Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#14701 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę

,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :)miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

Bez obrazy ale da mnie trochę to zabrzmiało jak : "Biegajcie za mną, bo jestem zbyt wspaniały aby się starać" Mężczyzna też nie może być sztywny.................. to dopiero odstrasza. Przynajmniej mnie. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:44
  •  

#14702 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:16

Dziewczyna na gospodarkę

pewność siebie i zasady..... kolego święta racja, WIKTORA bym Ci dał....

Chyba szczególnie za tą pewność siebie ...tylko oby ta pewność siebie nie przerodziła się w samozachwyt ? ^^

''Zasady ''to bardzo ogólnie powiedziane ,mogłabym tu sobie różne zasady wymyślać i niekoniecznie pozytywne .

#14703 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę Szacunek do siebie owszem, ale też otwartość na drugą osobę. a to Twoje "Miło Cię było poznać...." zabrzmiało jak "Fana jesteś ale nie dorastasz mi do pięt więc spadaj..." :D

#14704 Share LordBASS14

LordBASS14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 październik 2013 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę ja mam jeszcze czas na takie myślenie o dziewczynie (w przyszłości żonie) lecz wiem ze dziewczyn w koło jest bardzo dużo lecz nie ma takiej która by chciała zostać na gospodarstwie, takie przyszły czasy ze każda chce chłopaka z kasą i wolnym życie z obowiązkami takimi jak dzieci a nie gospodarstwo, przynajmniej u mnie tak jest. Co prawda mam 17 lat ale wiem trochę jak życie wygląda i jak może być w przyszłości. Pozdrawiam

#14705 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 07 październik 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

To po co zamieszczasz coś ,czego nie podzielasz ?

Chyba od tego jest komedia czy dobry film by wzbudził w człowieku emocje - od śmiechu aż po płacz. Po dobrym filmie zawsze przychodzi mi refleksja ale to nie znaczy że w filmach szukam recepty na udane szczęśliwe życie. .

Edytowany przez krowka62, 07 październik 2013 - 21:22.

#14706 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 07 październik 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

a co tam slychac u panny Gofiaczek?

A panna Gofiaczek wróciła na studia i męczy 2 kierunki. Nie ma czasu, żeby się wyspać i straszy ludzi podkowami pod oczami. I w dodatku będzie teraz gościem u siebie w domu... Zdrowa prawie całkowicie :D
W drodze z i na uczelnię oraz w oczekiwaniu na autobusy zajmuje się drżeniem z zimna...

Dzisiaj zrobiła coś szalonego: kupiła pierwszy raz w swoim życiu mleko w sklepie :D

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#14707 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 07 październik 2013 - 22:41

Dziewczyna na gospodarkę kiedyś musi być ten pierwszy raz :D mleka nie kupiłaś , zabieloną wode :P chyba że prawdziwe mleko od dojonej krowy na zapleczu albo z takiego automatu
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#14708 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 07 październik 2013 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę Kupiłam zabieloną wodę z Biedronki :D ale to nie ja będę piła, więc nie mam się czym martwić.
Nie ma to jak mleko od swoich krówek.

Edytowany przez gofiaczek, 07 październik 2013 - 22:52.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#14709 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 08 październik 2013 - 07:16

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba od tego jest komedia czy dobry film by wzbudził w człowieku emocje - od śmiechu aż po płacz. Po dobrym filmie zawsze przychodzi mi refleksja ale to nie znaczy że w filmach szukam recepty na udane szczęśliwe życie. .

To do jakich refleksji doszedłeś po obejrzeniu tych dwóch filmików, które zamieściłeś ?
Dziwnym trafem oba są o kobietach ?
Ale Ci kobiety za skórę zaszły ... :unsure: To widać ,słychać i czuć... ;)
Żal :(

#14710 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 08 październik 2013 - 09:08

Dziewczyna na gospodarkę

Faceci nie bądzcie też nachalni to je odstrasza. ,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :) (sugeruję sie tu jakąć damską wymówką) miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

Żeby taki pewniak nie usłyszał od dziewczyny: "Szkoda mi na ciebie czasu"...
A tak apropos - co mnie ominęło na forum?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14711 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 08 październik 2013 - 12:21

Dziewczyna na gospodarkę

A tak apropos - co mnie ominęło na forum?

Tak ,żałuj bo jesteś parę stron do tyłu :P Tu jak w piosence ...''a po nocy przychodzi dzień ,a po burzy spokój '' :D

#14712 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 08 październik 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę a to jaka burza znowu była? z gradobiciem? Moja córka miała urodzinki i zrobiłem sobie trochę urlopu, a co za tym idzie- nie tylko od pracy, ale i od forum ;)

#14713 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 08 październik 2013 - 18:07

Dziewczyna na gospodarkę

@pedro, zmieniłam awatar, ponieważ zawsze miałam słabość do mięciutkich, puszystych (kocich) ogonków. :wub:

Oo kochana to dobrze trafiłaś mam 7 kociaków na zbyciu :D
Kolego @adamoadamo1 widzę że w swoim poście zawarłeś wypowiedzi innych użytkowników na wątki kilka stron do tyłu znaczy że czytałeś trochę ale chyba masz wielkie powodzenie u kobiet skoro tak z nimi postępujesz, powodzenia :P a swoją drogą zdradź nam prostym rolnikom jaki masz sposób na nie że tak do Ciebie garną?? :lol:
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14714 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 październik 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę Siedem puszystych ogonków................ hmm miodzio....

#14715 Share WielkiBrat9

WielkiBrat9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 08 październik 2013 - 23:35

Dziewczyna na gospodarkę ech co za życie :) chciałem tylko poszukać na Af czegoś o herbicydach, a tu taki temat ;) nie wypada się nie dołączyć :) Coraz częściej mam wrażenie że znaczna większość ludzi, których spotykam patrzy na ten temat stereotypowo :/ ostatnio nawet w gronie znajomych pewien kolega, w żartach oczywiście, mówi do mnie żebym "nie brał się" za jego siostrę bo ona choć z gospodarki to nie pójdzie do roboty, a o dojeniu to nawet nie chce słyszeć. Warto wspomnieć, że to było w jej obecności ( takie braterskie docinki), no ale to już świadczy o pewnym "zaszufladkowaniu" człowieka. Prawda, mam krowy, jest co robić ale każdy z nas wie, że zawsze można inaczej, że da się to jakoś w pewnym stopniu wypośrodkować. Ale nie, rolnika każdy musi postrzegać jako zarobasa co tylko orze w tej gospodarce i chce żeby cała rodzina z nim orała :(

#14716 Share bayu86

bayu86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 09 październik 2013 - 03:11

Dziewczyna na gospodarkę Wielki Bracie nie oszukuj sam siebie w jakim stopniu wypośrodkujesz codziennie obowiazki przy krowach a np wyjazd na weekend (o wczasach nawet nie mówie) ? Bo ja tu miejsca na kompromis nie widzę. Jest gospodarka są zwierzęta, to jest robota przy tym, bez urlopu, bez wolnego dnia,a co najlepsze bez chorobowego. Decydując się na farmerkę człowiek godzi się na to, że w czasie kiedy inni spią, wypoczywają, zwiedzają, leżą plackiem, on musi zapier....

#14717 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 09 październik 2013 - 07:18

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z przedmówcą . Nie czarujmy się ,bo praca przy krowach mlecznych ,to się równa dyżur prawie na okrągło ,a jedynym wolnym na jakie można sobie pozwolić ,to ewentualnie wypad na pół dnia'' gdzieś '' i to nie za daleko od domu,ponieważ zawsze można dostać telefon, że coś tam coś tam i trzeba wracać . Naprawdę trzeba , to lubić robić ,ale wierzcie mi czasem to lubienie też nie pomaga i wkurza na maxa .
PS: Proszę oszczędźcie komentarzy typu ''przecież zawsze można sprzedać ,albo zmienić profil produkcji ''.

#14718 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 09 październik 2013 - 10:19

Dziewczyna na gospodarkę z tym sprzedaniem lub zmienieniem profilu, to jedna strona medalu i pójście na łatwiznę. Wiele rolników teraz (przynajmniej z moich regionów) wyczyściło już chlewy, a po plony ziemi przyjeżdżają pod kombajn ciężarówki ze skupu. Ale to nie to samo. Ja nie wyobrażam sobie, by w chlewie nie było świniaka i mućki. Nie róbmy z siebie przez zwierzęta niewolników, bo starczy tylko mieć kogoś w rodzinie, lub z sąsiadów, kto zna się na zwierzętach i nam je zaopatrzy, a wyjazd 2-3 dniowy nie będzie problemem.

#14719 Share Nieznajoma25

Nieznajoma25

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 październik 2013 - 16:27

Dziewczyna na gospodarkę Przypadkowo trafiłam na te forum, powiem szczerze że na początku śmiałam się z tego, potem mnie to lekko zirytował, a teraz zastanawiam się; Czego tutaj wiele osób szuka i w życiu. Czy robola który będzie zapierdzielał ze mną na moim gospodarstwie, czy osoby która mi pomoże, wesprze i od czasu do czasu oderwie mnie od tego wszystkiego i gdy będę się budził/a kolejnego dnia z myślą że mam dla kogo to robić i to nie jest jakiś obozów koncentracyjny,tylko moje życie które świadomie wybrałam/em u boku osoby którą kocham. Panowie mówicie że macie problem znaleźć dziewczynę na gospodarstwo, ale nie dziwcie się jak wymagacie od niej żeby stała się robolem. Nie chce tu nikogo urazić ale jak wy tak na nas patrzycie to wybaczcie. Kolejna sprawa, jestem dziewczyną z gospodarstwa na którym chce zostać i nie ukrywam że chciałabym dzielić swoje życie z ukochaną osobą, bez względu na wszystko. I nie wiem kto ma gorzej JA czy wy. Nie wiem czy ja się obracam w takim towarzystwie i czy to zależy od wychowania, ale znam wiele dziewczyn które ubrudzić się nie boją i czasem wystroić się też lubią, a na rolnictwo i zwierzęta parzą nie z przymusem ale z pasją. Co do czasu wolnego to fakt w gospodarstwie trzeba być i wszystkiego dopilnować czy w nocy czy w dzień ale bez przesady, czas wolny zawszę sie znajdzie jeśli się chce. Ktoś kiedyś mądry mi powiedział że nie ma czegoś jak brak czasu, tylko słaba jego organizacja. Ja na szczęście nie mam problemu znalazłam osobą która pomimo że nie jest z gospodarstwa, chce się nauczyć wszystkiego i pomagać mi w tym:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14720 Share W0jcik

W0jcik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 09 październik 2013 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę U mnie w okolicy jest kilka dziewczyn które robią na gospodarce prawie wszystko lecz niestety zajęte :\