Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13961 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:31

Dziewczyna na gospodarkę

Niektórym ludziom (tu mam namyśli tą biedną Kozę ) brakuje najważniejszego -krytyki względem siebie ,a Tobie koleżanko baziula zdrowej oceny sytuacji .

A Ty oczywiście Mego jesteś tu po to by nas tego wszystkigo nauczyć.....Może poczytaj co pisała Lodzia o pokorze, może znajdziesz tam coś dla siebie ;)

Lekka w tańcu? 90 kg żywej wagi? No co ty chłopie :) :)

Edytowany przez baziula, 08 wrzesień 2013 - 09:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:06
  •  

#13962 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:35

Dziewczyna na gospodarkę baziula masz poczucie humoru ,to napewno wysoka jesteś :) :)

#13963 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:39

Dziewczyna na gospodarkę :D bingo. Taka mała "żyrafka"

#13964 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:46

Dziewczyna na gospodarkę

@Cinek1808 Ty jesteś mężczyzną czy chłopcem? Najłatwiej jest wykorzystać młodą, naiwną dziewczynę....o ile jesteś przystojny, inteligentny i bogaty to zapewne do ciebie lgną, tylko czy Ty naprawdę dobrze się z tym czujesz. Robisz im, krzywdę na całe życie, dla chwili przyjemności, możesz im zrujnować psychikę na długie, długie lata. Jeśli jest z Ciebie z taki kozak, to postaw sobie wyżej poprzeczkę znajdź sobie dziewczynę piękną, ale i DOJRZAŁĄ, skoro wy faceci teoretycznie lubicie wyzwania,to czemu tak często idziecie na łatwiznę?

na to jeszcze przyjdzie czas do ślubu mi się nie spieszy

#13965 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:47

Dziewczyna na gospodarkę

A Ty oczywiście Mego jesteś tu po to by nas tego wszystkigo nauczyć.....Może poczytaj co pisała Lodzia o pokorze, może znajdziesz tam coś dla siebie ;)

A czemu TY się wypowiadasz w liczbie mnogiej ? Nie wszystkim na szczęście trzeba przypominać ,gdzie są pewne granice . Także trochę mnie przeceniasz z tą misją . A pokory mam , aż za dużo czasem .

#13966 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:48

Dziewczyna na gospodarkę Spokojnie Lodziu. Cintek nie zrozumie, puki go nie zaboli.

#13967 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:51

Dziewczyna na gospodarkę przy niedzieli jak to mówią bądżmy mili dla siebie

#13968 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 09:56

Dziewczyna na gospodarkę Tak, wg. reklamy jest taka czekolada co łagodzi obyczaje i sprawia, że ludi są dla siebie mili. To milka zdaje się :)

Bądź my mili, ale nie tolerujmy głupoty.

#13969 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:02

Dziewczyna na gospodarkę no własnie bądzmy mili jak pisze kolega w poście wyżej :rolleyes:.każy może tu się wypowiadać ale nieodbiegajcie od tematu :unsure:a poza tym może ktos wybiera się na Agro Show Bednary 20-23 września?możeby spotkanie agrofoto zorganizwować?

#13970 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:03

Dziewczyna na gospodarkę

na to jeszcze przyjdzie czas do ślubu mi się nie spieszy

Ok, każdy ma swoje życie i swoje wybory. Mam wątpliwości czy jakaś piękna, dziewica zgodzi się wyjść za faceta z taką przeszłością...możesz trafisz na jedną z dziewczyn, skrzywdzonych przez takich jak Ty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13971 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:04

Dziewczyna na gospodarkę dobry pomysł,tylko ciekawe czy realny w realizacji,

#13972 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:07

Dziewczyna na gospodarkę one sobie nie żałują to czemu ja sobie mam żałować przynajmniej nie będę miał wyrzutów sumienia

#13973 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:17

Dziewczyna na gospodarkę znacie to powiedzenie, że krowa która dużo ryczy mało mleka daje,a kolega też dużo pisze o swoim życiu intymnym a nikt nie wie jak to wygląda w realu..

#13974 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:20

Dziewczyna na gospodarkę

@Cinek1808 Ty jesteś mężczyzną czy chłopcem? Najłatwiej jest wykorzystać młodą, naiwną dziewczynę....o ile jesteś przystojny, inteligentny i bogaty to zapewne do ciebie lgną, tylko czy Ty naprawdę dobrze się z tym czujesz. Robisz im, krzywdę na całe życie, dla chwili przyjemności, możesz im zrujnować psychikę na długie, długie lata. Jeśli jest z Ciebie z taki kozak, to postaw sobie wyżej poprzeczkę znajdź sobie dziewczynę piękną, ale i DOJRZAŁĄ, skoro wy faceci teoretycznie lubicie wyzwania,to czemu tak często idziecie na łatwiznę?

Popieram :)

Cinek co to za słowa "one sobie nie żałują"?!?! :o Najpierw je bałamucisz, wykorzystujesz ich zaufanie, zauroczenie/zakochanie, używasz sobie a potem porzucasz i jeszcze hasło że to dziewczyny winy :o Ile Ty masz lat? Zachowujesz się jak gówniarz jaki któremu mama lizaka nie dała i teraz na wszystkich się mścisz :huh: Bo tak zrozumiałam Twoje słowa.

#13975 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:23

Dziewczyna na gospodarkę Życie czasami a nawet bardzo często lubi dawać nam w kość. Ale czy tylko dlatego że kiedyś ktoś nas skrzywdził musimy tym samym się odpłacać kolejnej spotkaniej osobie. Jeśli ktoś nas skrzywdził to ramach rewanżu my musimy też skrzywdzić kogoś?? Kolego wiesz do czego to prowadzi?? Do niczego! Dojdziemy do takiego momentu że każdy każdego będzie krzywdził bo kiedyś jakiś d*pek/jakaś "wiedzma" skrzywdziła. A nie będzie lepiej zapomnieć mimo wszystko i iść dalej z nadzieją na to że będzie lepiej? Że warto jeszcze raz zaufać, jeszcze raz zakochać się. Takie myślenie do niczego dobrego nie prowadzi. Ogarnij się trochę. Wydoroślej bo na prawdę przez takie podejście do życia możesz przegapić to co najważniejsze. Możesz stracić miłość swojego życia

#13976 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:24

Dziewczyna na gospodarkę

one sobie nie żałują to czemu ja sobie mam żałować przynajmniej nie będę miał wyrzutów sumienia

Do cholery jasnej, @Cinek1808 czy Ty naprawdę nic nie rozumiesz? Te młode dziewczyny, są często pokręcone, trudna sytuacja w domu i nie mówię tu a patologi, ale nawet brak zainteresowania ze strony rodziców i taka młoda dziewczyna chce się poczuć kochana, dowartościowana, chociaż przez chwilę dla kogoś piękna. Jest po prostu niedojrzała, a wy faceci od razu to wykorzystujecie, przelecicie taką dziewczynę i zostawicie. Ona czuje się jak śmieć, a dla was to tylko seks, jak sport. I jeszcze komentarz w stylu "przecież na zonę takiej sobie nie wezmę". Ja na twoim miejscu miałabym wyrzuty sumienia....

#13977 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:25

Dziewczyna na gospodarkę Zapłacze jak się zakocha a dziewczyna ( tak jak on teraz) kopnie go gdzieś i powie, że to by tylko żart.

#13978 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:31

Dziewczyna na gospodarkę dobrze to określiłaś lodzia

#13979 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:32

Dziewczyna na gospodarkę A co do powyższego tematu chwalenia się i ubierania- ubrałam wczoraj swoje roboczo-gospodarcze obuwie typu trampki w kratę i zbierałam ziemniaki z pola :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13980 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 10:35

Dziewczyna na gospodarkę A nie gumowce??????????????? Phi ..., to co z ciebie za rolnik.? Prawdziwy rolnik zasuwa w gumowcach. :D :D