Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13921 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 19:56

Dziewczyna na gospodarkę

Może właśnie poleciał za tym wywalonym na wierzchu biustem ,jak to Ty napisałaś ... ;) Wiesz chyba że faceci lubią nie tylko patrzeć na kobiety, ale jeszcze coś tam z nimi robić i może ta dziewczyna w ''robocie '' była świetna ... :rolleyes: W sumie można by tu gdybać i gdybać ... ;)

Zakoch*ją się w wyglądzie a przecież nie tylko piękne kobiety wychodzą za mąż ( choć te penie w młodszym wieku). każdemu podoba się co innego i to jest fajne :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 02:11
  •  

#13922 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę

Witam wszystkich:) nie powiem bo miałem co czytać napisaliście dużo tego ;D ale to bardzo dobrze że coś się tu dzieje..Koleżanko Lodzia pisząc o mnie heh lepiej tego ująć nie mogłaś, :)Co do życia ze sobą to według mnie my nie mamy żadnego wpływu na to jakie ono będzie.nie my o tym decydujemy. Wiem niejeden napisze że jak nie my decydujemy to kto? przecież jak sam sobie nie zarobisz na chleb to ci nikt nie da za darmo. No i ma rację ale nie do końca bo jeszcze nie zobaczył tego że samo to że ma możliwość pracować to już duży sukces. Ja jestem katolikiem, staram się co niedziele chodzić do kościoła, i wiem że bez tego życie by już było zupełnie inne.Różne sprawy mogły by się przecież skomplikować bo czemu nie?.A jednak jest tak jak ma być i ja wiem, że za wiarę dostaję coś w zamian. Wyrwał się też temat o motoryzacji ,Takiej teorii właśnie się uczą młodzi ludzie ,że Kto ma BMW ten ma Kasę i każda na to poleci..Od wszystkiego są wyjątki No i tak też bywa. znam niestety parę takich osób. co myślą ze im wszystko wolno, ale będąc w ich otoczeniu ignoruję ich. widzę jak ich to bardzo denerwuje ale czym bardziej chcą się popisać przed kimś tym bardziej mam ich gdzieś i im to nie wychodzi więc odpuszczają... Bystra a wiesz że ja jak bym widział taką Kobietę z widełkami to bym gnał szybko jej pomóc jednym słowem Miód Malina :) Bo taki człowiek jest godny szacunku był cytat "Nie szata zdobi człowieka" więc w czym masz problem ?;D próbowałaś wkładać gumowce i widełkami machać ;)?Co do Migotki i jej pisania o udanym związku to Nie gniewaj się koleżanko ale wydaje mi się że chcesz się pochwalić że dobrze wręcz wspaniale ci się układa w życiu z Partnerem .Naprawdę cieszę się że dobrze ci się wiedzie i aż rozlewa się ta radość na tym forum ale pamiętaj że pół życia człowiek śpi a pół nie,Pół jest szczęśliwy, a pół nie więc zostaw tej radości trochę na potem:) ps; Sorki że aż taka wielka ta odp. WoW normalnie straszy, ale jak się bawić to się bawić ;D

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

#13923 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 20:45

Dziewczyna na gospodarkę Z tym wyglądem to prawda, że nie jest najważniejszy i że kto co lubi. Nie najważniejszy, ale ważny, w końcu to coś co przyciąga naszą uwagę.
Jednak muszę Wam powiedzieć, że czasem po pierwszym spojrzeniu czy spotkaniu nawet jak czasem ktoś się nie spodoba, to później może być różnie :)
Albo ktoś nam się z czasem spodoba z wyglądu, a jeżeli nie to z charakteru i zachowania ;)

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13924 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 21:15

Dziewczyna na gospodarkę Bo te kobiety to są całkiem skomplikowane :P Nigdy nie wiadomo o co im chodzi i jak postępować...
Jak to juz ktos powiedział-kiedys tez zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią ręke uciąć ;)

#13925 Share cherry_lady_

cherry_lady_

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 21:27

Dziewczyna na gospodarkę

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

Koleżanko mam to samo ;/

#13926 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 wrzesień 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę @tommy, lewą czy prawą :P

#13927 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 21:32

Dziewczyna na gospodarkę nie wazne jedno jest pewne zebym juz nie miał reki ;)

#13928 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 wrzesień 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę Właśnie i nie mógłbyś nawet tego napisać. :P

#13929 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 03 wrzesień 2013 - 22:06

Dziewczyna na gospodarkę

do wodny elf co ja ma zrobić jak one same tego chcą ja żadnej kobiecie nie odmawiam wiadomo że jak suka nie da to pies nie weźmie

Wiesz, zgodziłabym się z tym powiedzeniem o ile nie jest on w jakimś sensie usprawiedliwieniem gwałtu bo tak też jest to wykorzystywane.

#13930 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 04 wrzesień 2013 - 08:55

Dziewczyna na gospodarkę

Wdaniel ,naprawdę ,aż tak inaczej patrzymy ? :D

Psychologia ukazuje jeszcze większą różnicę zarówno punktu widzenia jak i myślenia... Podobno kobieta co innego myśli, co innego mówi i jeszcze co innego robi ^^ Niestety o takim temperamencie spotkałem tylko jedną kobietę i nie jest to żadna z moich bliskich znajomych, byłych dziewczyn ani moja żona...

Zakoch*ją się w wyglądzie a przecież nie tylko piękne kobiety wychodzą za mąż ( choć te penie w młodszym wieku). każdemu podoba się co innego i to jest fajne :)

Może powiem tak: pojęcie piękno dla każdego jest inaczej definiowane

nie wazne jedno jest pewne zebym juz nie miał reki ;)

I jaki z tego morał - nigdy nie stawiaj głowy, bo chromym jeszcze pożyjesz, ale dając głowę możesz przez dziewczynę zginąć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13931 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę do wodny elf radzę zajrzeć do słownika i poszukać znaczenia słowa gwałt szczerze tow tym momencie nie rozumiem co masz na myśli

#13932 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 04 wrzesień 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę

Drogi kolego ja codziennie wkładam gumowce i macham widełkami i nikogo nie widzę do pomocy chyba jesteś jednym z nielicznych
chętnych albo ze mną jest coś nie tak i to jest może ten moj problem

cherry_lady_ -- Koleżanko mam to samo ;/

No koleżanki widzę że z was cicha woda :) Ja się na to piszę,, tylko gadajcie gdzie mieszkacie a jutro komplet widełek biorę,+ 2 pary obuwia sportowo-ogrodniczego i o 6:30 się zjawiam ;D Woda Rano na Kawę Obowiązkowa !! :^

#13933 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę

do wodny elf radzę zajrzeć do słownika i poszukać znaczenia słowa gwałt szczerze tow tym momencie nie rozumiem co masz na myśli

Słowo i jego znaczenie znam. Tak się na głos nad czymś zastanawiałam.

#13934 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę mowa srebrem milczenie złotem czasem trzeba może ugryźć się w język a nie posądzać nie znasz mnie więc nie osądzaj

#13935 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 20:51

Dziewczyna na gospodarkę Ja Ciebie o nic nie posądzam.
Poza tym skoro Tobie wolno osądzać wszystkie osoby płci żeńskiej po paru dziewczynach, z któymi miałeś do czynienia to dlaczego innym tego zabraniasz? Sam osądzasz nie znając więc dlaczego oczekujesz innego potraktowania?

#13936 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 21:05

Dziewczyna na gospodarkę oceniam ogół poza tym napisąłem ze są wyjątki

#13937 Share nkem

nkem

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 08:20

Dziewczyna na gospodarkę

[/b]

No koleżanki widzę że z was cicha woda :) Ja się na to piszę,, tylko gadajcie gdzie mieszkacie a jutro komplet widełek biorę,+ 2 pary obuwia sportowo-ogrodniczego i o 6:30 się zjawiam ;D Woda Rano na Kawę Obowiązkowa !! :^

o będzie sex na sianie :D

#13938 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 06 wrzesień 2013 - 09:58

Dziewczyna na gospodarkę

oceniam ogół poza tym napisąłem ze są wyjątki

Kolego, ogół jest normą, a nie margines... Jak normalna dziewczyna powie nie, to znaczy, że nie chce, a nie, że masz ją brać na siłę. Nie piszę tu o marginesie, tylko o ogóle, który "niby" oceniasz. I kto tu nie wie, co to jest gwałt?

#13939 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 10:56

Dziewczyna na gospodarkę

o będzie sex na sianie :D

Oby nie w pobliżu grabi bo będzie ciężko ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13940 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 17:22

Dziewczyna na gospodarkę Jedna baba drugiej babie ................. grabie. :)

A ja wierzę w mężczyzn wspaniałych. Jak to dobrze, że jesteście. Dzięki wam w pracy jest wesoło, gadacie o głupotach i czas leci szybko :). Macie dziwną umiejętność przedstawiania spraw tak jakby nie było rzeczy do nie do załatwienia. Wszystko się da ! :) ( jak wam na czymś zależy od course :P)

Jak mi kobieta powie: Basia, nie martw się.... to jetem jej wdzięczna. Jak mężczyzna powie : Basia nie martw się :) to ja się przestaję martwić. Mężczyźni jesteście potrzebni na każdej szerokości geograficznej, sprawiacie, że nasz świat jest ciekawszy, kolorowy, weselszy i bardziej różnorodny. Umiecie pocieszyć i rozweselić.

Jasne, że są wśród was klasyczne łajzy, ale w każdym stadzie zdarzają się wadliwe osobniki. Ale takie się ELIMINUJE :) (można strzelić z wiatrówki w przyrodzenie lub nabić na grabie) jeśli nie ze stada to przynajmniej ze swojego życia :)

Niech żyją mężczyźni.

Edytowany przez baziula, 06 wrzesień 2013 - 18:06.