Polecane posty

Vinnie    5

kobieta się stroi żeby podobać się mężczyznom i wzbudzać zazdrość wśród kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

jakie łądne kobiety tutaj :D

 

ja nie trawie muzyki takie wlasnie bumbumbum ale chyba akurat napisałem inną piosenkę niż Ty :D dla tego staram sie chodzić tylko na tak zwane wiejskie przytupanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Najważniejsze są oczy, bo one jako jedyne nie zmieniają się przez całe życie.

 

I tu sie mylisz, bo wlasnie oczy mozna zmienic podkreslic itp.

 

I podkreslone oczy caly wyglad kobiety zmieniaja


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale mówiłem o kolorze a nie o jakimś face liftingu to co ty napisałaś to tylko podkreślenie ich. No nie ma jak wiejskie klimaty, ale teraz zima i posucha w temacie u na tylko w lecie odpalają, ale niestety coraz mniej zabaw nie wytrzymują konkurencji klubów i łubu duuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarooo3013    1

kolor tez znienisz,bo wrzucisz kontakty i masz palete koloru, braz zielen blekit. Fakt ze sztuczne ale o innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7136

kobieta się stroi żeby podobać się mężczyznom i wzbudzać zazdrość wśród kobiet ;)

 

Trafiłaś w samo sedno Vinnie, dobra puenta ;)

 

Ja siedzę teraz w klubie ze znajomymi i taka lipa że zza stolika nie wyszliśmy pobawić się, już lepsza wiejska potupajka i dipolo :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Właśnie Pedro, dlatego ja zrezygnowałam z chodzenia na imprezy ... ale cóż taki mamy klimat w miastach :/

a wiejskie ,,potupajki,, ruszą dopiero wiosną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7136

Ja lubię czasem posłuchać jakiegoś techno, dance, elektro, ale bawić się przy tym nie za bardzo. A w każdym klubie tylko DJ Wojtek, DJ Janek...

 

 

Jak wiosenka przyjdzie, zaczną sie imprezy wioskowe nad stawem ojj będzie się działo :D Nie ma nic lepszego ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak przyjdzie wiosna to się zacznie robota w polu i tyle mnie zobaczycie na zabawie.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

@Lina, po co czekać do wiosny? W okolicach Płocka jak i samym mieście też są fajne kluby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Jak przyjdzie wiosna to się zacznie robota w polu i tyle mnie zobaczycie na zabawie.... :P

Mam nadzieję ,że to żart ? Kiedy będziesz się bawić jak nie teraz ? Nie wiem czym i co w tym polu robisz ,ale bez przesady ,bo życie i tak krótko trwa ,a młodość dosłownie chwilę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No wlasnie,zamiast teraz bawic sie poznawac ludzi to trzymaja sie tej gospodarki, jakby nie wiem co to bylo.

 

A za 10lat beda pisac, ze ciezko na gospodarke znalezc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas8595    0

Trochę tu nie pasuje ale czytając temat wróciły wspomnienia i Meg5 dobrze pisze bawcie się póki młodzi a ja trochę wiosenek mam ale lubię się zabawić a Mega5 z mojego województwa może dziadka zabierzesz na imprezę ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestus123    4

Pewnie że mężczyżni się boją ale jak by ktoś odbić chciał pannę to walczę o nią jak lew, jak sama zostawi i ma powody to szanuje jej decyzje.

 

Ty jacu, niedaleko masz niewielki stok, zakładasz narty albo deskę i przypadkowo wpadasz na jakąś pannę i już się zaczyna ;) zaraz obok masz restaurację, żeby ją czymś rozgrzać... Tam byś coś wybrał, ostatnio byłem dwa razy, to wiem co mówię ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Lina radio w traktorze jakieś gorące rytmy i się dzieje mozna sie bawić na całego ja juz 3 mam w zetorze dwa poprzednie nie wytrzymały ;). Banan nawet jak znajdę dziewczynę to za 10 lat dalej będę pisał żeby cię podkręcić a kto komu powiedział ze trzeba sie bawić za młodego, po za tym ja się czuję młodo cały czas. Dziadek jak zmarł miał 91 lat do końca po weselach chodził nieraz tak wywijał że babci nie dawała rady, obowiązkowo do rana musiał być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Masz rację ,bawić się trzeba w każdym wieku ,ale nie ma nic gorszego jak człowiekowi praca przysłania wszystkie inne uroki życia tym bardziej komuś młodemu . Czasem młodzi ludzie zachowują się jak starzy ,a starzy jak młodzi ,ponieważ za młodu zachowywali się jak starzy . :D A w życiu jak w wierszu czy piosence Maanamu...

Nic dwa razy się nie zdarza

I dlatego z tej przyczyny

Zrodziliśmy się bez wprawy

I pomrzemy bez rutyny

Żaden dzień się nie powtórzy

Nie ma dwóch podobnych nocy

Dwóch tych samych pocałunków

Dwóch tych samych spojrzeń w oczy nie, nie, nie, nie

Mega5 z mojego województwa może dziadka zabierzesz na imprezę ha ha ha

Wiesz jak zwykle jest jakieś ale .. ^^ Babką jeszcze nie jestem ,ale mam na palcu wykrywacz kłamstw i zaraz by się wydało ,że z Tobą ruszyłam w tany ... :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek231990    3

Jak dziewczyna nie wykaże żadnego zainteresowania to nic nie zdziałasz choć byś pół życia sie starał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O tak bawcie się póki młodzi jesteście..... łatwo się mówi ale czy to moja wina, że nie mam z kim iść?, czy coś ze mną jest nie tak, ze nie potrafie iść sama na zabawę, czy nie tak ze mną, że wieczorem nie chcę sama szlajać się po okolicy. :P Jak niektórym cięzko jest zorganizować wypad na targi a co dopiero na zabawę hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

to nie twoja wina. Każdy na zabawie czuje się lepiej w sowim towarzywstwie tym bardziej że na takich dyskotekach potworzyły się grupki znajomych i czasem ciężko do takiej grupki wniknąć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Bo @Lina chlopaki nie potrafia zarwac.

 

A ja bym cie tak zarwala wlasnie na te targi. Prawko masz to jestes pelnoletnia, chetna bylas to czyli sie nie boisz nowych znajomosci.

 

 

Na poczatku krotko i na temat zaproponowal bym Ci wyjazd na targi.

 

No ale na targach to by sie nie skonczylo tylko na kolacji po targach i na zabawie tanecznej a tu potrzebne so ciuchy na wypad wieczorowy.

 

Jak zalatwic ciuchy. Potrzebny telefon i konkretne pyt. Mianowicie tak.

 

WITAJ @LINA, DZWONIE W SPRAWIE TEGO WYJAZDU, NIE BEDE TLUMACZYL CO I JAK, JA NA TAKICH TARGACH BYLEM KILKA RAZY I WIEM CO TAM JEST;

 

POWIEM KROTKO WEZ SOBIE DRUGI KOMPLET CIUCHOW, JA WLASNIE BIORE GARNITUR I KRAWAT; :D

 

 

Reszte byscie zobaczyli co by @Lina zrobila. Trzeba bylo ja wziasc na te targi :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@banan na tym portalu powinni Ci płacić za porady... marnujesz swój talent psychologiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj