Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34854 odpowiedzi na ten temat

#1441 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 maj 2011 - 20:46

Dziewczyna na gospodarkę

NO wiesz co :) Bez przesady :( NIech z nia szczerze porozmawia :) Może to pomoże :)

Założyłem że nie pomoże :D -wtedy niech łamie -nie ?:D.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:51
  •  

#1442 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 02 maj 2011 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę @bobytempelton weź przykład z @FINN i rozmawiaj z nia, tak jak on ze swoja lubą. Może bedzie miała internet :) to od czego jest Skype :)

Edytowany przez martina, 02 maj 2011 - 20:50.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1443 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 02 maj 2011 - 22:20

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie skończyłem z nią gadać przez skype, ale obawiam się że rozmowa nie pomoże uparta jest gorzej ode mnie, ale umowę podpisała dużo wcześniej sami rozumiecie, chyba trzeba łamać :lol: boję się że jak wróci to już tak nie będzie jak teraz...
bo poprostu niektórzy niemają szczęścia w tych sprawach, niekiedy tak jest że choćby niewiem jak obie strony chciały to coś, ktoś, lub wszystko jest na przeciw ...poprostu trzeba mieć pecha jak ja :rolleyes: , ale już do tego przywykłem...

Edytowany przez bobytempelton, 02 maj 2011 - 22:25.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1444 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2011 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę Z tym łamaniem to były żarty :lol: no umowa to umowa znaczy się że jest słowna dziewczyna ale ja myslę że nie będzie tak żle jak Ty to widzisz, czasem taka rozłąka dobrze dla związku robi :rolleyes: jak jej na Tobie zależy to wróci i będzie dobrze a jak jest inaczej to lepiej teraz niż póżniej jak się jeszcze bardziej zaangażujesz. B)

#1445 Share walus90

walus90

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 maj 2011 - 07:26

Dziewczyna na gospodarkę Na takiej rozłące to i ona sobie pokożysta i Ty również możesz;D Ja ze swoją jestem przeszło dwa lata i narazie jest dobrze, ale od razu zadeklarowała mi że z gospodarstwem nie chce mieć nic wspólnego;/ powiedziałem jej że nie będzie musiała w nim robić ale i to nie pomaga...;( i pokazywałem malutkie świnki i cielaczki i NIC! :(

#1446 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 03 maj 2011 - 07:34

Dziewczyna na gospodarkę Waluś to może ogiera pokaż! B) B)

#1447 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2011 - 09:21

Dziewczyna na gospodarkę

powiedziałem jej że nie będzie musiała w nim robić ale i to nie pomaga...;( i pokazywałem malutkie świnki i cielaczki i NIC! :(

Kolego nie obiecuj czegos czego póżniej i tak nie dotrzymasz i gruszek na wierzbie bo mnie rozsmieszasz :D nie wyobrażam sobie żeby kobieta nie miała nic do roboty w normalnym gospodarstwie ;) Twoja mama na pewno pracuje i jest dobrze, albo jej to pasuje albo nie, nic na siłę bo problemy zaczną się póżniej :rolleyes: no chyba że ma to być nie "Dziewczyna na gospodarkę" tylko DZIEWCZYNA NA MEBLOSCIANKĘ. :lol:

Edytowany przez MAT912, 03 maj 2011 - 10:20.

#1448 Share lenka847

lenka847

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 03 maj 2011 - 22:45

Dziewczyna na gospodarkę Gdybym nie była w związku to pewnie znalazłabym na tym portalu moją drugą połówkę :). Osobiście uważam, że większość rolników to najlepsi mężczyźni, jacy mogą się trafić kobiecie. Specyfika pracy na roli nadała niejednemu mężczyźnie takich cech jak odpowiedzialność, zaradność i samodzielne myślenie, a życie na wsi nauczyło stałości w uczuciach i poszukiwania rodzinnego ciepła. Dlatego Panowie jesteście (no większość z Was jest) idealnymi kandydatami na męża / partnera (w przypadku wspomnianych ateistów). Fakt, że z pracą na gospodarstwie wiąże się wiele obowiązków, ale jednak ta praca daje dużo zadowolenia i satysfakcji, zresztą praca nie jest najważniejsza. Liczy się to, co łączy dwoje ludzi, ich wspólne zainteresowania, pasje i to, że mają oparcie w sobie nawzajem.

Życzę udanego poszukiwania tej drugiej połówki.

#1449 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 03 maj 2011 - 23:01

Dziewczyna na gospodarkę To @lenko847 co stoi na drodze, zawsze można zerwać :rolleyes: oczywiście żartuje, jutro takie jedno z moich małych świąt,4V-św Floriana, jestem członkiem osp więc będę miał połówkę i to nie jedną :rolleyes:tylko na stole :rolleyes: , aż mi w czwartek bokiem wyjdzie, ale oj tam, święto raz w roku, wszyscy chcielibyśmy być szczęśliwi, ale tak się nie da... życie nie je bajka niestety...ale starać się trzeba dla siebie i innych...
@walus90 podejście dobre, ale troche nie w moim stylu a raczej napewno,praca w gospodarstwie to dla mnie też praca w domu po etecie nie koniecznie w rolnictwie, tzn sprzątanie, gotowanie, ogródek itp rzeczy, ja nie jestem bambrem, utrzymuje się też z różnych usług, napraw itp, podobnych rzeczy i nigdy na siłę nie zagonił bym kogokolwiek do roboty w polu czy oborze, bo to trzeba lubić, jak się nie lubi to się robi na odwal się, a to są żywe stworzenia, roślinki też są żywe, ja wole godzinę 2 dłużej się męczyć, niż komuś psuć dzień na niechcianą zmuszoną pracę, gdy moje siostry są w domu to same znajdują sobie pożyteczne dla mnie zajęcie, ale wychowały się na wsi...
pozdrawiam :rolleyes:

Edytowany przez bobytempelton, 03 maj 2011 - 23:14.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1450 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 04 maj 2011 - 07:23

Dziewczyna na gospodarkę

Niestety podpisała umowę i musi jechać, też się trochę boję że nie wróci, a ona się znów boi że ja tutaj kogoś znajdę :rolleyes: pożyjemy zobaczymy, narazie fajnie jest

Bobytempelton nie zatrzymuj jej tylko wspieraj w jej postanowieniu. Ja również miałem podobną sytuację z tym wyjątkiem że moja dziewczyna wyjechała na 2 miesiące. I pierwszą moją reakcą na jej decyzję co myślę o jej wyjeździe za granicę była zgoda bo nie zamierzam ograniczać swojej dziewczyny zwłaszcza że to tylko wyjazd sezonowy a nie na stałe do pracy. Wiem że zawsze istnieje ryzyko i byłem tego świadom no ale czasami opłaca się zaryzykować. Co do kontaktu no cóż mi nie dane było kontaktować się z nią przez internet zostawał tylko telefon no ale daliśmy rade i jest ok może nawet i lepiej niż przed jej wyjazdem :D . Dlatego mówie żebyś nie tracił wiary, trzeba wierzyć że będzie dobrze.

Edytowany przez kokoman0, 04 maj 2011 - 07:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1451 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 maj 2011 - 09:32

Dziewczyna na gospodarkę

Gdybym nie była w związku to pewnie znalazłabym na tym portalu moją drugą połówkę :). Osobiście uważam, że większość rolników to najlepsi mężczyźni, jacy mogą się trafić kobiecie. Specyfika pracy na roli nadała niejednemu mężczyźnie takich cech jak odpowiedzialność, zaradność i samodzielne myślenie, a życie na wsi nauczyło stałości w uczuciach i poszukiwania rodzinnego ciepła. Dlatego Panowie jesteście (no większość z Was jest) idealnymi kandydatami na męża / partnera (w przypadku wspomnianych ateistów). Fakt, że z pracą na gospodarstwie wiąże się wiele obowiązków, ale jednak ta praca daje dużo zadowolenia i satysfakcji, zresztą praca nie jest najważniejsza. Liczy się to, co łączy dwoje ludzi, ich wspólne zainteresowania, pasje i to, że mają oparcie w sobie nawzajem.

Życzę udanego poszukiwania tej drugiej połówki.

No pewnie że tak, :P - racja Panowie? :D tylko więcej takich rozsądnych dziewczyn :rolleyes:

#1452 Share mora

mora

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Zainteresowania:literatura,kynologia, motoryzacja z naciskiem na T4

Napisany 04 maj 2011 - 10:17

Dziewczyna na gospodarkę Czytam posty na ten temat i powiem tak:życie jest jak wóz do ciągnięcia.Wiadomo,że łatwiej w dwa konie,ale oba muszą ciągnąć w tym samym kierunku.Jeżeli jedna ze stron już na wstępie oznajmia,że nie chce ciągnąć,to jak to rozumieć?Nie interesuje jej czym żyjesz?Nie pomoże Ci?Ma gdzieś Twoje problemy?Masz ciągnąć sam swój wóz i jeszcze wlec drugiego konia?Jak długo dasz radę żyć w ten sposób?Zapewniam,że taki związek rozleci się.Gardzi tym co robisz?Jeżeli tak,to szybko zacznie i Tobą,a wtedy marny Twój los.

#1453 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 04 maj 2011 - 11:04

Dziewczyna na gospodarkę oj tak mora ma niestety rację :(

#1454 Share lenka847

lenka847

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 04 maj 2011 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę @bobytempelton - czasami i taka połówka jest dobra na pocieszenie, ale tylko chwilowo :)

#1455 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 maj 2011 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę A ja znalazłam na tym portalu drugą połówkę :) i nie zmieniłabym go na żadnego innego. Kilka osób próbowało mnie zniechęcić do tej decyzji, ale zrobiłam tak jak mi serce dyktowało, ale rozum dalej kombinuje jak wszystko połączyć. Warto było :) Nie powiem jest mi strasznie ciężko, bo nie ma go blisko, ale zawsze jakoś sobie radze. Wiem że ma dużo pracy, dlatego nie zawracam mu głowy byle głupotami... Ale i tak za nim strasznie tęsknie :wub: :wub: :wub:

Edytowany przez martina, 08 maj 2011 - 19:39.

#1456 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2011 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę No to gratuluje :rolleyes: ale tak to już jest skonstruowane że się tęskni za kochaną osobą, ja swoją żonę też poznałem spory kawałek drogi ode mnie i w tedy nie było gg, skypa, ba nawet tel. kom. jedynie jazda albo czekanie na listonosza, dzisiaj i tak macie lepiej :D

#1457 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 maj 2011 - 20:34

Dziewczyna na gospodarkę Zobaczymy co będzie dalej :) Jak to powiedziała mądra kobieta: ,,Wytrzymacie rok, to może coś z tego będzie" :)

#1458 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 maj 2011 - 20:47

Dziewczyna na gospodarkę Ja w każdym bądż razie trzymam za Was kciuki :) a co ma być to będzie :D

#1459 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 08 maj 2011 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie co ma być to będzie, ma ukochana luba wyjawiła prawdę i powiedziała że wraca po świętach tzn pod koniec roku' i niechce sie wiązać bo nie wiadomo jak to będzie , może to i lepiej mniej będe cierpiał...albo poprostu mam pecha w życiu ...a raczej napewno...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1460 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 08 maj 2011 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba bylo lamac noge a tak pozostaje leczyc zlamane ale serce