Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#14901 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 19 październik 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę kiedyś to akcje się działy z robieniem kont i tak dalej, te czasy nie powrócą :)
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:51
  •  

#14902 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 19 październik 2013 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę Co tu się dzieje :blink: ? Ale temat ożył, ogłoszenie ciekawe szacunek za odwagę, nie widzę w tym nic złego! Wiekiem łapie się bo mam 27 ale hodowlę musiał byś mieć z sobą pomieszczenia są :P
@Migotka ma rację lepiej przytulać niż dogryzać

#14903 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 19 październik 2013 - 20:35

Dziewczyna na gospodarkę GoRAL1 przepraszam ale tak to odebrałam ,ale choroba robi swoje

#14904 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 październik 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę To zdrowiej nam koleżanko wozak ... :) ;) Ja już dwa razy byłam chora tej jesieni ...to chyba już wyczerpałam limit? :unsure: Teraz taką czapkę nosze :ph34r: :P

#14905 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 19 październik 2013 - 20:52

Dziewczyna na gospodarkę Interesujące ogłoszenie, jestem ciekaw ile przyszło odpowiedzi na maila ;) Co do karania za multikonto to myślę że można to potraktować ulgowo, skoro Tara się przyznała.
:)

#14906 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 październik 2013 - 00:30

Dziewczyna na gospodarkę

"A tak w ogóle to masz jakieś doświadczenie albo wykształcenie w tym kierunku?"

Cóż szczerze mówiąc wcześniej figurowałam na tym forum jako Heidi tak więc kto śledził moje perypetie ten wie jak gosp jest - było dla mnie ważne. Niestety mam uraz do Rolników stąd moja ostrożność przed wejściem w kolejny taki związek. Nie chcę powtórki z rozrywki, a historia lubi się powtarzać - typu co kobiecie wypada czego nie itp związkowych problemów.

Także mam nowy pomysł jak to obejść a najważniejsze to to żebym mogła robić to co kocham. Bo od kilku miesięcy jestem w mieście i nie mogę się w ogóle odnaleźć już w tym świecie ... tęsknię :(

A nowe konto bo chcę zacząć wszystko od nowa :)

@Heidi 88 myślisz że my jako moderatorzy nie wiedzieliśmy od samego początku że to jest Twoje multikonto? prędzej czy później i tak było by zamknięte, ale mniejsza o to. Uraz mówisz do rolników? a pamiętasz, przypomnij sobie moje posty jak ja i inni koledzy mówili Tobie że źle ulokowałaś swoje uczucia, może miałaś do nas wtedy żal, ale się sprawdziło, czasem warto posłuchać starszych kolegów. Jak Cię ktoś naprawdę pokocha to nie ma znaczenia co kobiecie wypada a czego nie, Ty będziesz najważniejsza, Wierz mi , jeśli czegoś bardzo pragniesz to to się spełni i prędzej czy później znajdziesz taką osobę dla której tylko Ty będziesz się liczyła a nie zwierzęta, człowiek jest najważniejszy dla człowieka, wszystko inne to marność nad marnościami, życie jest tak krótkie, że szanujmy się i kochajmy, bo naprawdę może być za późno.

to już problem moderatorów. jak to załatwią. Ciekawa jestem swoją drogą. :) a wiem, że za takie przewinienia inni wylatywali na zbity łeb i nie było zmiłuj się.

@baziulka tu nie chodzi na zbity łeb, owszem jakieś KONSEKWENCJE SĄ ale co innego jak ktoś zakłada multi ot tak dla jaj, a co innego z innego powodu, niby to samo multi a jednak inne. No bądźmy wyrozumiali, konsekwencje będą jak dla wszystkich, ale @Heidi88 pozostanie.

@tara ogłoszenie trochę brzmi jakbyś szukała kawalera lub podstarzałego kawalera, którego majątkiem mogłabyś się "zaopiekować" po jego odejściu :P Nie znam rzeczywistych powodów Twojego ogłoszenia

To nie oceniaj jak nie wiesz o co chodzi, mi się wydaje że ta Dziewczyna pokochała naprawdę wieś.

Nie bądź złośliwy MAT912 -_-

I nie byłem

Dobrze ten temat cech*je się tym że ktoś kto wychodzi poza przyjęte normy jest od razu atakowany i wyśmiewany przez całą rzeszę forumowiczów ale ok

Żadna para żyjąca na gosp mnie nie zatrudni, kobieta która prowadzi gosp. raczej też nie bo już samej jest jej ciężko i przydałoby się silne ramię, ktoś starszy hmm być może jest taka ewentualność.

Obrałam sobie za grupę docelową samotnych rolników, gdyż tylko oni potrzebują kogoś takiego jak ja. Stąd taka a nie inna treść ogłoszenia. Nikt nie jest głupi jeśli samotny facet zatrudnia dziewczyne to nie ma mocnych żeby nie naszła go myśl "a może by się udało coś więcej...." no ale co ja mogę. Chcę żyć na gosp ale nie od razu szukać sobie z tego powodu męża rolnika, bo to nieuczciwe i nie w porządku, Choć nie ukrywam że najkrótsza i najprostsza droga.

Chcę robić swoje jeśli ma przyjść miłość to przyjdzie z czasem a nie odwrotnie. Czyli szukać męża ile masz ha ? a czy masz hodowle bydła? mam za niego wyjsć tylko dlatego że umożliwi mi to spełnienie marzeń ? To się nie uda i za wiele osób może później przez to cierpieć.

Meg nie urazisz mnie bo zawsze zgadzam się z Twoimi wypowiedzeniami i szanuję Cię za to że tak świetnie się realizujeszc prowadząc gosp. Tylko pozazdrościć, kobieta a jednak świetnie sobie ze wszytskim daje radę i nie traci przy tym wdzięku. :)

Wiem, że aż Was skręca do napisania parę epitetów pod moim adresem: głupia idiotka wariatka, w głwoie siano desperatka( z tym się zgadzam akurat) ale co ja mogę, skoro już tracicie czas na krytykę to może napisalibyście coś co mi pomoże, moze jakieś rady,

Czyli co może zrobić dziewczyna która chce żyć na gosp? Czy jest dla niej jakaś szansa na taką prace i życie?

Gdybym urodziła się na wsi i odziedziczyła hodowlę problem z głowy ale niestety trzeba pokombinować :)

Czy ktoś mnie choć próbuje zrozumieć ? :(

Ja rozumiem bardzo dobrze, jako osoba postronna, po prostu szukać męża wśród rolników, a znajdzie się na pewno.

#14907 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 20 październik 2013 - 00:54

Dziewczyna na gospodarkę

Oj pamiętam Twoje posty doskonale, bogaty miałaś ten pamiętnik.
Ps. Nie wiem czy wiesz, ale za multi dostaje się bana.
Nie chcę być złośliwy ani nieuczciwy więc moi drodzy zasugerujcie mi co mam z @tara zrobić, trochę waham się.

Za to ze sie przyznala to ban na konto @TARA a @Heidi zostaje

panowie trzeba trzymac sie tych zasad. Tez kiedys chcialam zmienic konto ale od administratora dostalam wiadomosc ze nie ma takiej mozliwosci.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14908 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 październik 2013 - 03:37

Dziewczyna na gospodarkę Meg5,Ja to już tak grubo ubieram się że maż mówi do mnie jak się ubiorę jak zima prawdziwa przyjdzie,ale że jestem osobą szczupłą to zbytnio nie widać,i dziękuję za pamięć :)

#14909 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 październik 2013 - 07:11

Dziewczyna na gospodarkę

Ja tam do koleżanki nic nie mam

ale o to chodzi że inni typu S---s będą to później wykorzystywać

Kolego GoRAL1 ,Ty tu na forum jesteś znacznie dłużej jak ja ,znasz StasiaS i znasz również Heidi . Czy Ty nie widzisz diametralnej różnicy pomiędzy tymi osobami ? StasiuS to kontrowersyjna osoba i w obrażaniu oraz wyśmiewaniu był jedyny w swoim rodzaju ,natomiast Heidi ,to sympatyczna osoba i nie przypominam sobie by kiedykolwiek komuś ubliżyła .
Także myślę ,że osoby typu SatasiaS wątpię by to wykorzystały ,ponieważ regulamin jest regulaminem ,a jest jeszcze coś takiego jak opinia publiczna ,która jest często i powinna być brana pod uwagę .

Edytowany przez Meg5, 20 październik 2013 - 07:15.

#14910 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 październik 2013 - 08:38

Dziewczyna na gospodarkę Od wczoraj konto @Tara jest zablokowane, czekajcie na odzew @Heidi88.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14911 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 09:01

Dziewczyna na gospodarkę Takich historii jest wiele. Moja koleżanka też. Wyszła za mąż za rolnika, mimo sprzeciwu rodziny poszła mieszkać z miasta do niego na wieś.... dziś minęło kilka już lat od tego wydarzenia.

Zwierza mi się i płacze, jest traktowana gorzej jak służąca, poniżana. Najbardziej przez teściową.

Osoba ładna, wykształcona. Traktowana gorzej niż pies. Czasem jak mi opowiada, gdy spotykamy się w pobliskim miasteczku, to siedzimy razem i płaczemy.
Nie umiem jej pomóc, ani doradzić. Zauważyłam, że jest coraz bardziej nerwowa. Ona kiedyś postawiła się rodzinie by być z nim, dziś on ani jednym słowem się za nią nie wstawi, gdy teściowa ją "je****e".

I te same argumenty, które i ja swego czasu miałam już przyjemność słyszeć od pewnej osoby " Jesteś przewrażliwiona" .

Nic nie warto poświęcić dla miłości.

Mimo tego gorzkiego wstępu, udanej niedzieli w resztkach promieni słonecznych. :)

Edytowany przez baziula, 20 październik 2013 - 09:50.

#14912 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 październik 2013 - 10:41

Dziewczyna na gospodarkę

Osoba ładna, wykształcona.

Jak wykształcona ,to ja nie rozumiem co ona tam jeszcze robi ? Nie ma oparcia w mężu jak teściowa ujada i jeszcze się nad czymś zastanawia ? Czeka,aż będzie lepiej ,to się pewnie nie doczeka ,ponieważ lepiej to już było .
Jak jej źle i niedobrze ,to niech zaśpiewa swojemu ''ja wysiadam na pierwszej stacji ... '' ,bo czasy zaszczucia itp już dawno minęły .
Lepiej być singlem z odzysku niż znerwicowaną/ym żoną czy mężem .
To taka pobieżna moja sugestia ,ponieważ jak to ja zawsze mówię ,kij ma dwa końce i trzeba by się zastanowić czemu jest tak traktowana ?
PS: Baziula nie mogłaś tego obiektywy troszkę wyżej skierować ? :rolleyes: ;)

#14913 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę Ja myślę, że ona w tym tkwi ze względu na dzieci. I wydaje mi się, że w głębi serca kocha swojego męża. Tak , mogła by odejść, ma swoją pracę, jej wypłata jest jedynym źródłem dochodu rodziny w okresie zimowym. Takie to "gospodarstwo". I choćby z tego względu, mogłaby im tam wszystkim "tak ja*ja" przetrzepać" , że staliby na baczność. Ale brak jej stanowczości. Tak mi się wydaje.

#14914 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 20 październik 2013 - 10:47

Dziewczyna na gospodarkę Ja wam cos opowiem ;D przykład mój ... miałem dziewczyne Anie za którą szalałem nie ma co ukrywać .. zależalo mi i właśnie tu zaczyna sie historia . Zerwała zemną jakiś czas temu chociaż i tak wiedziałem ze tak bedzie .. spodkaliśmy sie jakieś 3 tyg .. no byłem u niej oglądaliśmy film 'sex telefon" Po filmie chciała żebym został na noc .. nie moglem niestety bo miałem wazne sprawy .. i strasznie mi przykro ze nie zostałem .. ale potem zaczelismy do siebie pisać i coś było nie tak .. dowiedziałem sie od niej samej ze w tym samym dniu kiedy miałem u niej zostac na noc miała już chłopaka innego .. 4 godziny przed moim przyjazdem zaczeła z nim chodzić .. wiec jak to bywa okazała sie nie dość ze wyrachowana to jeszce niewierna , kłamliwa , ząza .. zażekała sie ze kiedy zemną była nikogo innego nie miała .. trudno mi było w to uwierzyć i dostała l4 forever ...
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#14915 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 październik 2013 - 10:53

Dziewczyna na gospodarkę @Michalmeer

To się ciesz kolego, lub dziękuj Bogu jeśli jesteś wierzący, że się z nią nie ożeniłeś i nie musiałeś się męczyć latami. Bo doprawiłaby ci takie rogi, że porożem wadziłbyś o framugę drzwi stodoły. Znajdziesz sobie ładną i z oliwą w głowie. Często się przecenia to co się ma, póki nie spróbujesz czegoś lepszego. Powodzenia.

#14916 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 październik 2013 - 10:54

Dziewczyna na gospodarkę różne są kobiety ale w przyszłości już będziesz bardziej ostrożny

#14917 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 20 październik 2013 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę Bardzo sie ciesze .. najgorszym wypadkiem było by gdyby była w Ciąży zemną .. to już by nie było takie łatwe .. .. Ostatnio sie zmieniłem troszke ;D

#14918 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1142 postów

Napisany 20 październik 2013 - 11:01

Dziewczyna na gospodarkę

dowiedziałem sie od niej samej ze w tym samym dniu kiedy miałem u niej zostac na noc miała już chłopaka innego .. 4 godziny przed moim przyjazdem zaczeła z nim chodzić ..

Powinieneś podziękować temu chłopakowi
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14919 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 20 październik 2013 - 11:05

Dziewczyna na gospodarkę raczej mu współczuć .. szkoda mi go .. sam sie na to nabrałem co teraz on

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14920 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1142 postów

Napisany 20 październik 2013 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę A skąd wiesz?? może im się wiedzie trafi swój na swego i człowiek potrafi się zmienić
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.