Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#1521 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę @xsc, no nie chaląc się, mi udało se znaleźć, tą przysłowiową "igłe w stogu siana" tylko trzeba cierpliwości...
@rolniczkazzawod, jak szukasz chłopaka na gospodarkę, to może być mały problem, ale na pewno się Tobie uda, tego Tobie Zyczę :) Tylko nie szukaj nikogo na siłę, dobrze Tobie radzę...
@czacha, skoro tak szybko ktoś ulega presji otoczenia i mimo to nie podtrzymuje tego że jest ze wsi i rolnikiem, to mi szkoda go... ja nigdzy sie nie wstydziłem, że byłem i jestem ze wsi i rolnikiem... nawet kiedys się spotykałem z taka dziewczyną , że jak powiedziałem , że jestem rolnikiem, to odrazu zaznaczyła, ze ona na wieś nie przyjdzie, bo jest też ze wsi i wie, że nie jest łatwo, ale mimo to kontakt sie utrzymuje..:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 21:26
  •  

#1522 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę "@xsc, no nie chaląc się, mi udało se znaleźć, tą przysłowiową "igłe w stogu siana" tylko trzeba cierpliwości..."-tylko uważaj żeby się nie pokłuć ...

No i się nie pokłóć :D .

#1523 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

Wam jest o wiele latwiej niz nam, patrz ile jest uzytkowniczego a ile uzytkownikow. W naszym przypadku to jak szukanie igly w stogu siana;)

A tu się mylisz mój kolego :P Jest mały ale stanowczy problem... Bo jak się już znajdzie chłopaka który chce pracować w gospodarstwie i lubi to, to najczęściej on jest właścicielem lub będzie przyszłym właścicielem gospodarstwa i rodzą się problemy. Kto ma u kogo zamieszkać??

"@xsc, no nie chaląc się, mi udało se znaleźć, tą przysłowiową "igłe w stogu siana" tylko trzeba cierpliwości..."-tylko uważaj żeby się nie pokłuć ...

No i się nie pokłóć :D .

A co do tych igieł to możesz się zakłóć co najwyżej, nie życze nikomu z mojej branży :) Strasznie dużo nieciekawych procedur.
Igłą należy posługiwać się z rozwagą i delikatnością, bo może się złamać i mamy problem.

A kłócić się nie lubię więc nie ma problemu, wole kompromisy :)

Edytowany przez martina, 01 sierpień 2011 - 20:38.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1524 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

@xsc, no nie chaląc się, mi udało se znaleźć, tą przysłowiową "igłe w stogu siana" tylko trzeba cierpliwości...
@rolniczkazzawod, jak szukasz chłopaka na gospodarkę, to może być mały problem, ale na pewno się Tobie uda, tego Tobie Zyczę :) Tylko nie szukaj nikogo na siłę, dobrze Tobie radzę...
@czacha, skoro tak szybko ktoś ulega presji otoczenia i mimo to nie podtrzymuje tego że jest ze wsi i rolnikiem, to mi szkoda go... ja nigdzy sie nie wstydziłem, że byłem i jestem ze wsi i rolnikiem... nawet kiedys się spotykałem z taka dziewczyną , że jak powiedziałem , że jestem rolnikiem, to odrazu zaznaczyła, ze ona na wieś nie przyjdzie, bo jest też ze wsi i wie, że nie jest łatwo, ale mimo to kontakt sie utrzymuje..:)

Tomek myślę tak jak i ty,że tacy co wstydzą się własnego pochodzenia to mają problem ze sobą ,jak to mówią "cudze chwalicie ..." pracować u siebie na gospodarstwie to się wstydzi,a jak pojedzie do pracy za granicę to wszystko będzie robić,nawet gorsze rzeczy jak jesteśmy sobie w stanie wyobrazić .Ja mam taki sposób na takich którzy wstydzą się że są ze wsi że po prostu ich unikam i nie rozmawiam z nimi o wsi i gospodarowaniu .Tomek ja też się nie wstydzę tego że jestem rolnikiem,powiem więcej jestem z tego dumny że pracuję na swoim i nie muszę nikomu nadskakiwać żeby tylko był zadowolony i nie zwolnił mnie z pracy.Tomek nie wiem czy mi przyznasz rację,ale wiesz to po swojej dziewczynie że jak ktoś jest do tańca to i do różańca,i po mimo tego że jest dziewczyna wykształcona nie wstydzi się że coś pomoże w gospodarstwie,ja jak spotykam takie które wstydzą się wsi,mówią że nigdy nie będą żonami rolników,to zazwyczaj ledwo kończą gimnazjum,wychodzą za mąż za meneli(boi muszą ;)) i nie mają żadnych perspektyw na lepsze życie .
Możecie mi wierzyć bądź nie,ale są na wsi dziewczyny wartościowe,ale trudno je znaleźć na dyskotece czy na portalach typu "fotka pl "

#1525 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę Tak na wsiach są bardzo wartościowe i fajne dziewczyny u mnie w okolicy też, tylko takie piecuchy co nie wychodzą z domów, albo nie wiem rodzice ich pozamykali :lol: niektóre nawet niepamiętam jak wyglądaja, a z wiekszością w życiu nie gadałem, widze ich czasem w kościele i tyle...

Edytowany przez bobytempelton, 01 sierpień 2011 - 20:38.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1526 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę I po tym poście do użytkowniczki @rolniczkazzawod zapewne posłały się wiadomości chłopaków z AF :lol: więc masz do wyboru
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#1527 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę @ martina-raczej "zakłuć" :D -a zresztą powtórz sobie-"nie dźgaj dźgaczu dźgaczem dźgacza bo dźgacz dźgnie cię dźgaczem" :D

#1528 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 sierpień 2011 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę @ funkmaster1993 ,nie "RoniczkaZzawod"tylko @RolniczkazZawad ,Zawady koło Łowicza,przyglądaj się dokładnie bo możesz przegapić prawdziwą miłość ;)

#1529 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę

@ martina-raczej "zakłuć" :D -a zresztą powtórz sobie-"nie dźgaj dźgaczu dźgaczem dźgacza bo dźgacz dźgnie cię dźgaczem" :D

Przy TYM słowie obie formy są poprawne :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1530 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę czacha, masz racje, że nie znajdziesz dziewczyny wartościowej na portalach typu fotka.pl, ale na AgroFoto.pl jak najbardziej:)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1531 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:11

Dziewczyna na gospodarkę @czacha17 mógł byś jaśniej ? :unsure:
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#1532 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:12

Dziewczyna na gospodarkę Za moich czasów było inaczej :D -a teraz powtórz "szksypcze"-dwie moje znajome ćwiczą te słowo o tygodnia (coś słabo im to idzie)

#1533 Share krzychoo124

krzychoo124

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę oo że też ja wcześniej nie znalazłem tego tematu;p od razu ruszam w czytanie tych 77 stron i w poszukiwanie tej dziewczyny na gospodarstwo z pośród naszych agrofotowiczek he

#1534 Share czacha17 czacha17

czacha17
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę @ funkmaster1993,kolego żartowałem bo przekręciłeś nick tej dziewczyny ,w wolnym tłumaczeniu ty go odczytałeś jako Rolniczka z zawodu,a ta dziewczyna wymysliła nick dwu członowy,pierwszy człon rolniczka (kobieta pracująca na wsi " a drugi człon to z Zawad (Zawady miejscowość w okolicach Łowicza,czyli ma nick @RolniczkazZawad,a nie @RoniczkaZzawod.Nie wiem czy widzisz różnicę ale mniejsza z tym,przepraszam że ci zwróciłem uwagę :)

#1535 Share meteorek91

meteorek91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:21

Dziewczyna na gospodarkę Uważaj bo od tego czytania Ci się wszystko pomiesza :D

#1536 Share krzychoo124

krzychoo124

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę ale wyczytam wszystko o naszych kobietach ;p

#1537 Share lukas1982

lukas1982

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:36

Dziewczyna na gospodarkę Panowie ale czy trzeba koniecznie szukać kobiety na wieś?? I czy ona musi w tym gospodarstwie zapier...?
Czasy się zmieniają i nie pozwólcie narzucić sobie takiego toku myślenia, iż wybieracie żonę pod względem przydatności jej do dojenia czy byków pasienia.
Wiem, wiem mamusi się to nie będzie podobać, ale znam kilku takich co mamusi słuchali i starymi singlami zostali.
Ja mam niecałe 40 ha i 130loch w cyklu zamkniętym. Mam żonkę z miasta która prowadzi tam swoją działalność i razem tam mieszkamy. Dojeżdżam do fermy 15 km i nie stanowi to dla mnie większego problemu. Wiadomo są pewne ograniczenia. Póki Tata na miejscu to w razie czego (burze) jest bliżej ale w dzisiejszych czasach elektronika działa cuda ( nawet awaryjną wentylację można podłączyć klikając myszką).
A największą radością są dzieci, a dla nich warto się poświęcić :rolleyes:

#1538 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 21:55

Dziewczyna na gospodarkę Lukas kolegom zapewne nie chodziło o to że swoją kobietę będą ciągać po oborach itd. Ale większość dziewczyn gdy pomyśli ze jej facet wywala gnój spędza wiele czasu na gospodarce itd to po prostu nie chce mieć takiego faceta. Woli takiego który spędzi wiele czasu z nią i będzie lalusiem który boi sie wybrudzić.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#1539 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę

Tak na wsiach są bardzo wartościowe i fajne dziewczyny u mnie w okolicy też, tylko takie piecuchy co nie wychodzą z domów, albo nie wiem rodzice ich pozamykali :lol: niektóre nawet niepamiętam jak wyglądaja, a z wiekszością w życiu nie gadałem, widze ich czasem w kościele i tyle...

Te piecuchy to takie współczesne kopciuszki :D , po lepszym poznaniu mogą okazać się super dziewczynami które po prostu przerosły własne kompleksy ,lecz jeśli wyprowadzisz je do ludzi mogą sie okazać nieoszlifowanym diamentem a taki diament to prawdziwy skarb :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1540 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 01 sierpień 2011 - 23:15

Dziewczyna na gospodarkę Tak to prawda andrzeju mogą, ale mogą być też zdziwaczałe bo nie znają nikogo, z nikim nie gadają chyba że na nk lub facebooku :lol: w sumie to w szkołach czy studiach jakoś żyją czyli przesadzam... ale i tak w jaki sposób do nich się zabrać? chodzić od domu do domu i pytać: "macie córkę ? moge luknąć jak wygląda? :lol:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.