Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34867 odpowiedzi na ten temat

#15681 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1130 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 10:27

Dziewczyna na gospodarkę

...bo gdyby to byłaś ty, to by się nie podobało, tylko kolega Pedro oszalał by z miłości - zresztą nie tylko on...

Co masz na myśli pisząc to?? bo jedno wyklucza drugie
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:19
  •  

#15682 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 10:39

Dziewczyna na gospodarkę

Rozumiem,że to Twoje zdanie, ja się pod nim nie podpisuję

Większość facetów zaprzecza ale gdy przyjdzie co do czego to okazuje się że tak właśnie postępują.

#15683 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę Elfie, zasada jest taka, że chłopakowi powinna się podobać jego dziewczyna, co więcej to powinno być odwzajemnione :)
Poza tym wyglądem jest przecież jeszcze osobowość, charakter, mentalność, nastawienie do życia...
Teraz mógłbym zacząć generalizować większość dzisiejszych dziewczyn, ale to niczego nie dowodzi. Jak ktoś wybiera to przecież dla siebie, a nie dla sąsiadów, kolegów... ble ble ble.
Sam wygląd jest wabikiem (dla obu stron), ale to nie jest jedyna wytyczna w wyborze :P

#15684 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 06 listopad 2013 - 10:57

Dziewczyna na gospodarkę

Co masz na myśli pisząc to?? bo jedno wyklucza drugie

Nie wyklucza ;) Mówi ci coś: "stopniowanie"? Podpowiem - nie ładne, lecz wspaniałe :D

Tak, ja już poznałam co to zdanie "naturalna dziewczyna" oznacza ;) Makijaż, duży biust (dobrze gdyby był naturalny), długie nogi, długie włosy i tylko to się liczy -_-

Każda dziewczyna jest ładna, tylko musi znać samą siebie i wiedzieć w czym jej ładnie. Makijażu nie znoszę, co do biustu - po zdjęciu stanika można się rozczarować i do bardzo, na nogi nie patrzę, a włosy... :rolleyes: Wczoraj szwagierce z jej długich włosów wyczesywałem gumę do żucia, bo ktoś jej przylepił, a teść chciał sprawę załatwić nożyczkami :D Powiem tylko, że po 20-tu minutach moje było górą :rolleyes:

#15685 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 11:56

Dziewczyna na gospodarkę przyciągnij wyglądem a zatrzymaj charakterem :)

Ja w to nie wierzę osobiście że mężczyzna przy wyborze kobiety do poważnego związku miałby sugerować się tylko jej wyglądem. To jest jakiś mit albo faktycznie może występować to zjawisko w życia np gwiazd sportu, aktorów może i tak jest ale zejdźmy na ziemię. Fakt faktem faceci lubią nacieszyć oko kobietami, które zostały wykreowane jako wzór kobiecości np w/w Luxuria, jednak wiążą się z normalnymi, naturalnymi dziewczynami. Nawet patrząc na moich kolegów zawsze na dyskotekach podrywali i uwodzili dziewczyny wątpliwej reputacji nie wiem czy to jakieś były zawody czy jak to rozumieć, ale to im minęło i teraz statkując się powybierali na partnerki fajne porządne dziewczyny żadne sexbomby. :P

A nawet jeśli kobieta ma jakieś walory to wychodząc z nią każe je jej ukryć typu: "zmień bluzkę, bo masz za duży dekolt", "zapomnij że wyjdziesz w takiej krótkiej sukience", "przebierz te szpilki są za wysokie", "idź umyj twarz masz pół tony tapety jak Ty wyglądasz"

Także chyba najlepsze są naturalnie piękne i skromne dziewczyny, które stroją się i ukazują swoje walory tylko i wyłącznie dla swojego partnera w domu :P

Edytowany przez Heidi88, 06 listopad 2013 - 12:19.

#15686 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 12:01

Dziewczyna na gospodarkę

Wczoraj szwagierce z jej długich włosów wyczesywałem gumę do żucia, bo ktoś jej przylepił,

@wdaniel, a na pewno to było na głowie? :lol: bo jak nie, to mogła to być guma, ale nie do żucia. :P

#15687 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 06 listopad 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę do życia :lol:

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#15688 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 12:41

Dziewczyna na gospodarkę

A nawet jeśli kobieta ma jakieś walory to wychodząc z nią każe je jej ukryć typu: "zmień bluzkę, bo masz za duży dekolt", "zapomnij że wyjdziesz w takiej krótkiej sukience", "przebierz te szpilki są za wysokie", "idź umyj twarz masz pół tony tapety jak Ty wyglądasz"

Albo: widzę, że się bardzo spieszyłaś, bo nawet ubrać się nie zdążyłaś"... Oko zawiesić, to jedna sprawa, a mieć dziewczynę dla siebie - druga. Żaden facet, który z daną dziewczyną wiąże przyszłość nie chce się z nią dzielić, dlatego taka reakcja. "Chcesz pokazywać swoje walory, to pokazuj je mi, a nie innym". "Ja chcę, żebyś na spacer szła ze mną, a nie z wszystkimi chłopakami, których napotkamy na drodze" itp. itd...

[/size]
@wdaniel, a na pewno to było na głowie? :lol:

No wiesz... moja szwagierka ma 14 lat... :unsure: No i tak przy teściach :blink:

#15689 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 12:49

Dziewczyna na gospodarkę No nie wiem, a skąd niby mam wiedzieć ile Ona ma lat, :lol: a co do teściów, no to co, teść by miał jej wyczesywać. :P

#15690 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Cóż kobieta stroi się dla siebie samej żeby dobrze się czuć, dla swojego faceta żeby mu się podobać, dla jego kolegów żeby zazdrościli mu ładnej żony i dla innych kobiet. -_-

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15691 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 12:54

Dziewczyna na gospodarkę

dla jego kolegów żeby zazdrościli mu ładnej żony i dla innych kobiet. -_-

Dla kolegów żeby się niezdrowo podniecali, dla innych kobiet by je szybko szlag trafił. :lol:

#15692 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę Proszę bardzo to nie tylko moja krzywa wyobraźnia :P

http://www.papilot.p...ie-kobiety.html

#15693 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 13:04

Dziewczyna na gospodarkę No nie nie, wystarczy tu nawet na forum popatrzeć, jak tylko jedna trochę lepiej wypada, ma lepsze że tak powiem "branie" to inne już na niej "siedzą" :P to samo z ubiorem, więcej by inne zdołować niż dla faceta. :lol:

#15694 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 06 listopad 2013 - 14:29

Dziewczyna na gospodarkę Wiadomo że facet jest wzrokowcem,ale co z tego że bedzie miał u boku seks bombę która ma pstro w głowie i nie będzie miał w niej oparcia w borykaniu się z codziennymi problemami.Ja stawiam na mądrość,wrażliwość,uczuciowość.Uważam że delikatny makijaż dodaje uroku dziewczynie i jeśli lepiej się z tym czuje jestem za.A jeśli ma do tego śliczne walory typu piękne loki lub biust to dlaczego ma je spinać w kitkę lub założyć najlepiej golf żeby nie pokazywać dekoltu.Chyba każdy chłopak,mąż jest zazdrosny o swoją drugą połówkę ale bez przesady żeby jej zabraniać pięknie wyglądać nie daj Boże zamknąć w domu bo jest tylko moja i nikomu nie wiolno na nią spojrzeć.Miło jest mieć u boku mądrą kobietę a do tego piękną :)

Edytowany przez KRISS75, 06 listopad 2013 - 14:56.

#15695 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 14:57

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie - też jestem zdania, że dziewczyny stroją się "by podobać się" - bez rozróżnienia komu. To właśnie denerwuje chłopaka, który ma poważne zamiary wobec dziewczyny, bo chce mieć dziewczynę dla siebie, a nie, by była każdego, kto na nią patrzy. Zresztą to działa w dwie strony

patrząc na moich kolegów zawsze na dyskotekach podrywali i uwodzili dziewczyny wątpliwej reputacji nie wiem czy to jakieś były zawody czy jak to rozumieć, ale to im minęło i teraz statkując się powybierali na partnerki fajne porządne dziewczyny żadne sexbomby. :P

Może jest to egoistyczne podejście, ale kochane Panie - jak chłopak wam powie, że zapomniałyście się ubrać, to oznacza, że możecie z nim wiązać przyszłość. Ale jak to bywa z dziewczynami - właśnie w takim momencie kopną chłopaka, bo "chcą mieć wolność, którą on ogranicza". I dziwicie się teraz, że chłopacy mówią: "najpierw w sobie rozkoch*ją, a później porzucają"?

EDIT:

bez pszesady żeby jej zabraniać pięknie wyglądać nie daj Boże zamknąć w domu bo jest tylko moja i nikomu nie wiolno na nią spojrzeć.

nie chodzi tu o piękne wyglądanie, lecz o przyzwoitość, skromność i nie wyzywający wygląd

#15696 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 06 listopad 2013 - 15:21

Dziewczyna na gospodarkę Można wyglądać pięknie a zarazem przyzwoicie i skromnie.Wyzywający wygląd to pojęcie względne:dla jednego dziewczyna w pięknej mini "mormalnej długości"to już wyzywający wygląd,dla drugiego mini takiej długości że widać majtki,stringi lub ich całkowity brak to normalny wygląd i nie widzi w tym nic złego.

#15697 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli chodzi o strojenie się żyjąc na wsi to nie jest to dobrze odbierane przez mieszkańców :unsure: pomijając starych dziadków :PNa wsi nie ma ani clubów, pubów, restauracji itp miejsc gdzie można się wyszykować. :unsure: Ja osobiście całe dnie spędzałam w oborze a kiedy już miałam pretekst żeby wyjść to zawsze starałam się ładnie wyglądać. Choćbym jechała zawieść coś na pole to zawsze wystrojona i tylko te miny mijających mnie kobiet w kapciach przy płocie patrzące na mnie jak na kosmitkę. A może to zależy od wsi hmm -_-

Jak mój gospodarz jechał do innej wsi po słomę kiszonkę itp mówię proszę weź mnie ze sobą i on ok ale pod warunkiem ze się nie pomalujesz i ubierzesz normalnie (czyli w dresy - włosy związane) i zawsze wojna bo kiedy dla mnie to był wypad miesiąca ! Chciałam ładnie wyglądać a on tylko że ja chcę się podobać tamtemu gospodarzowi ufff ^ ^ I bardzo dobrze że mnie wtedy zabrał bo policja zatrzymała go za spaloną żarówkę w światłach i rozbite plastikowe osłonki na nich. I mówię do niego widzisz dzięki mnie nie dostałeś mandatu i nie poszedłeś siedzieć :P ale on na to że gdyby nie to że baba w traktorze to w ogóle by go nie zatrzymali ^ ^

Edytowany przez Heidi88, 06 listopad 2013 - 16:21.

#15698 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 17:10

Dziewczyna na gospodarkę

Wzrokowiec wzrokowcem ale przekładanie dużego biustu nad rozum to już przegięcie -_-

Droga koleżanko, osobiście nie lubię dużych biustów, tzn. za dużych.... Poza tym skończ z tym przesądem ze mężczyźni przedkładają duże cycki nad rozum bo dla nas liczy się całokształt. Biust zasłania świat chłopcom w gimnazjum, a nie dojrzałym mężczyznom.
Mój ojciec zawsze powtarzał: "synu, nigdy nie patrz na nogi bo nogi i tak pójdą na bok, patrz na twarz :D"
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#15699 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 listopad 2013 - 17:37

Dziewczyna na gospodarkę

Na wsi nie ma ani clubów, pubów, restauracji itp miejsc gdzie można się wyszykować. :unsure:

Co to za jakieś stereotypy? Sporo jest wsi w mojej okolicy gdzie są te niby nie istniejące Twoim zdaniem miejsca ;[ Nie ma ich w każdej wsi, ale nie ma co ich tak generalizować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15700 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 17:47

Dziewczyna na gospodarkę Kristofer toż to pisze że zależy od wsi. I to nie jest stereotyp że jak jeden jest sklepik postawiony pod którym wiadomo kto stoi to wszystko. Ale dużo zależy od władzy i mieszkańców, bo jak są przedsiębiorczy i pomysłowi to zaraz się zbiorą i jakąś atrakcję wymyślą :) Wieś wsi nierówna :P