Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#14681 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 05 październik 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę

Są ,są Baziula tacy mężczyźni ,wierz mi ... :rolleyes:

Oczywiście ,ale jak ze wszystkim ,tak i z tym konserwatyzmem z umiarem . ;) Wiesz ,ale mi i koledze Michalmeer-owi trochę o co innego chodziło . :D

No wiem o co chodzi, a co to za różnica czy na dole czy na górze. Czy tak czy inaczej tak jest miło i przyjemnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:23
  •  

#14682 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 06 październik 2013 - 00:19

Dziewczyna na gospodarkę

Mężczyzna to ma być mężczyzna. Wbrew pozorom okaz rzadki. Nie wiek o tym stanowi, ale podejście do życia, do kobiety. Chłopczyk nie wie kogo wybrać, a mężczyzna wie. Jest pewny, wie o co w życiu gra, ma cel do którego dąży, ma marzenia. Wiem, że mężczyźni są mniej wytrzymali psychicznie niż my kobiety. Dlatego mężczyzna potrzebuje oparcia, ale tylko oparcia. Chłopczyka trzeba prowadzić za rękę, niańczyć, Prawdziwy mężczyzna jest za swoją kobietą, a nie za matką czy siostrą. Po prostu ma w sobie coś takiego, co sprawia, że można czuć się przy nim bezpiecznie. A to bardzo ważne.

Natchnęłaś mnie tym postem :P i masz rację że nie wiek o tym stanowi ja od jakiegoś czasu zacząłem myśleć bardzo poważnie o swojej przyszłości w głowie już nie tylko głupota imprezy itd... Nie wiem czemu tak myślę ale dosłownie nie mam ochoty na przelotne znajomości na kilku miesięczne związki nie kręci mnie "pierwsza lepsza która się nawinie" potrzebuje czegoś poważnego nie musi to być związek typu papużki nierozłączki to chyba nie dla mnie raczej tej jedynej która po prostu będzie i dlatego nie szukam już nic na siłę... Poznaję jakąś ciekawą osobę - jakiś kontakt rozmowa spotkanie a jeśli coś ma być to prędzej czy później samo przyjdzie...
Jak widać mój sposób myślenia/postrzegania świata wygląda tak jakbym miał co najmniej 10 lat więcej ale swoje już przeżyłem nigdy nikt mi nic pod nos nie podstawiał wiedziałem że jeśli czegoś chcę - muszę na to zapracować...

Co do tych marzeń planów dążeniu do celu Baziula ostatnio przekonałem się że nie warto się nad kimś litować za wszelką cenę, odsuwając własne potrzeby w cień trzeba myśleć bardziej o sobie (również bez przesady) bo nawet najbliższa rodzina potrafi wywinąć takiego figla że w głowie się nie mieści - dasz palec wezmą całą rękę, miałem wielkie plany/marzenia aktualnie moja przyszłość stoi pod mega wielkim znakiem zapytania wszystko zależy od jednej decyzji albo będzie ładnie pięknie albo się pożegnamy raz na zawsze z marzeniami...
Myślę że właśnie takie sytuacje spowodowały że jestem jaki jestem - z jednej strony to dobrze że życie mnie już trochę nauczyło ale z drugiej...... Życie to nie bajka ostatnio się o tym przekonuję coraz częściej
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14683 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 październik 2013 - 07:05

Dziewczyna na gospodarkę @baziula-"Nie zakładam, że piszesz o swoich doświadczeniach. Zazwyczaj tutaj mówi się "statystycznie". Z tego co przeczytałam i zrozumiałam to jesteś zwolennikiem strategii "pogada pogada i przestanie a ja będę mia to gdzieś" Stąd mój sprzeciw."
Co do przeczytania-zgoda.Niestety ze zrozumieniem było już duuużo gorzej :D .Moja żona akurat nie jest osobą nadmiernie gadatliwą...i chwała Jej za to :) .

#14684 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 06 październik 2013 - 08:16

Dziewczyna na gospodarkę

jakiś kontakt rozmowa spotkanie a jeśli coś ma być to prędzej czy później samo przyjdzie...

Zgadzam się , banalne to ale prawdziwe, co ma być to będzie :)

Co do tych marzeń planów dążeniu do celu Baziula ostatnio przekonałem się że nie warto się nad kimś litować za wszelką cenę, odsuwając własne potrzeby w cień trzeba myśleć bardziej o sobie (również bez przesady) bo nawet najbliższa rodzina potrafi wywinąć takiego figla że w głowie się nie mieści -

Zdrowy egoizm , to "myślenie o sobie" uwzględnianie swoich potrzeb.......Masz rację, też zaczęłam wyznawać taką zasadę, trochę a późno ale jednak :)

aktualnie moja przyszłość stoi pod mega wielkim znakiem zapytania wszystko zależy od jednej decyzji albo będzie ładnie pięknie albo się pożegnamy raz na zawsze z marzeniami...

Trzymam kciuki, aby było pięknie.....

#14685 Share piotr63a

piotr63a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 06 październik 2013 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę a co tam slychac u panny Gofiaczek?

#14686 Share MrJanko15

MrJanko15

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Interesują sie rolnictwem i najnowszą techniką . W przeszłości zamierzam odziedziczyć gospodarstwo po tacie i dalej je rozwijać . Zapraszam na mój kanał na YT . pozdrawiam

Napisany 06 październik 2013 - 13:00

Dziewczyna na gospodarkę Ja mam dziewczynę i wie ze chcę zostać na gospodarce , ale nie wiem co zrobi jak przyjdzie co do czego

#14687 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 06 październik 2013 - 13:51

Dziewczyna na gospodarkę pedro2
masz rację z tym co napisałeś :rolleyes:właśnie życie to nie bajka :unsure:

#14688 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 07 październik 2013 - 05:45

Dziewczyna na gospodarkę http://aleniefart.pl...action_ref_map=[] coś na poprawę humoru :)

#14689 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 07 październik 2013 - 07:57

Dziewczyna na gospodarkę To ja także coś na poprawę humoru a oprócz tego zapewno wywołam dyskusje.

#14690 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 październik 2013 - 08:42

Dziewczyna na gospodarkę Nad czym tu dyskutować ...? Jak podzielasz zdanie Czarka, to sobie orz w swoją kobitę jak Ci się oczywiście da . ^^ Kij jednak ma dwa końce ,a prawda zazwyczaj leży po środku ...
Edit :
Poprawił Ci Czarek humor ? ^^

Edytowany przez Meg5, 07 październik 2013 - 16:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14691 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 07 październik 2013 - 12:05

Dziewczyna na gospodarkę A proca ma trzy :D

#14692 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 07 październik 2013 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie podzielam zdania Czarka. Po prostu chwila odprężenia jeszcze nikomu tutaj nie zaszkodziła.

Tak jak nie podzielam zdania Bogusława.

Edytowany przez krowka62, 07 październik 2013 - 13:05.

#14693 Share ursusek18

ursusek18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 październik 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę szczerze to trudna sprawa kiedys dziewczyny nawet uczyly sie w rolniczej a tera ha leca na wyplate tylko..

#14694 Share Katryn

Katryn

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, sport

Napisany 07 październik 2013 - 16:18

Dziewczyna na gospodarkę pedro2
Zgadzam się z tobą w 100%,że życie to nie bajka.
ursusek18
Nie zgadzam sie z tobą.Dziś są co prawda są wyjątki dziewczyn, które chodzą do klasy rolniczej, ja jestem między innymi w tej grupie i mogę powiedzieć ,że jestem jedyną dziewczyną w klasie ;).Prawde mówiąc jest coraz mniej dziewczyn ,które wybierają ten kierunek no ale cóż.A co do "wypłaty "to niewydaje mi się ,aby była najważniejszą rzeczą w życiu,są ważniejsze rzeczy.

#14695 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 październik 2013 - 16:38

Dziewczyna na gospodarkę

Ja nie podzielam zdania Czarka.

Tak jak nie podzielam zdania Bogusława.

To po co zamieszczasz coś ,czego nie podzielasz ?

#14696 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 07 październik 2013 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 kolega krówka to trudny zawodnik nie do ogarnięcia :P

Baziula czemu awatar zmieniłaś??? :huh: :P

Edytowany przez pedro2, 07 październik 2013 - 17:44.

KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14697 Share GospodarzWielkopolski

GospodarzWielkopolski

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 październik 2013 - 17:55

Dziewczyna na gospodarkę niema co dyskótowac bo się nie opłaca każdy ma swoje zdanie ja tez i tyle żenicie sie do płóki niejesteś starym dziadem :)

#14698 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 07 październik 2013 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę No lecą na wypłatę...... a no co mają lecieć.... :wub: weźmie sobie taka "gołod*pca" i klepać będzie biedę ? do końca swoich dni? :D :D :D

I ożenić się trzeba "za młodu" czyli do 30 tego roku życia, potem mężczyzna robi się już leniwy a kobieta zdesperowana.

@pedro, zmieniłam awatar, ponieważ zawsze miałam słabość do mięciutkich, puszystych (kocich) ogonków. :wub:

Edytowany przez baziula, 07 październik 2013 - 18:39.

#14699 Share adamoadamo1

adamoadamo1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Traktory, dobre maszyny rolnicze, hodowla bydła, konie.

Napisany 07 październik 2013 - 18:52

Dziewczyna na gospodarkę Śmieszne te filmiki.. Wiadomo na gospodarce nie jest lekko nawet jeśli wszystko jest zmechanizowane, moim zdaniem dziewczyny na ogół odstrasza praca a szczególnie przy dojeniu krów. Nie ma wolnego, każdy wie co się dzieje kiedy chociaż raz nie wydoi się, a trzeba rano i wieczorem, święta czy w normalny dzień. Młodemu rolnikowi nie jest łatwo o żonę. A po za tym podejście do kobiet. Kobiety potrzebują bezpieczeństwa, Jeśli nie będzie czuła się bezpiecznie przy facecie, nic z tego nie będzie. Faceci nie bądzcie też nachalni to je odstrasza. ,,Wiesz co, nie bawię się w takie gierki :) (sugeruję sie tu jakąć damską wymówką) miło było cię poznać, jesteś bardzo sympatyczną dziewczyną, CZEŚĆ :)" Jeśli ma coś być to sama się odezwie ;) i pewność siebie, ZASADY to podstawa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14700 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 07 październik 2013 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę pewność siebie i zasady..... kolego święta racja, WIKTORA bym Ci dał....
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell