze :)

#1568 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 sierpień 2011 - 22:11

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli Jesteś pewna że to ten jedyny to po prostu - szybciej się pobrać i po sprawie

#1569 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę Tak pobierzcie się i połaczcie hektary :D :D to co ja mam powiedzieć jak moja ewelinka w angli? na rower nie siąde i nie pojade...
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1570 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 07:11

Dziewczyna na gospodarkę Twoja ?:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1571 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 13:48

Dziewczyna na gospodarkę Łatwo się mówi przeprowadźcie się. U mnie jest ten sam dylemat i jednak żal zostawiać rodzinne strony znajomych itd. A tutaj oboje mają gospodarki. Trudny temat. Ale znajdziecie jakieś rozwiązanie:) I ja pisałem ile ja jadę:) i strzelałem. Wiadomo drogi różne i pociągi również.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#1572 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 sierpień 2011 - 14:42

Dziewczyna na gospodarkę @Farmer21, nie obraź się, ale od dłuzszego czasu obserwuje i czytam Twoje posty i odnosze wrażenie, że Ty jesteś, bardzo płytkim facetem... i w związku myslisz chyba czymś innym niż uczuciami i tym co druga osoba czuje... kiedys ludzie nie widywali się miesiącami i stworzyli udane małzenstwa i o wiele lepsze niz tacy co mieli do siebie 10 min... powiem Tobie że nie robiło na mnie to wrażenia ta odległośc...po prostu po kilku rozmowach na gg i Skype poprostu usiałem ją zobaczyć i sie przekonac czy to ta... i nie żałuje że do Niej pojechałem... teraz po żniwach też jade :D jak spotkasz ta jedyną to się przekonasz, ze odległości nie maja znaczenia... a przedewszystkim w takim związku mozna owiele lepiej poznac druga osobę i to od strony charakteru, a nie od łóżka... jak to jest w przypadku związków które maja do siebie blisko... ( nie uderzam do ciebie ) i powiem wam i tobie, e nie chciałem nawet dziewczyny nawet ze swojego powiatu, a nie o gminie nie było nawet mowy... tylko nie sądziłem , że to bedzie aż 600km.. ;) ale dajemy rade.. a i jeszcze jedno jak by mi dziewczyna wypominała, ze jak mnie nie widzi pare dni i że nie mam dla niej czasu kiedy jestem zajety pracą... to wtedy bym takiej podziekował, bo związek nie polega na wypominaniu , tylko na zrozumieniu... są rzeczy ważne i mniej ważne... chyba kazdy kto ma doczynienia z rolnictwem to wie co mam na mysli...

a co do małżeństwa, to nie taka łatwa sprawa, najpierw Martina musi skonczyc studia, a to conajmniej rok... a jeszcze nie wiadomo co bedzie za rok... ja jestem "za" jak najbardziej... ;)

a co do połączenia gospodarki to raczej nie darady, bo nie wytne pół mapy nie nie złącze aby było bliżej... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1573 Share pawe1304

pawe1304

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę

@ Bobek_Farmer A skąd wiesz że na tym portalu nie ma księdza bądź innego duchownego?? Nigdy nie wiadomo kogo można spotkać i gdzie :) Ja poznałam kilku księży motocyklistów, może i jakiś rolnik się znajdzie :) Ale teraz zadajmy sobie pytanie: Ile taki kapłan krzykał by sobie za pobłogosławienie związku małżeńskiego, jakby musiał po całej Polsce jeździć??

U mnie jest proboszcz motocyklista, kombajnista (przez kilka lat nawet jeździł do rodziców na żniwa w okolice Gdańska) i mówił, że planuje jeszcze prawko kat. C „tak z ciekawości” :) Śmiało można powiedzieć „swój chłop” :D jak będzie potrzeba to można się kontaktować :P

@FINN gratuluje wybranki :) po Jej postach widać, że rozsądna kobieta Ci się tafiła
@martina również gratuluje :D po wypowiedziach FINN-a wnioskuje, że trafiłaś równie dobrze
Życzę szczęścia i wytrwałości w pokonywaniu tych kilometrów :D

Edytowany przez pawe1304, 12 sierpień 2011 - 19:43.

#1574 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 sierpień 2011 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę FINN co do laczenia gospodarki jedno z was moze sprzedac :D i za te pieniadze kupic jak bedziecie razem mieszkac w waszej okolicy hehehe

#1575 Share artur10021

artur10021

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 20:55

Dziewczyna na gospodarkę Najpierw musi być coś do kupienia potem można myśleć :D

#1576 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 sierpień 2011 - 22:03

Dziewczyna na gospodarkę

Tak pobierzcie się i połaczcie hektary :D :D to co ja mam powiedzieć jak moja ewelinka w angli? na rower nie siąde i nie pojade...

Rowerem to nie ale jak byś samolotem się dżaznął :lol: to i tak był byś szybciej niż FINN u Martiny :D pomyśl nad tym - Ona tam czeka :P

Edytowany przez MAT912, 12 sierpień 2011 - 22:04.

#1577 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 12 sierpień 2011 - 22:22

Dziewczyna na gospodarkę FINN przez Skype'a i gg się poznaliście czy źle zrozumiałem :) ? To ludzie tak się teraz poznają.? Ja bym żadnej z dziewczyny w ten sposób nie chciał poznać nawet, muszę ją widzieć, porozmawiać, taka rozmowa jak dzieli Was monitor dużo nie daje, bo wyrazu twarzy przy naszej rozmowie, a klikać w klawe i dopiero potem się z nią wogóle spotkać.. Ale jak widać Was wyszło.
Ale po co mi dziewczyna, która mieszka 600 km odemnie ? Przecież dookoła tyle dziewczyn wystraczy poznać, że trafiałem zawsze na ładne i inteligętne to Bogu dziękować heh xD tym spotykaniem się często to taka odległość, przyzwyczaiłem ją, że widujemy się BARDZO często, a jak żniwa to wie, że..

#1578 Share natalia123

natalia123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,fotografia,

Napisany 12 sierpień 2011 - 23:04

Dziewczyna na gospodarkę Oj chłopcy bardzo się uśmiałam czytając ten temat hehe ;)
Dobrych ludzi spotkasz tylko wśród szczęśliwych, bądź jednym z nich.

#1579 Share Maluch

Maluch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 12 sierpień 2011 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę Hej

To teraz Natalio jak poczytałaś posty to widzisz, jakie poglądy mają chłopcy ze wsi, jakie priorytety, czym się kierują w życiu. Witam serdecznie nową koleżankę na Agro foto. Bardzo mało mamy tutaj kobiet, ale trochę ich tu zagląda.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1580 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 13 sierpień 2011 - 00:13

Dziewczyna na gospodarkę ja również witam nową koleżankę na AF
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI