Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1541 Share Filipoo

Filipoo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 838 postów
  • Zainteresowania:mechanizacja, rolnictwo, praca w lesie

Napisany 01 sierpień 2011 - 23:31

Dziewczyna na gospodarkę

No to może jednak tak długo nie będziemy musieli czekać na te "butelki" :P @FINN tam na pewno już robi pokaźny zapasik przedniego miodu. :lol:

bedzie impreza :D a nie mówiłem ze FINN i matina :Dja to mam nosa :D a jest moze jakas wolna z wielkopolski??:D

zgadzam się z pati, też bym chciała znaleźć chłopaka, który chciałby gospodarować... ale to równie trudne, jak dla Was, kochani mężczyźni, znaleść taka dziewczynę... każdemu tylko śmierdzi taka robota, chcieliby trawę w rękawiczkach kosicz paniczki :rolleyes:

koleżanko żebyś mieszkała bliżej to bys sie odrazu przekonała ze mi taka robota nie smierdzi :Da ja już myślałem że żadnej w takim wieku(18-20)się nie spotka takiej co chce gospodarzyć:)

Tak to prawda andrzeju mogą, ale mogą być też zdziwaczałe bo nie znają nikogo, z nikim nie gadają chyba że na nk lub facebooku w sumie to w szkołach czy studiach jakoś żyją czyli przesadzam... ale i tak w jaki sposób do nich się zabrać? chodzić od domu do domu i pytać: "macie córkę ? moge luknąć jak wygląda?

Może się z nią ożenię mam 100 ha :D ornej + około hektara waszej córki :lol: (żartuje)

Edytowany przez Filipoo, 01 sierpień 2011 - 23:33.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 00:02
  •  

#1542 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 07:52

Dziewczyna na gospodarkę każdy szuka dziewczyny z hektarami :D podwójny pożytek

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#1543 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 09:26

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam nie szukam dziewczyny z hektarami.. Takie myślenie jest niepoprawne, egoistyczne i materialne. Gdybym chciał powiększyć gospodarkę o 30ha lub więcej to już dawno bym był żonaty. Niestety, ale ślub dla interesu jest dla mnie głupotą. Wprawdzie jeśli złoży się tak w moim życiu, że spotkam kobietę którą pokocham, ale która będzie posiadać jakieś gospodarstwo -to nie widzę w tym problemu, jednak nie patrzę na 'posag' dziewczyny a raczej na to jaką jest osobą. Z kolei jeśli spotkam dziewczynę która będzie chciała pracować gdzieś w mieście to także nie będę robił jej z tym trudności. Wolność wyboru i swoboda przede wszystkim. :)
Ważne jest uczucie, mile spędzane razem chwile, zrozumienie (często bez słów), wspólne pasje i zainteresowania oraz masa innych rzeczy które sprawiają że nie wyobrażasz sobie życia bez tej jedynej osoby bliskiej Twemu sercu.
To nie dla mnie abym miał poślubić dziewczynę do której nic nie czuję,nawet gdyby mnie pociągała fizycznie. Zresztą wygląd to tylko okładka człowieka, ja tam wole intelekt u kobiet bo jest często bardziej pociągający niż to co dostrzegamy gołym okiem.
@Finn i Martina wytrwałości i zrozumienia w związku Wam życzę. :)
@RolniczkazZawad trochę mylną opinię przestawiłaś, ale nie ukrywam że coś w tym jest, jednak działa to we dwie strony. Tak swoją drogą to mieszkam w sumie niedaleko Ciebie. Też popadało dzisiaj u Ciebie przez co żniwa ponownie się odciągają?

Edytowany przez FlashForward, 02 sierpień 2011 - 09:30.

#1544 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 sierpień 2011 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę @flashforowad, dzieki:) i powiem , Tobie że dobrze myslisz i tak działaj, bo nie najwazniejszy jest wygląd, a to co jest w środku:0, ja dodałbym jeszcze ładny głos i piekne oczy, bo to nie przemija z wiekiem, ;)

a co do tych wszystkich "butelkowców" to powiem tak... cieszcie sie , kiedy to ja wyjdę z domu jak bedziecie tłukli butelki, bo jak wyjdzie @Martina.... no to chyba nie musze mówić co sie bedzie wtedy działo... :lol: :lol: a ja jej nie bede zatrzymywał, bo jeszcze mnie dosięgnie jak się rozpędzi... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1545 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 02 sierpień 2011 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę No wiesz co :P
Taką złą mnie na forum robisz :)
Bo jeszcze sobie pomyślą że Cię bije czy cos :) He He

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1546 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 sierpień 2011 - 21:09

Dziewczyna na gospodarkę

a co do tych wszystkich "butelkowców" to powiem tak... cieszcie sie , kiedy to ja wyjdę z domu jak bedziecie tłukli butelki, bo jak wyjdzie @Martina.... no to chyba nie musze mówić co sie bedzie wtedy działo... :lol: :lol: a ja jej nie bede zatrzymywał, bo jeszcze mnie dosięgnie jak się rozpędzi... ;)

@FINN to Ty masz zamiar sam wychodzić z domu ? wyjdziecie chyba razem z tacą tego dobrego miodku :P przecież musimy Wam złożyć życzenia na nową drogę życia :D słuchaj ale @martina Cię chyba nie bije co? no dał bym głowę że to miła młoda Dama :P To kiedy te 'BUTELKI" bo jakoś nie dosłyszałem :rolleyes:

Edytowany przez MAT912, 02 sierpień 2011 - 21:41.

#1547 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 02 sierpień 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę Ale jak czasem kobieta faceta bije to mu wątroba nie gnije :lol: ,a wtedy miodek tak mu nie szkodzi .MAT912 nasłuchuj odgłosów tłuczonego szkła na Agrofoto to będziesz wiedział o kogo chodzi :rolleyes:

#1548 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 sierpień 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę Są tu jakieś dziewczyny z podkarpacia? :D

#1549 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 04 sierpień 2011 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę @mat912, no wiesz jak ktoś pojawi się na podwórku z jakaś pustą butelka, albo nie daj Boże ja rozbije pod domem, to wtedy zapomnijcie o jakiej kolwiek tacy, no chyba,że z tacy ktoś dostanie, a o waszym miodzie to możecie się smakiem obejsc... i wtedy módlcie się abym to ja pierwszy wyszedł z domu a nie @martina... :lol: bo wtedy może rozpętać sie "jeśień średniowiecza" komus, a ja też nie bede się przyglądał bezczynnie, w koncu kobiecie trzeba pomagać... :lol:

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski

#1550 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 05 sierpień 2011 - 23:44

Dziewczyna na gospodarkę @FINN nie obraź się to w żartach pisze, ale pies ogrodnika jesteś sam nie wypije(a może i wypije niewiem) i drugiemu nie da :D
zwyczaje weselne są fajne tylko prowadzone z kulturą i umiarem , a nie jak zejdzie sie chołota by tylko bezmyślnie sie ululać , ale reprezentacji z AF chyba nie wygonisz?
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1551 Share przemrolnik

przemrolnik

WETERAN

• V.I.P.
  • rank
  • 1162 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AgroFoto.pl

Napisany 06 sierpień 2011 - 07:43

Dziewczyna na gospodarkę Znam przykład z życia - nie mojego, ale z życia. Dodany obrazek
Żona mieszka w mieście 12km od gospodarstwa, tam ma prace, jest b.dobrze wykształcona, i chowa synkaDodany obrazek
Mąż, mieszka z nią, ale od rana przyjezdza na gosp. I w poźnych godzinach wyjezdza, jedzie do domu.
Na gospodarstwie mieszkają jego rodzice, więc jak sie coś "urwie" w nocy, to go powiadomią, a nawet sami coś zrobią.
Żyją już tak długi czas, i nikt sie nie kłóci. Dodany obrazek

#1552 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 07 sierpień 2011 - 09:54

Dziewczyna na gospodarkę Na gospodarstwo nadaję się tylko niektóre z miasta, bo inaczej w mieście są od małego nauczone życia i na wsi ciężko by się im było zaadaptować no chyba, że wyjątki co naprawdę dobre i zakochają się w chłopaku, że zamieszkają z nim na wsi i będą pomagać na gospodarstwie i czasem w polu. do wieku 21 lat spotykałem się z miastowymi, a od 4 lat tylko te ze wsi co poznam i różnicę widzę.. 1 minus, że na wsi w wieku 22-23 lat już im do ożenki śpieszno, a mi do tego jeszcze dość trochę nie, więc z 2 eks musieliśmy się już rozstać, bo chciały ślub, dziecko, no, ale to dobrze tylko jeszcze nie dla mnie.

#1553 Share lukeczl

lukeczl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 07 sierpień 2011 - 13:42

Dziewczyna na gospodarkę ja tę znam przykład z życia dziewczyna z miasta mowa tu o Łowiczu, poznała chłopaka ze wsi z moich stron. ona pracowała wtedy w administracji w Warszawie, on prowadził gospodarstwo, mimo że dzieliło ich ok 100km pobrali sie ona zostawiła swoje dotychczasowe życie i przyszła do niego na wieś. Są małżeństwem już 5 lat maja 2 dzieci i szczęśliwi. I jak tu nie wierzyć w cuda. a ja nadal szukam cierpliwie

#1554 Share RafalDM

RafalDM

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 sierpień 2011 - 13:50

Dziewczyna na gospodarkę Hmmm u mnie dużo lasek chce zwiać do miasta ale to są jednostki większość i tak zostanie

#1555 Share FlashForward

FlashForward

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 10 sierpień 2011 - 15:49

Dziewczyna na gospodarkę Finn i Martina, zauważyłem teraz że dzieli Was duża odległość! Jak Wy to znosicie? :)

#1556 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 09:27

Dziewczyna na gospodarkę @FlashForward, no dzieli spora odległość... ok 600km...w jedną stronę oczywiście... ;) nie widujemy się tak jak większosć na AF conajmniej 2 razy w tygodniu... jest ciężko, ale dajemy rade...
jesli zwiazek jest opary na uczuciu i wzajemnym zrozumieniu, a nie tylko na popedzie... to i nie takie odległosci można wytrzymać...:) grunt to pozytywne myslenie... :)

#1557 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 13:53

Dziewczyna na gospodarkę No to widzę że naprawdę macie daleko. Ja mam 250km i mi nam ciężko a co dopiero 600km. To tym bardziej gratuluje Wam i życzę szczęścia i wytrwania:)
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#1558 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 11 sierpień 2011 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę 600 km w życiu.. Do eks miałem 15km, widywałem ją co 2 dni po za tym rozmowa, smsy z nudów lub jak sie nie widzimy, żniwa raz w tygodniu, bo i tak na polu całe dnie.. A obecną mam 10 min drogi od siebie pieszo, miastowa, ale tak jak ja korzenie i rodzina na wsi.. Dla mnie to nie związek jak miał bym do niej 600km jeździć to przecież dobre 5 godz jazdy w 1 stronę :/ Przecież na miejscu, gdzie mieszkacie lub w jakimś nie wielkim obrębie też się dziewczynę znajdzie.. Po za tym moja jak nie widzi się ze mną z 3-4 dni to jest zła, że czasu dla niej nie mam wyjątki jak jestem na wsi wtedy sama mówi, że mam skupić się na żniwach, a ona wieczorami do mnie przyjedzie..

Edytowany przez Famer21, 11 sierpień 2011 - 19:38.

#1559 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 11 sierpień 2011 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Kolego Framer. Prawda jest taka że prawdziwa miłość nigdy nie wybiera tylko atakuje z zaskoczenia. I wątpię że 5h. Ja do swojej pociągiem jeżdżę to 4h trzeba liczyć samochodem podobnie. Więc 7h pewnie w jedną stronę swobodnie macie do siebie. Tęsknota jest straszna ale jeżeli jest warto to naprawdę wszytko da sie wytrzymać:)
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1560 Share wojtek53

wojtek53

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO