Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#15081 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę Ale zgredy jesteśmy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 09:51
  •  

#15082 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę jaki jedni tacy drugie roznimy sie tylko cyckami i ptaszkiem. a jak to mowia dzisiejsza mlodziez to jednym nabic druga wystrzelic :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15083 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z wypowiedzią powyżej... ,,Polać jej, bo dobrze godo...'' :P

#15084 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:26

Dziewczyna na gospodarkę Jo zowsze dobrze po nasymu godom, tylko Wy jakos tego zakumac w lepetynach nimozecie :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#15085 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Edit :

Jo zowsze dobrze po nasymu godom...

Tak dobrze godosz po Twojemu, a po naszemu ,to już bym niejednokrotnie podyskutowała czy tak dobrze gadasz . :P

drugą osobę poznaje się przez całe życie,ale najważniejsze by poznać i JĄ mieć

Dokładnie tak jak piszesz . Tak powinno być jak w tej piosence ;) http://www.youtube.com/watch?v=K3sP1fG1Yus

Edytowany przez Meg5, 25 październik 2013 - 21:07.

#15086 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę To raczej zależy kto, bo ja np, od nie dawna zaczełem czytać ten temat i raczej nie wiem o wielu rzeczacz co tu się działy..;p

#15087 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 25 październik 2013 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę
:rolleyes: :rolleyes:

:rolleyes:

#15088 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 23:45

Dziewczyna na gospodarkę

Ja jestem zdania, że nie warto szukać na siłę tej drugiej połówki... przyjdzie czas i sama się znajdzie, bo miłość zawsze przychodzi z zaskoczenia :)

Muszę Wam się zwierzyć Kochani że wczoraj, ktoś zapukał do mych drzwi, poszłam otworzyć - patrzę a tu młody mężczyzna w roboczym stroju, opalony i trochę ubrudzony ziemią. Stałam jak zaczarowana, bo tyle się słyszy że miłość w końcu zapuka do Twych drzwi. Zapytał czy chcę kupić ziemniaki odpowiedziałam że... nie :unsure: i zamknęłam drzwi nie jestem desperatką ale gdy już odszedł nasunęło mi się tyle słów które mogłam powiedzieć, oczywiście pierwsze ile ma ha i czy ma jakąś hodowlę :D ale no cóż ... nie ma co rozpamiętywać trudno, może kogoś ma nie każdy przecież Rolnik jest samotny ach to była jedna szansa na milion a ja dałam ciała, głupia mogłam chociaż ziemniaki kupić ale tak się zestresowałam i gorąco mi się zrobiło że zapomniałam o czymś takim jak racjonalne myślenie :(

#15089 Share Michal225

Michal225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo , off road:)

Napisany 26 październik 2013 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę Głowa do góry może zapuka drugi raz :) jak mu wpadłaś w oko to na pewno zapuka :D

#15090 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 09:29

Dziewczyna na gospodarkę

gdy już odszedł nasunęło mi się tyle słów które mogłam powiedzieć, oczywiście pierwsze ile ma ha i czy ma jakąś hodowlę :D ale no cóż ...

Kurczę, a ja myślałem, że na miłości, czy też na samym facecie bardziej by Ci zależało :wacko:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15091 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 10:12

Dziewczyna na gospodarkę och nie musi ich mieć dużo choćby 15ha :) chodzi o to czy wyłącznie żyje z rolnictwa. Bo jak ma mało ha i nie ma żadnej hodowli to jest Rolnikiem tylko "dorywczo" i najczęściej ma jeszcze gdzieś etat. Mój brat przyjeżdża na święta i zawsze mi urządza pogawędkę bo mówi że to chore żebym wybierała mężczyznę swojego życia po zawodzie (to jedyne profesje które biorę pod uwagę: rolnik, żołnierz policjant (choć oni czasem z przymusu a nie z powołania i potrzeby służbie ojczyźnie podejmują się tego zawodu, marynarz - za długo go nie ma w domu = zostaje Rolnik). Faktycznie to może zdawać się dziwne i kretyńsko głupie i dostrzegam to ale dla mnie znaczenie mają słowa Być nie mieć.

Ostatnio rozmawiając z jednym z użytkowników uświadomiłam sobie że wybieram najpierw mężczyznę w którym ulokuję uczucia a dopiero później się zakoch*ję nie odwrotnie to mnie naprawdę przeraziło, czy miłość nie powinna mnie trafić najpierw zanim cokolwiek się o nim dowiem :unsure:

Edytowany przez Heidi88, 26 październik 2013 - 10:45.

#15092 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 10:45

Dziewczyna na gospodarkę Jeszcze w lipcu pisałaś :

Na pewno już nie zdecyduję się na związek z rolnikiem chcę o tym jak najszybciej zapomnieć

Co do powierzchni gospodarstw to uwierz mi, są na forum rolnicy mający ponad 50 hektarów i jeszcze pracują na etacie. Nie dlatego,że muszą, a po to by tak zarobione pieniążki pomogły szybciej rozwinąć to, co mają.
Nie będę pisał co masz robić ponieważ to nie moja sprawa, ale o rozsądku to lepiej nie zapominaj. :)

ale dla mnie znaczenie mają słowa Być nie mieć.

To nie rozumiem już tego wybierania faceta po tym co ma, a nie kim jest.Bo już Twój facet musi mieć, nie być ? :blink:

#15093 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 11:06

Dziewczyna na gospodarkę To było w lipcu od tego czasu obraziłam chyba wszystkich facetów w mieście z którymi się spotkałam że nie wiedzą nic o życiu, ciężkiej pracy, odpowiedzialności. Że nic nie potrafią zrobić sami tylko jeżdżą po fachowcach że brak im męstwa, pasji szczytnych celów w życiu, że liczą się tylko imprezy a nie rodzina, że nie są wrażliwi na przyrodę i nie kochają zwierząt. Że nie wiedzą co to jest poświęcenie i prawdziwe problemy i zmartwienia ( a nie o rany nie ogoliłem się 2 dzień albo kurcze dzisiaj znowu wypadł mi trening na siłowni) No cóż ogólnie już nie potrafię popatrzeć na chłopaków przesiąkniętych miejskim wygodnym życiem i nie wznieść oczu do niebios.

Po prostu ma być rolnikiem i może zasuwać starym Ursusem do wszystkich prac polowych a ja oj tak będę widziała w nim coś czego nie potrafię dostrzec w mężczyźnie jeżdżącym choćby najlepszym samochodem, który jest np akwizytorem

Edytowany przez Heidi88, 26 październik 2013 - 11:16.

#15094 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 26 październik 2013 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę Spróbuj BYC bez POSIADANIA. A mina ci zrzednie.

Edytowany przez baziula, 26 październik 2013 - 11:29.

#15095 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę niestety to życie dyktuje warunki a nie nasze fanaberie, zgadzam się z Tobą Baziula

#15096 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 11:30

Dziewczyna na gospodarkę @baziula, o co Ci chodzi w tym poscie? Rozwiń go trochę.
Kim jest rolnik to wiemy, on ma....
Facet bez zez ziemi też ma, ale możliwości pracy na etacie. Każdy COŚ ma, zatem nikomu mina nie zrzednie

#15097 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 październik 2013 - 12:03

Dziewczyna na gospodarkę

Ostatnio rozmawiając z jednym z użytkowników uświadomiłam sobie że wybieram najpierw mężczyznę w którym ulokuję uczucia a dopiero później się zakoch*ję nie odwrotnie to mnie naprawdę przeraziło, czy miłość nie powinna mnie trafić najpierw zanim cokolwiek się o nim dowiem :unsure:

Tak też się zdarza, nie widzę w tym jakiś wielkich odstępstw od normy.

#15098 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 26 październik 2013 - 12:51

Dziewczyna na gospodarkę niektóre zdania były już napisane ponad 100 razy temat kwitnie widze ;) tym samym już od bardzo dawna
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#15099 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 26 październik 2013 - 13:03

Dziewczyna na gospodarkę Michalmeer miałam się Ciebie pytać co się stało z niebieskooką tak nagle zniknęła :huh:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15100 Share kochanalukrecja

kochanalukrecja

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Zainteresowania:obecnie studiuję w Bydgoszczy technikę rolniczą i leśną.

Napisany 26 październik 2013 - 14:13

Dziewczyna na gospodarkę Poczytuję ten wątek w wolnych chwilach i początkowo się dziwiłam czemu faceci postrzegają nas w taki negatywny sposób, ale po wypowiedziach @Heidi88 wszystko staje się jasne.

och nie musi ich mieć dużo choćby 15ha :) chodzi o to czy wyłącznie żyje z rolnictwa.

No i ja się pytam jaki normalny facet po tej wypowiedzi nie stwierdzi, że kobieta jest materialistką? Dziewczyny nie róbcie tu same sobie czarnego PR, może sobie nie zdajecie z tego sprawy, ale czytając was to bardzo dobrze widać. :(