Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34958 odpowiedzi na ten temat

#1421 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Jaro chyba nie opisales siebie , opisany przez ciebie facet niech szuka pieknej ,madrej i bogatej to wyprowadzi go na ludzi, gorzej gdy to on sprowadzi ja na ciemna strone mocy :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:43
  •  

#1422 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3930 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę On brzydki ale mądry, Ona piękna ale głupia - wszystko dobrze jak dzieci osiągną cechy dobre po rodzicach mądrość i "piękność" gorzej jak będzie odwrotnie.

Odnośnie jeszcze tematu ale nieraz partner/partnerka nie podoba się tatusiowi/mamusi a dziecka nie chce urazić uczuć rodziców i tym sposobem jest kilka samotnych osób na tym świecie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1423 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Kilka??
Albo samotnych, albo nieszczęśliwych z partnerami wybranymi przez rodziców.

Martina, remontuje WSK 125 z 1966 roku. Umówimy się?

A tą propozycje zostawiam bez komentarza...

Edytowany przez martina, 17 kwiecień 2011 - 21:51.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1424 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:47

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie to takie jeszcze obyczaje panują?

#1425 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę A zdziwił byś się ile jest takich związków i małżeństw...
Bo on ma pieniądze, dom, auto... Wyjdź za niego...

Edytowany przez martina, 17 kwiecień 2011 - 21:53.

#1426 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

A tą propozycje zostawiam bez komentarza...

Nie rań moich uczuć...

#1427 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 22:27

Dziewczyna na gospodarkę @martina pkt2 ,gdy chodzę do kościoła to widze bardzo dużo osób praktykujących a raczej nie wierzącymi, chodzą od tak bo zawsze w niedzielę się chodziło.Ale rzeczywiście znam sporo dziewczyn przynajmniej tych na tzw. topie takich że aż lewarek się podnosi, ale dla nich nieważne jest czy chłopak z którym obecnie są jest przystojny ,poukładany ,obchodzi tylko żeby jej kupił pół sklepu z ciuchami sypał kasą a najlepiej żeby był szychą.Znam też właśnie przypadki że rodzice kazali dziecku wybrać tą właśnie osobę, nawet u mnie w domu na mnie mama ma jakieś szykany tego typu bo ona toto taka miła taka coś tam i bez przerwy tylko ewelinka to ewelinka tamto , a godziny z tą dziewuchą wytrzymać nie moge już nie mówiąc o innych żeczach bardziej fizycznych. Ale cóż rodziny się nie wybiera ale tę swoją połówkę owszem to ma być mój wybór i oczywiście tej drugiej połówki
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1428 Share Kipek1

Kipek1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,mechanika,motoryzacja,sport.

Napisany 24 kwiecień 2011 - 20:49

Dziewczyna na gospodarkę Doskonale cię rozumiem @bobytempelton,dlatego ja nie mieszkam z rodzicami jak narazie a jeżdżę tylko pracować na gospodarce.Moja mama ma obiekcje że moja żona nie z gospodarki choć ze wsi,miała zrezygnować z pracy w starostwie powiatowym,zaczeły się kłutnie i nieporozumienia.Dlatego mieszkam z teściami na krórych złego słowa powiedzieć nie mogę.Mamy dwójkę wspaniałych dzieciaków,a jedno za drugim poszło by w ogień :)

#1429 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 01 maj 2011 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę @kipek nie pozostaje mi nic innego jak pgratulować udaneho zwiazku.. gdzyby tak wszyscy sie dobierali to i rozwodów nie było by potrzeba... życze jeszcze więcej szczęscia:)
@bobytempelton, powiedz tak rodzicom... to ja będe z nia mieszkał i żył a nie Wy... więc wybiorę tą z która bedzie mi dobrze inie bede mógł wytrzymać bez niej godziny. a nie jak piszesz że nawet godziny nie jestes w stanie z nia wytrzymac...
Ja znalzałem pewna osobę , bez której nie potrafię wytrzymać tej wspomnianej godziny. i chodz mieszka na poudniu Polski przeszło 600 km ode mnie, ale wiem ze w takim wypadku odległosc robi róznicę... kiedy chce sie spędzać z nia każdą wolna chwile, ale wiem ze dopiero w czerwcu spotkamy sie ponownie i już odiczam godziny i dni... choc dopiero od 3 dni jestem w domu... a byłem u niej pierwszy raz i to na całe święta. Uwierzcie chłopaki,że warto czekać i nie brać wszystkiego co sie nawinie i na drzewo nie ucieka... ja czekałęm 4 lata na Nią i wiem ze było warto i gdybym miał czekac kolejne 4 lata , to czekałbym... :) choć dzieli nas tyle km to gdyby jej sie cokolwiek stało, a powiedziała by tylko słowo, to rzuciłbym wszystko i wsiadł w samochód...
Wiec , zycze wam tym wszyskim którzy szukaja , bądzicie cierpliwi, a nie pozałujecie... Powodzenia chłopaki... :)

@stasieks, no z takim podejsciem to na prawdę trzeba duzo szczęscia....

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1430 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 01 maj 2011 - 23:13

Dziewczyna na gospodarkę @FINN wyobraź sobie, że już dawno powiedziałem w domu,że chce być z kimś kogo sobie sam wybiorę, a nie z wami, i mam zamiar być z tą osobą i dzielić z nią życie,a nie z rodzicami i że mają nic do tego, także mamy takie samo zdanie wiesz dokładnie o co mi chodzi :rolleyes: , poza tym spotkałem dawną znajomą, coś bardzo zaiskrzyło , w tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez niej, niekiedy jest tak jak na badziewnych filmach, ona czy ja coś mówi, przerwie ,a drugie kończy, czy dużo takich idealnych współpracujących ze sobą, i idealnie dopasowujących się rzeczy :rolleyes: poprostu kwitnie :rolleyes: tylko ona niedługo jedzie do angli :( w sumie sama nie wie poco...ale tylko na 3miechy :rolleyes:

Edytowany przez bobytempelton, 01 maj 2011 - 23:23.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1431 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 02 maj 2011 - 06:59

Dziewczyna na gospodarkę @ bobytempelton powiem Ci jedno, z tymi wyjazdami za granice jest rożnie. Niekiedy poprawiają stosunki z tą drugą osobą, innym razem kontakt sie urywa bo któreś z dwojga znajduje sobie inną osobę. Jeśli tak bardzo iskrzy między wami, to może spróbuj ją przekonać by nie jechała? Szkoda przepuścić taką szanse :)

Co do tego co mówia rodzice, to wiadomo nie można wszystkiego brać całkiem serio, ale czasem mają racje w niektórych sprawach i warto ich posłuchać, bo patrzą z boku i więcej widzą. Też wszystko zależy od rodziców. Ja moich nie oddałabym za żadne skarby. A tak nawiasem to bardzo polubili mojego wybranka :)i nie maja nic przeciwko, choć jedno im nie pasuje, ale to wyjaśni się po mojej sesji :P

#1432 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 02 maj 2011 - 09:01

Dziewczyna na gospodarkę a ja od 5 lat jestem z jedną. Ona ze wsi ale nie do roboty na gospodarce. Mamy syna 4 lata i córkę 4 miesiące. Od początku teściowa była przeciwko mnie i na wszelkie sposoby chciała nas rozdzielić. Tydzień temu pobraliśmy się i nawet dwa dni przed ślubem jeszcze znajome swoje przysyłała żebyśmy się nie pobierali. Wcześniej bywało różnie między nami bo teściowa miała za duży wpływ na córkę. Ale jak ta zmądrzała to w końcu spokój. Od początku mieszkamy na swoim i był taki czas że teściowa miała zakaz przyjeżdżania do nas a ja do niej. Ogólnie się nie lubimy tylko pozory stwarzamy :D

#1433 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 02 maj 2011 - 13:08

Dziewczyna na gospodarkę ja z mężem też mieliśmy pod górkę-gdzie ty chcesz się żenić z panienką z miasta ;[ -teść nawet nie chciał przyjść na nasz ślub...a teraz mieszkamy pod jednym dachem i niestety muszę to jakoś wytrzymywać :( nie jest łatwo...

#1434 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2011 - 19:25

Dziewczyna na gospodarkę

@kipek nie pozostaje mi nic innego jak pgratulować udaneho zwiazku.. gdzyby tak wszyscy sie dobierali to i rozwodów nie było by potrzeba... życze jeszcze więcej szczęscia:)
@bobytempelton, powiedz tak rodzicom... to ja będe z nia mieszkał i żył a nie Wy... więc wybiorę tą z która bedzie mi dobrze inie bede mógł wytrzymać bez niej godziny. a nie jak piszesz że nawet godziny nie jestes w stanie z nia wytrzymac...
Ja znalzałem pewna osobę , bez której nie potrafię wytrzymać tej wspomnianej godziny. i chodz mieszka na poudniu Polski przeszło 600 km ode mnie, ale wiem ze w takim wypadku odległosc robi róznicę... kiedy chce sie spędzać z nia każdą wolna chwile, ale wiem ze dopiero w czerwcu spotkamy sie ponownie i już odiczam godziny i dni... choc dopiero od 3 dni jestem w domu... a byłem u niej pierwszy raz i to na całe święta. Uwierzcie chłopaki,że warto czekać i nie brać wszystkiego co sie nawinie i na drzewo nie ucieka... ja czekałęm 4 lata na Nią i wiem ze było warto i gdybym miał czekac kolejne 4 lata , to czekałbym... :) choć dzieli nas tyle km to gdyby jej sie cokolwiek stało, a powiedziała by tylko słowo, to rzuciłbym wszystko i wsiadł w samochód...
Wiec , zycze wam tym wszyskim którzy szukaja , bądzicie cierpliwi, a nie pozałujecie... Powodzenia chłopaki... :)

@stasieks, no z takim podejsciem to na prawdę trzeba duzo szczęscia....

Oj @FINN widzę że dosięgła Cię strzała AMORKA :D no 600 km to trochę jest , ale w dobie komputerów i telefonów to nie jest tak tragicznie, codziennie i tak możecie do siebie pisać i rozmawiać a nawet się widzieć, wiem że to nie to co usiąsć koło siebie ale zawsze cos :) gratuluje i życzę powodzenia .:rolleyes:

Edytowany przez MAT912, 02 maj 2011 - 19:27.

#1435 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 maj 2011 - 20:00

Dziewczyna na gospodarkę @mat912, dzieki, za dobre słowo:) no niby 500km ale jak jechałem pod Nowy Sącz to omijając Warszawę wychodzi 600km, i to trzeba liczyć te 7-8 godzin jazdy... troche czuć w 4 literach , ale to nie wazne..;) no niby mamy kontakt miedzy soba, ale to nie to samo, ale musimy wytrzymac do czerwca, jak skonczy sesje to do mnie przyjedzie, a ja potem po sianokosach do niej..:) piszemy sms, dzwonę , a wieczorami gadamy przez Skype, jak mamy czas, więc nie jest najgorzej, ale wiem że na taka dziewczynę to warto było czekać tyle lat i bede cierpliwie czekał do kazdego nastepnego spotkania.... :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#1436 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 02 maj 2011 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę @bobytempelton-chłopie tak jak pisze @martina-jak ją kochasz to złam jej nogę czy coś :D a za granicę nie puść...

#1437 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 02 maj 2011 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę NO wiesz co :) Bez przesady :( NIech z nia szczerze porozmawia :) Może to pomoże :)

#1438 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2011 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę No to już w ostatecznosci :D ale tak serio - może wystarczy porozmawiać z nią tak poważnie i powiedzieć co do niej czuje. @bobytempelton kuj żelazo puki gorące. ;)

#1439 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 02 maj 2011 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę Jaro ale masz pomysły. :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1440 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 02 maj 2011 - 20:42

Dziewczyna na gospodarkę Niestety podpisała umowę i musi jechać, też się trochę boję że nie wróci, a ona się znów boi że ja tutaj kogoś znajdę :rolleyes: pożyjemy zobaczymy, narazie fajnie jest