Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34967 odpowiedzi na ten temat

#13861 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 07:12

Dziewczyna na gospodarkę

Wiem, że to nie takie proste i słabo napisane przeze mnie ale w bardzo małej pigułce chodziło mi o to, jak i koledze powyżej, że wygląd to nie wszystko i to jest święta prawda !

Oczywiście ,to co piszesz to prawda ,ale już mi tu nie pisz ,że wygląd szczególnie w dzisiejszych czasach nie ma znaczenia ? Ostatnio byłam na weselu i jakoś z tego co się zorientowałam ,to raczej nikt z panów nie patrzył na charakter pań ^^ :D Panowie o czym innych wspominali i co innego komentowali przy stole :rolleyes: :D
PS: Jak mężczyzna mówi, że wygląd nie ma dla niego ,aż takiego znaczenia ,to ja mu zwyczajnie w świecie nie wierze . ^^

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 13:46
  •  

#13862 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 02 wrzesień 2013 - 08:23

Dziewczyna na gospodarkę Witam po przerwie. Widzę, że be zemnie żeście się dobrze bawili, jak ocieplałem dom... To może dodam parę groszy w to, co mnie zaciekawiło:

myślę, że jak jest miłość ( nie zauroczenie) ale taka miłość z serca, z wyboru to nie zwraca się uwagi na jakieś drobne defekty fizyczne ( jak np. u kobiet po porodzie), chce się urozmaicić ten seks, chce się by ta druga osoba była zadowolona. Wtedy nawet po wielu latach jest fajnie.

Poruszyłaś temat, o którym nie pomyślałem, ale to dlatego, co już kiedyś tu napisałem - kochanego ciałka nigdy nie za dość ;)

A nawet jak ,to co złego jest w BMW ,czy tylko "debile '' tymi autami jeżdżą ,albo co złego jest w tym, że się ma konto na FB ,też tam tylko puści ludzie są ?

Masz rację - nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. Nie mniej jednak swego czasu na 24.opole, gdzie są opisywane różne wypadki i inne zdarzenia w województwie forumowicze zaskoczeni byli, jak w jakimś zdarzeniu nie brało udziału BMW. Co do FB - jest takie powiedzenie: kto nie ma konta na FB, ten nie istnieje... a więc ja nie istnieję ;)

chyba raczej bmw =$

bmw: będziesz miał wydatki
bmw - bardzo mały wóz (maluch :lol: )
bmw - będziesz miał wypadek

popatrz a ja ani ładna ani zgrabna

kto ci takie głupoty nagadał?

co do niemieckich aut

to przyjeżdżają do Polski po 4 na jednej lawecie, po tygodniu spod młotka blacharza wychodzi przystanek autobusowy, a po 2 tygodniach piękny samochód, 3 letni, garażowany, nie bity, na liczniku 15tyś, bo nim tylko dziadek w niedzielę do kościoła jeździł...
Trochę tych szrotów się naoglądało, jak się jeździło ciężarówkami po Europie...

jak taka dziewczyna po przejsciach trafi do takiego gościa jak (XXX) - on się bedzie cieszył że znalazł porzadna i ładna

bez urazy, specjalnie wykasowałem nick kolegi, którego wpisałeś, bo to może każdego spotkać. Ale chciałem ci powiedzieć, że tak samo ktoś się będzie cieszył z takiej porządnej dziewczyny, jak z "niemieckiego auta", które kupił jako nie bite z małym przebiegiem, którym dziadek tylko do kościoła jeździł. Piszę tu o tym, bo kolega parę lat temu kupił też BMW jak wyżej opisałem. Cieszył się jak małe dziecko do momentu, kiedy po 2 latach mechanik mu nie powiedział, że w Polsce tego modelu nie dostanie bez bicia, a następnie pokazał mu rypniętą podłużnicę, która była przyczyną, że nie można było ustawić dokładnie zbieżności...
Nie żebym porównywał dziewczyny do aut, chociaż co niektóre same już takie przedziały tu na forum sobie zrobiły ;) Z pozdrowieniami dla wszystkich porządnych tu na forum dziewczyn, bo tu nie ma nie porządnych

#13863 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1147 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 09:32

Dziewczyna na gospodarkę

PS: Jak mężczyzna mówi, że wygląd nie ma dla niego ,aż takiego znaczenia ,to ja mu zwyczajnie w świecie nie wierze . ^^

Koleżanko tak wygląd też ma znaczenie nie da się ukryć ale na pewno (wg mnie) nie jest to podstawa do znalezienia "drugiej połówki" ;)
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#13864 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 11:00

Dziewczyna na gospodarkę Wygląd nie jest podstawą utrzymania związku ,ale właśnie w znalezienia drugiej połówki ma znaczenie . Przecież najpierw w jakiś sposób trzeba na siebie zwrócić uwagę ,a charakteru raczej przy pierwszym poznaniu nie zobaczysz . ;)

#13865 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 12:17

Dziewczyna na gospodarkę

bmw: będziesz miał wydatki
bmw - bardzo mały wóz (maluch :lol: )
bmw - będziesz miał wypadek
kto ci takie głupoty nagadał?
to przyjeżdżają do Polski po 4 na jednej lawecie, po tygodniu spod młotka blacharza wychodzi przystanek autobusowy, a po 2 tygodniach piękny samochód, 3 letni, garażowany, nie bity, na liczniku 15tyś, bo nim tylko dziadek w niedzielę do kościoła jeździł...

bmw- będziesz miał wzięcie
i jeszcze niemiec płakał jak sprzedawał a jedyny minus w tym samochodzie to ten od akumulatora

#13866 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 12:20

Dziewczyna na gospodarkę Oj Meg - tu się mylisz. Ja patrzę raczej nie tyle co na wygląd, co na zachowanie, sposób bycia itp. Dziewczyna z papierosem w gębie + piwo w ręku + łacina na ustach = dla mnie dziękuję, nawet jak by to była miss uniwersum. Zresztą nawet łacina na ustach to też dla mnie = do widzenia. Ubrana wyzywająco? - jest dobra na 5 minut, ale do łóżka, bo na spacer bym z taką nie poszedł, gdyż chciałbym iść z moją dziewczyną, a nie dziewczyną każdego, który ją rozbiera wzrokiem...
Każda dziewczyna jest ładna, tylko musi się odpowiednio ubrać. Każda też wie w czym jej ładnie, w jakich kolorach itp. Jak ktoś tego nie potrafi, to ma pecha. No i jeszcze jedno - miejsce tapety jest w domu na ścianie...
EDIT:

bmw- będziesz miał wzięcie

- ale kogo? Takich, które cię wydoją z kasy, zostawią w długach i pójdą do drugiego jelenia... A Niemiec jak sprzedawał to płakał, bo rozwalił auto na które oszczędzał aż 2 lata...

Edytowany przez wdaniel, 02 wrzesień 2013 - 12:24.

#13867 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 12:39

Dziewczyna na gospodarkę Wdaniel ,TY chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi i podajesz tu skrajne przypadki .Ty jak poznałeś swoją żonę to nie patrzyłeś na wygląd ? :huh: Wyżej jak tak opisujesz, że chyba jednak patrzysz na wygląd ,ponieważ wymieniasz co w kobiecym wyglądzie i zachowaniu ją wyklucza u Ciebie . Napisze najprościej jak się da ,że jak poznajemy kogoś, to najpierw patrzymy ,dopiero potem poznajemy charakter itp. Odnośnie zachowania ,to też można się pomylić co do danej osoby ,bo czasami pozory mylą .

#13868 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę Nie patrzyłem za bardzo na wygląd, bo bym jej nie wybrał - bardziej z wyglądu mi jej koleżanki pasowały ;) Dostrzegłem jednak niespójność w mojej i twojej interpretacji "patrzenia na wygląd". Styl dla mnie to nie wygląd. Wygląd to: szczupła - gruba, twarz, nogi, piersi itd...
Z drugiej strony - skromna dziewczyna w ogrodniczkach z widłami w rękach stojąca przy ścianie... Ach!... rozmarzyłem się...

#13869 Share Opcio

Opcio

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:17

Dziewczyna na gospodarkę Poszukuję dziewczyny która bez wahania zamieszka na wsi, nie musi się martwić o pracę w gospodarstwie ja wszytko ogarniam,musi tylko umieć dobrze gotować. Preferowany wiek 20-24.

#13870 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:20

Dziewczyna na gospodarkę Najgorsze jest to fajna dziewczyna widać ze dosyć "ułożona?" ładnie sie rusza zgrabny tyłek ;) i już sie ma ochote zagadać a tu wyjmuje lm i pali ... uuuu ii d*p... u mnie to nie przechodzi chociaz ostatnia moja dziewczyna paliła troche chociaż nie przymnie bo szkoda jej było fajek wyrzuconych przezemnie ;D niestety to co fajnie nic nie trwa wiecznie ale nie ma co sie poddawać

Show must go on ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13871 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:28

Dziewczyna na gospodarkę jednego czego nie lubię u dziewczyny to że pali papierosy to jakoś tak dziwnie wygląda

#13872 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:38

Dziewczyna na gospodarkę Jak pali to nie kandytka na matkę dla naszych dzieci- tak ja to postrzegam. Popielniczki nie lubię buśkować... hihi

#13873 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:43

Dziewczyna na gospodarkę kandydatka na matkę, jak na matkę, ale jeszcze stodołę z dymem puści...

#13874 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:49

Dziewczyna na gospodarkę A Wy tak cały dzień na forum? Nie macie roboty? Jedną z najgorszych wad faceta jest lenistwo ;)

#13875 Share lemysz1

lemysz1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 611 postów
  • Zainteresowania:Zapraszam do galerii

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:55

Dziewczyna na gospodarkę widzisz pogoda dzisiaj typowo butelkowa...
Nie ludzie sa stworzeni dla pracy tylko odwrotnie
W takie deszczowe dni można posiedzieć nad papierologią a w wolnej chwili na AF

Edytowany przez lemysz1, 02 wrzesień 2013 - 13:59.

#13876 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:57

Dziewczyna na gospodarkę Pogoda, pogodą....mało to jest roboty niezależnej od pogody ^^
No chyba,że papierologia....to jest wytłumaczenie :D

Edytowany przez miranda, 02 wrzesień 2013 - 14:04.

#13877 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:58

Dziewczyna na gospodarkę więc z dwojga złego to lepiej siedzieć przy kompie na forum niż przytulać butelki... ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#13878 Share pedro2

pedro2

Kupię słomę w belach w promieniu 100km od Łomży. Usługi transpor

• Members
  • PipPipPip
  • 1147 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 13:59

Dziewczyna na gospodarkę

Wygląd nie jest podstawą utrzymania związku ,ale właśnie w znalezienia drugiej połówki ma znaczenie . Przecież najpierw w jakiś sposób trzeba na siebie zwrócić uwagę ,a charakteru raczej przy pierwszym poznaniu nie zobaczysz . ;)

Odpowiedź na to zdanie podał kolega Wdaniel i tak jak ja pisałem wcześniej wystarczy spojrzeć chwile poobserwować jak się zachowuje i juz trochę wiadomo a po krótkiej rozmowie można wyczuć człowieka...

Masz racje że pozory mylą ale nie wiem może mam jakiś dar jasnowidzenia że potrafię to ocenić :lol:

kandydatka na matkę, jak na matkę, ale jeszcze stodołę z dymem puści...

He he to by dopiero zabolało stodoła by poszłaaa :lol:
KUPIĘ SŁOMĘ W PROMIENIU 100KM OD ŁOMŻY.

#13879 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:10

Dziewczyna na gospodarkę

A Wy tak cały dzień na forum? Nie macie roboty? Jedną z najgorszych wad faceta jest lenistwo ;)

Ja teraz pracuję. Jak o 16 skończę pracować, to wrócę do domu do roboty. Dziś ocieplenie domu planuję, a raczej to, co mi zostało do wyklejenia styropianem. Później kołkowanie, siatka i przeniosę robotę na pole do wykopków B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13880 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 02 wrzesień 2013 - 14:17

Dziewczyna na gospodarkę

Dostrzegłem jednak niespójność w mojej i twojej interpretacji "patrzenia na wygląd". Styl dla mnie to nie wygląd. Wygląd to: szczupła - gruba, twarz, nogi, piersi itd...

Hmm widzę ,ze kolega bardzo małostkowy .Jak widzisz kobietę atrakcyjną czyli ładna twarz ,zgrabna i ładnie ubrana itp. to co myślisz o takiej osobie ''ma fajny styl '' czy ''ładnie wygląda ''? Dla mnie wygląd to całokształt czyli i styl i to co natura dała jak rysy twarzy ,sylwetka . Także faktycznie jest mała rozbieżność między nami ,a podobno mamy się ku sobie :lol:
Edit:

Dziś ocieplenie domu planuję, a raczej to, co mi zostało do wyklejenia styropianem. Później kołkowanie, siatka i przeniosę robotę na pole do wykopków B)

W taką pogodę , to sobie odpuść ,bo i tak Ci te płyty styropianu wiatr pozabiera :D Chyba że u Ciebie nie wieje ,bo u mnie strasznie ? ^^

Edytowany przez Meg5, 02 wrzesień 2013 - 14:21.