Polecane posty

lemysz1    97

 

To może grupką wpadniemy na frytki?? Będziesz miała z kogo wybierać ^^ (choć beze mnie bo zajęty) kto się na to pisze?

 

A dokąd trzeba zajechać na ten kulig?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara    0

Niezrozumiałe jest dla mnie zdziwienie, że "dziewczyna chce iść na gospodarkę"... uwierzcie panowie, ze wiele jest dziewczyn które podobnie jak ja myślę tylko może trzeba się lepiej rozejrzeć dookoła? a zdoświadczenia widzę, że te które się "nie pindrzą" branie mają słabe. Na Mam braci i widzę podejście faceta tzn za młodu to szukacie fajniejszych, łatwiejszych a za żonę jak latek przybędzie to dopiero gdzie te porządne.... Na ziemii z chęcią i zamiłowaniem zostanę bo nie uwarzam żeby na roli było źle jak się pracuje i pilnuje- bynajmniej ja sie nigdy gorsza nie czułam i nic mi nigdy nie brakowało, fakt faktem w sezonie się zachrzania i mało śpi ale to tylko mnie ukierunkowało i pozwoliło docenić zycie.

Dlatego chłopaki zwracajcie uwagę na te spokojniejsze, mniej śmiałe czy tzw" szare myszy" bo to tez interesujące dziewczyny mogą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

 

A dokąd trzeba zajechać na ten kulig?

 

Dzisiejszej nocy trochę śniegu spadło wiec już coś na sobotę można by pokombinować... Dokładnie to 4km od ch*jnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

No to 100km mam do Ciebie.

Właśnie ja zawsze doceniam takie naturalne kobiety, bez tipsów i tapety. Jak jest zadbana, to w każda kobieta jest ładna i warta czegoś więcej. Naturalne podejście to i w głowie ma dobrze poukładane.

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam braci i widzę podejście faceta tzn za młodu to szukacie fajniejszych, łatwiejszych a za żonę jak latek przybędzie to dopiero gdzie te porządne....

Dokładnie tak jest. Ja będąc w technikum już miałem nieformalną firmę (mam nadzieję, że nikt z US tego nie czyta :D) i gospodarstwo i przez to nie miałem czasu na imprezowanie w przeciwieństwie do większości ludzi w tym wieku. Dlatego żadna dziewczyna na mnie nie spojrzała, bo ciągle byłem w pracy. Dopiero 3 lata temu na jakimś czacie poznałem dziewczynę, która tak jak ja miała swoją działalność a co za tym idzie odpowiedzialność. I teraz jest moją żoną. Zmierzam do tego, że odpowiedzialnych ludzi w wieku 17-18 lat takich jak Ty czy ja jest baaaaardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Lara opisz wymagania jakie musi spełniać kandydat względem ciebie po prostu co sobie cenisz u faceta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

Tak czytam to wszyscy udzielający się tutaj są bardzo daleko ode mnie ... A co do tematu to w mojej okolicy można zapomnieć o takiej dziewczynie ale ogółem nie narzekam bo już jestem tylko na etapie produkcji roślinnej tak więc koleżanki nawet czasem są ciekawe jak to wygląda ^^ A tak ogólnikowo to zauważyłem że trochę nastały czasy gdzie dużo rzeczy kręci się wokół kasy i nawet momentami jestem w szoku jak nie którzy są w stanie postąpić żeby tylko kasa była :blink: Np dzisiejsza młodzież to mnie całkiem zaskakuje no ale ten wątek pominę bo na pewno większości wie o co mi chodzi ;) Jak zauważyłem to nie którzy twierdzą nie idzie podzielić rolnictwa z życie codziennym a o tuż to że idzie ja np nie mam z tym problemu po robię co swoje i przestawiam się o 360 stopni i nikt by nawet nie pomyślał że mam coś wspólnego z polem :) ale też nie do końca bo jak jest towarzystwo co jest w tej tematyce to owszem też się udzielam w temacie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    513

Ja mam pięciu szwagrów tj. żona ma pięciu braci , fakt począdkiem było różnie ale teraz to mam bardzo dużo okazji na imprezę , no bo szwagier przyjechał :D


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek231990    3

Lara jestem pod wrażeniem twojej bezpośredności.

Nie będę ukrywał że szukam żony, bez nałogów, jedynak, spokojny i jakoś chętnych nie ma. A rolnik bez żony to jak żołnierz bez karabinu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

No to teraz ja wyjdę wam naprzeciw i napiszę: SZUKAM MĘŻA :) bezdzietna stanu panieńskiego, wychowana na wsi z rodziny która z dziada pradziada związana była i jest z rolnictwem. Nie jestem zrażona do życia na wsi bo to wieś mnie wychowała, wyżywiła i wykształciła i tej pieknej tradycji nie mam ochoty zmieniać. Nie palę, nie mam uzależnień, nie czytam horoskopów, nie farbuję włosów, nie mam sztucznych paznokci, nie cierpię fluidów bo nie musze z siebie robić ch*jnki żeby klasę pokazać. Nie będę tu słodzić jakie to we mnie drzemią zdolności traktorzysty czy kombajnisty- potrafię wsiąść i przestawić jak mi drogę zastawia ale na tym koniec i powiem jedno: ja z siebie babochłopa zrobić nie dam, jakiś podział musi być :D tak samo nie musi mi chłop po kuchni się panoszyć bo każdy ma swoje zabawki i niech tego się trzyma. I ku końcowi ostrzeżenie dla zainteresowanych dlaczego jestem sama. A więc z powodu wielkiej selekcji jaką prowadzą moi bracia i już nie będę się tu żalić jak mnie pilnują na zabawach ani co muszą sobie mysleć o mnie inni widzącą jedną z 5-cioma nie znając relacji rodzinnych...

Moja wypowiedź jest poważna i żeby nie czepiano się że pomyliłam portale to na wszelkie wiadomości czekam na priv, szanuję czas innych i chęci dlatego odpowiem na każdą z wyjątkiem tej która będzie posiadała znamię odchyłu psychicznego.

Widzę że konkurencja nie śpi ;)

 

Izolda nikt mnie nie wkr, polecam ci ziemniaczka bellarose na frytki super. Spoko mogę i przyjechać po zgnite, bardzo lubię też mleko to zawsze jakiś pretekst się znajdzie. Izolda aż strach się przy tobie kłaść spać. kładziesz się z piękna dziewczyna a budzisz z seksi kobietą można na zawał z zachwytu paść :D Popatrzcie na link nieżle mu zalazła za skórę http://allegro.pl/bl...3873380118.html

Frytki robię z tajfuna, albo z vinety w bellarosie szału nie widze, a ten koleś od pierścionka z tego co widzę z moich okolic jest ;) może powinnam go poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak dla info @Lara to moja przyszła szwagierka i to ja ją tu przyciągnęłam za sobą a że komuś przeszkadzała to ją tu zbanowali a mi ostrzeżenie dali. :)To ze korzystamy z jednego komputera to nie znaczy że jesteśmy jedną osobą ale to już mało istotne. Dlatego w jej imieniu mam napisać że przeprasza za zaśmienanie forum ze specjalnymi pozdrowieniami dla administracji, którzy jak jeszcze zechcą usunąć jej konto to będzie w pełni szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

No właśnie, takie pytanie do Modów tylko po adresie IP sprawdzacie? Co jeśli jest zmienny? Albo jak w ty przypadku korzysta więcej osób z jednego łącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

No i wszystko jasne, spodobała się adminom i żeby ktoś z nas jej nie poderwał to zablokowali jej dostęp do forum :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trus22    3

ha ha ha i pewnie po ptokach :P:P:P , tylko najgorsze ze ja też jestem z centrum kraju i przydało by mi się troche informacji o koleżance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Ci w centrum maja do wszystkich blisko... Ruszcie się trochę i sami poszukajcie a nie rzucajcie się wszyscy na jedną ofiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lara

 

Tak czytałem Twoje "ogłoszenie" i od razu coś mnie tknęło. To co piszesz jest zbyt piękne aby było prawdziwe... Chyba ostatnim pokoleniem kobiet, które reprezentowały sobą taki światopogląd były moje babcie :( (Jeśli się mylę, to mnie poprawcie). Dzisiaj niestety wiele panien ze wsi ma kompleks związany właśnie ze swoim pochodzeniem nie wspominając już o chęci uszczęśliwienie jakiegoś kawalera z sąsiedztwa. Mam na myśli ożenek żeby nie było. ;) Napatrzyłem się wystarczająco na takie dziewoje, które poczuły zew wolności w mieście, oderwane od "pługa" były doskonałym przykładem na powiedzenie, że człowiek może wyjść ze wsi itd. Czytając to co napisałaś przecierałem oczy ze zdziwienia. Jednym słowem idealna, spełniająca oczekiwania większości męskiej części użytkowników tego tematu dziewczyna. Jeśli wszystko o czym mówisz to prawda to wielki szacunek z mojej strony. Nie chcesz odwracać ról społecznych, cenisz sobie jakieś wyższe wartości. Nie dziwię się, że bracia nie chcą oddać takiego skarbu w byle jakie ręce.

 

Jeśli okaże się, że masz bana tylko za to o czym pisała @Lina to na prawdę zrobi się tutaj ciekawie. Taka nowa jakość :D.

 

PS Gorzej jak wyjdzie coś w tym stylu http://ms.gov.pl/Dat...o-plakat1_2.jpg


live fast die young

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Xawier właśnie odpowiedź masz na naszym przykładzie tzn wychodzi że nie można z jednego łącza korzystać w więcej osób bo to wychodzi że jedna osoba przypisuje sobie kilka kont :) aż dziw że mi nie zablokowali? Napisała do władz ale zero odzewu i dziewcze ma focha ;)

 

@ Bolek

tego kwiatu jest pół światu ;) no ja niestety zajęta heheh bo braci to ona tez ma fajnych a w zasadzie jednego najjjjj. Regulamin to regulamin z jednej strony dobrze że tu ktoś czuwa nad porządkiem i dba o bezpieczeństwo danych ale z drugiej nikomu chyba nie nabluzgała ani nic (chyba) więc żal tym bardziej ze ja ją tu sprowadziłam.

Edytowano przez Lina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Pewnie dziś już władza nie urzęduje i będzie musiała poczekać do poniedziałku... Dla mnie to dziwne trochę aczkolwiek wstrzymam się z komentowaniem do czasu jakiegoś oficjalnego odzewu. Na poprawę humoru polecam jakieś % lub naleśniki z czekoladą plus dobry film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj