Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#14001 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie byłam nigdy na takim spotkaniu w większym gronie. Jedynie jechałam do Minikowa na targi i tam szło się umówić z pojedynczymi osobami. W Bednarach jeszcze nigdy nie byłam dlatego mam chęć pojechać i ewentualnie spotkać się w dużym gronie społeczności AF i zobaczyć jak wygląda w rzeczywistości kontakt w realu, ale zapewne może być tak jak piszesz ;)

Edytowany przez Karolcia, 08 wrzesień 2013 - 14:46.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 10:14
  •  

#14002 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 15:04

Dziewczyna na gospodarkę Koleżanko Baziula widzę ,że bardzo Cie zabolało pewne określenie . No cóż ,przepraszam ,wszak dałam się sprowokować ,aż do tego stopnia ,ale jeszcze raz Ci przypomnę ,że nie ja z Tobą zaczęłam . Mimo to przepraszam za wszystko i nie myśl o mnie, że jestem kłótliwą osobą ,bo kto mnie zna to na pewno tego nie powie .
Piosenka dla Ciebie ode mnie ... ;)
Wydajesz mi się osobą bardzo emocjonalną ,taką która popada ze skrajności w skrajność . Nie bież każdego napisanego tu słowa do siebie ,bo szkoda zdrowia . Pozdrawiam Meg :)

#14003 Share TomaszekLub

TomaszekLub

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 16:08

Dziewczyna na gospodarkę O ja, tyle stron??ja nie będę tyle czytał wole nie być w temacie;-p;-)

#14004 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 16:35

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 czasami nie warto zabiegać o czyjeś wzgledy,chyba że zależy Ci na tym, Ja już nie raz dostałam pstryczka w nos na tym forum,i nie czekałam aż ktoś mnie przeprosi bo jestem kobietą. Mamy równo uprawnienie i trzeba pogodzić się z niektórymi faktami a tym bardziej opiniami na swój temat,a baziula młoda za jakiś czas bedzie inaczej pisać.tak myślę,i nie piszę to obrażliwie.

#14005 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 16:51

Dziewczyna na gospodarkę

co do swoich dzieci to mam nadzieje ze w przyszlosci trafie na madra kobiete co przekaże swoja madrosc zyciowa dziecku a ja bede ja w tym wspieral

@Cinek1808 coraz bardziej mnie przerażasz :blink: chcesz, żeby kobieta Ci dzieci wychowywała, a Ty będziesz ją w tym wspierał...Ty mówisz poważnie, czy żartujesz? Co się z wami dzieje chłopy (dzieci), to wasza robota wychowywać dzieci, a nie tylko je płodzić. Poza tym to nie wiem czy mądra kobieta zgodzi się wyjść za tak niedojrzałego faceta. Wszyscy sami byliśmy mali i chyba wiemy jak szczególnie w dzieciństwie potrzebny jest ojciec. Poza tym tylko ojciec potrafi wychować syna na mężczyznę. My kobiety po prostu tego nie potrafimy. Jesteśmy za miękkie, za delikatne, my wychowujemy w trochę inny sposób. Niektóre kobiety próbują same wychowywać syna i chyba wszyscy wiemy jak zniewieściałe, kaleki życiowe z tego wychodzą. My kobiety potrzebujemy facetów silnych, odważnych, odpowiedzialnych, wytrwałych, mądrych, nie koniecznie miłych, mających swoje zdanie, lubiących wyzwania. Takich mężczyzn, którzy w życiu walczą i nie boją się porażek. Nie ma nic gorszego niż bierny,letni facet, który liczy na to,że żona wszystko zrobi,a on będzie ją w tym wspierał.

No patrz Cinek1808 dopiero zauważyła,że jesteśmy ten sam rocznik :) a podejście do życia zupełnie różne...

O ja, tyle stron??ja nie będę tyle czytał wole nie być w temacie;-p;-)

@TomaszekLub myślę,że nikt tego wszystkiego nie czytał i nikt tu nie jest od początku, a temat zmienia się co stronę. Po prostu masz inne zdanie to wchodzisz w dialog i jesteś na forum

Edytowany przez Lodzia, 08 wrzesień 2013 - 17:23.

#14006 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 18:26

Dziewczyna na gospodarkę

Koleżanko Baziula widzę ,że bardzo Cie zabolało pewne określenie . No cóż ,przepraszam ,wszak dałam się sprowokować ,

Nigdy nie odrzucam ręki wyciągniętej do zgody. Ja też nie byłam święta ( ani błogosławiona, wybacz Karolciu) i też ię przepraszam , jeżeli cię w czymś zdenerwowałam.

nie myśl o mnie, że jestem kłótliwą osobą ,bo kto mnie zna to na pewno tego nie powie .
:)

O sobie mogę powiedzieć dokładnie to samo.

Wydajesz mi się osobą bardzo emocjonalną ,taką która popada ze skrajności w skrajność . Nie bież każdego napisanego tu słowa do siebie ,bo szkoda zdrowia . Pozdrawiam Meg :)

Meg, gdybym to co tu czytam i piszę przeżywała inaczej niż uśmiechając się pod nosem , to siedziałabym już w psychiatryku. Może piszę emocjonalnie, może chcę aby to tak wyglądało. Ale to tylko forum. )

P. S. Zgodnie z radą Mata zgłosiłam już kilka postów do moderacji, jako podsycających do kłótni.( nie posty Meg)

Edytowany przez baziula, 08 wrzesień 2013 - 18:32.

#14007 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 769 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:00

Dziewczyna na gospodarkę lodzia w swoim posście poruszyła bardzo istotny temat i na czasie wiem bo moja siostra wychowuje sama syna i jest do niczego takie ciepłe kluchy ojciec powinien stanowić wzór dla swoich dzieci to raczej żona powinna wspierać męża w wychowywaniu dzieci

#14008 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę Nie do końca kolego rami masz rację mnie wychowywała tylko matka i radzę sobie w życiu dobrze ,wszystko zależy od danej osoby ,a w dzisiejszych czasach dzieciaki psute są przez internet ,telewizję i nie jest łatwo wychowywać nawet we dwoje.

#14009 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:31

Dziewczyna na gospodarkę @Tomasz78 mam nadzieje,że nie czujesz się urażony, pisałam o ogóle. A najbardziej chciałam trafić do chłopaków, którzy lekko myślą o życiu i bardzo łatwo się rozwodzą, zostawiając kobietę samą lub mężczyzn, którzy nie poświęcają czasu na wychowanie dzieci. Oczywiście są wyjątki od reguły i z chłopców wychowywanych przez kobiety są ludzie. Tylko przypuszczam,że miałeś jakieś wzorce męskości np. dziadek, wujek...?

Nie cytujemy poprzedniego posta

Edytowany przez MAT912, 08 wrzesień 2013 - 19:36.

#14010 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę popieram kolegę,moja mama wychowała nas trójkę sama i jakś nie czuję się ciamajdą, każdy inaczej na wszystko patrzy a duzo robi to iż mamy cudowny postęp,gdzie mamy by chciały mieć pełne konto w banku,gosposie,wypady co sobotę,modne ciuchy,itp. nie chcę przez moją wypowiedż kogos urazić bo każdy człowiek jest inny a wychowanie swoje wynosi się z domu i przekazuje dalszemu pokoleniu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14011 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę No cóż.....widzę,że odzew jest zupełnie z innej strony, a na pewno nie z tej, z której bym chciała żeby był. Chłopaki przepraszam was, może za dużo sobie pozwoliłam. Nie wiem dlaczego wychowywała was tylko mama i nie wnikam, życie potrafi być czasami okrutne i bardzo szanuje takie kobiety jak wasze matki. Jestem jednak pewna,że brakowało wam ojca i było wam przez to w życiu dużo trudniej.

#14012 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Nie spoko, każdy jest inny ,mnie się udało że wyrosłem na normalnego faceta , tak myślę ale trafiłaś w sedno wzorce czerpałem z dziadka .Wozak masz rację ten postęp młode pokolenie zgubi .

#14013 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Postęp, postępem....ludzie są tacy sami. Prawda jest taka,że to wszystko zależy od nas jakie są nasze rodziny. Jestem pewna,że każdy młody chłopak zrezygnuje z gry komputerowej, jeśli ojciec zaproponuje mu wspólną grę w piłkę. Tylko ilu ojców aktywnie uczestniczy w wychowywaniu dzieci, sama wiem ze swojego przykładu, że tata tylko wiecznie miał pracę....

Edytowany przez Lodzia, 08 wrzesień 2013 - 20:04.

#14014 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę lodzia wierze że odczułaś brak ojca w dziecinstwie,ale jak sama napisałaś pracował ale był może nie był zawsze obecny przy Tobie ale mama Twoja napewno mu mówiła co się dzieje w domu,wiec to duża różnica jak go wogóle nie ma.

#14015 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Wiecie dzieci rodzą się "czyste jak kartka papieru" i przez cały okres dzieciństwa charakter kształtują rodzice, opiekunowie, rodzina, wychowawcy i cała społeczność. I niestety wolnego czasu na gospodarstwie jest nieraz jak na lekarstwo, ale to nie znaczy że ten czas nie można przeznaczyć dla rodziny.

#14016 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

lodzia wierze że odczułaś brak ojca w dziecinstwie,ale jak sama napisałaś pracował ale był może nie był zawsze obecny przy Tobie ale mama Twoja napewno mu mówiła co się dzieje w domu,wiec to duża różnica jak go wogóle nie ma.

Zgadza się @Wozak, to olbrzymia różnica. Najważniejsze jest, żebyśmy nie popełniali tych samych błędów co nasi rodzice...Rodzina powinna być na pierwszym miejscu, potem praca.

#14017 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2192 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:18

Dziewczyna na gospodarkę Masz rację ale dziś każdy biega za groszem i rodzina jest zawsze na końcu niestety ,dopiero się oczy otwierają jak ją traci.Ja staram się poświęcać swój czas żonie i dzieciom ale czasami go nie starcza lub nie ma sił :( .

Edytowany przez Tomasz78, 08 wrzesień 2013 - 20:32.

#14018 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:37

Dziewczyna na gospodarkę ukochaną osobę jak się utraci to nie da się opisać słowami

#14019 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Tak @Wozak, zgadzam się nie da się opisać cierpienia słowami. Każdy z nas kogoś bliskiego mniej lub bardziej stracił i wiemy,że boli, czasami do końca życia. Ale cóż, życie biegnie dalej. Śpieszmy się kochać ludzi tych, których mamy obok siebie, bo ich nie doceniamy...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14020 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 21:01

Dziewczyna na gospodarkę no ja, spieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą ...ale zmieńmy temat