Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#14021 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę Mimo że nie zgadzam sie z takim porownaniem ale cel tego tematu jet prosty czyli "Dziewczyna na gospodarkę" a właściwie to znalezienie partnera/ki do wspólnego życia na wsi a jak czytam ten wątek to robicie z igły widły i próbujecie rozwiązać dylematy społeczno- socjologiczne nad którymi filozofowie sie głowią i jakos nic im z tego nie wychodzi.
Mam wrażenie ze większość czeka tylko na to aby ktoś mial inne poglady żeby mu dowalić, a dziewczyny to już się żrą jak by chodziło o ich życie :unsure: Każdy ma racje a przynajmniej swoja racje i nie ma sensu tego zmieniać . Wyglada to mniej więcej tak że ktos pisze że lubi biały kolor a ktos inny odpowiada że trzeba byc idiotą żeby lucić ten kolor bo przecież czarny jest fajniejszy . Tak było jest i będzie i dzięki Bogu bo było by nudno jeśli kazdy miał by jednakowe poglady . Fajni są i Ci co lubią białe i Ci co lubia czarne :) i niech niktt nikomu nie narzuca własnych pogladów. Mimo że jestem facetem to śledząc ten temat mam wrażenie ze to dziewczyny mają wieksze jaja nich faceci tu piszący, chociaż chyba bardziej pasowało by chłopcy :( .
A i wspomnę o moderatorach forum bo chyba jest to pierwsze forum na którym jestem gdzie jest taki rygor normalnie forum Policyjne. Odpuśćcie troche bo to czasami nawet jest śmieszne i nie poważne za co jakieś dziwne punkty dajecie. ;[ .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:01
  •  

#14022 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 23:32

Dziewczyna na gospodarkę Co do wychowywania bez ojca - znam dwa przypadki: jeden wychowywany przez mamę i babcię, wspaniałe kobiety ale zniewieściły i jego brata. Drugi - pomoc wujka w wychowywaniu, dużo starszy brat, kontakt z kolegami - normalny facet. Także męski wzorzec musi być dla dziecka. Mówi się że dla chłopca, ale nie koniecznie - dla dziewczynki również. Gdy braknie wzorca męskiego, czy też odpowiedniego wzorca męskiego zaczyna się i z tej strony dramat, nie zawsze ale często.

#14023 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 06:06

Dziewczyna na gospodarkę z innej beczki, dziś mamy międzynarodowy dzień urody :rolleyes:

#14024 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 09 wrzesień 2013 - 08:38

Dziewczyna na gospodarkę bo do wychowania trzeba obu rodziców, bo ojciec ma trzymać trzymać dyscyplinę, a matka ma łagodzić ojca :D
EDIT:A
teraz archiwum:

one same tego chcą . ja ich tylko kuszę

Ja mam się nauczyć czytać ze zrozumieniem, a ty składni, bo tego uczą już w 1 klasie szkoły podstawowej i jest to warunek promowania ucznia do drugiej klasy. Z tego co widzę, to lubisz grać na uczuciach. Taka młoda dziewczyna jest naiwna i kupi każdy kit. Ty się zabawisz i idziesz do drugiej, a ta zostaje z problemem i zrypaną psychiką. Nie będzie chciała zaufać kolejnemu mężczyźnie, a na twój widok będzie jej się niedobrze robiło. No, chyba, że kręcisz się wśród marginesu, ale to inna sprawa... Koleżanka ci to ładnie napisała z punktu widzenia dziewczyny (ogółu, a nie marginesu):

Najłatwiej jest wykorzystać młodą, naiwną dziewczynę....o ile jesteś przystojny, inteligentny i bogaty to zapewne do ciebie lgną, tylko czy Ty naprawdę dobrze się z tym czujesz. Robisz im, krzywdę na całe życie, dla chwili przyjemności, możesz im zrujnować psychikę na długie, długie lata.

one sobie nie żałują to czemu ja sobie mam żałować przynajmniej nie będę miał wyrzutów sumienia

Nie żałuje sobie tylko margines, który w oczach ogółu jest nikim, a jak ty do niego też się chcesz zaliczać, to proszę bardzo. Tylko żebyś kiedyś nie płakał, że przez ten margines złapałeś jakiegoś syfa...

co do swoich dzieci to mam nadzieje ze w przyszlosci trafie na madra kobiete co przekaże swoja madrosc zyciowa dziecku a ja bede ja w tym wspieral

mądrą kobietę, co by ciebie uzupełniała... jak będzie nie z marginesu, to tylko dla tego, że nie będzie wiedziała o twojej przeszłości, bo dziewczyny z dużym przebiegiem też chłopaków nie chcą. To tak samo, jak byś kupił traktor, który ma pół miliona motogodzin i o tym wiedział...

Edytowany przez wdaniel, 09 wrzesień 2013 - 09:26.

#14025 Share Brzoza13

Brzoza13

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:Zwierzęta... muzyka... dobra książka... ale co najważniejsze własne gospodarstwo ;)

Napisany 09 wrzesień 2013 - 12:42

Dziewczyna na gospodarkę Witam :) Z punktu widzenia dziewczyny: to nie jest tak, że każda młoda kobieta wierzy w kit, ale każda młoda kobieta (szczególnie chcąca założyć szczęśliwą rodzinę) chce być kochana. Chce być dla kogoś ważna. Niestety taka kobieta, może nie zauważać wad u potencjalnego kandydata na męża, a może dochodzić nawet do tego, że widzi zalety u kryminalisty. Oczywiście z wiekiem i po licznych rozczarowaniach, kobiety stają się coraz bardziej nieufne i uczą się oszukiwania :/ Wyjątkiem są kobiety, dla których liczą się tylko pieniądze, albo dla własnego szczęścia potrafią rozwalić szczęśliwy związek ( chociaż co to za związek, który można rozwalić, ale możecie mi zaufać, nawet największa miłość ma takie trudności, że się w pale nie mieści). Jednak jestem człowiekiem, mogę się mylić...

A co rodziców, faktycznie musi być wpływ męski i żeński, jeden człowiek pomimo wielu dobrych chęci i starań, może skrzywić światopogląd dziecka nawet nieświadomie...

#14026 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę A kto z nas nie chce być kochany?? Chyba wszyscy tego chcemy :) Jeśli trafiamy na złych ludzi w naszym życiu to uczymy się na błędach i w końcu życie nas zahartuje i będziemy bardziej rozważnie dokonywać wy borów w przyszłości. A tak tak na marginesie to bardzo fajny awatar koleżanko... jakoś mam słabość do Kłapouchego

#14027 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 13:56

Dziewczyna na gospodarkę Każdy chce być kochany, ale rozwala mnie takie granie na uczuciach jak jednej, tak i drugiej płci. Przystojniak zagra na uczuciach dziewczynie, która się w nim kocha, ślicznotka zagra na uczuciach bogatego chłopaka, który się w niej kocha... Zarówno jeden jak i drugi zrobi wszystko, by osobę, którą kocha zadowolić, a jak już zadowoli, to ta powie "spójrz na siebie! i ty myślisz, że taka osoba jak ja może być z kimś takim jak ty?" No cóż... "zdobyć cel..." kosztem czego? Krzywdy drugiego?

#14028 Share marcinffff

marcinffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:sport, rolnictwo

Napisany 09 wrzesień 2013 - 14:36

Dziewczyna na gospodarkę wracając do tematu, znaleźć dziewczynę na gospodarkę-szczęście jak dla ślepej kury ziarno. Mi odziwo trafiło się ziarno (znam ją krótko) i odziwo zainteresowana pracą na wsi. Studentka, ma licencjata, mieszka i wychowuje się na wsi. Nie boi się pracy na wsi, doi krowy, sprząta po nich, dba o dom, gotuje, kocha dzieci, chodzi do kościoła, nie pali nie pije (czasem pół piwa) jęździ na pole, poi krowy itp. A poznałem ją na weselu . A że byłem drużbantem mojego ciotecznego brata , to miałem dużo łatwiej, gdyż twarze wszystkich gości były skierowane na mnie, również jej ;) Przyszła sama na wesele z bratem i jego dziewczyną. Wysoka 174cm, ciemny blond włosy, bardzo szczupła. Poprosiłem do tańca i itp., pod koniec imprezy o numer telefonu. Spotkaliśmy się tydzień później, rozwiązała się rozmowa przy pizzy w knajpie o dzieciństwie, o szkołach naszych, studniówce itd. Ten sam znak zodiaku, również nie potrafi pływać, o 6 dni młodsza ode mnie. Każde kolejne spotkanie to coś nowego i coraz bardziej nas zbliża do siebie. Podoba mi się jej podejście do życia, nie buja w obłokach, (może dlatego że nie jest nastolatką 23 lata), stąpa twardo po ziemi. Wyznacza cele i patrzy w przyszłość. Mówi jasno choć jak to kobieta trzeba się domyślać ;) Jest gotowa być na gospodarstwie przez całe życie. Czasem aż nudzi mnie jak mówi ciagle o tej gospodarce ;) (gospodarzem jest jej brat obecnie), świetnie gotuje i piecze pyszne ciasta. Jej rodzice bardzo mnie polubili, jak ich również. Mam nadzieję że coś się rozwinie na dłużej... mam nadzieje że nie przynudziłem

#14029 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 14:49

Dziewczyna na gospodarkę Nie, nie przynudzałeś, Przynajmniej wiem czemu mi nie wychodzi i nikt mnie nie chce B)

#14030 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 15:05

Dziewczyna na gospodarkę @marcinfff niesamowicie przyjemnie czyta się Twój komentarz, nic tylko szczęścia życzyć :) Mam nadzieje,że mi też trafi się takie "ziarnko",w postaci "chłopaka na gospodarkę" ;) bo o ogarniętego chłopaka na gospodarkę jest chyba jeszcze trudniej niż o dziewczynę... Dbaj o nią,żeby Ci nie uciekła, powodzenia :)

Elfik, co to za avatar? :D skąd taka zmiana- Mała Mi,czemu? Lepiej jakąś królewnę śnieżkę wstaw, to chyba lepiej do Ciebie pasuje.... ;)

Edytowany przez Lodzia, 09 wrzesień 2013 - 15:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14031 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 15:10

Dziewczyna na gospodarkę A ja lubię małą mi...

#14032 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 15:11

Dziewczyna na gospodarkę Lodzia bardzo mi blisko do Małej Mi, o wiele bliżej niż do jakiś tam królewien ;)

#14033 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 15:14

Dziewczyna na gospodarkę :lol: jak uważasz, ja też lubiłam Małą Mi, charakterna dziewucha....

#14034 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 15:27

Dziewczyna na gospodarkę I to bardzo ;)

#14035 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 17:07

Dziewczyna na gospodarkę marcinffff gratuluję CI, tylko trzymaj aby ten skarb nie uciekł CI,

#14036 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2013 - 17:22

Dziewczyna na gospodarkę

Jest gotowa być na gospodarstwie przez całe życie. Czasem aż nudzi mnie jak mówi ciagle o tej gospodarce ;)(gospodarzem jest jej brat obecnie), świetnie gotuje i piecze pyszne ciasta. Jej rodzice bardzo mnie polubili, jak ich również. Mam nadzieję że coś się rozwinie na dłużej... mam nadzieje że nie przynudziłem

No to teraz po pierścionek, kwiaty dla dziewczyny i przyszłej teściowej i co? no żenisz się młody człowieku. :P

#14037 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 17:42

Dziewczyna na gospodarkę MAT912 szybko to widzisz a Ja jako kobieta to widze inaczej, potrzeba czasu,bo to przed rodzicami trzeba najpierw klęknąć i prosić a pózniej czekać co zrobi ukochana ,może jestem staroświecka ale to jest cudowne przeżycie i tylko raz w życiu mozna doświadczyć takiego momentu w swoim życiu.......

#14038 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 17:53

Dziewczyna na gospodarkę @Wozak, tak zupełnie z innej beczki zmień proszę płeć w ustawieniach na kobietę, bo cały czas zapominam,że Ty to Ty i pisałam z Tobą wcześniej, będąc przekonana,że jesteś mężczyzną ;)

No chyba,że to celowy zabieg, to wtedy nie wnikam :)

Edytowany przez Lodzia, 09 wrzesień 2013 - 18:15.

#14039 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 18:17

Dziewczyna na gospodarkę Lodzia,nie Ty jedna, to strona męża a Ja z niej korzystam,wiem idiotycznie to wygląda ale już wiesz że piszesz z ANKĄ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14040 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 wrzesień 2013 - 18:20

Dziewczyna na gospodarkę eeeee tam, Ja tam wolalam kocia lape :D :D , po co slodzic na wspolnych spotkaniach, lepiej odrazu z mostu wady wykrywac :D :D
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze