Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#14301 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 12:08

Dziewczyna na gospodarkę Trzeba oceniać człowieka po faktach, czynach. Tylko to się liczy. Jasne że można darować takie czy inne błędy. Nie trzeba być drobiazgowym, ale trzeba patrzeć trzeźwo, jaki ten człowiek jest. Słowa to są tylko słowa, niektóre strasznie miłe, na lata zapadają w pamięć, ale nie mogą zastąpić czynów.

Zresztą jak mężczyźnie naprawdę na czymś/kimś zależy to jest bardzo mało przeszkód, których on nie pokona. A jak mu się nie chce to klapa. Czasem zastanawiam się jakie my kobiety popełniamy błędy, że IM po prostu przestaje zależeć? Jakie macie zdanie na ten temat? Co sprawia, że JEMU przestaje zależeć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 15:46
  •  

#14302 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 12:15

Dziewczyna na gospodarkę To proste-bo nie mówicie wprost (jak chłop krowie palikiem na miedzy :D ) a potem użalanie się że "przecież dawałam mu do zrozumienia"....Niestety facet nie rozumie Waszych gierek i podchodów i tyle w temacie.

#14303 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 12:31

Dziewczyna na gospodarkę Ja zawsze mówiłam wprost. Mówiłam czego chciałam. A nie chciałam wycieczki do krajów egzotycznych, ani mercedesa :-) ale rozmowy, smsa, towarzystwa. To jeszcze był foch, no jak ja mogę czegoś chcieć.....No ae ten mój przypadek to był ewenement.

Ale ogólnie to
Ja myślę, że jak mężcyźnie przestaje zależeć, to to nie jest ten właściwy mężczyzna.

Edytowany przez baziula, 14 wrzesień 2013 - 12:41.

#14304 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 12:47

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie Baśka jak przestaje zależeć to znaczy że to nie był ten... Co innego jeżeli przeżywacie gorszy okres w związku i czasami facet potrzebuje bodźca tudzież czasami zwykłej rozmowy żeby wiedzieć na czym mu zależy i co jest dla niego ważne ponieważ czasami się zatracamy w szarości codzienności... z resztą wy kobiety też tego potrzebujecie. Osobiście dodam że chwała Ci za to że otwarcie bez żadnych zbędnych gierek mówiłaś czego potrzebujesz i oczekujesz. N a prawdę przykro mi że i Ty i Karolcia (oraz pewnie inne też) trafiłyście na takich małolatów którzy chyba jeszcze mieli mleko pod nosem i nie wiedzieli czego od życia chcą. Ale nie traćcie nadziei są jeszcze wśród nas tacy z którymi warto wiązać swoją przyszłość.

#14305 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 12:52

Dziewczyna na gospodarkę Baziula to chyba jesteś wyjątkiem. Szczerość jest ważna cechą aczkolwiek facet nie jest taki twardy jak kobietom się wydaje. On de facto też szuka w kobiecie oparcia, potwierdzenia swojej męskości.
Zapewne twój były partner traktował Cię jak ofiarę na która zapolował. Po upolowaniu dumnie szczycił się zapewne Tobą. Pózniej go już nie interesowało go czy jego "ofiara" miała jakieś uczucia itp. Zapewne chwalił się jaką to fajną laskę zarwał, ale zerwanie związku przez Ciebie zapewne było to mu na rekę.
Proszę wybaczyć że porównuje świat ludzki do zwierzęcego ale niestety niektórymi osobami kierują instynkty pierwotne.

#14306 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2013 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę @baziula hmm to chyba jest więcej takich ewenementów jak w Twoim przypadku niż się wydaje.
Najgorszy jest chyba ten cały "proces" zapominania o drugiej osobie. Ale wiem, że po jakimś czasie na pytanie "Co Ty w nim widziałaś?!" odpowiem z wielkim uśmiechem, że jednak nic ciekawego ;)

Teraz jestem samodzielna. Sama i dzielna ;)

#14307 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę Tylko proszę was piękne panie nie zrażajcie się do facetów :) bo są też tacy dla których watro "tracić' czas

#14308 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 13:47

Dziewczyna na gospodarkę

Baziula to chyba jesteś wyjątkiem. Szczerość jest ważna cechą aczkolwiek facet nie jest taki twardy jak kobietom się wydaje. On de facto też szuka w kobiecie oparcia, potwierdzenia swojej męskości.

Co zatem robić? Ne zwracać uwagi? Godzić się na wszystko?

Za dużo gadania na ten sam temat zawsze ma odwrotny skutek. Można czasem zadręczyć gadaniem, sprawić że ta druga osoba poczuje się naprawdę źle i bezwartościowo. To prawda. Trudna to sytuacja. Mówić czy nie mówić? Tłumaczyć czy nie tłumaczyć? Z doświadczenia wiem, że tłumaczenie, żale i prośby o zmianę nie dają absolutnie nic.

#14309 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 14 wrzesień 2013 - 14:35

Dziewczyna na gospodarkę

To proste-bo nie mówicie wprost (jak chłop krowie palikiem na miedzy :D ) a potem użalanie się że "przecież dawałam mu do zrozumienia"....Niestety facet nie rozumie Waszych gierek i podchodów i tyle w temacie.

Dokładnie , nie dalej jak 3 tyg temu tez spotykałem się z fajną panną ponad miesiąc , wspólne imprezy , rozmowy itp itd. Po jednej z takich imprez w niedziele wszystko było ok a potem do wtorku zero odzewu jedynie lakoniczny sms z którego nic nie wynikało , jedynie tyle że mnie lubi ale możemy co najwyżej popisać ze sobą od czasu do czasu bo nie chce rozczarowań hehe . Gdy zacząłem ją ciągnąc za język wreszcie po tygodniu powiedziała że nie chce się z nikim wiązać . Teraz to się w sumie z tego śmieje ale wtedy do śmiechu mi nie było . I ciągle się zastanawiam czy nie można było tak od razu powiedzieć.

Kiedyś się śmiałem z demotów na temat jak zrozumieć kobietę , ale teraz widzę że to prawda :D

#14310 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 14 wrzesień 2013 - 15:31

Dziewczyna na gospodarkę Baziula, powiem krótko i treściwie... Po prostu bądź sobą , to wszystko... nie ma co kombinować. Po prostu nie watro... a na pewno się znajdzie się ktoś komu bedziesz odpowiadać taka jaka jesteś... Tego Tobie życzę :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14311 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę Dziękuję FINN :wub:

#14312 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę

Co zatem robić? Ne zwracać uwagi? Godzić się na wszystko?

@Baziula podstawa jest praca i swoje pieniadze. Gdy to masz to mezus moze podskakiwac ale i tak mu to nic nie daje. :D

Inaczej to Ci sprowadzi do statusu kury domowej :rolleyes:

Moj tez tam podskakiwal :lol: ale tylko podskakiwal i tak mu to nic nie dalo

Jak masz prace, to Twoj przyszly jak mial w planach zrobic Ci kura domowa, to bedzie juz wiedzial ze sie nieda, i albo Cie pokocha i uszanuje taka jaka jestes , albo da sobie spokoj bo bedzie wiedzial ze nie dasz sie tak latwo.

Edytowany przez banan575, 14 wrzesień 2013 - 16:50.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14313 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2013 - 17:25

Dziewczyna na gospodarkę Ciekawe podejście. Niby wspólne uczucie, czasem i praca a osobne pieniądze :wacko: . Gdzie tu zaufanie... Nie zawsze pary dobierają się tak, że oboje maja osobne zajęcia przynoszące dochód, wiesz i Ty o tym, zatem co mają powiedzieć te panny, które zamierzają wziąć faceta na swoje gospodarstwo czy też idące na jego gospodarstwo i nigdzie nie pracują bo np kończą szkoły? :P

Nie oto idzie by mieć swoje, a wspólne pieniądze i razem decydować co z nimi robić

#14314 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 17:31

Dziewczyna na gospodarkę Wspolne sie ma jak jest sie po slubie. A przed?????? Wolalbys wziasc golod*pca???? czy taka co juz pracuje i jakos probuje sie utrzymac ze swoich???
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14315 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2013 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę Jestem w takiej sytuacji, że moge wziąć pannę z "gołym tyłkiem" :D .Miałem już różnie historie i panny bezrobotne wcale nie są gorsze czy też są z dwiema lewymi rękami, czasem mają kasę od dzianych rodziców.... różne są przypadki, powinny mieć głowę na karku i potrafić z niej korzystać. Druga osoba ze stałym źródłem dochodu to nie podstawa ;)

#14316 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 17:54

Dziewczyna na gospodarkę Bierz miastowa. Dla nich mieszkac na wsi gdzie jest przyszly malzonek ma dom z ogrodkiem to RAJ NA ZIEMI :rolleyes:
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14317 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 14 wrzesień 2013 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę Staremu lisowi takie rady :lol: :lol:

#14318 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 18:12

Dziewczyna na gospodarkę Wiem Lisku. Stary lis w miescie zwierzyny nie szuka. :D

Edytowany przez banan575, 14 wrzesień 2013 - 18:13.

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14319 Share Davido

Davido

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Zainteresowania:Elektronik z zawodu, elektryk z zamiłowania ;)

Napisany 14 wrzesień 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę

Kiedyś się śmiałem z demotów na temat jak zrozumieć kobietę , ale teraz widzę że to prawda :D

Ja się kiedyś śmiałem z demota jak można przez smsa komuś coś ważnego powiedzieć, wystarczyło że dostałem takie dwa od jednej osoby z przeciągu 5 miesięcy i już mi nie jest do śmiechu. <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14320 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 18:31

Dziewczyna na gospodarkę

Bierz miastowa. Dla nich mieszkac na wsi gdzie jest przyszly malzonek ma dom z ogrodkiem to RAJ NA ZIEMI :rolleyes:

Dla Niej raj-a dla Niego ? :D