Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#14041 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 18:21

Dziewczyna na gospodarkę Ok Aniu, rozumiem, współwłasność bez ograniczeń ;)

No i gdzie te chłopy?....trochę brakuje tu testosteronu, zgadzacie się dziewczyny?

Edytowany przez Lodzia, 09 wrzesień 2013 - 18:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:44
  •  

#14042 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę Można to tak nazwać, zmieniłam bo i tak wiecej piszę niż on,ale ważne że jest kochany

z pewnością brak mężczyzn,...

#14043 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:21

Dziewczyna na gospodarkę

Przynajmniej wiem czemu mi nie wychodzi i nikt mnie nie chce B)

Co masz na myśli "Mała Mi" (ah wieczorynka to bardzo fajna była chociaż mi bliżej do Włóczykija było)

#14044 Share katecafe

katecafe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę Sorry że tak z innej beczki ale jestem ciekawa czy coś wyszło z tych Lodziowych połączeń :wub: Jak tam Xawier dotarłeś w to świętokrzyskie? a Miranda - znaleźliście się w tej stolicy? :rolleyes:

#14045 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę

Co masz na myśli "Mała Mi" (ah wieczorynka to bardzo fajna była chociaż mi bliżej do Włóczykija było)

Włóczykij był super - wony, swobodny hehe ;)

Co ma na myśli... Nie mam 174 cm wzrostu, nie jestem bardzo szczupła, mistrzem kuchni też nie jestem,nie umiem tańczyć... do tego można dodać brak dlugich włosów...jednym słowem można to określić, że nie jestem interesująca no i wyglądem też nie zachwycam,ale już się do tego przyzwyczaiłam :)

#14046 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę

MAT912 szybko to widzisz a Ja jako kobieta to widze inaczej, potrzeba czasu,bo to przed rodzicami trzeba najpierw klęknąć i prosić a pózniej czekać co zrobi ukochana ,może jestem staroświecka ale to jest cudowne przeżycie i tylko raz w życiu mozna doświadczyć takiego momentu w swoim życiu.......

Co tam czekać, albo rybka, albo akwarium. :P

#14047 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:45

Dziewczyna na gospodarkę

Drogi kolego u mnie 6:30 to koniec obrządku i pora na poranną kawę a nie na odwrót :huh: a te obuwie to nie masz zwykłych gumowców? Oj wydaje mi się paniczek z miasta a może ze wsi ;)

No...haha. raczej Chłopak wiejski ;D Obuwia ? No jak to nie mam ;D Mam obuwie na każdą okazję. Ale w tym jest sęk że w gumowcach (no a najczęściej w tych z filcem) są też uprawiane sporty zimowe więc nie mogę ich określać ( błędnie) tylko obuwiem ogrodniczym :D No i przecież jak ktoś ubiera gumowce to nie po to żeby siedzieć w nich przed kompem :^ tylko coś konkretnego w nich robić, i już mamy sporty w ogrodzie. więc żadne treningi w siłowni nie zastąpią polskiej gospodarki:) A moje określenie było jak najbardziej trafne.;D Oto dowody :)

http://www.youtube.com/watch?v=QRSlDq41GqU

#14048 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę

Co ma na myśli... Nie mam 174 cm wzrostu, nie jestem bardzo szczupła, mistrzem kuchni też nie jestem,nie umiem tańczyć... do tego można dodać brak dlugich włosów...jednym słowem można to określić, że nie jestem interesująca no i wyglądem też nie zachwycam,ale już się do tego przyzwyczaiłam :)

Powiem Ci szczerze, że zaciekawiłaś mnie swoją osobą teraz. Faceci nie lubią bardzo szczupłych dziewczyn, za wysokie też jakoś nie bardzo mają wzięcie, ja też nie umiem tańczyć i to mi nie przeszkadza, długie włosy-niepraktyczne wiem po sobie bo kiedyś miałem, wykwintnych dań nie stworze ale coś tam do jedzenia zrobię (i nawet da się zjeść) Wg mnie wydajesz się interesująca;)

#14049 Share Kasiowa

Kasiowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę Testosteronu brak, bo zapewne sieją nawozy i robią orkę, a wieczorem padają ze zmęczenia.

@WodnyElf czytam Twoje wypowiedzi, już od jakiegoś czasu i stwierdzam, że mocno stąpasz po ziemi, wiesz czego chcesz. Po prostu jesteś konkretna dziewczyna, a nie jakieś lelum polelum. U mnie na duży plus taka osoba.
A co do wyglądu- każdy ma jakieś cechy charakterystyczne, które będą przyciągać innych. Jednym podoba się to, innym to. Na to nie ma reguły :)

#14050 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Mogę komuś oddać kilka cm :D
175 cm wzrostu nie koniecznie jest takie fajne. Może na starość zrobię się niższa ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14051 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:12

Dziewczyna na gospodarkę Ja ze swoich 175 jestem zadowolony ale to z punktu widzenia faceta piszę, bo i za niski nie jestem więc co wyżej to sięgnę a i za wysoki też nie i do bizona też wszędzie mogę zajrzeć. Trzeba szukać plusów danej sytuacji i się z nich cieszyć.

#14052 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę No to jak jesteś zadowolony to najważniejsze, bo nic nie musisz sobie przycinać. :P

#14053 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę Dokładnie , wysokie panny też są fajne :D Długie nogi te sprawy ... :D

#14054 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:22

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie, to i w wodzie nic sobie tak prędko nie zamoczy. :P

#14055 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:30

Dziewczyna na gospodarkę Xawier i Kasiowa dziękuję za miłe słowa :)

Dokładnie , wysokie panny też są fajne :D Długie nogi te sprawy ... :D

O i zaś kolejny o długich nogach pisze ;) także coś w tym musi być ;)

#14056 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę Każdy ma inne upodobania... i całe szczęście że tak jest.

#14057 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę

Masz niską samoocenę i zbyt mało pewności siebie, z takim nastawieniem napewno zostaniesz starą panną . Do niedawna też tak mogłem o sobie powiedzieć. Pomogli mi kumple. Teraz się nie pier... i podbijam bez chwili zastanowienie. Nawet jak ma mnie spławić to wolę zaryzykować niż żyć ze swiadomością, że się nie spróbowało :(
Wieczny kawaler ;)

#14058 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:38

Dziewczyna na gospodarkę

No...haha. raczej Chłopak wiejski ;D Obuwia ? No jak to nie mam ;D Mam obuwie na każdą okazję. Ale w tym jest sęk że w gumowcach (no a najczęściej w tych z filcem) są też uprawiane sporty zimowe więc nie mogę ich określać ( błędnie) tylko obuwiem ogrodniczym :D No i przecież jak ktoś ubiera gumowce to nie po to żeby siedzieć w nich przed kompem :^ tylko coś konkretnego w nich robić, i już mamy sporty w ogrodzie. więc żadne treningi w siłowni nie zastąpią polskiej gospodarki:) A moje określenie było jak najbardziej trafne.;D Oto dowody :)

http://www.youtube.com/watch?v=QRSlDq41GqU

Może skończmy ten temat z tym nieszczęsnym obuwiem bo chodziło mi o konkretne prace wykonywane w nich a nie chodzenie non stop, a filmik całkiem ciekawy rozumiem że próbowałeś takiego sportu może i rekord pobiłeś a może to Twój rekord te 5,5 metra? :D muszę spróbować tylko z kont ja te filcaki wezmę muszę pomyśleć :rolleyes:

#14059 Share technikarolnicza

technikarolnicza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:41

Dziewczyna na gospodarkę ja to nie wiem co jest dziwnego w tym że dziewczyna chce pozostać na gospodarce albo szuka chłopaka który wiąże z tym przyszłość, ja jestem na kierunku związanym z rolnictwem kieruje wszystkim co ma kółka i nie jestem wcale brzydka jak ktoś złośliwy pewnie będzie chciał zaznaczyć:) więc do dzieła chłopaki takich dziewczyn jest więcej:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14060 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę Tylko chwilę mnie nie było, a tu proszę jak ciekawie się zrobiło...film o FILCOKACH, pierwsza klasa :lol: trzeba spróbować zimową porą.
A co do moich połączeń to sama jestem ciekawa jak sprawy się mają, Xawier jak tak, byłeś u Gofiaczka?

Mała Mi widzę,że potrzebujesz prania mózgu i jednego dnia w galerii handlowej. Szpilki i masz długie nogi, a włosy nie muszą być długie,żeby wyglądać fajnie. Musimy się chyba wybrać razem na zakupy ;)