Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34898 odpowiedzi na ten temat

#1401 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę

No niech Ci będzie że puszczalska. Moje poglądy na te sprawy są konserwatywne żeby nie powiedzieć bardzo konserwatywne ;)

Dlaczego puszczalska?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 23:33
  •  

#1402 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2011 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę

Gdzieś to przeczytałem-polecam lekturkę (mam nadzieję że autor pozwala rozpowszechniać swoje przemyślenia :D ) :
"Anonim 1: Dzisiaj na onecie przeczytałem być może ciekawą a napewno kontrowersyjną wypowiedź. Pomyślałem, że może warto by większa ilość osób ją przeczytała a być może nawet o tym podyskutowała gdyż temat nie został potraktowany w dwóch słowach. Celowo piszę anonimowo gdyż autorem poniższego tekstu jest użytkownik podpisany we wspomnianym portalu jako darro big. Poniżej tekst darro: "JUŻ TŁUMACZĘ SKĄD U KOBIET TAKA NIENAWIŚĆ do prostytutek.Jestem ekspertem w dziedzinie kobiecej psychiki i z łatwością rozszyfrowuję tą psychikę.Jak tylko pojawia się na forum temat prostytucji to stado kobiet i kobiet podpisanych męskimi nickami wyzywa prostytutki od wycieraczek ,a klientów prostytutek od miernot i zwierząt.Poniżej wyjaśniam psychologiczne przyczyny tego zjawiska.Są one trzy. 1)Wygląd Dodany obrazekTo najbardziej błacha,ale istotna przyczyna.Kobiety nienawidzą piękniejszych od siebie.Dzisiejsze prostytutki to w większości młode dziewczyny o przecudnej urodzie (wiem bo parę razy sam korzystałem).Do lamusa przeszedł wizerunek prostytutki jako starej,brzydkiej z papieroskiem i zachrypniętym głosem.Wiele kobiet na tym forum jest po prostu "brzydkimi kaczątkami".Obrażając prostytutki, wyładowują się na ich pięknym wyglądzie,którego im zazdroszczą. 2)Feminizm Dodany obrazek! Nie jest tajemnicą,że na tym forum działa sporo agresywnych feministek.Feministki dążą do wywyższenia kobiety nad mężczyznę.Marzy im się świat jak w filmie "Seksmisja".Niestety prostytucja jest ich solą w oku.Prostytucja bowiem była,jest i będzie symbolem seksualnego podporządkowania kobiet mężczyznom.Prostytucja jest oznaką seksualnego poddaństwa i niewolnictwa tych "wspaniałych kobiet" tym "podludzkim zezwierzęconym facetom".Feministki atakują więc prostytutki,bo tak długo jak będzie istnieć prostytucja,tak długo to kobiety bądą niewolnicami mężczyzn a nie na odwrót jakby tego chciały feministki. 3)Obok "brzyduli" i "feministek" trzecią grupą kobiet krytykującą prostytutki są "kiepskie żoneczki i kiepskie dziewczyny".Te kobiety w przeciwieństwie do brzyduli i feministek mają facetów.Są to jednak zwykle kobiety oziębłe,często wredne,kompletnie fatalne w łóżku.Podświadomie boją się więc (i słusznie),że ich facet może pewnego dnia chcieć spróbować prawdziwego seksu i wybrać się do prostytutki.Dlatego kiepskie żoneczki nie pewne tego czy ich faceci już nie skorzystali z tej przyjemności krytykują na potęgę prostytutki gasząc swą niepewność i frustrację. No to przedstawiłem psychologiczne motywy krytyki prostytutek.Teraz przedstawię argumenty obalające tezy pod adresem klientów prostytutek. 1)Można "coś złapać"-w dobrych agencjach dziewczyny posiadają badania lekarskie,które muszą pokazać na prośbę klienta.Jakiekolwiek problemy ze zdrowiem powodują,że prostytutka wylatuje z branży.Dodatkowo w agencjach stosowane są zawsze dobre zabezpieczenia.prawdobodobieństwo zarażenia się u prostytutki jest o wiele mniejsze niż po seksie z przypadkową dziewczyną w dyskotekowej ubikacji. 2)"Co to za seks za pieniądze"-każdy seks jest za pieniądze,tylko raz płaci się bezpośrednio (np.prostytutce) a innym razem pośrednio (kino,teatr,prezenty,kolacje).Bezpośrednio wychodzi taniej. 3)"Tylko miernoty korzystają z takich usług"-w dobie kultu wyglądu,gdzie powodzenie mają faceci będący skrzyżowaniem Brada Pitta z Pudzianowskim,Di Caprio,Beckchamem w dodatku z super charakterem,fajną furą i grubym portfelem ,nie każdy facet się mieści w tym kanonie.Wielu facetów to nieśmiali,normalni ludzie nie mający w sobie nic z Jamesa Bonda.Tacy też chcą spróbować seksu i mają pełne prawo go spróbować.Właśnie dla takich jest możliwość kulturalnego seksu z prostytutką.To wcale nie obniża samooceny.Wiem to po sobie,gdyż zawsze byłem brzydki i żadna mnie nie chciała (chodziłem więc na panienki).Teraz jestem jeszcze brzydszy ale mam dużo kasy,więc i piękna kobieta się znalazła.Niestety drogie panie,dla was liczy się tylko kasa i tylko za kasę można was mięć,tak więc nie robi różnicy czy Ja płacę bezpośrednio przed seksem 150 zł czy Ja wydaję 5000 na ubrania,perfumy,kolacje by jakąś kobietę oczarować i zdobyć na stałe.To wcale nie zaniża samooceny.Nikt już wam nie wierzy w te wasze durne gadki,że "liczy się wnętrze,intelekt i charakter".Żaden normalny facet już się na to nie nabierze.Poza tym z prostytutek korzystają wielkie gwiazdy sportu (np.Cristiano Ronaldo,Ronaldo,Ronaldinho,Inzaghi),bogaci biznesmani,wpływowi politycy,a więc faceci którzy nie mogą się odpędzić od kobiet i to pięknych kobiet.Czy oni czują się miernotami bo korzystają Dodany obrazekDodany obrazek?
4)"Seks z prostytutką nie może być przyjemny"-gdyby tak było,to prostytucja przestałaby istnieć w 3 wieku p.n.e.,ale ikstnieje do dziś i ma się świetnie. 5)"Te dziewczyny cierpią"-w krajach rozwiniętych jak Polska 99% prostytutek to świadome swego wyboru materialistki żadne pieniędzy.Nie są zmuszane do prostytucji ani przez życie ani przez mafie.Po prostu robią to dla wielkiej kasy. Napisałem to co myśli 95% facetów,tylko wielu się do tego nie przyzna. P.S.Drogie panie,jeśli zechcecie nieudolnie skrytykować mój genialny,upokarzający was post to proszę was nie używajcie męskich nicków,bo to naprawdę wyczuć kiedy pisze kobieta a kiedy facet. "

Napisałes pod moim postem czy mam rozumieć że do mnie pijesz?

#1403 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę Nie-to raczej tak ogólnie...

#1404 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 kwiecień 2011 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę No mysle, bo lekko podnisłes mi cisnienie,już kiedys ktos sugerował że mam nawet multikonto.Radzę uważać z bezpodstawnymi oskarżeniami.

#1405 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę A do czego lub kogo jaro tak "pijesz"?

#1406 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 09:11

Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj przeczytałem ostatnich kilka stron i jednak schemat myślenia jest ciągle taki sam. Wyszalec się z takimi co "dają" za byle co ale do związku to szukac porządnej i udawać porządnego. Dla mnie seks w związku jest ważny ale tylko w poważnym związku. Pomijam to że sam stosunek jest fajny ale do tego świadomosc że druga osoba to właśnie "ta jedyna" to dopiero jest super uczucie dodając do tego świadomość że była i jest tylko twoja i nikogo innego wcześniej (w obie strony to działa). Wielu coś takiego krytykuje, ale wydaje mi się że sami na coś takiego już stracili/straciły bezpowrotnie okazję i tylko krytyka innych pozostała.
Czytam tematy o szukaniu dziewczyny i jednego nie rozumiem. Każdy pisze jaka to powinna być super ładna pracowita zadbana pociągająca. Zadam pytanie z drugiej strony: A Ci co szukają też sa przystojni, pracowici, oczytani, zabawni?
Nie piszę żeby kogoś urazic albo pouczac. Piszę co myślę. Ja mam prawie 25 lat i jestem z kimś 4 lata. Wydaje mi się, że za dużo przeszlismy razem różnych rzeczy, których nikomu nie życze, żeby nie traktowac tego jak czegoś na dobre i złe. Wielu krytykuje KK. Bycie wierzącym jest trudne-lepiej pójść na łatwiznę.
Teraz może coś poradzę. Żeby znaleść dziewczynę przede wszytkim trzeba zacząć patrzeć nie tylko przez pryzmat ronictwa i hektarów. Obecnie to praca jak w każdej prywatnej firmie. Dziewczyny niestety patrza na rolników jak na ślepo zapatrzonych w ziemię, którzy poza podwórko nie mają zamiaru wychodzić i z którymi o niczym innym nie można pogadać.

#1407 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 09:23

Dziewczyna na gospodarkę @jaro przez ciebie nikt nic nie napisze bo nikomu nie będzie się chciało tego eseju czytać :rolleyes:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1408 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 14 kwiecień 2011 - 19:51

Dziewczyna na gospodarkę

Dzisiaj przeczytałem ostatnich kilka stron i jednak schemat myślenia jest ciągle taki sam. Wyszalec się z takimi co "dają" za byle co ale do związku to szukac porządnej i udawać porządnego. Dla mnie seks w związku jest ważny ale tylko w poważnym związku. Pomijam to że sam stosunek jest fajny ale do tego świadomosc że druga osoba to właśnie "ta jedyna" to dopiero jest super uczucie dodając do tego świadomość że była i jest tylko twoja i nikogo innego wcześniej (w obie strony to działa). Wielu coś takiego krytykuje, ale wydaje mi się że sami na coś takiego już stracili/straciły bezpowrotnie okazję i tylko krytyka innych pozostała.
Czytam tematy o szukaniu dziewczyny i jednego nie rozumiem. Każdy pisze jaka to powinna być super ładna pracowita zadbana pociągająca. Zadam pytanie z drugiej strony: A Ci co szukają też sa przystojni, pracowici, oczytani, zabawni?
Nie piszę żeby kogoś urazic albo pouczac. Piszę co myślę. Ja mam prawie 25 lat i jestem z kimś 4 lata. Wydaje mi się, że za dużo przeszlismy razem różnych rzeczy, których nikomu nie życze, żeby nie traktowac tego jak czegoś na dobre i złe. Wielu krytykuje KK. Bycie wierzącym jest trudne-lepiej pójść na łatwiznę.
Teraz może coś poradzę. Żeby znaleść dziewczynę przede wszytkim trzeba zacząć patrzeć nie tylko przez pryzmat ronictwa i hektarów. Obecnie to praca jak w każdej prywatnej firmie. Dziewczyny niestety patrza na rolników jak na ślepo zapatrzonych w ziemię, którzy poza podwórko nie mają zamiaru wychodzić i z którymi o niczym innym nie można pogadać.

W 200% sie z Toba zgadzam kolego popieram twoj tok myslenia

#1409 Share Maluch

Maluch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 14 kwiecień 2011 - 20:25

Dziewczyna na gospodarkę Hej

Mam pytanie czy nowo zapoznaną dziewczynę wypada czy nie wypada zapytać się czy jest z kimś związana, czyli czy ma chłopaka.

Nie, które mi osoby mówili, że nie powinno się pytać i że tak nie można.

Jaka jest wasza opinia na ten temat?

#1410 Share wilczek

wilczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów
  • Zainteresowania:gospodarstwo , samochody , technika , maszyny

Napisany 14 kwiecień 2011 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę zaproś ja gdzies na randke to sie dowiesz czy jest sama czy ma kogos proste

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1411 Share Maluch

Maluch

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę Nie chodzi o randkę tylko o to czy powinno się o te sprawy pytać?

#1412 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę

@jaro przez ciebie nikt nic nie napisze bo nikomu nie będzie się chciało tego eseju czytać :rolleyes:

???-przeciez to się czyta przez paręnaście sekund.

#1413 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę Dobry ten tekst o prostytutkach, całkiem trzeźwe podejście.

Nie chodzi o randkę tylko o to czy powinno się o te sprawy pytać?

Nie pytaj tylko działaj co masz działać, bywa że ma i się nie przyzna, potem wyjdzie że to Twój kumpel, potem dogadacie się z kumplem przy wódce, potem ciekawe konfiguracje wychodzą, potem ona zaprosi koleżankę, no ogólnie warto próbować ;) Serio, o takie rzeczy się nie pyta nie dlatego że nie wypada i ktoś się śmiertelnie obrazi, tylko dlatego że jest to zbędne a jak trzeba to samo wyjdzie jak jest i ewentualnie jak może być ;)

Edytowany przez mirasek, 15 kwiecień 2011 - 21:29.

#1414 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 15 kwiecień 2011 - 21:54

Dziewczyna na gospodarkę I wg tego co piszesz po krótkim czasie wychodzi 3miljonowy odcinek mody na sukces :rolleyes: Jeżeli ta druga osoba jest spoko i normalnie się z nią gada to chyba nie ukryje takich rzeczy ,chyba że ma jakieś nadzieje ,plany lub zryty beret bo to różnie w życiu bywa. Jak powiedział Forest Gump "Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co znajdziesz w środku". :D
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1415 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 17 kwiecień 2011 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę Oj dawno mnie tu nie było, ale to przez studia..

A więc po kolei:

1. Jest wiele dziewczyn fałszywych i z tym się zgodze, sa i takie które "łapią" na dziecko facetów bogatych, lub takich którzy sie im podobają.

2. Mam kolegę który jest nie wierzący a praktykujący. I co wy na to?

3. Ludzie uderzcie sie w pierś i pomyślcie czy jesteście tacy piękni, mądrzy i bogaci, potem wymagajcie tego od partnera, partnerki.

4. Ci do tego , że dziewczyny o rolnikach myślą że tylko są zapatrzeni w ziemię, to jest racja. Sama miałam chłopaka który spotykając się ze mną nie mówił nigdy o niczym innym tylko o polu i kukurydzy. Do jasnej ciasnej są inne tematy. Ten owszem można poruszyć od czasu do czasu, ale nie nawijać 24 h na dobę.

Wymagajmy najpierw od siebie potem od innych. Każdy ma swoje wymagania i upatrzony ideał ( ja swojego nie opisze ):) Ja np. chciałabym chłopaka który w podobnym stopniu jak ja będzie kochał motocykle i jazdę na nich jak ja, coś wiem że to będzie trudne.

Macie jeszcze jakieś zastrzeżenia?? To piszcie :P Odpowiem z miłą chęcią ale nie wiem kiedy :P

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1416 Share andrzej261082

andrzej261082

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Pkt 2 jest bardzo intrygujacy, po co chodzi do kosciola jak nie wierzy w Boga bo chyba nie z ciekawosci ?

#1417 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę Ad 3. Z tym punktem się zgadzam i nieraz już to pisałem.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#1418 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 20:58

Dziewczyna na gospodarkę Czyli jak jestem brzydki,zły i odrażający to powinienem szukać partnerki o takich właśnie cechach ?:D -a do tego zmierzacie...

#1419 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę Ad. 1 Ale te fałszywe są w większości ładne. Chociaż zdarzają się także brzydkie.
Ad. 2 Jak można być nie wierzącym i praktykującym? To tak jakby być martwym ale jeszcze żyć. Chyba że praktykować każą mu rodzice albo jest księdzem.
Ad. 3 Uderzyłem się i jednak jestem piękny, mądry i bogaty.

Martina, remontuje WSK 125 z 1966 roku. Umówimy się?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1420 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 21:22

Dziewczyna na gospodarkę Re. Ad 3. Bogaty duszą czy kontem ????? -- bo różnie to można interpretować.

Dla niektórych bogactwo to wiedza, inni kasa, ziemia (wspominana kukurydza), sprzęt, samochód, ubranie, telefon itp..

Napisałem tak ogólnikowo bo bogactwo to ogólnikowe słowo jak dla mnie, bo nieraz człowiek nie bogaty finansowo jest więcej wart od tego bogatego finansowo.

Wspinając się nie zapominajmy o tych których mijamy, bo spadając oni tam będą.

Piszę tak bo niektórym bogactwo uderza do głowy i to w złym kierunku idzie (często dzieje się tak jak bogatym staję się nie z własnej pracy).

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878