Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#15701 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę

Nie wyklucza ;) Mówi ci coś: "stopniowanie"? Podpowiem - nie ładne, lecz wspaniałe :D

Aha teraz rozumiem o co chodzi :P Żebym się zakochiwał w każdej dziewczynie którą zobaczę to bym się raczej wykończył Heidi musiałaby mnie zafascynować czymś innym nie tylko wyglądem a wtedy kto wie :D

przyciągnij wyglądem a zatrzymaj charakterem :)

Ja w to nie wierzę osobiście że mężczyzna przy wyborze kobiety do poważnego związku miałby sugerować się tylko jej wyglądem. To jest jakiś mit albo faktycznie może występować to zjawisko w życia np gwiazd sportu, aktorów może i tak jest ale zejdźmy na ziemię. Fakt faktem faceci lubią nacieszyć oko kobietami, które zostały wykreowane jako wzór kobiecości np w/w Luxuria, jednak wiążą się z normalnymi, naturalnymi dziewczynami. Nawet patrząc na moich kolegów zawsze na dyskotekach podrywali i uwodzili dziewczyny wątpliwej reputacji nie wiem czy to jakieś były zawody czy jak to rozumieć, ale to im minęło i teraz statkując się powybierali na partnerki fajne porządne dziewczyny żadne sexbomby. :P

A nawet jeśli kobieta ma jakieś walory to wychodząc z nią każe je jej ukryć typu: "zmień bluzkę, bo masz za duży dekolt", "zapomnij że wyjdziesz w takiej krótkiej sukience", "przebierz te szpilki są za wysokie", "idź umyj twarz masz pół tony tapety jak Ty wyglądasz"

Także chyba najlepsze są naturalnie piękne i skromne dziewczyny, które stroją się i ukazują swoje walory tylko i wyłącznie dla swojego partnera w domu :P

Tutaj akurat się zgadzam popatrzeć pobawić się z sexbombą tylko dla przyjemności ok ale związek z osobą typu pusta lalka która nie ma do zaoferowania nic poza dużym biustem fajnym tyłkiem itd. to jakaś porażka bo czas zrobi swoje uroda przeminie i zostanie sama pusta już nie lalka ;)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 14:37
  •  

#15702 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę Och don Pedro czyżby "jedna noc to za mało, by dowiedzieć się " :P

#15703 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę A ja zawsze jak z moim wychodze to mam przygotowane wdzianko przez niego. :D Szpilki ,ponczochy kiecka itp :D A potem tak lezie za mna i na moj tylek patrzy :lol:

Ale jakby nie patrzec to kobieta sie stroi dla swojego faceta :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15704 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę

Kristofer toż to pisze że zależy od wsi

Nie zauważyłem takiego zapisu.

Ale jakby nie patrzec to kobieta sie stroi dla swojego faceta :rolleyes:

Niby tak, ale jak dopiero szuka faceta dla siebie to stroi się dla wszystkich, nawet dla samej siebie.

#15705 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 18:57

Dziewczyna na gospodarkę Te co sie stroja dla wszystkich to takie najlepiej unikac. :D Bo to sa takie kobiety przelotowe

Najlepiej wziasc brzydkie kaczatko i z niej zrobic pieknego labedzia. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15706 Share kris19870816

kris19870816

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę Dobre to jest .
Gdy dowiedziały się, że jest droższy od BMW

http://jajco.pl/view/4827/

#15707 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę

Najlepiej wziasc brzydkie kaczatko i z niej zrobic pieknego labedzia. :rolleyes:

Kiedyś było takie powiedzenie, Piękne kobiety zostawmy mężczyznom bez wyobraźni ;)

#15708 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:15

Dziewczyna na gospodarkę Ale pieknego labedzia nie takie proste jest zrobic. To trzeba umiec. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15709 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę Co my tu promujemy? Każda potwora znajdzie swojego amatora :huh: :D
Co do łabędzi, to nocą wszystkie są jednakowe ;) Czyli piękne.

#15710 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:27

Dziewczyna na gospodarkę W sumie tak , noca wyszystkie sa jednakowe , a po %% toz to prawie sa boskie cuda :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15711 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 19:59

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli chodzi o strojenie się żyjąc na wsi to nie jest to dobrze odbierane przez mieszkańców :unsure: pomijając starych dziadków :PNa wsi nie ma ani clubów, pubów, restauracji itp miejsc gdzie można się wyszykować. :unsure: Ja osobiście całe dnie spędzałam w oborze a kiedy już miałam pretekst żeby wyjść to zawsze starałam się ładnie wyglądać. Choćbym jechała zawieść coś na pole to zawsze wystrojona i tylko te miny mijających mnie kobiet w kapciach przy płocie patrzące na mnie jak na kosmitkę. A może to zależy od wsi hmm -_-

Na temat tamtej wsi to już znasz moje zdanie i ciesz się że IZAURA jest już uwolniona :P :lol: "Jak cię widzą tak cię piszą" jak byś źle wyglądała, to też by Ci obrobiły siedzenie, to już lepiej jak mają obrobić, to jak będziesz ładnie wyglądać. Pogadają i przestaną jak zobaczą, że jest ktoś pracowity, a jak wychodzi między ludzi to nie jak fleja.

#15712 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę banan racja, ale przypomniał mi się pewien dowcip ,spotyka się dwóch kolegów i jeden mówi do drugiego ;
Mam laski w aucie ale sam nie dam rady.
A ładne ?
Jak wypijesz to ładne.
Pokarzesz je ?
Pewnie zobacz sam.
Sorry ale tyle nie wypije. :P

#15713 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę @Tomasz wypic%% a potem pokochac sie cala noc z cud pieknoscia to pol biedy, gorzej jak rano wstaniesz a ta boska gwiazda bez makijazu stoi przed toba. :lol:

Edytowany przez banan575, 06 listopad 2013 - 20:32.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15714 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2180 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę I to tłumaczy ludzi na rauszu od rana :blink: :P .

#15715 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę czasami tak trzeba, u nas to juz od 6rano przed sklepem stoja.

Ja zawsze bylam zdania ze pokazywac sie bez tapety, i jak taka ciebie dostrzega to wtedy mozna dla tej osoby uzyc mascary, a ona dziala cuda. :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15716 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę

Ja w to nie wierzę osobiście że mężczyzna przy wyborze kobiety do poważnego związku miałby sugerować się tylko jej wyglądem

Niedawno jeszcze bym ci przytaknęła ale teraz już wiem, że przeciętna, dobra, wyrozumiała dziewczyna za miłość i dobroć dostaje lekceważenie, olewanie i mienie w d**** więc ja juz w takie bajki nie wierzę -_- Także Panowie możecie mówić i oburzać się ale ja już w takie bajki nie wierzę, że dla Was nie liczy się wygląd tylko wnętrze oraz że może być przeciętna dziewczyna byle by była dobra, kochająca, miła -_-

#15717 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę @Wodna z Toba sie zgodze, taka jest prawda najpierw u chlopakow najwazniejszy jes wyglad. Jak panna brzydka to kolesie sie takiej nie lapia.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15718 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę

Niedawno jeszcze bym ci przytaknęła ale teraz już wiem, że przeciętna, dobra, wyrozumiała dziewczyna za miłość i dobroć dostaje lekceważenie, olewanie i mienie w d**** więc ja juz w takie bajki nie wierzę -_- Także Panowie możecie mówić i oburzać się ale ja już w takie bajki nie wierzę, że dla Was nie liczy się wygląd tylko wnętrze oraz że może być przeciętna dziewczyna byle by była dobra, kochająca, miła -_-

No raczej chyba bardziej na odwrót, ile jest dobrych i spokojnych chłopaków, a dziewczyny wybierają debila, kretyna, lenia, bo jest niby przystojniejszy. Niby, bo za trochę i tak ją kopnie w tyłek i wtedy okazuje się chamem, brzydalem i czym tylko najgorsze :P, tylko wtedy ten drugi już na pewno się za nią nie obejrzy.

#15719 Share weris

weris

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 21:13

Dziewczyna na gospodarkę każda panna ma swoją drugą połówkę tylko trzeba się poszukać i nie ważny jest wtedy wygląd tylko to coś :wub:

Edytowany przez weris, 06 listopad 2013 - 21:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15720 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 21:22