Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#14341 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 10:49

Dziewczyna na gospodarkę @pedro2 jak sie ozenisz i zamieszkasz razem bez tesiowych to zobaczysz jak to jest.

Ja mieszkam ze swoim juz 7lat razem bez tesciow. 3lata juz na swoim (wybudowany dom).

Ja pracuje, Moj pracuje, szkrab do wychowania jest, dom do wykonczenia, Ale to Moj poprzeczke sobie stawia wysoko, :rolleyes:

Jak pisalam mieszkalam na kocia lape, i mieszkac razem przed slubem to nie to samo co po, Bo po slubie wady jak wychodza to jestes juz uwiazana i jedyne co Cie ratuje to rozwod albo zaakceptowac takie zycie lub pieklo, Przed slubem gdy mieszkasz i gdy wady wychodza to albo je akceptujesz albo kazesz wyeliminowac, a jak nie to zawsze mozesz odejsc gdy cos Ci nie pasuje, bez podania przyczyny.

Kiedys Wam pisalam jak sie kupuje zmywarke, To jeden napisal ze, gary by wyrzucil przez okno, drugi napisal ze na zmywarke trzeba sobie zasluzyc. A Moj????? slyszac haslo MYJ TE GARY wkoncu pojechal i zmywarke kupil.

A Moj nie powiedzial mi ze on pracuje ( bo ja tez pracuje)

A Ci co tak napisali ze by wyrzucili, albo trzeba zasluzyc to w mojej obecnosci by tego nie zrobili. Dlaczego ???? Bo to trzeba trafic w odpowiedni moment kiedy uderzyc z haslem myj te gary. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:19
  •  

#14342 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:04

Dziewczyna na gospodarkę

, :rolleyes:

Jak pisalam mieszkalam na kocia lape, i mieszkac razem przed slubem to nie to samo co po, Bo po slubie wady jak wychodza to jestes juz uwiazana i jedyne co Cie ratuje to rozwod albo zaakceptowac takie zycie lub pieklo,

Dlatego nigdy w narzeczeństwie nie ma sensu mówić chopakowi " Zmień to czy tamto, bo odejdę" Po ślubie nie będzie już takiego argumentu "bo odejdę" i prawda wyjdzie na jaw. Dlatego nieraz te kilka miesięcy po ślubie to dramatyczne rozczarowanie, bo każdy zaczyna być sobą, trzeba obserwować, żeby wiedzieć co nas póżniej czeka.

Edytowany przez baziula, 15 wrzesień 2013 - 11:18.

#14343 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę Jak widzę temat ciągle żywy tylko osobu się zmieniają. :) Ciekawym ilu z tych co tu się udzielało, skorzystało z rad i poglądów tu zamieszczonych. Przyznawać się ilu znalazło drugą połowę na gospodarkę. ;)
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#14344 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:28

Dziewczyna na gospodarkę Czemu zawdzięczamy Twój powrót na to forum ? Dawno Tu nie bawiłeś :P
Z rad sporo osób korzystało i część z nich już się nie udziela, pewnie teraz inaczej spędzają czas :wub:

#14345 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:32

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanki @baziula i @banan dlaczego widzicie i mówicie o tych czarnych scenariuszach z bycia w małżeństwie/w związku i nic więcej!!! @banan jeśli Twojemu partnerowi taki układ odpowiada to ok... A dziecko przed ślubem to nie jest dobre i odpowiedzialne rozwiązanie jeśli będzie ok między Wami to spoko jakoś sie uda ale jeśli stwierdzicie że jednak to nie ta osoba nie ten moment to efekt tej Waszej nieodpowiedzialności zwala się na dziecko przez całe życie będzie się to za nim ciągnęło a potem dziwne że dzieciak popada w depresje robi sobie krzywdę czy popada w nałogi potem w związku też będzie tak samo postępował bo rodzice go tego nauczyli może nieświadomie ale jednak a z drugiej strony życie ze sobą tylko dlatego że jest dziecko to też nie życie... Tak czy inaczej trzeba do wszystkiego dorosnąć swoje przeżyć nauczyć się rozumu i mieć głowę na karku dopiero można cokolwiek robić planować w kierunku przyszłości, rodziny... Dla mnie ludzie żyjący na kocią łapę gdzie jest dziecko są na maxa nieodpowiedzialni i tyle... Żeby nie było życzę Ci szczęścia w związku i staraj sie zapobiec takiej sytuacji niby mówicie że małżeństwo to tylko papierek do niczego nie potrzeby ale to do czegoś wtedy zobowiązuje
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14346 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:38

Dziewczyna na gospodarkę Gdy mieszkalam na kocia, to dziecka nie mialam, i nic mnie nie zmuszalo tak mieszkac, Ja poprostu chcialam zobaczyc jak to jest.

Ale jezeli jestescie katolikami to takiego systemu nie polecam, bo wies Wam du..e obrobi, a i ksiadz rozgrzeszenia nie da. :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14347 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:38

Dziewczyna na gospodarkę Drodzy Koledzy i koleżanki ... już wiadć ze zbliżaja sie chłodne wieczory i trzeba pomyśleć o 36,6 obok najlepiej nie dalej jak 5 cm ;p .. wasze posty są fajne ale troche za długie .. sory ... Drogie panie nie bądźcie obojetne na fascynacje zalotników bo wszystko zaczyna sie od pierwszego rok nie bójcie sie go zrobić ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#14348 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:41

Dziewczyna na gospodarkę

Dlatego nigdy w narzeczeństwie nie ma sensu mówić chopakowi " Zmień to czy tamto, bo odejdę" Po ślubie nie będzie już takiego argumentu "bo odejdę" i prawda wyjdzie na jaw. Dlatego nieraz te kilka miesięcy po ślubie to dramatyczne rozczarowanie, bo każdy zaczyna być sobą, trzeba obserwować, żeby wiedzieć co nas póżniej czeka.

Ale gdy mieszkasz razem to mozna. Tylko wiedziec w jakim momencie to robic.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14349 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę Chłopie, to Ty się spiesz i wykonaj ten pierwszy krok, abyś nie musiał się odnajdywać w takim wierszu

Adam Asnyk
Gdybym był młodszy...
Gdybym był młodszy, dziewczyno,
Gdybym był młodszy!
Piłbym, ach, wtenczas nie wino,
Lecz spojrzeń twoich najsłodszy
Nektar, dziewczyno!

Ty byś mnie kochała,
Jasny aniele...
Na tę myśl pierś mi zadrżała,
Bo widzę szczęścia za wiele,
Gdybyś kochała!

Gwiazd bym nie szukał na niebie
Ani miesiąca,
Ale bym patrzał na ciebie,
Boś więcej promieniejąca
Od gwiazd na niebie!

Wzgardziłbym słońca jasnością
I wiosny tchnieniem,
A żyłbym twoją miłością,
Boś ty jest moim natchnieniem
I słońc jasnością.

Ale już jestem ze stary,
Bym mógł, dzieweczko,
Zażądać serca ofiary,
Więc bawię tylko piosneczką,
Bom już za stary!

Uciekam od ciebie z dala,
Motylu złoty!
Bo duma mi nie pozwala
Cierpieć, więc pełen tęsknoty
Uciekam z dala.

Śmieję się i piję wino
Mieszane z łzami,
I patrzę, piękna dziewczyno,
W swą przeszłość pokrytą mgłami,
I pije wino...

#14350 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 15 wrzesień 2013 - 11:49

Dziewczyna na gospodarkę

Ale jezeli jestescie katolikami to takiego systemu nie polecam, bo wies Wam du..e obrobi, a i ksiadz rozgrzeszenia nie da.

Jeszcze 3 lata wstecz mieliśmy poj**anego księdza. Koleżanka opowiedziała nam, jak poszła do spowiedzi bo miała zostać matką chrzestną.
I tak trwa spowiedź i wyjawia, że kochała się nie będąc po ślubie, a ten ile razy, z tym samym chłopakiem ?
Nie wytrzymała i odeszła od konfesjonału rozpłakana.
Dlatego ja nie uznaje spowiedzi. Od bierzmowania nie byłem ani razu i więcej nie pójdę. Nie wiem co będzie jak przyszła panna będzie chciała oprócz cywilniaka jeszcze kościelny :wacko:
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14351 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 12:24

Dziewczyna na gospodarkę @Pedro2 to jak mam to zrozumiec, ze jezeli przed slubem spotykalismy sie co jakis czas i bylo cudownie(jak to na spotkaniach) i zgodzilismy sie na slub,po slubie zamieszkalismy u tesciow, przyszlo dziecko i tu nagle mezusiowi sie odmienilo,

I wychodzi ze mezus pracuje ale i pije i awantury robi bo zawsze cos mu nie pasi, bo wszystko lepiej mamunia robi a Ja zle.

To co??? Ja mam w tym piekle siedziec bo mam dziecko???? Wtedy z dzieckiem trzeba uciekac bo to pieklo sie na dziecku odbije.

Daleko nie musze szukac, bo u mojej siostry takie pieklo jest. Bo i Ona i jej mezus awantury robia i wszystko to dziecko widzi i z dziecka ktore 5lat widzialo awantury to zrobil sie nerwus.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14352 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 12:43

Dziewczyna na gospodarkę Aaa jak tak to spoko masz racje ale nic wczesniej nie pisałaś o tym i myślałem że z tym facetem z którym teraz jesteś na kocią masz to dziecko właśnie... To zmienia postać rzeczy nie dziwię się że uciekłaś od niego w takiej sytuacji...

#14353 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 12:50

Dziewczyna na gospodarkę Zle mnie zrozumiales.

Poznalam chlopaka zamieszkalismy razem przed slubem i dorabialismy sie na wlasny dom§. Mieszkalismy na przed slubem 4lata jak wybudowalismy dom to wtedy przeprowadzilismy sie do naszego wlasnego domu, i wtedy przyszlo na swiat dziecko i po slubie jestesmy 3lata.

I caly czas jestem z ta sama osoba a juz jestesmy razem ponad 7lat. I tyle lat razem mieszkamy.

Ten post wczesnie to dalam Ci przyklad.

Apropos dziecko przed slubem.

Jest to chwila namietnosci i namietny seks obojga. A potem jest ciaza????? I co sie wtedy dzieje????? Wtedy wkraczaja rodzice i kaza sie zenic bo co wies na to powie, Sasiadki d*pe obrobia ze panna z dzieckiem, Ksiadz dziecka nie ochrzci, I tak to wszystko sie zbiera do kupy ze trzeba sie zenic.

A dziecko nie jest przymusem do slubu. Kazdy rodzic sie o tym przekona jak juz jedno ze swoich dzieci ozenila i zgotuja mu pieklo.

To przy drugim swoim dziecku, rodzic juz nie bedzie zmuszal do slubu ze wzgledu na ciaze, bo maja juz przyklad z pierwszego.

Edytowany przez banan575, 15 wrzesień 2013 - 13:24.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14354 Share pedro2

pedro2

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę Dlatego mówię dla mnie dziecko przed ślubem jest nie dopuszczalne bo jeśli juz się ochajtam to na pewno nie dlatego że rodzice każą czy dlatego że "Ona" ma na siebie hektary czy coś w tym stylu dla mnie może przyjść jak to mówią "z gołą d*pą" to nie jest żaden plus czy minus jak będzie nam razem dobrze będzie miłość etc. to nic nie stoi na przeszkodzie żeby żyć ze sobą zakładać rodzine... Nie zawsze musi być piekło dlaczego tak myślisz że od razu gdy pojawi się dziecko będzie bieda ja myślę że pojawienie się dziecka w małżeństwie jeszcze bardziej wiąże ludzi niż ten "papierek" jeśli ta druga osoba tak nie myśli to sorki ale nic z tego nie będzie trzeba znaleźć odpowiednią osobę a nie działać pod wpływem chwilowego zauroczenia żeby się z kimś wiązać na całe życie...

#14355 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 14:18

Dziewczyna na gospodarkę W obecnych czasach dziecko już nie jest powodem do zakładania rodziny. Coraz więcej osób mieszkają ze sobą bez tzw papierka. Niestety dużo jest przypadków że dziecko ma teraz dziecko, a później są różnego rodzaju tragedie. Ja nie jestem przeciwnikiem dziecka przed ślubem czy i bez ślubu tylko żeby dwie osoby były tego pewne w pełnym wymiarze a nie tylko chwila przyjemności i później płacz.

#14356 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 14:22

Dziewczyna na gospodarkę Pojawienie sie dziecka nie wiaze ludzi,

Tak jak @Jaro napisal chcesz sie zwiazac z kobieta to wez z nia na spolke kredyt.

Moja siostra cos o tym wie. Dziecko ich zmusilo do slubu, potem wyszlo piekielko, a do tego piekla jeszcze sobie wzieli kredyt razem.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14357 Share Dylek

Dylek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Mechanika Kobiety

Napisany 15 wrzesień 2013 - 15:32

Dziewczyna na gospodarkę No to Pięknie uwiązani są

#14358 Share Wozak71

Wozak71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:Wieś, rolnictwo, dobre książki i filmy, dobre żarty, góry, konie...

Napisany 15 wrzesień 2013 - 15:37

Dziewczyna na gospodarkę To może są z tych co bez siebie życ nie mogą, a jak są razem to by się pozbijali. Takie charaktery. Szkoda dziecka z tego wszystkiego. Wzorzec kiepski by samo w przyszłości stworzyło normalny związek.

#14359 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 18:23

Dziewczyna na gospodarkę No widzicie nie trzeba daleko szukac.

Wystarczy ze masz rodzenstwo braci siostry to mozna wszystko zauwazyc.

A scenariusz nowego zycia zaczyna sie jak oboje zamieszkaja razem, nie przed slubem gdy jedno drugiemu slodzi zeby wypasc jak najlepiej,

Gdy zamieszkacie razem, to wtedy wszystko sie widzi.

I ani dziecko nie zmusza do slubu,,co gada wies to miec w powazaniu,a ksiadz jak nie da rozgrzeszenia ze mieszka sie razem przed slubem, to miec go daleko w d.....

Chodzi tylko oto zeby w zyciu isc droga na ktorej jest zdrowie, zaufanie i szacunek.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14360 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1473 postów

Napisany 15 wrzesień 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę

Chodzi tylko oto zeby w zyciu isc droga na ktorej jest zdrowie, zaufanie i szacunek.

i o tym własnie tak duzo osób zapomina lub nie znają takich słów/znaczeń