Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#15061 Share sylwia089

sylwia089

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 październik 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Ja jestem zdania, że nie warto szukać na siłę tej drugiej połówki... przyjdzie czas i sama się znajdzie, bo miłość zawsze przychodzi z zaskoczenia :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:15
  •  

#15062 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 25 październik 2013 - 00:02

Dziewczyna na gospodarkę cos w tym jest :) czasem mozna byc bardzo zaskoczonym :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#15063 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 25 październik 2013 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę Znam osoby takie, które ganiały po całym województwie po dyskotekach i... znalazły swoją drugą połówkę w swojej wiosce na sąsiedniej ulicy. A co do krów, które odstraszają - pokaż ile uczucia krowa może dać człowiekowi, a każda zdanie zmieni - tu też są dziewczyny, które mają krowy i jakoś te krowy je nie odstraszyły

#15064 Share sylwia089

sylwia089

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 październik 2013 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Co prawda to prawda, niektóre zwierzęta potrafią okazać więcej uczucia niż niejeden człowiek. Myślę też, że żadna gospodarka prawdziwej miłości nie odstraszy, bo jeśli się człowieka naprawdę kocha to akceptacja takich rzeczy przychodzi sama.... przynajmniej takie jest moje zdanie.

#15065 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 październik 2013 - 13:25

Dziewczyna na gospodarkę w mojej wsi ostatnio było wesele mojego rówieśnika który chodził z swoją lubą przez 13 lat, i każdy uważał że jeśli są z sobą tyle lat to i ich związek będzie idealny,a tu na opak okazało się że jest całkiem inaczej miał hodowle świń,i parę byków wszystko musiał zlikwidować bo jego żonie śmierdzi.napisała bym jeszcze więcej ale ale to i tak nie zmieni,są kobiety takie że i nawet miłość ich nie zmieni,

#15066 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 25 październik 2013 - 14:28

Dziewczyna na gospodarkę wozak - nie wierzę, że wcześniej nic mu nie mówiła... Ale jak zauważyłaś: jak miłość nie zmieni jej, to zmieni jego ;) W tym przypadku on ustąpił. Co do smrodu - byli wielcy rolnicy, sprzedali gospodarstwa, wyjechali do rajchu albo do miasta, a jak teraz wracają, to "IM ŚMIERDZI!". Ja zawsze odpowiadam: "Nie pamięta wół jak cielęciem buł", "Jak by nie wieś, to miasto nie ma co jeść" i ostatnie: "A szynka w sklepie ci nie śmierdzi? - przecież dzisiaj lata tu w chlewie, a za 2 dni ją kupisz...!"

#15067 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 15:15

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze że jej dochody z gosp nie śmierdziały <_<

Chociaż tak mówię ale do końca tak nie jest, mogłabym spać ze świniami a nigdy w życiu nie wejść do fermy drobiu baa nawet do kurnika bo od razu mnie szarpie, więc różnie to bywa z kobietami -_-

Edytowany przez Heidi88, 25 październik 2013 - 15:35.

#15068 Share Ate

Ate

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów

Napisany 25 październik 2013 - 15:44

Dziewczyna na gospodarkę Nie warto rzucać pracy na roli dla kobiety.

#15069 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 październik 2013 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę @wdaniel, ona ma zaledwie 1,10 wzrostu a on 1,80 wyglądają jak nie powiem co każdy mu mówił nawet i Ja sama że ona Ci się nie nada na żonę ale................

#15070 Share sylwia089

sylwia089

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 25 październik 2013 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę Ale byli parą przez 13 lat ... i po takim czasie to przyzwyczajenie do drugiej osoby robi swoje...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15071 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 16:10

Dziewczyna na gospodarkę Mistrz boksu Wladimir Klitschko (195cm) i aktorka Hayden Panettiere(155cm)

młodsza od niego 13 lat są zaręczeni i zazdroszczę im szczęścia

Załączone miniaturki

• hhhhh.jpg
  • kl.jpg

#15072 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 październik 2013 - 17:14

Dziewczyna na gospodarkę no proszę jak temat ruszył, nie mam nic do niskich ludzi bo miłość to piękne uczucie ale jak ma się gospodarstwo i jeszcze coś w oborze to już tak różowo nie jest,nie wystarczy być żoną i ładnie wyglądać,każdy pisze że aby była i kochała a nic w gospodarstwie nie będzie musiała robić tylko obowiązki domowe,z własnego doświadczenia miałam doświadczenie tak życiowe że nikomu go nie życzę . Mąż na pile stracił trzy palce więc przez dłuższy czas nie mógł uczestniczyć w pracy i Ja czy chciałam musiała wszystko robić sama począwszy od prac polowych po dojenie obrządek,zresztą każdy wie jak to wygląda. A więc ...................życie jest piękne jak potrafisz pracować i kochać

#15073 Share Heidi88

Heidi88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 25 październik 2013 - 17:36

Dziewczyna na gospodarkę Oj kochana bardzo współczuję Twojemu mężowi i oczywiście pozdrawiam go jeśli nas czyta na pewno ciężko mu było z początku się przyzwyczaić. Mój gospodarz jak był malutki włożył znowuż paluchy do jakiś maszyny tnącej buraki czy coś takiego, 2 znaleźli to mu przyszyli no i jeden ma wybrakowany. Jak mi o tym powiedział i pokazał to aż mi serce pękło, tak mi go było szkoda bardziej się nad nim użalałam niż on sam nad sobą, no ale to takie przykre ile musieli się wycierpieć.

Edytowany przez Heidi88, 25 październik 2013 - 18:03.

#15074 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 25 październik 2013 - 17:57

Dziewczyna na gospodarkę Fajnie wyglądają ważne że im pasuje. Jeśli chodzi o wzrost to może i dziwne ale jakoś bardziej podobają mi się niższe dziewczyny do 160cm a sam mam 180...

Tyle czasu 13lat parą i takie kwiatki wyszły, no to nieźle on ją kocha i dla niej wszystko a ona to wykorzystuje tyle w temacie.

@wozak ale dałaś sobie radę i to się liczy, a i twój mąż na pewno nie miał lekko raz że stracił palce a dwa widząc jak tyrasz a sam nie mógł ci pomóc. Dobrze że nie stało się nic więcej.

@Heidi88 przykra sprawa ale raczej powinnaś się cieszyć, że tylko palce i że żyje trzeba myśleć pozytywnie

#15075 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 25 październik 2013 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę a to wszystko przez pospiech i nieuwage, bo ma byc na wczoraj zrobione, chwila dekoncentracji i gotowe a maszyna nie patrzy. A wracajac do tematu to teraz wymagania dotyczace drugiej osoby , zycia , zachowania strasznie sie zmienily i zmieniaja.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#15076 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 25 październik 2013 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę Doprawdy? A co takiego się zmieniło? Materialiści i egoiści byli zawsze, byli też ludzie którzy żenili się bo tak wypadało, była grupa starych kawalerów i panien, no i grupa szczęśliwców którzy odnaleźli w miłości, małżeństwie spełnienie osobistych pragnień. Popraw mnie jeśli gdzieś się pomyliłem...
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#15077 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę Zmienia się i to wiele, kiedys znajomość z dziewczyną czy kobietą nie zawsze kończyła się małżeństwem, teraz odnosze wrażenie że gdy chłopak, powiedzmy w wieku studenckim, chce zapoznać jakąś dziewczynę, to u niej od razu przekonanie, że mu się podoba, chce ją poderwać bo on szuka partnerki, czy coś... I mało kiedy istnieje przyjaźń między męszczyzną a kobietą, każdy odrazu to nazywa związkiem, chociaż nie raz znają się kilka dni, bądź miesięcy... A później wielkie rozczarowanie, bo nie wyszło. Zamiast się zaprzyjaźnić spotykać, trochę lepiej się poznać, i nie tylko tę jadyna ale pare innych, zdobyć jakieś doświadczenie i wtedy można wiedzieć czego się oczekuje od drugiej osoby....

#15078 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:10

Dziewczyna na gospodarkę mąż bardzo cierpiał z powodu tego że Ja pracowałam a on był bezsilny.............................a co do wypowiedzi przedmówcy właśnie kiedyś ludzie mieli słowo a teraz 1 na stu trafi się że mówi prawdę i ma szczere zamiary względem kobiety ...@Heidi88 przesyłam zwrotne pozdrowienia od męża i życzy Ci powodzenia byś poznała też tą drugą połówkę na dobre i złe

#15079 Share 00Dawidek00

00Dawidek00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę Ale też spotykali się na powiedzmy ,,domówkach,, przynajmniej u mnie w okolicy były takie wioskowe i nie tylko imprezy domowe, ludzie sie spotykali, rozmawiali, grali w karty, i wypili a nawet i się pobili i to nie raz o jakąś kobietę... i tak można było łatwiej się poznać niż przez internet, albo spotykając się jedynie z tą jedyną i konkretnie osobę, bo wtedy, wiadomo że chodzi o to aby pokazać się z jak najlepszej strony, wyjsciem z tego jest zamieszkanie razem, wtedy wszystko się ujawnia, ale nie chodzi mi żę odrazu po zapoznaniu czy po kilku miesiącach, nieraz trzeba lat i to nie skutkuje...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15080 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę drugą osobę poznaje się przez całe życie,ale najważniejsze by poznać i JĄ mieć