Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#14941 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 20 październik 2013 - 17:05

Dziewczyna na gospodarkę czasem dobrze dbasz i pielegnujesz i "uschnie" :(

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:40
  •  

#14942 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 20 październik 2013 - 17:16

Dziewczyna na gospodarkę Jak się regularnie podlewa to kwitnie

#14943 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 październik 2013 - 17:26

Dziewczyna na gospodarkę Może inni tak robią ja nie .. zawsze jestem miły i uwodze jak sie da czasem sie da czasem nie .. jak mówili dawno temu "lepiej za mało niż za wiele czucia " świete słowa
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#14944 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 październik 2013 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Ja Wam powiem tak jak jestescie mlodzi to uwodzcie dziewczyny balujcie z nimi to zobaczycie ze na swoja traficie, badzcie soba.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14945 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 20 październik 2013 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę tu masz racje :) bo jak sie baluje , imprezuje to zawsze pozna sie kogos nowego , zlapie sie jakis kontkat :)

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#14946 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 20 październik 2013 - 17:56

Dziewczyna na gospodarkę A nie sądzicie że dyskusja tutaj zmierza w bliżej nieokreślonym celu. Gadka szmatka ale nikt chyba tutaj nie znajdzie recepty na udany związek. Życie to wszystko weryfikuje.
Banan pisze uwodźcie, balujcie, inni szczerość, otwartość itd a relacje międzyludzkie a w szczególności na linii kobieta mężczyzna są bardziej skomplikowane

"tu masz racje :) bo jak sie baluje , imprezuje to zawsze pozna sie kogos nowego , zlapie sie jakis kontkat :)"

Nieraz to możesz też złapać jakąś chorobę (niekiedy i weneryczną). A najgorzej na śmiałość wypić sobie jednego o więcej sobie nie wspomnę, i tym samym nie zawsze dać się poznać z najlepszej strony.

Edytowany przez krowka62, 20 październik 2013 - 18:00.

#14947 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:05

Dziewczyna na gospodarkę oj kolego nie pisz w tak czarnych barwach. Jak sie robi wszsytko z glowa i umiarem to jest dobrze. A co do przepisu na udany zwiazek ? to nie ciasto ze jest dokladny przepis. Po prostu trzeba byc sobą i tyle :)

#14948 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę Ja znalazlam sposob, zamieszkalam na kocia lape i szybko sie poznalismy z tej najgorszej strony. I jestesmy juz razem 7lat
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14949 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę no wiec wlasnie kazdy ma jakies swoje sposoby :) Jednego ogolnego przeznaczonego dla kazdego nie ma.Trzeba w siebie uwierzyc a wiele mozna osoagnac :)
pozdrawiam wszystkich samotnych jak i rowniez tych co znalezli juz swoje szczescie :)

#14950 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę najważniejsze by poznać a w jakich okolicznościach to już mniej istotne,ale oby nie związek na kocią łapę,na psią lepiej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14951 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:22

Dziewczyna na gospodarkę

Ja znalazlam sposob, zamieszkalam na kocia lape i szybko sie poznalismy z tej najgorszej strony. I jestesmy juz razem 7lat

Wybacz jeżeli wtargnę troszkę w Twoje zycie. Dlaczego na kocią łapę - dlaczego nie małżeństwo?

#14952 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę Dlaczego? Moj pracowal ja pracowalam, i tak moj zaproponowal zamieszkac razem, i tak zamieszkalismy, wtedy przyszly oplaty, itp itd,i zaczelismy sie dorabiac, i zaczelismy poznawac jak to sie mieszka na swoim.

Wtedy tez wychodzily wady i moje i Mojego i je akceptowalismy albo trzeba bylo je wyeliminowac.

A slub to byl juz tylko dodatek
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14953 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:28

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba się poznać z każdej strony... nie zawsze jest różowo ale związek jest na dobre i na złe, o tym trzeba pamiętać. Każdy ma swój sposób żeby poznać drugą osobę i żeby dać się poznać. Jeśli dziewczyna/chłopak proponuje żeby zostać na noc to nie zawsze chodzi o to żeby się przespać... chyba że ja żyję w innych czasach to rzeczywistość chyba mnie przeraża!

#14954 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:32

Dziewczyna na gospodarkę propozycja wspolnej nocy nie musi byc jednoznaczna ale jak jest kazdy widzi.

#14955 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę

Dlaczego? Moj pracowal ja pracowalam, i tak moj zaproponowal zamieszkac razem, i tak zamieszkalismy, wtedy przyszly oplaty, itp itd,i zaczelismy sie dorabiac, i zaczelismy poznawac jak to sie mieszka na swoim.

Wtedy tez wychodzily wady i moje i Mojego i je akceptowalismy albo trzeba bylo je wyeliminowac.

A slub to byl juz tylko dodatek

A z dzieci się cieszycie? Choć dzieci to zawsze najwspanialszy owoc związku i cement który go wiąże.

A kolega Xavier to widzę że prawdziwy romantyk - okaz rzadki ale zapewne rozchwytywany. A oferty typu zostań na noc - oj jakby za mojej młodości miał takie oferty to chętnie bym korzystał. Aczkolwiek miałbym się na uwadze czy byłbym narzędziem do zaspokojenia pożądania czy przytulanką

#14956 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli coś ma być między dwojgiem ludzi to nie ma co się śpieszyć z tym... Jeśli zrobi się to za szybko to może wszystko popsuć...

#14957 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę @krowka mamy malego szkraba :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14958 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę To wspaniale. U mnie po domu dwa szkraby biegają

#14959 Share Dziedzic51

Dziedzic51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 październik 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Szanowni Państwo nie ma recepty na zgodny dobry związek. Kazdy jest z innego domu o innej kulturze i innych przyzwyczajeniach ,obyczajach musicie tylko mieć zaufanie do siebie ,że w najgorszych warunkach możecie liczyć na wsparcie drugiej połowki.Duszą i ciałem należycie do siebie jeśli któres bedzie spogladać w inna stronę to kiedyś ten związek peknie lub będziecie para która bedzie łączyło / jakiś majątek ,obawa przed gorszym gdy się rostaniecie/.Wszystko popłynie na marne.Znam takie małżeństwa które wybrały drogę tę gorsza ale zakończyli ubogo aprzeważnie w starszym wieku ,gdy braknie zdrowia lub włogawośc dostąpi już wtedy jest zal ,że taka drogę wybrali ale zycie jest jedno nie da się go powtórzyć,popełniony bład msci sie i przechodzi na pokolenia. Broncie sie od tego,Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14960 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 październik 2013 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę Bla bla bla ciągle to samo ... kazdy wie co ma robić .. i bedzie ok a jak chłopy nie wiecie co robic to są fajne strony gdzie pomagają i to nie jest zart ani nic w tym stylu .. sam na poczatku z tego korzystałem
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!