Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13981 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:38

Dziewczyna na gospodarkę

A co do powyższego tematu chwalenia się i ubierania- ubrałam wczoraj swoje roboczo-gospodarcze obuwie typu trampki w kratę i zbierałam ziemniaki z pola :P

Trampki są bardzo modne w tym sezonie ;) nie ma to jak stylowa dziewczyna na polu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 18:30
  •  

#13982 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:53

Dziewczyna na gospodarkę Przede wszystkim wygodne. Jak idę krówki doić czy widełkować to nie zakładam spodni i gumofilców bo bym się chyba zagotował. Koszulka, spodenki i halówki są ok :)

Edytowany przez samczyk1991, 08 wrzesień 2013 - 10:54.

Wieczny kawaler ;)

#13983 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:02

Dziewczyna na gospodarkę

Rzecz jasna piszę puki mogę, bo moderatorzy bardzo uważnie czytają moje wypowiedzi. I punktują, oj punktują. Ale tego co piszą o mnie inni nie widzą.

Czytają, ale czy aż tak punktują? chyba że jest za co. Jednak upominam Ciebie bo Twoje ostatnie wypowiedzi są albo podśmiewaniem się z innych, albo prowokowaniem do kłótni, a tego tolerował nie będę. A później masz pretensję że to na Ciebie naskakują.

#13984 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:04

Dziewczyna na gospodarkę

dobrze to określiłaś lodzia

Ciekawa tylko jestem czy nadal zamierzasz funkcjonować w ten sam sposób? Bo seks to zabawa, tylko trzeba umieć się w nią bawić. Przeraża mnie fakt,że taki chłopiec może spłodzić chłopca i wychować go na takiego samego chłopca. Czy prawdziwi mężczyźni z zasadami są jeszcze na tym świecie, bo ja wątpię?

Edytowany przez Lodzia, 08 wrzesień 2013 - 11:05.

#13985 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:10

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
Czytają, ale czy aż tak punktują? chyba że jest za co. Jednak upominam Ciebie bo Twoje ostatnie wypowiedzi są albo podśmiewaniem się z innych, albo prowokowaniem do kłótni, a tego tolerował nie będę. A później masz pretensję że to na Ciebie naskakują.

Oczywiście. Moja wina to już znam. Dobrze, że nie ma na razie podstaw do walnięcia mi punkta lub dwóch. Bo pewnie bym dostała. Inni mogą robić sobie co tylko chcą. Tego oko moderatora nie widzi. Taka sprawiediwość, i na forum i w życiu. A ponieważ zbrzydło mi już użeranie się, zrobię coś co do mnie nie podobne, bezpowrotnie opuszczam ten wątek. W myśl zasady: Mądrzejszy zawsze ustępuje.

Edytowany przez baziula, 08 wrzesień 2013 - 11:15.

#13986 Share saymonxx

saymonxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, kolejnictwo,rolnictwo,komputery ,

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:12

Dziewczyna na gospodarkę

Ciekawa tylko jestem czy nadal zamierzasz funkcjonować w ten sam sposób? Bo seks to zabawa, tylko trzeba umieć się w nią bawić. Przeraża mnie fakt,że taki chłopiec może spłodzić chłopca i wychować go na takiego samego chłopca. Czy prawdziwi mężczyźni z zasadami są jeszcze na tym świecie, bo ja wątpię?

....ojj raczej to kobietki bardziej zrobiły się laluniami.... bez merca, ładnej chaty, bankomatu w kieszeni raczej je nie zaczepiaj...bez urazy. A jak już urodzi dziecko/ dzieci to hoho...lala na całego a ty rolniku charuj jak wół na księżniczkę...!

#13987 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:13

Dziewczyna na gospodarkę Seks jest dodatkiem do związku, potraf sprawić wiele przyjemności ale zawsze pozostanie dodatkiem. Co niektóry tylko na nim opierają swoje związki lub co gorsze dla nich seks=związek. A wg mnie związek to przede wszystkim więź emocjonalna a nie tylko fizyczna. Chociaż zdarzają się ludzie który nie maja żadnych zasad...

Do kolegi powyżej... jeżeli wybrałeś sobie taką księżniczkę to twoja sprawa.Wiedziałeś co robisz więc nie ma co narzekać. Nie wystarczy być dorosłym ale trzeba też dorosnąć do związku, małżeństwa i wtedy dopiero można decydować się na powiększenie rodziny. A nie jak większość najpierw robi później myśli jak już jest za późno... Żeby nie było mówię ogólnie a nie konkretnie o twoim przypadku oczywiście

Edytowany przez Xawier, 08 wrzesień 2013 - 11:17.

#13988 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:16

Dziewczyna na gospodarkę

Czy prawdziwi mężczyźni z zasadami są jeszcze na tym świecie, bo ja wątpię?

A to niby czemu wątpisz?

Przeraża mnie fakt,że taki chłopiec może spłodzić chłopca

Sam go spłodzi? Ja też mogę zadać pytanie - czy są jeszcze prawdziwe kobiety z zasadami na tym świecie?

Inni mogą robić sobie co tylko chcą. Tego oko moderatora nie widzi. Taka sprawiediwość, i na forum i w życiu.

Już Ty nie narzekaj że moderatorzy Cię tak strasznie prześladują, oko moderatora wszystko widzi, ale jakoś dziwnym trafem to wszyscy do Ciebie mają pretensję. Powiedz mi kto robi co chce? zresztą jest opcja "Raportuj" i zgłaszaj jak oko moderatora nie zauważy. Na pewno jeżeli będziesz obrażana czy coś w tym stylu ale bez prowokacji z Twojej strony, to na pewno nie pozwolę Ciebie też obrażać.

Edytowany przez MAT912, 08 wrzesień 2013 - 11:26.

#13989 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę Bez łaski. Naprawdę. Swoje już widziałam.
Pretensje to może mieć do mnie ktoś,kogo znam. Kogo skrzywdziłam w życiu.

Tu tylko rozmawiam, i mogą być sprzeczne zdania. Wtedy rozmowa jest ciekawsza. Ale jest tu ogromna stronniczość. Jak ktoś ma inne zdanie, albo głosi niepopularne poglądy od razu jest atakowany. Jeden może wygłaszać zdania i zaczepki na granicy kultury drugi za to samo jest linczowany. Dlatego postanowiłam tu nie pisać. Tak będzie lepiej. Dla mnie na pewno.

Kto głosi nieodpowiednie poglądy to AUT albo jest zaszczekany. Tak było już z kilkoma osobami. Teraz rozumiem że miały rację, że dały sobie spokój.

Edytowany przez baziula, 08 wrzesień 2013 - 11:40.

#13990 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę Baśka nie rób tego... forum jest dla wszystkich. Zawsze mi miło czyta się Twoje wypowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13991 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:53

Dziewczyna na gospodarkę

wkońcu wolność słowa tylko pisac trzeba prawdę i na temat oraz mozliwie żarty ale rozsądne :unsure:a poza tym może ktos wybiera się na Agro Show Bednary 20-23 września?możeby spotkanie agrofoto zorganizwować?

#13992 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2013 - 12:02

Dziewczyna na gospodarkę Co Ty tu teraz za herezję opowiadasz Baziulka :D owszem mogą być jak najbardziej sprzeczne zdania i rozmowa jest ciekawsza, zwłasza w tak luźnym temacie jak ten, ale nie prowokujące do kłótni. Zazwyczaj jest tak, że ktoś sam najpierw prowokuje do kłótni, a jak ktoś się odgryzie, to wtedy o bo jemu wszystko wolno, wiem kogo Masz na myśli, ale akurat ta osoba jest na forum długo przed Tobą i nie prowokowana nie jest kłótliwa czy zaczepkowa, to dlaczego ma być karana. Dostałaś tylko jedno ostrzeżenie i wiem że nie możesz mi tego wybaczyć. :P Ale LUBIĘ Ciebie. :)

#13993 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 12:03

Dziewczyna na gospodarkę nie ma co się obrażać,moderator musi być bezstronny,i czasami grozi zasady każdy zna

#13994 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę co do zbierania ziemniakow w gumowcach to za goraco Moze się kiedys mienie na lepsze w to wierze .c o do splodzenia syna znam takich gosci co zyja w biedzie i robia dzieci a pozniej nei maja z czego ich utrzymac. co do swoich dzieci to mam nadzieje ze w przyszlosci trafie na madra kobiete co przekaże swoja madrosc zyciowa dziecku a ja bede ja w tym wspieral

#13995 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę

Baśka nie rób tego... forum jest dla wszystkich. Zawsze mi miło czyta się Twoje wypowiedzi

Dziękuję :)

wiem kogo Masz na myśli, ale akurat ta osoba jest na forum długo przed Tobą i nie prowokowana nie jest kłótliwa czy zaczepkowa,

Jest kłótliwa TA OSOBA potrafi tak podsumować kogoś, że oczy wychodzą mi na klawiaturę, bo w życiu czegoś takiego nie słyszałam. Ale czy kiedykolwiek ta osobabyła choćby upomniana? No skąd.

Dostałaś tylko jedno ostrzeżenie i wiem że nie możesz mi tego wybaczyć.

Mogę, wiedziałam, że za to dostanę. Tak że nie w tym rzecz

. :P Ale LUBIĘ Ciebie. :)

Miło mi i Ja Ciebie też.

Do zobaczenia innych tematach i wątkach.

Edytowany przez baziula, 08 wrzesień 2013 - 13:41.

#13996 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 wrzesień 2013 - 13:13

Dziewczyna na gospodarkę Potrafi, ale prowokowana, a to jest różnica, sama jakoś nie przypominam sobie by zaczepiała.

#13997 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:00

Dziewczyna na gospodarkę

Pyszałków tępię :) i kwita. :)

A Ty koleżanko Karolciu strasznieś święta, wręcz błogosławiona. Będziesz mi tu moje żarty o cieście marchewkowym wyciągać i sprzed wielu wielu tygodni sprawe kłótni kto gdzie pisze i w jakich tematach. Bardzoś pamiętliwa, powiem wręcz zawistna. Zwyczajnie wykorzystujesz okazję aby mi dołożyć, aż tak bardzo moje żarty ci przeszkadzają.????????????????? Połowe z tego co tu piszę to piszę w żartach i z ironią. Ale żeby ironię zrozumieć trzeba być inteligentnym.
Posłuchaj kolegi wyżej: Zawiść piękności szkodzi :) A i nabierz więcej dystansu, jak tu radzono.... mnie, ale chyba przez omyłkę :)

Wiesz nie przeszkadza mi że tutaj piszesz, że żartujesz i wcale nie chciałam Ci dołożyć bo to nie w moim stylu. Przykładem, który podałam chciałam tylko pokazać, że niepotrzebnie czepiasz się innych i źle podsumowujesz innych. Twoje słowa krytyki należy przyjmować ze zrozumieniem i w dodatku uznajesz je tylko za żart, ale broń Boże Tobie wytknąć jedną drobną rzecz to już musisz odreagować. Moim postem w niczym Ci nie ubliżyłam i w żaden sposób nie obraziłam, ale że posłużyłam się konkretnym przykładem to zaraz zarzut wobec mnie, że zawistna itd.
Sporadycznie piszę w tym temacie i bez emocji więc o stan swojej urody się nie martwię :)

Jestem wierząca praktykująca i chodzę do kościoła, Ty zresztą też, bo pisałaś o tym i powinnaś wiedzieć, że najpierw można być błogosławionym a potem dopiero świętym a nie na odwrót i w dodatku po śmierci a nie za życia ;)

Nie ja wyciągam co było. Tylko Karolcia. Ja się tylko do tej sprawy odniosłam.

Ja też tylko się odniosłam, bo nie lubię gdy ktoś kogoś ocenia nie znając go wcale. Lubię żartować, znam żarty, nie jestem sztywniakiem, ale nie lubię ironicznej kpiny, którą Ty nazywasz żartem.
Nie może być tak że z kogoś można się nabijać, ale z Ciebie już nie. Ktoś zrobił zwykłe porównanie o piesku to już było źle. Ty dzisiaj porównałaś się do żyrafki i jest dobrze.
Wielka zmienność i niezdecydowanie ;)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#13998 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:06

Dziewczyna na gospodarkę

Nie może być tak że z kogoś można się nabijać, ale z Ciebie już nie. Ktoś zrobił zwykłe porównanie o piesku to już było źle. Ty dzisiaj porównałaś się do żyrafki i jest dobrze.

Bo co innego jak ktoś zjadliwie porównuje cię do kogoś np. zwierzęcia, aby ci dogryźć i upodlić. A zupełnie co innego żartować z samego siebie.

Dziwię się że tego nie rozumiesz.

#13999 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:23

Dziewczyna na gospodarkę Ja to rozumiem naprawdę, ale może to też był bardziej żart niż chęć upodlenia? Może zwykła ironia, którą także trzeba głębiej zrozumieć? Jak to mi radziłaś więcej dystansu na pewne sprawy ;)

Hmm ciekawe ilu chętnych na te Bednary się znajdzie. Może tam by się zebrać i zobaczyć jak rozmowa wygląda na żywo :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14000 Share eMWu

eMWu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 813 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Może lepiej zakończyć ta jałową dyskusję (a moża razcej festiwal nieuprzejmości) i przeprosić się nawzajem (chociaż źródłem tej jałowości jest niestety jedna osoba). Kłocenie się o takie pierdoły i co chwila odwracanie kota ogonem nikomu tu nie służy. Aha, a mądry nie ustępuje gdy jest mu wygodnie (w tym przypadku: bo nie może przedstawić już czegokolwiek do swojej obrony), on potrafi zauważyć ubytki nie tylko w cudzych poglądach, ale także w swoich i się do tego przyznać. Pozdrawiam i przepraszam za lanie benzyny w płonący las. :)

EDIT: a co do spotkań na wszelakich wystawach, to widziałem już takie jedno, w którym uczestniczył kumpel (poszedłem się wtedy przywitać z gronem), no cóż, tam mowa była srebrem, a milczenie złotem. :)

Więc już lepiej nie dolewaj

Edytowany przez MAT912, 08 wrzesień 2013 - 19:20.