Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#14421 Share Domino27

Domino27

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę

Szanowana to na pewno, ale tylko puste lalki lubią być rozpieszczane, Wystarczy zainteresowanie, trochę czułości, dobre serce,

jeżeli chodzi o rozpieszczanie to akurat nie miałem na myśli kupowania prezentów a po prostu dobre traktowanie:)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez MAT912, 19 wrzesień 2013 - 19:15.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 06:28
  •  

#14422 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:19

Dziewczyna na gospodarkę lol chlop nam sie tu zjawil do dyskusji :D a juz myslalam ze baby wypedzily wszystkich :lol:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14423 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę napiszę może coś głupiego ale i trafnego na nasze czasy, nie szukajcie dziewczyny na ROLĘ CZYLI NA GOSPODARSTWO GDZIE SĄ KROWY ŚWINIE,

#14424 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba traktować kobietę jak partnera. Dla kobiet najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa. Mówienie że ciężko znaleźć wybrankę na całe swoje życie w szczególności na gospodarkę jest dla mnie troszeczkę dziwne. Przecież nie wychodzi się za gospodarstwo a za męża.
Chyba że dziewczyny traktują rolnika jako gorszy zawód, jako osobę gorszej kategorii - ale z takimi to można sobie dać spokój.

Baziula ok zgodzę się z Tobą zainteresowanie, czułośc dobre serce itp. Tylko niestety życie weryfikuje to. Można być czułym kochankiem a później zimnym draniem

Edytowany przez krowka62, 19 wrzesień 2013 - 19:28.

#14425 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę Ufff dobrze że opasy mam bo bym sobie szukanie odpuścił :)

Co to za pierdzielenie @wozak ?? Hodowca gorszy czy jak ?

#14426 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę Przede wszystkim szukajmy osoby z którą chcemy iść wspólnie przez życie :) Reszta jakoś się ułoży. Miłość to jest podstawa! To uczucie pasja namiętność poczucie bezpieczeństwa nieograniczone zaufanie prawdziwa przyjaźń rozumienie się bez słów to jest najważniejsze. Resztę da się ułożyć, uzgodnić itp.

#14427 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę

napiszę może coś głupiego ale i trafnego na nasze czasy, nie szukajcie dziewczyny na ROLĘ CZYLI NA GOSPODARSTWO GDZIE SĄ KROWY ŚWINIE,

Czujesz się gorszym obywatelem tego Państwa. Pamiętał chłop żywi i broni

#14428 Share Domino27

Domino27

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 19:50

Dziewczyna na gospodarkę same mądre zdania tu czytam...wozak tylko wyskoczył nie z nie za bardzo mądrą wypowiedzią... Jestem rolnikiem, nie wstydzę się tego..mam bardzo dużo znajomych po dużych miastach...nie uważają mnie za kogoś gorszego ale i ja za takiego się nie mam...przede wszystkim poczucie własnej wartości. może gdyby pewne osoby zaczęły zmiany od siebie niż wszystkich wokół to i znalazły by tą jedyną? tak myśle

#14429 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 20:19

Dziewczyna na gospodarkę

Baziula ok zgodzę się z Tobą zainteresowanie, czułośc dobre serce itp. Tylko niestety życie weryfikuje to. Można być czułym kochankiem a później zimnym draniem

Można , ludzie się zmieniają , wszystko na to wpływa.

#14430 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę to kto wybiera sie na Agro Show2013?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14431 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Kolega Domino27 dobrze napisał w końcówce wypowiedzi , kolega Xavier wykłada niczym pan rektor na uczelni , zna życie jak nikt z tego forum , gdybym był dziewczyną to zakochałbym się w tych jego wypowiedziach .

Jak się sam nie zdecydujesz czy Ania czy Hania to takie czekanie aż sama zapuka do drzwi czy tez na stopa zatrzyma to się nigdy nie doczekasz. A reszta forum słucha takiego za przeproszeniem pieprzenia i się tym wzoruje .
wschodni koniec mazowsza.

#14432 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 19 wrzesień 2013 - 22:38

Dziewczyna na gospodarkę

@krowka62 czy to Twoje krówki w awatarze? Bo ja mam słabość do muciek :D

Jeżeli ktoś się wybierze np. na AS to już chyba nie będzie trudno dograć spotkanie. @pedro nie wyglądasz na strasznego :P

Dziękuję ;) patrze że tylko Ty jedna jesteś za mną :P

Można , ludzie się zmieniają , wszystko na to wpływa.

Baziula interesuje Cię moja propozycja czy nie?? ;)

Jak się sam nie zdecydujesz czy Ania czy Hania to takie czekanie aż sama zapuka do drzwi czy tez na stopa zatrzyma to się nigdy nie doczekasz. A reszta forum słucha takiego za przeproszeniem pieprzenia i się tym wzoruje .

Rozwiń ostatnie zdanie bo nie wiem o co Ci chodzi bo jak na razie to Ty za przeproszeniem pieprzysz od rzeczy i obrażasz wszystkich!!!

napiszę może coś głupiego ale i trafnego na nasze czasy, nie szukajcie dziewczyny na ROLĘ CZYLI NA GOSPODARSTWO GDZIE SĄ KROWY ŚWINIE,

Właśnie napisałaś coś głupiego a jakie są obecne czasy wg Ciebie co do kobiety na gospodarkę?? Jeśli między partnerami będzie prawdziwe silne uczucie to nie będzie stanowiło żadnego problemu to że jesteś ze wsi masz gospodarstwo... Jedna osoba poświęca się dla drugiej jeśli kobieta będzie kochać to zrozumie że facet nie rzuci gospodarki nie pójdzie do miasta... Facet musi zrozumieć że jeśli kobieta sama nie wyrazi chęci pomocy w gospodarstwie na drugi dzień po ślubie nie może jej na siłę pchać do obory a po pewnym czasie się zaaklimatyzuje zrozumie i jeśli nie będzie wyrabiał sama przyjdzie i pomoże... Prosto i logicznie jeśli jest prawdziwe uczucie - będziecie żyli szczęśliwie nawet w lepiance z gliny w środku lasu...
Ja osobiście nie czuję się gorszy niż mieszczuchy siedzące całymi dniami przed kompem wręcz odwrotnie myślę że jestem bardziej wartościowy przy jakiejkolwiek nowej znajomości z dziewczyną nie ukrywam tego że jestem ze wsi i mam zamiar zostać na gospodarce i jakoś żyję mam znajomych i nikogo to nie razi zbytnio a jeśli którejś to przeszkadza (że jestem wieśniakiem wg niej) - dziękuję ale taka znajomość nie ma najmniejszego sensu!!!

Edytowany przez pedro2, 20 wrzesień 2013 - 11:04.

KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14433 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 03:33

Dziewczyna na gospodarkę przepraszam za moją wypowiedż chciałam zupełnie coś innego napisać a wyszło na opak,

#14434 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 04:52

Dziewczyna na gospodarkę Czyli chciałaś powiedzieć że nie można z założenia szukać kobiety na gospodarstwo tylko partnerki na całe życie.

#14435 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 06:08

Dziewczyna na gospodarkę tak,dokładnie masz rację jeszcze raz przepraszm jest mi głupio jak nie wiem co

#14436 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 08:54

Dziewczyna na gospodarkę

A reszta forum słucha takiego za przeproszeniem pieprzenia i się tym wzoruje .

Raz, że na nikim się nie wzoruje.
A dwa - jedyną osobą, która się pieprzy jesteś Ty sam ze sobą.

I gdzie jest TERAZ moderator, który by zareagował na przeklinanie i na obrażanie innych uczestników?????

#14437 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 09:19

Dziewczyna na gospodarkę

Kolega Domino27 dobrze napisał w końcówce wypowiedzi , kolega Xavier wykłada niczym pan rektor na uczelni , zna życie jak nikt z tego forum , gdybym był dziewczyną to zakochałbym się w tych jego wypowiedziach .

Hm to znaczy, że nikt z tego forum nie zna życia?

Wiesz życie zna różne przypadki, nawet takie że ktoś zapuka do nas do drzwi i to będzie ten/ta. Po drugie, najpierw trzeba mieć do wyboru tą Hanię albo Anię i w tym cały szkopuł ;)

To jest forum, więc każdy może pisać co chce i co myśli, oczywiście w granicach dobrego smaku, nie obrażając innych i nie używając wulgarnych słów. To ma być spokojna dyskusja, a nie obrażanie zarówno tych, którzy piszą jak i tylko czytających i rzekomo wzorujących się w swoim życiu na wypowiedziach przeczytanych tutaj... Każdy ma swój rozum.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#14438 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 13:14

Dziewczyna na gospodarkę przemyślę Pedro, przemyślę, jakoże daleko mamy do siebie

#14439 Share miroslawczerwinski

miroslawczerwinski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 wrzesień 2013 - 13:26

Dziewczyna na gospodarkę haj śliczna co tam u ciebie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14440 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 20 wrzesień 2013 - 13:35

Dziewczyna na gospodarkę

chodziliśmy ze sobą za rączke 6 pełnych lat, oczywiście wystąpiła nie jedna sprzeczka, czy kłótnia ale to jest życie i prędzej czy później u każdego to nastąpi ważne jest by wspólnie usiąść wyjść gdzieś porozmawiać, czasem pójść na kompromis, starać się zrozumieć drugą osobe...

Jeden znajomy ksiądz zawsze pytał narzeczonych, czy się już pokłócili. Na odpowiedź "nie, no proszę księdza, to nie wypada!" odpowiadał: "to idźcie się pokłócić, a jak się pogodzicie, to wróćcie..."

Po prostu denerwują mnie takie dyskredytujące pytania, jakby kobieta była kimś gorszym.

Bo kobieta ma większą moc jak sam diabeł, bo gdzie diabeł nie może, tam kobietę wyśle ;)

..i jest nam ze sobą cudnie:) ona rozumie ze pracuje po 14h na dobe i mam mało czasu dla niej i dziecka...

Dlatego wam tak dobrze :D

Pamiętał chłop żywi i broni

Jak by nie wieś, to miasto nie ma co jeść :P

to kto wybiera sie na Agro Show2013?

Byłem w zeszłym roku. W tym roku się nie wybieram, bo to jak by nie było ode mnie prawie 400km. Musiałbym w Poznaniu nocować. W zeszłym roku miałem hotel z pokojem dla 2 osób po 80zł, jechałem ciągnikiem z pługiem prowadzonego GPS-em, ale w tym roku mówię NIE wyjazdowi.