Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#14201 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 11 wrzesień 2013 - 15:46

Dziewczyna na gospodarkę heh. jaka fryzurka powiadasz :) Mi się najbardziej podoba (prosta fryzurka) czyli nie skomplikowana , oraz jak najbardziej naturalny kolor włosów. Nie ma co kombinować z farbowaniem, Tak i tak liczy się osobowość a nie wygląd , to po co przepłacać na drogich farbach w których jest duża zawartość składników chemicznych, które tylko pogarszają strukturę cebulki a co za tym idzie intensywne wypadanie....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 19:16
  •  

#14202 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 11 wrzesień 2013 - 17:13

Dziewczyna na gospodarkę za używanie MIGOTKI - ZADUSZE :)

#14203 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 11 wrzesień 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę A ja pomogę przytrzymać w czasie duszenia także strzeżcie się ludzie :)
"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#14204 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 19:09

Dziewczyna na gospodarkę http://paczaizm.pl/z...stem-muminkiem/

#14205 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 19:12

Dziewczyna na gospodarkę

No to zmieniam...@Wozak i @Banan575 może zdradzicie nam jak poznałyście swoich mężów i czy od razu wiedziałyście,że to ten jedyny? Temat może banalny, ale banału w życiu nigdy dość..

Ja zanim mojego poznalam osobiscie to przez rok od czasu do czasu wydzwanial do mnie. A ja chodzilam juz z jednym chlopakiem, a ten jak wydzwanial to opowiadal jak to chlopaki w ciula panienki robia, i mowil ze jak ten moj chlopak (oszust) mnie robi w ciula i jak sie bedzie tlumaczyl z tego.

Jak sluchalam tego to nie dowierzalam, ale wszystko sie zgadzalo i poprostu zerwalam z tym moim oszustem.

A ten przyszly moj okazal sie moj po pol roku jak zerwalam z tym oszustem

Potem bylo 3lata na kocia lape, byly zgrzyty i smiech itp; tak sie docieralismy, az wkoncu poszlismy na swoje.

i w naszym zwiazku na pierwszym miejscu jest zdrowie i szacunek do siebie. Nic wiecej nam nie potrzeba.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#14206 Share Witek2010

Witek2010

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 633 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Migotka :)
    Garaż
    Rolnictwo

Napisany 11 wrzesień 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę

http://paczaizm.pl/z...stem-muminkiem/

Nie prawda ! :) Pooglądajcie sobie zamiast teraz np. oglądać zdradzającego Latoszka to przypomni wam się dzieciństwo być może :)

"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

#14207 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 11 wrzesień 2013 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Oj Witek :) bo za reklamowanie "Na dobre i na złe" i "Muminków" na obiad będzie pół tony frytek za karę haha :P

Edytowany przez Migotka, 11 wrzesień 2013 - 20:44.

#14208 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 21:10

Dziewczyna na gospodarkę była i czarna strona muminków :P
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#14209 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 22:16

Dziewczyna na gospodarkę Ech, to były bajki wtedy :D

#14210 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2820 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę

Lodzia nie przejmuj się, jakoś to zniesiemy i sobie damy radę.

Mocny tekst :D pozdrawiam ;)

Dobrze że przynajmniej ty tak uważasz. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14211 Share katecafe

katecafe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę Czarna strona muminków - Buka? Ha ha ha, ja ją bardzo lubiłam - zaraz po Ryjku i Małej Mi.

A wracając gdzieś tam wcześniej do pytania gdzie się poznało swoją drugą połówkę, to może warto zwracać uwagę na otoczenie w którym się poruszamy. Ja swojego męża poznałam jak kupowałam lemiesze i parę innych d*pereli (ot tak po prostu) - zaproponował że mi pomoże je zanieść do auta- a że pare metrów do przejścia było więc nie odmówiłam ;) - i tak jakoś się fajnie rozmawiało, i rozmawiamy do dzisiaj :) Ot żadna burzliwa historia....

Więc może warto rozejrzeć się wokoło (i nie mówie tu dosłownie) zamiast szukać szczęścia niewiadomo gdzie? :lol:
P.S. Warto być dżentelmenem - kobiety to lubią :rolleyes:

#14212 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 02:15

Dziewczyna na gospodarkę

Mogę komuś oddać kilka cm :D
175 cm wzrostu nie koniecznie jest takie fajne. Może na starość zrobię się niższa ;)

Mogę potwierdzić ze stu procentową pewnością że te 175 cm w tym przypadku jest fajne nie bądź taka skromna :D

Sorki że rozdrapuje ten wątek ale trochę czasu tutaj nie zaglądałem i muszę powiedzieć że koleżanki @baziula i @Lodzia są 100% potwierdzeniem powiedzenia "kobieta zmienną jest"
@baziula udzielałaś się cały czas w tym temacie pisałaś ciekawe rzeczy dobrze sie innym z Tobą rozmawiało a od pewnego czasu coś Cię ugryzło i zepsułaś sobie reputację u użytkowników dogryzając im i prowokując do kłótni kilka stron wstecz wygląda to tak jakbyś Ty była tutaj gospodynią tego tematu i trzymała władzę nie dając komukolwiek sie swobodnie wypowiedzieć co o czymś myśli bo zaraz zaczynało się docinkami... Nie chcę Cie w żaden sposób obrażać, prowokować do kłótni czy krytykować po prostu myślę że jestem obiektywny nie udzielam się tutaj za bardzo więcej czytam nie mam w tym temacie wrogów ani przyjaciół którzy będą mnie popierać jak powiem że czarne jest białe i na odwrót... Masz swój trudny charakter że ho ho

A ja widzę że paniusia bystra się popisuje, co to ona nie jest :) Jaka twarda i robotna że ho ho Hehehe. Jaka to robotna aż się kurzy.... :) skoro obuwie sportowo-ogrodnicze to hańba ubierać to wejdź do zagrody boso to dopiero będziesz supermanką

ale czasem trzeba się trochę wyhamować bo można się nieźle przejechać... M.in przez to straciłaś zaufanie u innych i swoje dobre imię

A paniusia baziula to wcale się nie popisuje taka mądra, inteligentna wprost wspaniała na wszystkie tematy ma odpowiedz normalnie chodząca encyklopedia a ja to taka wieśniaczka nic powiedzieć nie mogę bo to się niby popisuję a ty to możesz i w szpilkach widłować nikt ci nie zabrania ;)

Podałem ten przykład dlatego że trochę znam koleżankę @bystra i jej wywrócone do góry nogami życie przed kilkoma laty i z tego co wiem to @bystra jest właśnie twarda robotna i zaradna co odpłaciło się jej sukcesem mimo wielkich wątpliwości innych ludzi i dalej chce się piąć w górę... Nie znam Ciebie nie wiem nic o Tobie i nie wypowiadam się tak jak Ty o bystrej czasami to co napisałaś może kogoś zaboleć i wcale sie nie dziwie koleżance że tak Ci sie "odszczekuje" bo ma powody... Często unosisz się honorem myślę że czasami za wysoko bujasz w obłokach chcesz ewidentnie pokazać że to Ty tutaj rządzisz to już przegięcie:

Oj bystra ............. chciałaś mi dogadać................. ale się nie udało

Możesz mówić, i pisać, nikt ci nie zabrania. Ale ja czytam taki przechwałki to mi wesoło

Zaczęłaś grozić że odejdziesz z tego tematu i nigdy tu nie zajrzysz ale mogę się założyć że śledzisz każdy post i chciałabyś wtrącić swoje zdanie ale duma Ci na to nie pozwala czekasz aż ktoś zacznie prosić Cię żebyś wróciła (nie mam nic przeciwko) ale wróć jak ochłoniesz i przemyślisz to co napisałem ja a także inni użytkownicy o Twoich "wyskokach"
@Lodzia zaczęłaś karierę w tym temacie z powodzeniem wszyscy Cie polubili aż tu nagle po tym jak @baziula się obraziła chciałaś przejąć stanowisko dowodzenia po niej ale coś nie wyszło i teraz też grozisz odejściem wyluzuj

DO WSZYSTKICH KOBIET!!!
Odstawcie emocje na bok zapomnijcie o sprzeczkach, docinkach i pogódźcie się bo to nie prowadzi do niczego dobrego... Co chwila tylko rywalizacja O CO?? (chyba że chcecie tym panom zaimponować) Jedna ma charakter szarej myszki a druga mrówki (tak jakoś mrówka mi pasuje do @baziuli jak ją człowiek zdenerwuje to użre i idzie dalej gotowa do dalszych potyczek he he)Jest Was garstka i jeszcze chcecie się nawzajem wyeliminować?? Dzięki Wam (jak dla mnie) ten portal jest coraz ciekawszy dzieje się coś jeszcze oprócz fotek ciągników itp Jest Was coraz więcej i tym samym przywracacie wiarę w to że jeszcze istnieją Kobiety które są zamiłowane rolnictwem które nie widzą żadnych przeszkód żeby zostać żoną rolnika i pracować w gospodarstwie etc...

Moderator MAT nie masz lekkiego życia tutaj współczuję też czasami zejdźcie z niego bo chłopak nie dość że musi Was pilnować to jeszcze zbiera docinki i złośliwości takie jest jego zadanie musi pilnować porządku i tyle w temacie :P

Propozycja do naszych Szanownych Pań żeby się pogodziły tutaj na oczach wszystkich wybaczcie sobie zapomnijcie i nie róbcie tego więcej bo te kłótnie to jest reakcja łańcuchowa z tego co widzę

Pozdrawiam wszystkie Panie i przepraszam jeśli którąś z Was uraziłem tym postem ale inaczej nie dało się wytłumaczyć
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#14213 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 05:37

Dziewczyna na gospodarkę pedro wyluzuj przyjacielu to pewnie hormony

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#14214 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 06:51

Dziewczyna na gospodarkę A, więc @pedro2, widzę,że pokusiłeś się o dogłębną analizę kobiecych serc....i całkiem nieźle Ci to wychodzi, choć nie do końca ;)
Co do części o mnie to LUZUJE :P i myślę, że nie tylko możemy my wszystkie kobiety tu się nawzajem znosić, ale także zaprzyjaźnić
Miejsce jest dla absolutnie WSZYSTKICH, co do mojego stanowiska dowodzenia, to może,rzeczywiście za dużo mnie tu ostatnio, dlatego wycofuje się odrobinę do tyłu i robię miejsce dla innych. Ale jeszcze tu WRÓCĘ!!! ;) pozdrawiam Lodzia B)

#14215 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 12 wrzesień 2013 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę

to zmienię swój koci avatar na jeden wieczór,

A ja nie widziałem i będę płakał...

Ale to jest bardzo ciekawy temat, jakie fryzury lubią faceci?

Dla mnie kolor nie robi różnicy, ale dziewczyna powinna mieć włosy długie...

#14216 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 10:20

Dziewczyna na gospodarkę Długie włosy..... Któryś z Panów ma inne zdanie?:)

#14217 Share maniek183

maniek183

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę Mała Mi pewnie, że długie ! Penie nie każdy tak powie ale zdecydowana większość. Tylko jest malutkie ale nie raz potrafią przeszkadzać i łaskotać co bywa zabawne, lecz każdy facet dla długich włosów gotów to znosić i nie pisnąć słowa o tym bo długie są po prostu fajne. Nawet gdy zdarza się je prawie zjeść podczas przytulania....

#14218 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 12:43

Dziewczyna na gospodarkę Całkiem długie to dla mnie nie bardzo ale i krótkie to też nie bardzo... Trochę dłuższe niż do ramion były by w sam raz aczkolwiek ważne żeby nie naturalne tj. nie farbowane, ogólnie lubię dziewczyny naturalne bez tapety (ew bardzo delikatny)

#14219 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 12 wrzesień 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę

Trochę dłuższe niż do ramion były by w sam raz aczkolwiek ważne żeby nie naturalne tj. nie farbowane, ogólnie lubię dziewczyny naturalne bez tapety (ew bardzo delikatny)

Coś chyba edycja nie wyszła ;) A miejsce tapety jest na ścianie, a nie na twarzy dziewczyny - więc popieram

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14220 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 12 wrzesień 2013 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę Edit:

Uwaga-coś na temat-tylko dla pełnoletnich ! :) [link usunięty]-ciekawe ile gromów się posypie ? :)

Sens tych wypowiedzi jest prawdą ,tylko zastanawiam się czy nie można było użyć innych słów ? Wszak ,czytałoby się o wiele przyjemniej bez tych epitetów ,a tak odnoszę wrażenie ,że to są wypowiedzi jakiś prostaków z pod monopolowego . Po takim słownictwie ,to przechodzi ochota na wszytko .

Edytowany przez KRISTOFORn, 12 wrzesień 2013 - 15:00.