Polecane posty

Szymi40    1441

Ale narozrabiałem :rolleyes: przez moją ciekawość @Smerfetka I @ Zetor niespali tej nocy. :P Zetor flaszka się należy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

a kto bierze Gargamela? ;)

@Krisma: z niedosytem??? ale czego..

@Zetor niestety znowu pudło...w złym kierunku patrzysz :P

 

a kiedy ta promocja będzie? to przyjdę :)

Gargamela ja biorę , zawsze mnie ciągnęło do czarnych charakterów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jak mozna mieć podejście, że żadna rolnika nie chce.... sami sobie wmawiacie. My chcemy brać ślub z facetem a nie z jego ha czy rodzicami. Z dnia na dzień zmieniamy dom, otoczenie, zwyczaje i czasami zamiast wyrozumiałości to czujemy nagonkę. Widzę po koleżankach jak początkowo nadskakują panowie a po slubie już mają swoją własność niczym nowy sprzet do domu... a czy to tak trudno czasami pochwalić obiad lub gdy wracasz po oraniu przyniesć nam bukiet rumianków, chabrów, maków czy tym podobne.....

 

ech rozmarzylam sie przez ten dzień przytulania :P

 

 

Bo najpierw jest bajer moj kwiateczku misku itp.

 

po slubie na drugi dzien do domu przez prog wnosi tak jakby wnosil nowy sprzet AGD

 

A na trzeci dzien po slubie zaprowadzi do stajni i zaspiewa tak http://www.youtube.com/watch?v=-sGE0exabEE


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

Koledzy trzeba jeżdzić na wystawy rolnicze , wczoraj na Polagrze na stoisku Valtra był taniec o nazwie Valtra w wykonaniu dziewczyn przebranych za farmerki które w tańcu stopniowo zrzucały swe robocze ubrania i ukazywały piękno swojego ciała,uwaga wszystkich panów była skupiona na dziewczynach nikt w tym momencie nie patrzył na traktory. Hostessy też niczego sobie, więc jeśli znudzi sie oglądanie maszyn zawsze można uwagę poświęcić dziewczynom ,no i zagadać poprosić o nr tel może to właśnie będzie dziewczyna na gospodarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekffff    10

koleżanka z najwyższej izby kontroli " ma racje " niestety taka jest ta polska rolnicza rzeczywistość ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To niech któryś podejdzie do hostessy i zapyta czy zostanie jego dziewczyną na gospodarkę jak uda się poderwać to super ale potem nie żalcie się że ona się tylko stroj, maluje, krowy się boj itp ;)na obiad sałatki zeby nie przytyć..... ale obym sie myliła bo ja wam wszystkim zyczę tej najpiekniejszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarooo3013    1

hehe chlopy sie napatrzyli na mlode d*peczki to pewnie przypomnieli sobie ze maja i zony a nie tylko pole i traktory :D a po powrocie to i zoneczki zapewne mialy perharbor :wub: w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No zonaci sie naogladali, mezatki zostaly ztorpedowane, :D ale to zonaci i mezatki.

 

A jak Wy wolni????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dla wolnych skończy się na fantazjach...... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

dzisiaj też tańczyły i chyba też przy stoisku Valtra ale to młode jakies co najwyżej licealistki :P

 

hostessy też ładne dzisiaj były :D jedna wręcz ochy i achy :D nawet sie uśmiechała ładnie ale że z kolegami byłem musiałem pędzić dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

hostessy też ładne dzisiaj były :D jedna wręcz ochy i achy :D

 

Ale one mialy naturalny wyglad??? Czy wypudrowane i wymalowane do pokazu????

 

 

Bo to jest WIELKA roznica


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137
Napisano (edytowany)

A co Wy myślicie że postawią kulawe, garbate i szczerbate czupiradła na reklamę stoiska??? :P

 

"nawet się uśmiechała ładnie" a myślisz że ona uśmiechała się bardziej do Ciebie czy do Twojego portfela?? Śmiać się chce, przecież one biorą za to dużą kasę i uwierz ona nie uśmiechała się do Ciebie ;)

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

dla wolnych skończy się na fantazjach...... :D

Ale jak się tak człowiek napatrzy -napatrzy to jak się w nocy przyśni .... :rolleyes: :wub: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarooo3013    1

i wlasnie robia blad,bo jak by postawili taka kulawa szczerbata to chlop by sie nie czail tylko wyciagnal hajs zakupil traktora i buta. A tak mysli a kurcze przejde dalej moze tam sa fajnejsze lalunie i stad taka slaba sprzedarz :P A to nawet i niebezpieczne wyrwie taki laske,ona go wydoi i ani laski ani traktora :lol: . i pozniej jeszcze lanie od zonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

Ale one mialy naturalny wyglad??? Czy wypudrowane i wymalowane do pokazu????

 

 

Bo to jest WIELKA roznica

 

 

nie na plastiki ja nie zwracam uwagi o taki inny osobnik jestem :) była naturalna

 

a co do tego ze się śmiejecie że to do portwela to wątpie. to nie było tak że jak podchodziłem tylko jak już odchodziłem i widziała że zerkam na nią i poźniej z daleka też więc nie wiem czemu tak negatywnie to oceniacie :P

 

najgorsze że poźniej już nie mogłem znaleźć tego stanowiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
najgorsze że poźniej już nie mogłem znaleźć tego stanowiska :D

To masz słabą orientację w terenie :D Dziś takie czasy ,czy to muzyka czy reklama musi być wabik w postaci kobiet odpowiednio ''odzianych '' ,bo nikt by nie'' patrzył '' na tą muzykę ,ponieważ słuchać nie ma czego ,a i reklamy by nikt nie zauważył .Ciekawe jak za parę lat będą reklamować np. maszyny rolnicze ,do czego się posuną ? :rolleyes: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137
Napisano (edytowany)

Pewnie będzie taka hostessa na wyposarzeniu ciągnika gratis jako forma relaksu przy pracy, na miedzy :P

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

ale ta dziewczyna byłą ubrana normalnie i raczej nie jako wabik. ja zwracam uwagę na te normalne dziewczyny :)

 

ale tam głupi temat było mineło :D chyba że jutro znowu pojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Dealerzy wiedzą że rolnicy zerwani ze smyczy lecą na hostessy jak sroka na błyskotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chyba nie odzianych :D

 

Pedro dyskusji już nie ma :wacko: Już kiedyś na innym forum też czekałem na "oficjalne stanowisko" w pewnej sprawie. ciekawe czy sytuacja się powtórzy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarooo3013    1

A ciekawe co by bylo jak by tak faceci wyginali sie przy tym sprzecie zamiast kobiet :unsure: Musi zadnej kobiety by we wsi nie bylo na czas targow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ale ta dziewczyna byłą ubrana normalnie i raczej nie jako wabik. ja zwracam uwagę na te normalne dziewczyny :)

Normalny facet zawsze będzie patrzył na ładne kobiety nawet jakby ubrały majtki z golfem ,to i tak spojrzy . Czyli jednak jest to wabik ... ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj