Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#14161 Share blinek

blinek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:06

Dziewczyna na gospodarkę siemanko ! Są tu jacyś ludzie z okolic Wałbrzycha, Świdnicy?:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 22:27
  •  

#14162 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:08

Dziewczyna na gospodarkę Oj i o to chodzi... nie myl dyskusji (dość otwartej i szczerej) z prowokacją. Ja zaglądam na to forum gdy potrzebuje merytorycznej informacji na dany temat a na Hyde Park wchodzę z czystej rozrywki i chęci dyskusji a nie z żądzy hejtownia czy też kłótni bo na kłótnie to mi szkoda klawiatury

#14163 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:54

Dziewczyna na gospodarkę Co "o to chodzi", to jest dyskusja na ten temat?, to jest forum, nie stosujesz się do poleceń moderatorów, to zostajesz ukarany i tyle, a nie jakieś pretensję, czy fochy, bo moderator śmiał zwrócić komuś uwagę. Każdy następny post tego typu i posypią się ostrzeżenia.

MAT od tego jest moderator,żeby był obiektywny.....a nie, żeby karał i przepraszał..

Ja mogę przeprosić jak kogoś uraże jak pisze jako użytkownik, a na pewno nie za to jak kogoś ukaże, na to nawet nie licz, bo nikt za nic ode mnie nie zostaje ukarany i daj sobie już spokój ażeby mnie uczyć czy ustawiać, bo i tak dosyć długo to toleruję, więc nie mów że Cię nie lubię. :P

#14164 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 23:55

Dziewczyna na gospodarkę No już nie zamierzam się wdawać w dyskusję bo i tak jestem na straconej pozycji. Dużo ciekawsze są debaty w Małą Mi i Lodzią niż z Tobą MAT i tego będę się trzymał a i w ramach przypomnienia przeczytam tą waszą "świętą księgę" zwaną regulaminem. Dobrej nocy życzę :)

Edytowany przez Xawier, 10 wrzesień 2013 - 23:56.

#14165 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 04:25

Dziewczyna na gospodarkę MAT912, Ja jakoś mam tyle punktów i nie wdawałam się w dyskusję a tu proszę jaka solidarność i huzia na MATA...TROCHĘ OGŁADY niektórzy faktycznie przesadzają

#14166 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 06:40

Dziewczyna na gospodarkę Ale ZADYMA :lol: Mała Mi i Xawier, jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale muszę z Wami wypić piwo, ja stawiam ;)
Mat, jeszcze raz obiektywnym, porannym okiem to przejrzałam i stwierdzam,że pouczenie jest nie na miejscu
Ja @wdaniela absolutnie nie próbowałam obrażać, ani wyganiać z forum....chodziło mi tylko o zmianę tematu
Ale Ty ewidentnie lubisz przypominać,że to Ty tu rządzisz ;)
Swoja drogą, chciałabym usłyszeć opinię innego moderatora.
Jedno jest pewne, muszę odpocząć od AF.
Miłego dnia ;)
Lodzia B)
PS.Mała Mi, ale Ci się język wyostrzył, Twoje teksty, można cytować :lol:

#14167 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 wrzesień 2013 - 07:48

Dziewczyna na gospodarkę

Ale ZADYMA :lol: Mała Mi i Xawier, jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale muszę z Wami wypić piwo, ja stawiam ;)
Mat, jeszcze raz obiektywnym, porannym okiem to przejrzałam i stwierdzam,że pouczenie jest nie na miejscu

No właśnie o to Wam chodziło, o robienie zadymy. Od teraz trochę inaczej będziemy reagować na takie wciąganie moderatora do kłótni, bo to robi się tylko śmietnik z tematu, ledwie ktoś się zarejestruje i chce zmieniać zasady tu panujące.

#14168 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 08:08

Dziewczyna na gospodarkę Jaka zadyma? Bardziej chęć wyrażenia własnej opinii i próba przedstawienia swoich argumentów i utrzymania swojego zdania. Po przeczytaniu regulaminu stwierdzam że zwykli użytkownicy są na straconej pozycji. Z tym regulaminem jest wg mnie podobnie jak z demokracją w Rosji (a jak to tam jest to wszyscy dobrze wiemy). Dobrze dla dyskusji było by gdyby wypowiedział się jakiś inny moderator aczkolwiek i tak podejrzewam że będą solidarni wobec siebie. Ewentualnie proszę o prywatną opinie na priv i obiecuję że zachowam to tylko dla siebie. (z resztą do tego regulamin nas zobowiązuje jak dobrze pamiętam).

#14169 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 11 wrzesień 2013 - 08:19

Dziewczyna na gospodarkę

Tylko bez takich aluzji proszę, każdy ma tu prawo pisać.

Widzę, że moderator - obrońca regulaminu sam potrzebuje obrony ;) Swego czasu była tu sytuacja, gdzie Mat prosił pewną osobę o uspokojenie się za obrazę. Też się wtedy do dyskusji dołączyłem (chodziło o nierówną walkę między moderatorem a forumowiczem :unsure: ) i Mat zapewnił mnie, że jak by na mnie ktoś coś napisał, to też by tak zareagował. Widzę, że zareagował i tym samym widzę, że jest oddany swej funkcji moderatora. Ci, co teraz na niego psioczą, to przypomina mi to sytuację złego policjanta, bo wlepił mandat kierowcy za jazdę w terenie zabudowanym z szybkością 120km na godzinę. Jest regulamin i moderator jednak powinien reagować. Gdyby nie reagował to bym powiedział, że jest zły. Dzięki mat za obronę, lecz jak też zauważyłeś - sami między sobą rozwiązaliśmy problem. Lodzia chciała, bym rzucił temat, a że się na forum ożywiło, to poszedł spór w zapomnienie B)

#14170 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 08:53

Dziewczyna na gospodarkę @wdaniel powiedz czy post Lodzi Cię uraził? Wydźwięk jej wypowiedzi był raczej żartobliwy,ja go raczej tak odebrałem. Nie chodziło jej bynajmniej o to że masz opuścić forum bądź też już nie wypowiadać się w tym temacie. Każdy ma prawo pisać tutaj jeśli jest to merytoryczne i mniej więcej związane z tematem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14171 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 09:41

Dziewczyna na gospodarkę Xawier - było minęło. Sprawę wyjaśniliśmy sobie i wracajmy już do tego. Rola moderatora jest jaka jest - czasami nieszczęsna. Każdy jest człowiekiem, każdy ma swoje funkcje i powinniśmy tego szanować tak samo jak siebie na wzajem. Czy mam zrobić wam wykład z moralności? Jak ja bym był moderatorem, to wszyscy byście mieli po minusie za nalot na Mat-a, bo on nic złego nie zrobił, tylko przypomniał o regulaminie, którego założę się, że 98% forumowiczów nawet nie czytało, tylko zaznaczyło "zapoznałem się". Moderator ma być obiektywny i nie patrzeć na to, kto jaki ma wdzięk, jak wygląda, czy to chłopak, czy dziewczyna, czy do wzięcia, czy też nie. Dał wam minusa? - nie, to o co się rzucacie? To tak samo, jak słyszę na CB " uważajcie, bo krokodylki stoją!", "uważajcie, bo miśki z suszarką!". Jak będziesz kiedyś słyszał odpowiedź: "a niech stoją, taka ich rola, że oni stoją, a my jedziemy" to będziesz wiedział, że to na 90% powiedziałem ja, chyba, że ktoś już podsłuchał tą odpowiedź i mnie dubluje...
Jeszcze raz powtórzę: rola Mata jest pilnowanie porządku na forum i nie można mu tego mieć za złe. Też miałem 4 ostrzeżenia - większość od Kristoforn-a, tak że miałem banę, ale też nie mam ani jednemu, ani drugiemu moderatorowi tego za złe, bo wynikało to z mojej niewiedzy i nieznajomości regulaminu, a zarazem ze złej interpretacji tegoż regulaminu. To, że na tym forum moderatorzy włączają się w życie forum i zżywają się z forumowiczami nie znaczy, że mają co na niektórych patrzeć przez palce. Na innych forach są inne zasady, inny regulamin i zapewniam was, że moderatorzy tak się nie zżywają (chociażby na forumbhp.pl, czy bhpforum.pl)
EDIT: i jeszcze raz proszę was, byście nie zmuszali mnie, bym zrobił wykład z moralności, bo strona to będzie mało

Edytowany przez wdaniel, 11 wrzesień 2013 - 09:43.

#14172 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę

@WodnyElf i Xawier, czy Wy mnie wciągacie do kłótni? ZARAZ TO PRZESTANĘ TOLEROWAĆ, bo ewidentnie szukacie zadymy.

ZADYMA jest na stadionie robiona przez pseudokibiców. Ja tylko zadałam parę pytań i dodałam garsć tłumaczenia, które zostało zignorowane.

Dzięki mat za obronę, lecz jak też zauważyłeś - sami między sobą rozwiązaliśmy problem. Lodzia chciała, bym rzucił temat, a że się na forum ożywiło, to poszedł spór w zapomnienie B)

Ekhm - to ja zwróciłam moderatorowi uwagę, że problem sami rozwiązaliście.
Poza tym jeśli już to Mat zachował sie jak nadgorliwy policjant.

A tak na marginesie - chciałabym, żeby większość kierujących łamiących prawo została w końcu ukarana. Wiele ile już razy mnie chciano na pasach przy rondzie przejechać? ;[ bo ani nie dała taka wełniana istota kierunkowskazu ani nie zna przepisów mówiących że pieszy ma pierwszeństwo ;[

Lodzia nie ma co przesadza, ja tylko wyrażam swoje zdanie :)

#14173 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 10:10

Dziewczyna na gospodarkę @wdaniel chętnie bym przeczytał ten wykład ale to z czystej ciekawości. Nie mówię że Mat źle spełnia swoją funkcję. Rola Moda jest bardzo niewdzięczna. Może czasami wg mnie zbyt szybko reaguje. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Z pewnymi jego działaniami się nie zgadzam. Wydaje mi się że mam takie prawo. Jak również on ma też prawo się z tym nie zgadzać. Beż moderatorów to forum jak i każde inne było by strasznie zaśmiecone i nikt by nie chciał z takowego korzystać. Trzeba znaleźć pewną granicę pomiędzy porządkiem na forum a byciem modem katem (żeby nie było to nie jest atak na Mata, piszę ogólnie). Bo jak mod nie interweniuje to źle ale jak za dużo się wtrąca to też źle.

#14174 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 wrzesień 2013 - 10:46

Dziewczyna na gospodarkę Słuchajcie jest regulamin, jest taryfikator kar TARYFIKATOR KAR - Ogólnie i szczegółowo o AgroFoto.pl - Agrofoto.pl Forum Rolnicze i Galeria Rolnicza i to w interesie użytkownika jest się z nim zapoznać i tylko dlatego że ten temat jest dosyć luźnym tematem nikt jeszcze nie zarobił ostrzeżenia czy bana za niestosowanie się do poleceń moderatora. Jeszcze raz powtarzam, zwróciłem koleżance uwagę, bo uznałem, że mógł się ktoś, {niekoniecznie kolega @wdaniel poczuć urażony} mam takie prawo i z niego skorzystałem, a to że zacząłem wyjaśniać czemu, to to tylko z mojej dobrej woli, też tu piszę i na prawdę nie chcę za nic nikogo karać, ale co za dużo to nie zdrowo i niech nikt nie myśli że się ugnę pod robieniem jakiś foch typu, bo odejdę z forum czy robieniem mi wykładów na temat moderowania. Zresztą to nie ten temat i naprawdę już zakańczamy ten wątek.

#14175 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 11:00

Dziewczyna na gospodarkę Czy miałeś prawo zwrócić koleżance uwagę? TAK. Czy mamy prawo uważać to za nie do końca merytoryczne? TAK. Racja jest jak d... każdy ma swoją. I masz rację-koniec tego wątku bo to do niczego nie doprowadzi.

#14176 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę

Z pewnymi jego działaniami się nie zgadzam. Wydaje mi się że mam takie prawo.

Masz takie prawo, jak każdy ma prawo z czymś się nie zgadzać. Ale uważam, że jak ktoś się z czymś nie zgadza, to powinien napisać na priv o sprostowanie. Ze mną i moimi poglądami też nie wszyscy się zgadzają, ale to jest problem indywidualny każdego człowieka. Mat - jak sam zauważył - wdając się w dyskusję tylko podsycił ogień. A teraz, to na jaki temat pogadamy, bo "atak na moderatora" już się robi nudny i trzeba zmienić zabawę zanim się pobijemy o piasek w piaskownicy :D

EDIT:

Ekhm - to ja zwróciłam moderatorowi uwagę, że problem sami rozwiązaliście.

Tak tak - Migotko, zauważyłem. ^^ Ale to tak już jest w piaskownicy, że o foremkę do "babek" się dzieci pobiją, a później dojdą do porozumienia i razem do jednej foremki piasku nasypią i odwrócą by zrobić babkę :D

Poza tym jeśli już to Mat zachował sie jak nadgorliwy policjant.

myślę, że chciał przypomnieć tym dzieciom, że nie ma co się kłócić, bo piasku starczy dla każdego. W przeciwnym razie dał by po klapsie :lol:

#14177 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 12:32

Dziewczyna na gospodarkę Ta wdaniel masz rację ,sporo tu ''dzieci'' na tym forum. O byle co potrafią się obrazić i straszyć odejściem z forum . Takie Wasze prawo ,jak nie potraficie rozmawiać, tylko się obrażać ,bo ktoś Wam uwagę zwrócił ,że pewne stwierdzenie nie było zbyt miłe .
Ostatnio w tym temacie, to jakiś wysyp tych co deklarują, że odchodzą z tematu czy forum,w przekonaniu niesprawiedliwości i zaszczucia . Pojawiają się na chwilę i znikają ,bo dostały się miedzy wrony ,a te nie chcą krakać jak i one -_-

Edytowany przez Meg5, 11 wrzesień 2013 - 13:37.

#14178 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 12:36

Dziewczyna na gospodarkę

Masz takie prawo, jak każdy ma prawo z czymś się nie zgadzać. Ale uważam, że jak ktoś się z czymś nie zgadza, to powinien napisać na priv o sprostowanie. Ze mną i moimi poglądami też nie wszyscy się zgadzają, ale to jest problem indywidualny każdego człowieka. Mat - jak sam zauważył - wdając się w dyskusję tylko podsycił ogień. A teraz, to na jaki temat pogadamy, bo "atak na moderatora" już się robi nudny i trzeba zmienić zabawę zanim się pobijemy o piasek w piaskownicy :D

EDIT:
Tak tak - Migotko, zauważyłem. ^^ Ale to tak już jest w piaskownicy, że o foremkę do "babek" się dzieci pobiją, a później dojdą do porozumienia i razem do jednej foremki piasku nasypią i odwrócą by zrobić babkę :D myślę, że chciał przypomnieć tym dzieciom, że nie ma co się kłócić, bo piasku starczy dla każdego. W przeciwnym razie dał by po klapsie :lol:

Chyba Mała Mi bo Migotka to inna osoba ale bądź co bądź z tej samej bajki :)

#14179 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:09

Dziewczyna na gospodarkę Sorki Mała Mi i dzięki Xawier. Ale tak to już jest, jak sobie nuciłem: "Muminki się cieszą..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14180 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 11 wrzesień 2013 - 13:16

Dziewczyna na gospodarkę Ah Muminki... czasy dzieciństwa wracają... jeszcze Smerfy i Gumisie;) na wieczór chyba włączę coś na YT i sobie poprzypominam te beztroskie czasy...