Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34874 odpowiedzi na ten temat

#14221 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:08

Dziewczyna na gospodarkę @Jaro nie wiem co chciałeś pokazać tym linkiem, ale jak już wiesz te wypowiedzi są niesmaczne i nie na poziomie.
Weź to grzecznie usuń jak masz w sobie coś kultury i powagi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:49
  •  

#14222 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:14

Dziewczyna na gospodarkę W galerii fotografie półnagich kobiet są akceptowane, a żale kolesia który nie pociąga swojej kobiety już nie?

#14223 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:21

Dziewczyna na gospodarkę Wcale się nie dziwię ,że nie pociąga swojej kobiety ...Naprawdę wcale się nie dziwie ... :ph34r: Można się żalić ,tego nikt nie zabrania ,tylko tu chodzi o słownictwo ,które jest.... :wacko:

#14224 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 14:56

Dziewczyna na gospodarkę

Uwaga-coś na temat-tylko dla pełnoletnich ! :) [link usunięty] -ciekawe ile gromów się posypie ? :)

Bardzo dobry tekst, każda dziewczyna powinna przeczytać, nawet jeśli się trochę zgorszy językiem.
Ja jestem, za tym,żeby nie usuwać.

Edytowany przez Lodzia, 12 wrzesień 2013 - 15:46.

#14225 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Moi drodzy, post i link usunąłem, nie dość,że nie jest na temat to nie nawiązuje bezpośrednio do wątków tu poruszanych.
Proszę o zachowanie kultury w tym co piszecie i w tym co wstawiacie.

#14226 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:15

Dziewczyna na gospodarkę Przecież napisałem wyraźnie "tylko dla pełnoletnich" .Owszem tekst był napisany dosyć wulgarnym językiem ale konia z rzędem temu kto takim się nie posługiwał :D .

Przecież napisałem wyraźnie "tylko dla pełnoletnich" .Owszem tekst był napisany dosyć wulgarnym językiem ale konia z rzędem temu kto takim się nie posługiwał :D .

#14227 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę W mojej ocenie wielu normalnych ludzi właśnie takim językiem się nie posługuje ,a tym bardziej zamieszcza to w internecie . Takie wypowiedzi świadczą o kulturze człowieka i tyle .

#14228 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:29

Dziewczyna na gospodarkę Droga @Meg - ja jestem z pokolenia które zostaje daleko z tyłu za tym "dzisiejszym" jeżeli chodzi o wulgaryzmy a mimo to zamieściłem ten tekst bo jeżeli poczyta się go "między wierszami" to widać że :
a)-człowiek który go sprokurował nie spędza raczej życia pod budką z piwem
B)-zawiera sporo prawd uniwersalnych :D
c)-ludzie na wsi często posługują się słownictwem daleko cięższego kalibru :D -a chyba jest to forum rolnicze ?

#14229 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:40

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz dlaczego używają takiego słownictwa? Ponieważ nie potrafią zabłysnąć czymś mądrym i godnym naśladowania :P.
Chyba nie chcesz by i Ciebie kojarzono z takimi osobami

#14230 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 15:42

Dziewczyna na gospodarkę Drogi @ Jaro ,już pisałam,że ta wypowiedz zawiera sporo prawdy ,ale nie o sens mi chodziło tylko o sposób przekazu .
Człowiek ,który napisała to ,być może nie siedzi bezpośrednio pod monopolowym ,ale na pewno stamtąd ma słownictwo ,bo raczej nie ze szkoły .
Odnośnie'' bukietu słów '' ludzi na wsi ,masz rację ,sporo jest ''tych umiejących się odezwać '' :ph34r: . Ubogo na wsi ze wszystkim jak widać . :unsure:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14231 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 16:39

Dziewczyna na gospodarkę Kiedyś czytałam, że przeklinanie oznacza osobę szczerą... chodź nie do końca się z tym zgadzam bo właśnie częściej spotyka się osoby, które przeklinają bo mają ubogie słownictwo.

#14232 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2846 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę Z czym się nie zgadzasz? Chciałaś powiedzieć że osoby które mają ubogie słownictwo nie koniecznie są szczere?

#14233 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę Panowie bo zamiast mowic KULWA MAC :D lepiej jest powiedziec PITA DE MERDA, to to samo znaczy i jest lagodniejsze w wymowie :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14234 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 18:41

Dziewczyna na gospodarkę

Wiesz dlaczego używają takiego słownictwa? Ponieważ nie potrafią zabłysnąć czymś mądrym i godnym naśladowania :P.
Chyba nie chcesz by i Ciebie kojarzono z takimi osobami

Dlaczegóż by nie ?-ja tam nie jestem z tych co się wstydzą znajomych tylko z tego powodu że są gorzej wykształceni lub nienachalnie inteligentni :D .Potrafię dogadać się jednakowo z magistrem jak i z żulem spod budki z piwem...

#14235 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 18:56

Dziewczyna na gospodarkę I to mi sie w @Jaro podoba, ale takich ludzi to z gromnica szukac
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14236 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 19:01

Dziewczyna na gospodarkę

Z czym się nie zgadzasz? Chciałaś powiedzieć że osoby które mają ubogie słownictwo nie koniecznie są szczere?

NIE, NIE,NIE ;[ Skąd taka interpretacja? :o ;[ Z tym się nie zgadzam, że bardziej przeklinanie wiąże się z ubogim słownictwem a szczerość nie ma tu nic do rzeczy.

#14237 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę Wulgarne słownictwo nie oznacza, że nie znam innych słów. Gdy dziś w czasie orki po 80Mth od remontu kapitalnego silnika zauważyłem, że co przejazd mam coraz niższe ciśnienie oleju aż spadło do 1bar przy mocy znamionowej co miałem powiedzieć? Ty niedobry silniku czemu mi to robisz? Na samą myśl o zdejmowaniu miski tylko jedne słowa przyszły mi na myśl ..... ...... ...... ! Oszczędzę wam tego co było słychać i moim zdaniem to wcale nie było ubogie słownictwo a po prostu nerwy terminy gonią a tu taka awaria ;[

#14238 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę

I to mi sie w @Jaro podoba, ale takich ludzi to z gromnica szukac

Coby go tą gromnicą po głowie ponaparzać ? :D

#14239 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę Na jakim Wy świecie żyjecie, wulgaryzmy są po by ich czasami używać. Choć sama rzadko ich używam i uważam,że faceci nie powinni przeklinać przy kobietach, to nie widzę problemu w odczytaniu tego tekstu.... Co więcej wulgaryzmy tego chłopaka podkreślają jego szczerość i prostolinijność, tekst jest skierowany do mężczyzn, on się po prostu żali, to dlaczego miałby się hamować i używać poprawnej polszczyzny, przecież nie jest na lekcji języka polskiego.

Cały ten szum o wulgaryzmy, całkowicie zagłuszył bardzo ważny PROBLEM, który dotyczy tysięcy jak nie powiedzieć miliony polaków.
I temu jesteśmy winne my kobiety. Kobiety mają ogromną władzę nad mężczyznami, potrafią zniszczyć, lub budować faceta.
Sfera seksualna jest niezwykle ważna, w spełnieniu mężczyzny. Bardzo często alkoholizm u faceta, zaczyna się od tego,że kobieta odrzuciła go w łóżku. Dziewczyny powinny czytać takie teksty i uświadamiać sobie, jak bardzo się różnimy. Kobiety są stworzone inaczej i nie mają potrzeby tak często uprawiać seks. Co nie znaczy,że nie możemy tego robić częściej, bo mąż tego potrzebuje. Nie mówie tu o zmuszaniu się , po prostu uświadomieniu sobie tego, że dla niego, dla jego spełnienia to niezwykle ważne.
Przyszłe komentarze,że jestem wyuzdana i zdemoralizowana, będą mi tylko pochlebiać.pozdrawiam ;)
A rozmowa z bezdomnym, alkoholikiem może być dużo ciekawsza od tej z prof.hab, wiem to z doświadczenia.

PS.Miałam się nie udzielać,ale nie wytrzymałam, wsiąkłam na dobre.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14240 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę

Wulgarne słownictwo nie oznacza, że nie znam innych słów. Gdy dziś w czasie orki po 80Mth od remontu kapitalnego silnika zauważyłem, że co przejazd mam coraz niższe ciśnienie oleju aż spadło do 1bar przy mocy znamionowej co miałem powiedzieć? Ty niedobry silniku czemu mi to robisz? Na samą myśl o zdejmowaniu miski tylko jedne słowa przyszły mi na myśl ..... ...... ...... ! Oszczędzę wam tego co było słychać i moim zdaniem to wcale nie było ubogie słownictwo a po prostu nerwy terminy gonią a tu taka awaria ;[

A ja może miałam na myśli niunie i nióniów gimnazialnych którzy prócz ok, aha, "k..." "h..." i innych nie umieją nic innego powiedzieć :rolleyes:

Kobiety są stworzone inaczej i nie mają potrzeby tak często uprawiać seks. Co nie znaczy,że nie możemy tego robić częściej, bo mąż tego potrzebuje. Nie mówie tu o zmuszaniu się , po prostu uświadomieniu sobie tego, że dla niego, dla jego spełnienia to niezwykle ważne.

Moment. Nie rozumiem Twojej wypowiedzi :huh: To że facet potrzebuje dla niego ma oznaczać co? że dla jego samopoczucia, nie patrząc na siebie,dobrowolnie,z miłości się położę, nóżki rozłożę i dobrowolnie pozwolę na robienie ze sobą co on tam chce :huh: Nie kupuję i nie toleruję czegoś takiego :blink: Bo gdzie moje spełnienie? gdzie ja jako kobieta w tym wszystkim? Wybacz ale być gumową lalą dla faceta nie zamierzam i nie zgadzam się z czymś takim :huh:

Poza tym to że facet może 24 godziny na dobe nie oznacza że mamy być zawsze zwarte, gotowe i chętne. Nie jesteśmy tak jak pisałam jakimś przedmiotem faceta. Możemy same mieć potrzeby, pragnienia, inne libido ect.Poza tym taka postawa nie jest dobra gdyż szybko pojawia się brak szacunku do kobiety, uszanowanie tego i zaczyna być kobieta postrzegana jako właśnie gumowa lalka do użytku wszędzie i zawsze bez liczenia się z nią.

Edytowany przez WodnyElf, 12 wrzesień 2013 - 19:39.