Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#15101 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 26 październik 2013 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę Kochanalukrecja a co ma pomyśleć facet, który czyta, że nie tylko posiadanie, majętność się liczy ale jeszcze nie wolno mu mieć nic innego, żadnych znajomości, swoich planów, marzeń, pragnień, swoich pasji, swojego życia poza dziewczyną i związkiem bo dziewczyna ma mu za wszystko wystarczać :ph34r: przecież ucieknie z krzykiem :ph34r:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:43
  •  

#15102 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 14:47

Dziewczyna na gospodarkę

ale jeszcze nie wolno mu mieć nic innego, żadnych znajomości, swoich planów, marzeń, pragnień, swoich pasji, swojego życia poza dziewczyną

No no już nie przesadzajcie i nie wkładajcie @Heidi88 w usta słów których nie napisała.

#15103 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 15:06

Dziewczyna na gospodarkę Elfie, a co ma pomyśleć facet któremu mówi się to, co chciałby usłyszeć? a po ślubie i tak to zmieniać na swoją stronę. To jest uczciwsze?
Pantoflarzy nie brakowało, a i stare przyzwyczajenia wypada zmienić będąc już w związku. Przecież to, że zarobi już nie idzie tylko na niego, o rodzinę trzeba dbać - to jest priorytet, no nie?

#15104 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 26 październik 2013 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
No no już nie przesadzajcie i nie wkładajcie @Heidi88 w usta słów których nie napisała.

Czy ja twierdziłam że to Heidi powiedziała? :blink:

Kristofor nie jest to uczciwsze i rodzina jest priorytetem. Wiadomo, że jakieś zle nawyki trzeba pomóc drugiej osobie zmieniać ale nie wolno zmieniać nikogo, zresztą ja nie rozumiem takiej polityki - skoro miłośc, ślub to powinna iść za tym akceptacja drugiej osoby, to że się ją kocha taką jaką jest i akcpetuje i dla mnie zmienianie drugiej osoby jest nieporozumieniem.

#15105 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 15:31

Dziewczyna na gospodarkę Ech... Jakby było tak jak piszesz, to rozwody by nie istniały.

#15106 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 15:39

Dziewczyna na gospodarkę

Czy ja twierdziłam że to Heidi powiedziała? :blink:

Dobra dobra, powiedz tak z ręką na sercu że nie chodziło o Heidi, choć nie było napisane.

zresztą ja nie rozumiem takiej polityki - skoro miłośc, ślub to powinna iść za tym akceptacja drugiej osoby, to że się ją kocha taką jaką jest i akcpetuje i dla mnie zmienianie drugiej osoby jest nieporozumieniem.

Hahaha, Znasz to "Panna gdy panną anielską miewa naturę, szedłszy za mąż jeżową wdziewa na się skórę".

#15107 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 26 październik 2013 - 15:56

Dziewczyna na gospodarkę Mat ,ale pomyśl dlaczego czasem te żony przybierają jeżową skórę ? Bo taka ich wyrachowana natura ,czy raczej mąż czasem pozostawia wiele do życzenia ? Każdy chyba przyzna ,że przed ślubem było inaczej i po jest inaczej ,ale to nie znaczy że jest gorzej ;) Życie to wieczna nauka kompromisu ,pokory i cierpliwości . A jak tego zabraknie ,no to mamy rozwód ,albo darcie kotów do końca swoich dni -_-
Edit : Taki aforyzm ...''Jeśli chcesz poznać mężczyznę ,przyjrzyj się twarzy jego żony ''

A w zmienianiu kogoś pod swoje widzimisię ,też jak Elf nie polecam ,ponieważ to takie siedzenie na tykającej bombie zegarowej .

Edytowany przez Meg5, 26 październik 2013 - 16:16.

#15108 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 26 październik 2013 - 16:08

Dziewczyna na gospodarkę Heidi88 nie mam pojecia całkiem zapomniałem o niej .. ale jak wspomniało sie to pewnie na czasie sie pojawi
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#15109 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 październik 2013 - 16:13

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi to jak mialas goscia z workiem ziemniakow to normalne dalas plame. :rolleyes:

Trzeba bylo go na kawe zaprosic i zapytac czy niema ziemniakow na frytki albo na placki ziemniaczane. :D :D

A jak wiesz gdzie mieszka i jest przystojniak to jedz i kup sobie 5kg na frytki. Moze tak byc ze znajomosc zie zacznie od zimioka :D

Edytowany przez banan575, 26 październik 2013 - 16:15.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15110 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 26 październik 2013 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę Mat nie chcesz wierzyć to nie, nie musisz. Nie będę udawać, że nie jestem wielbłądem.

Kristofor co do rozwodów to są różne przyczyny. Ale wiesz, generalnie ślub powinien być brany z miłości i świadomie tego co się robi, by nie było tak jak kiedyś słyszałam w rozmowie że pewna laska wychodzi za mąż mimo tego, że ten chlopak, w sumie już narzeczony, jej się nie podoba, nie jest jej ideałem ale że nikt się nie trafił lepszy i są ze sobą tyle to weźmie ten ślub z nim :rolleyes: a potem pewnie będzie płacz i rozpacz bo ja nie mogę na męza patrzeć, mąż mnie nie podnieca ect :rolleyes:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15111 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 październik 2013 - 16:42

Dziewczyna na gospodarkę Elfie ale sluby sa zawsze brane z milosci, jedne z milosci, drugie z milosci do pieniedzy, trzecie z milosci do seksu i jakby nie bylo ta milosc do czegos jest :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15112 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 październik 2013 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę

Poczytuję ten wątek w wolnych chwilach i początkowo się dziwiłam czemu faceci postrzegają nas w taki negatywny sposób, ale po wypowiedziach @Heidi88 wszystko staje się jasne. No i ja się pytam jaki normalny facet po tej wypowiedzi nie stwierdzi, że kobieta jest materialistką? Dziewczyny nie róbcie tu same sobie czarnego PR, może sobie nie zdajecie z tego sprawy, ale czytając was to bardzo dobrze widać. :(

Mnie nie przyszło do głowy, że Heidi jest materialistką. Odebrałam te słowa pół żartem pół serio.

Edytowany przez baziula, 26 październik 2013 - 17:51.

#15113 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 26 październik 2013 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę @Heidi88 następnym razem masz czy nie bież na spróbowanie ;) tym co napisałaś trochę mnie pocieszyłaś, bo już myślałem że tylko faceci zapominają języka w takiej sytuacji :lol:
@kochanalukrecja (fajny nick) nie wszyscy i nie każdą ale jak mają inaczej skoro zdecydowana większość woli po prostu tylko być i ot całe jej zajęcie... Nie mówię tu o wszystkich paniach są wyjątki Heidi widać że chciała by pomagać i to ile by była w stanie, że przydał by sie taki z gospodarstwem i hodowlą? Jakoś nie wydaje się być przejawem bezwzględnego materializmu. Rozumiem to raczej marzenie niż materializm.

#15114 Share kochanalukrecja

kochanalukrecja

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:obecnie studiuję w Bydgoszczy technikę rolniczą i leśną.

Napisany 26 październik 2013 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę

Mnie nie przyszło do głowy, że Heidi jest materialistką. Odebrałam te słowa pół żartem pół serio.

Z jej wypowiedzi wynika, że ona tak na serio podchodzi. Może nie miała takiego zamiaru, ale na każdym kroku podkreślała, że zależy jej na gospodarstwie z hodowlą...

#15115 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę naklepało się głupot to teraz pora się tłumaczyć, więc :P

Wodny elfie ograniczałabym swojego partnera jeśli chodzi tylko i wyłącznie o kontakty z innymi kobietami wszystko. Moje serce pękłoby patrząc jak spędza chwile z inną kobietą. Pisząc że chciałabym byś sama dla niego wszystkim rozumiem przez to być żoną, przyjaciółką, kochanką, matką, kumpelą w jednej osobie.

Lukrecjo ciężko mi sobie wyobrazić materialistkę uganiającą się za polskim rolnikiem. Z całym szacunkiem :unsure: materialistka kojarzy mi się z osobą która dąży do osiągnięcia wszelakich korzyści majątkowych i wygód, przy czym sama z siebie daje niewiele. Choćbym nie wiem jak na to patrzyła nie wydaje mi się aby życie na gosp tym bardziej przy hodowli bydła było dla kobiety usłane różami, wygodne i dostatnie.

Czy owy nieznajomy posiada ha i hodowle było dla mnie istotną wiadomością, bo chciałam wiedzieć czy jest gospodarzem ;) Na swoją obronę mam tylko tyle że mogą być to hektary ojca, brata itp różne są sytuacje ważne żeby był gospodarzem z krwi i kości. :)

z hodowlą... bydła ! warunek konieczny, gdyż łączy mnie z nimi specjalna magiczna więź :wub: Myślę że każdy ma wizję swojego wymarzonego gosp :) nie ma tutaj chyba z czego się tłumaczyć. Choć ludzie po prostu w dzisiejszych czasach trzymają to co się opłaca a nie to do czego mają sentyment, czy przy czym lubią pracować :(live is brutal

Wodny Elf i Kochana Lukrecja hmm takie ładne loginy a tak wyjątkowo kąśliwe posty.

Baziula to mnie zaskoczyłaś mile i sprawiłaś mi radość, dziękuję Ci za Twój komentarz :blush:

MAT912 kiedy mnie w końcu z żoną zaadoptujecie -_-

Edytowany przez Heidi88, 26 październik 2013 - 20:05.

#15116 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 26 październik 2013 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę To moim zdaniem@Heidi nie powinna szukac chlopa z gospodarstwem tylko zatrudnic sie na gospodarce
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15117 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 18:27

Dziewczyna na gospodarkę Stąd też bananku moje "komiczne" ogłoszenie, które na chwile obecną jest w zawieszeniu :ph34r:

Michalmeer to szkoda że nie wiesz myślałam że może macie się ku sobie, pamiętam jak razem pisaliście, to mogła być naprawdę romantyczna historia pewnej miłości ^^

Maniek183 zawsze tak mam na forum bije rekordy w wysłanych postach i jaka to ja jestem otwarta na nowe znajomości :D a twarzą w twarz z Rolnikiem i ja nie wiem gdzie oczy podziać i się schować :ph34r: ale tak z zaskoczenia to się nie liczy na takie spotkanie trzeba się przygotować psychicznie ;) i z 2 godziny koło lustra spędzić -_-

Edytowany przez Heidi88, 26 październik 2013 - 19:02.

#15118 Share pio3trek

pio3trek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów
  • Lokalizacja:niby podlaskie ale mazowieckie nie daleko od Siedlec

Napisany 26 październik 2013 - 19:58

Dziewczyna na gospodarkę czytajc wsze posty łza sie w oku kreci ze istnieja jeszcze takie dziewczyny ..... nie mozliwe to musi byc jakis podstawiony koles który robi sobie jaja

#15119 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 październik 2013 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę płaczesz ze śmiechu kolego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15120 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 26 październik 2013 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę

niestety to życie dyktuje warunki a nie nasze fanaberie, zgadzam się z Tobą Baziula

Zawsze jest rozwiązanie .
Jestem pierwszy raz w pewnej pizzerii . Zamawiam pizzę na wynos ale kelnerka mówi , że się skończyły pudełka . Mieli duży ruch myślę . Mówię do niej więc : proszę znaleźć rozwiązanie , zawsze coś można wymyślić . Ona na to że się nie da i koniec . Proszę ją by zawołała szefa , przychodzi menadżerka i oferuje pokrojenie pizz na kawałki i upakowanie ich w mniejsze pudełka . Dziękuję jej , chwalę ją , dostałem co chciałem . Czemu ?

Bo wymagam i wiem że "nie da się" jest opisem przekonań człowieka a nie obiektywną rzeczywistością . Bo wiem że ktoś kto robi biznes nie chce stracić klienta więc im pomagam mnie nie stracić . Bo znam model Setha Godina dzielący ludzi na liderów i podążających . Kelnerka jest kelnerką bo tak samo jak wierzy że nic nie da się zrobić z pudełkiem tak samo nic nie da się zrobić z jej finansami , chłopakiem , całym życiem . A menadżerka kreuje rozwiązania , dlatego jest liderką . Jak mawia Harv Eker : to jak zrobisz cokolwiek tak zrobisz wszystko . Mózg ma jeden punkt odniesienia do podejmowania decyzji i jesteś nim Ty .
Nie bądź kelnerką . Nie bądź klientem odchodzącym z pustymi rękami i złością w ciele . Zawsze jest rozwiązanie i masz prawo go wymagać . Masz prawo do bycia w pełni usatysfakcjonowanym klientem , partnerem , szefem , kobietą . Nie bój się wymagać bo inaczej nigdy nie ulepszy się żadnego "biznesu" .