Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#15361 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 29 październik 2013 - 14:02

Dziewczyna na gospodarkę

A kogo wy szukacie panowie? Umalowaną i zadbaną barbie, babo-chłopa do każdej pracy czy biedna delikatną kobietkę na którą trzeba chuchać i dmuchać? :blink:
Czy facet, który remontuje maszyny i pracuje w polu od poniedziałku do soboty, a w weekend dobrze się ubierze i zabierze gdzieś swoją żonę/dziewczynę i nawet otworzy przed nią drzwi jest niemęski? Bo mnie się wydaje, że większości dziewczyn się taki spodoba. :)

A czym jest ta owa męskość wg was? To tylko macho?? Trzeba mieć swoje zdanie, umieć je obronić ale także patrzeć i starać się zrozumieć zdanie innych... Kompromis jest trudną sztuką...

Facet jak znajdzie swoją drugą połówkę to chce się jej przede wszystkim podobać a nie większości...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:47
  •  

#15362 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 29 październik 2013 - 14:13

Dziewczyna na gospodarkę A czy ja mówię o macho? Nic mnie tak nie denerwuje jak facet zgrywający macho. Może do dobre dla podlotków, ale kobiety potrzebują od faceta trochę więcej. To ty zaklasyfikowałeś facetów do 3 kategorii. Ja dałam Ci przykład, że istnieje coś pomiędzy. :)

Ale dobrze powiedziałeś: trzeba mieć swoje zdanie ale i wysłuchać drugiej strony.

Ale żeby facet znalazł drugą połówkę, to jednak musi starać się podobać większemu gronu płci pięknej. ^^ ;)

Heidi88 ad.2 - nie znam rolnika który by nie konkurował z sąsiadami. :D :D

Edytowany przez nikolajjj, 29 październik 2013 - 14:15.

#15363 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 29 październik 2013 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę NIKOLAJJJ co ty taka nerwowa..

#15364 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 29 październik 2013 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę

ile razy Was kobiety wołają na ten obiad zanim zdecydujecie się porzucić daną czynność - np grzebanie przy traktorze - i w końcu udać się zjeść. hmm? ;)

Nie każdą pracę można tak od rzucić i lecieć. Czasami jak np. grzebiesz w silniku, to musisz złapać śrubami, bo w przeciwnym wypadku narobisz sobie jeszcze więcej szkody... :unsure:

bo nie kazdy chlop lubi goracy obiad....

co do tego, to żona ma mi ciągle za złe, że gotuje 2 godziny po to, bym nawrzucał wszystko do gardła w 2 minuty i że mnie to jeszcze nie poparzy...

A kogo wy szukacie panowie? Umalowaną i zadbaną barbie, babo-chłopa do każdej pracy czy biedna delikatną kobietkę na którą trzeba chuchać i dmuchać? :blink:

Ja nie szukam - ja już mam :D Każdy szuka kogoś wyśrodkowanego, no a co do dmuchania.... ;) od tego jest sprężarka i full obroty

#15365 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 październik 2013 - 16:11

Dziewczyna na gospodarkę wdaniel aż miło poczytać jak ktoś tak ciepło wypowiada się o swojej żonie, tak samo jak Finn i Xawier :) pozazdrościć

Czasem jak gdzieś jestem na mieście czy obserwując znajome pary to wydaje mi się że ludzie w związkach niby kochają się ale... po prostu się nie lubią. Nie wiem skąd to się wzięło, ciągłe pretensje, wyrzuty, fochy, milczenie czasem aż patrzeć na siebie nie mogą nie mówiąc a jakiejkolwiek rozmowie - tyle jest w nich żalu do 2 osoby. A już na zakupach w marketach to jakaś masakra zawsze znajdzie się powód do kłótni i wyzwisk aż przykro tego słuchać. I to się tak kończy najpierw osobne łóżka później osobne pokoje, coś się wypala i ludzie tak żyją latami niby razem a jednak osobno.

Edytowany przez Heidi88, 29 październik 2013 - 16:14.

#15366 Share nikolajjj

nikolajjj

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 166 postów
  • Zainteresowania:konie, hodowla bydła mięsnego,

Napisany 29 październik 2013 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę

NIKOLAJJJ co ty taka nerwowa..

Bo mi mąż przyjechał godzinę po podaniu obiadu :D

#15367 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 29 październik 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę A ja bym chciała takiego co od czasu do czasu ugotuje i posprząta a ja chętnie mu pomogę np. przy kapitalce silnika czy też w pracach na polu dla odmiany

#15368 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 29 październik 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę Jak przyjechał to chyba dobrze

#15369 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 29 październik 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę

Czasem jak gdzieś jestem na mieście czy obserwując znajome pary to wydaje mi się że ludzie w związkach niby kochają się ale... po prostu się nie lubią. Nie wiem skąd to się wzięło, ciągłe pretensje, wyrzuty, fochy, milczenie czasem aż patrzeć na siebie nie mogą nie mówiąc a jakiejkolwiek rozmowie - tyle jest w nich żalu do 2 osoby. A już na zakupach w marketach to jakaś masakra zawsze znajdzie się powód do kłótni i wyzwisk aż przykro tego słuchać. I to się tak kończy najpierw osobne łóżka później osobne pokoje, coś się wypala i ludzie tak żyją latami niby razem a jednak osobno.

Tylko pytanie o co ludzie są w takich związkach?? Czyżby przyzwyczajenie było aż tak silnym argumentem?? A co ze szczęściem? Miłością? Nie wspominając i wzajemnym szacunku do siebie...

#15370 Share krmalysadownik

krmalysadownik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę a ja szukam i szukam zony ,ktura by sie nie bała truskawek,malin i czeresni pod krakowem i lipa jak by to kołchoz był tak sie boją

a ja szukam i szukam zony ,ktura by sie nie bała truskawek,malin i czeresni pod krakowem i lipa jak by to kołchoz był tak sie boją

a ja szukam i szukam zony ,ktura by sie nie bała truskawek,malin i czeresni pod krakowem i lipa jak by to kołchoz był tak sie boją

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15371 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę uff muszę odejść od tego monitora bo mi się już w oczach troi :blink:

#15372 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę Chyba nie tylko Ty tak masz... a dlaczego zmieniłaś avatar?

Powiedz kolego gdzie dokładnie masz te truskawki maliny i czereśnie...

#15373 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:33

Dziewczyna na gospodarkę och nikolajjj pamiętam Twoją historię jak mąż chciał sprawić Ci radość i kupił Ci konia teraz tak sobie o tym myślę to aż mnie ściska z zachwytu :blush: i nie chodzi o konia choć wiadomo robi wrażenie ale o gest :wub:
Xawier ten jest przyjemniejszy dla oka nie taki oklepany a pełen życia i pasji ^^

Edytowany przez Heidi88, 29 październik 2013 - 20:34.

#15374 Share krmalysadownik

krmalysadownik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę całe 18 km od rynku krakowskiego w gm .iwanowice

#15375 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę Biskupice? Iwanowice Włościańskie? Sklep rybny w Poskwitowie znasz? Znam dość dobrze te tereny. Jesteś rzut beretem ode mnie

#15376 Share krmalysadownik

krmalysadownik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę no ba ze znam , a blue moon pamietasz?

#15377 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2187 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88 dzięki Tobie mamy ideał faceta farmerki,ach kiedy to było :) .

#15378 Share krmalysadownik

krmalysadownik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę było było hehe .

a z jakich miejscowosci jestescie jesli moge zapytac

#15379 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę No tak a teraz chowacie się tych maszynach a tu proszę ogrodniczki, flanela a cały świat leży mu u stóp fakt faktem zdjęcie było podpisane "młody rolnik" tak więc jeszcze ma w sobie wiarę i siłę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15380 Share krmalysadownik

krmalysadownik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 29 październik 2013 - 20:58