Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13881 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę No chyba,że tak ;) @wdaniel zwracam honor :) ja w buwie siedzę i do egzaminu się uczę i ciężko mi to idzię :unsure: A co do tych ciź z cienkimi fajkami, to w wawie jest tego mnóstwo, i one myślą,że są przy tym takie ponętne i seksowne. A tu proszę facetów to nie rusza :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:19
  •  

#13882 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:32

Dziewczyna na gospodarkę Oj tam zaraz facetów nie rusza... Parę osób tylko poparło moje zdanie, a ci, co nie popierają, to się boją odezwać, bo myślą, że są sami nie chcą dostać po pysku :D
EDIT: Czasy egzaminów fajnie się wspomina. Ostatnie to miałem w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie... Muszę znowu jakąś szkołę wyszukać, za którą mi znowu pracodawca zapłaci parę tysięcy, bo za chwilę zapomni, że ma mnie jako pracownika...

Edytowany przez wdaniel, 02 wrzesień 2013 - 14:35.

#13883 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:38

Dziewczyna na gospodarkę Małe sprostowanie czasy studiów dobrze się wspomina, czasy sesji nie ;) a w szczególności poprawkowej

#13884 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:41

Dziewczyna na gospodarkę

Muszę znowu jakąś szkołę wyszukać, za którą mi znowu pracodawca zapłaci parę tysięcy, bo za chwilę zapomni, że ma mnie jako pracownika...

Wybierz szkołę ''nauczanie skromności '' bo widzę że w kobietach, to sobie cenisz ,ale sam tym nie grzeszysz . Rozumiem ,że ta wypowiedz wyżej to żart ,a nie przechwalanie się ,bo właśnie tej cechy u panów nie cierpię "...

#13885 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 wrzesień 2013 - 15:02

Dziewczyna na gospodarkę

Małe sprostowanie czasy studiów dobrze się wspomina, czasy sesji nie ;) a w szczególności poprawkowej

Sesje i te poprawkowe też się mile wspomina. Z logiki profesor, jak kolega odpowiadał, to położył się na ziemi. Jak kolega go zapytał, czy się dobrze czuje, to mu profesor odpowiedział: "tak, tylko zniżam się to Pańskiego poziomu wiedzy". Drugi dostał pytanie i odpowiedział: "nie wiem". Profesor na to "nie mówi się nie wiem, tylko nie znam odpowiedzi na to konkretne pytanie" - pała do indeksu i za drzwi. Ja wszedłem, na pierwsze pytanie odnośnie wykresu zdań logicznych mu próbowałem ustnie opisać, to mi powiedział " gdyby ktoś nie wiedział o co w tym chodzi, to od Pana by się na pewno nie dowiedział". Więc na drugie pytanie nawet nie ryzykowałem nielogiczną wypowiedzią i odpowiedziałem " Panie profesorze, nie znam odpowiedzi na to konkretne pytanie". W odpowiedzi usłyszałem: "Pan jest Idiotą" - wpisał 4 do indeksu i wyszedłem :D

Wybierz szkołę ''nauczanie skromności '' bo widzę że w kobietach, to sobie cenisz ,ale sam tym nie grzeszysz . Rozumiem ,że ta wypowiedz wyżej to żart ,a nie przechwalanie się ,bo właśnie tej cechy u panów nie cierpię "...

To powyżej, to nie przechwalanie, bo każdy chyba ja jakieś wesołe wspomnienia z czasów studiów i egzaminów. A teraz, jak już możemy zaśpiewać "Ale to już było i nie wróci więcej", mamy pracę, to z miłą chęcią człowiek by powiedział, że był idiotą, że nie doceniał czasu studiów, by się jeszcze pouczył...

Tak jeszcze na szybko z czasów studiów: uproszony 3 termin (zamiast komisu) z biblistyki z Pism Janowych - kolega dostał pytanie: "Ile było stągwi kamiennych?". Zastanowił się chwilkę i odpowiedział: "3". Profesor na to: "na pewno?" i skiną głową, że ma na to pytanie odpowiedzieć drugi. Ten mówi: "6". Profesor na to: "No 6! Każda liczyła po 2 lub 3 miary, czyli po 480 lub 720 litrów" i zadał drugie pytanie koledze, który odpowiedział, że były 3 stągwie - "a ile Pan już z tego wypił?". Kolega spuścił głowę, na co profesor: "chyba jeszcze mało..."

#13886 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 02 wrzesień 2013 - 15:23

Dziewczyna na gospodarkę Cytat od WDANIEL : " kto ci takie głupoty nagadał? "

jesli to komplement to miło mi ...
dziekuję ;)

#13887 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 15:33

Dziewczyna na gospodarkę Czy wygląd drugiej połówki ma znaczenie?? Oczywiście aczkolwiek z wyglądem nie pogadasz przecież więc każdy sam musi po wartościować co dla niego w jakim stopniu jest ważne. Każdy ma inny gust i co dla jednych jest piękne dla drugich już nie koniecznie takie musi być. Ważne żeby znaleźć kogoś na podobnym poziomie do siebie.

#13888 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier sam napisałeś "drugiej połówki" tzn ma pasować do Cb a nie do kogoś znajomego. Wg mnie niema znaczenia co na temat "naszej" wybranki sądzi sąsiad czy ktoś z rodziny a to jak się tej parze układa. Bo to np Ty będziesz z nią żył a nie sąsiad. Bierz sobie taką jaka Tobie odpowiada.
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#13889 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 16:31

Dziewczyna na gospodarkę Drugiej połówki czyli ogólnie mi chodziło że jak dla mnie to wygląd dziewczyny ma znaczenie ale nie jest czynnikiem determinującym. Takim czynnikiem jest inteligencja charakter- powinna być zdecydowana, silna , mieć swoje zdanie, wytrwała, wyrozumiała itp tak po krótce. Bo co to za życie jeśli dziewczyna będzie ładna (choć to z czasem przeminie) jak nie będzie można z nią o niczym porozmawiać ani nie będzie potrafiła podjąć samodzielnie żadnej decyzji...

#13890 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 16:48

Dziewczyna na gospodarkę Xawier ... toć to JA :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13891 Share mom

mom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier przynajmniej dobrze gadasz, a Twój post może da niektórym dziewczynom powody do przemyślenia swojej postawy :D
Pomogłem, dobrze gadam ??? Kliknij zieloną strzałkę -----------------------------------------> UP

#13892 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 02 wrzesień 2013 - 17:44

Dziewczyna na gospodarkę

Oczywiście ,to co piszesz to prawda ,ale już mi tu nie pisz ,że wygląd szczególnie w dzisiejszych czasach nie ma znaczenia ? Ostatnio byłam na weselu i jakoś z tego co się zorientowałam ,to raczej nikt z panów nie patrzył na charakter pań ^^ :D Panowie o czym innych wspominali i co innego komentowali przy stole :rolleyes: :D
PS: Jak mężczyzna mówi, że wygląd nie ma dla niego ,aż takiego znaczenia ,to ja mu zwyczajnie w świecie nie wierze . ^^

A ja w tym przypadku akurat się z Toba nie zgodzę (...)

bo ja nie wyróżniam się niczym specjalnym, nie jestem i nie będę nigdy żadną miss,

częściej chodzę w przybrudzonych ubraniach i bez makijażu, niż w sukienkach,

wiesz jesli mój chłopak miałby patrzeć na wygląd, to nigdy nawet by na mnie nie spojrzał...

Ta druga połowa musi "mieć w sobie to coś " i to prawda...

Nie dla każdego wyglad to pierwszorzędna sprawa...

mój chłopak na początku nie miał pojęcia jak wyglądam, a mimo wszystko bardzo dużo

pisaliśmy i czekaliśmy na każdy kolejny dzień, myślę że jeśli wówczas rozmowa nie kleiła by się,

to nawet piersi spod sprężarki i opalone ciało nie pomogłoby.

Ps. zaznaczę, że piersi sobie nie pompuję,na solarium nie chodzę, a figury modelki nie posiadam
i mimo wszystko on ze mną jest więc chyba cos w tym musi być i chyba wyglad to nie wszystko
pozdrawiam
Migotka ;)

#13893 Share konrad451

konrad451

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 18:16

Dziewczyna na gospodarkę a ja swoja duga poloweczke mam w lodowce :D

#13894 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 18:47

Dziewczyna na gospodarkę

A ja w tym przypadku akurat się z Toba nie zgodzę (...)

bo ja nie wyróżniam się niczym specjalnym, nie jestem i nie będę nigdy żadną miss,

częściej chodzę w przybrudzonych ubraniach i bez makijażu, niż w sukienkach,

wiesz jesli mój chłopak miałby patrzeć na wygląd, to nigdy nawet by na mnie nie spojrzał...

Ta druga połowa musi "mieć w sobie to coś " i to prawda...

Nie dla każdego wyglad to pierwszorzędna sprawa...

mój chłopak na początku nie miał pojęcia jak wyglądam, a mimo wszystko bardzo dużo

pisaliśmy i czekaliśmy na każdy kolejny dzień, myślę że jeśli wówczas rozmowa nie kleiła by się,

to nawet piersi spod sprężarki i opalone ciało nie pomogłoby.

Ps. zaznaczę, że piersi sobie nie pompuję,na solarium nie chodzę, a figury modelki nie posiadam
i mimo wszystko on ze mną jest więc chyba cos w tym musi być i chyba wyglad to nie wszystko
pozdrawiam
Migotka ;)

Migotka ,nie musisz się zemną zgadzać ,powiem Ci tylko tyle w sekrecie ...Rób tak dalej ,a na pewno Twój Witek na inną nie spojrzy ...Pogadamy za parę lat ,ponieważ teraz to Ty (Wy ) jesteście na etapie euforii ,z czasem jak opadnie kurz ,zaskocz (oczywiście pozytywnie ) swojego czymś ,bo facetom to potrzebne jak tlen ....

Edytowany przez Meg5, 02 wrzesień 2013 - 18:48.

#13895 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 02 wrzesień 2013 - 19:03

Dziewczyna na gospodarkę Ale to też zależy od sytuacji. Jak przebywasz wśród nieznajomych, to podbija się najpierw do tych ładniejszych (kwestia gustu) i niech któryś z nas (mężczyźni) spróbuje zaprzeczyć, ale jak znam ekipę to bez względu na wygląd idę do dziewczyn tych kumatych co fajnie się z nimi idzie się zabawić, bo co mi ładnej buźki jak nie "nadajemy na tym samych falach" ;)
Wieczny kawaler ;)

#13896 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 19:08

Dziewczyna na gospodarkę

Xawier ... toć to JA :D

@Baziulka wiem :D a na to ciasto pasuje Tobie koło 14-15 września??

@mom taka jest prawda, Ci co mówią że wygląd nie jest istotny to wg mnie raczej im chodzi o to że nie jest tak ważny ale w pewnym stopniu istotny jest. Podobnie jest jeśli chodzi o figurę dziewczyny (faceta również) facet na kości nie poleci ale przesadzać też nie można, kobieta to powinna być kobieta a nie wieszak, tak samo facet (i tu panie niech sie wypowiedzą) jeśli ma trochę mięśni to nie zaszkodzi ale taki co ma tylko mięśnie do zaproponowania kobiecie to też nie jest za dobrze.

#13897 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 02 wrzesień 2013 - 19:11

Dziewczyna na gospodarkę Wiesz myslę, że zaskakuję go chyba zdecydowanie bardziej, niz większość kobiet swoich mężczyzn,

jak komuś na kimś zależy (tak jak mi na nim) to potrafi w każdej chwili zrobic coś miłego,

szalonego i coś co tej drugiej osobie zrobi przyjemność (...)

u nas etap euforii już minął, teraz to etap stabilizacji i bezpieczeństwa , owszem mało par

traktuje się tak z szacunkiem jak my, ale to kwestia wychowania, miejsca zamieszkania

i środowiska w jakim się ktoś wychowuje (wiara tez dużo pomaga) (...)

Ps. zapraszam w Bieszczady - tam spotyka się wspaniałych ludzi, nie takich zachłannych,

popisujących się i pazernych na cały świat

*** (jeśli to co napisałam kogoś w oczy kole --> przepraszam )

hmm MEG5 - SWOJĄ DROGA CIEKAWI MNIE JAKI MASZ POMYSŁ NA ZASKAKIWANIE (...) :P

#13898 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę

Nie patrzyłem za bardzo na wygląd, bo bym jej nie wybrał - bardziej z wyglądu mi jej koleżanki pasowały ;) Dostrzegłem jednak niespójność w mojej i twojej interpretacji "patrzenia na wygląd". Styl dla mnie to nie wygląd. Wygląd to: szczupła - gruba, twarz, nogi, piersi itd...
Z drugiej strony - skromna dziewczyna w ogrodniczkach z widłami w rękach stojąca przy ścianie... Ach!... rozmarzyłem się...

Chciała bym to zobaczyć dziewczyna w ogrodniczkach z widłami w rękach na nogach gumowce i gromada chłopców od których nie może się odgonić :blink: pomarzyć można.

#13899 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę Nie było mnie jeden dzień a tu tyle stron napisaliście :)

w życiu miałem kilka akcji że byłem zakochany ale zawsze coś się musiało zepsuć i to nie z mojej strony zawsze i dlatego się teraz odgywam na dziewczynach za to co mi zrobiły. kiedyś chodziłem z dobra dziewczyna to jej matka mnie ganiała że ze wsi po co ci taki druga uciekła z wesela z drugim i dotego mi jeszcze najlepszy kumple mi odbił dobra dziewczyne

Przepraszam ale na tych, które Cię skrzywdziwły czy na wszystkich w imię zasady zbiorowej odpowiedzialności? :huh:

Lodzia dziękuję ale do mnie nie łatwo kogoś dopasować ;)

Co do wyglądu - zatrzymać i tak jak mówią można faceta tylko charakterem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13900 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 20:06

Dziewczyna na gospodarkę

Co do wyglądu - zatrzymać i tak jak mówią można faceta tylko charakterem :)

To ich nie słuchaj ,bo charakter , to za mało :D