Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13821 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 14:54

Dziewczyna na gospodarkę A kiedy o tym zdecydować że dalsze wspólne życie nie ma sensu?? A do tego są dzieci... Niektórzy są 'małżeństwem' ale żyją jakby obok siebie i mają swoje życia... i jak na to patrzeć? Na pytanie dlaczego się nie rozwiodą to mówią że nie chcą ale ze sobą żyć te już nie będą... i jak w takiej sytuacji traktować 'zdradę'? (czy należy to tak traktować w ogóle?) Jeśli oboje mają już innych partnerów...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 11:52
  •  

#13822 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 15:03

Dziewczyna na gospodarkę Wiele małżeństw tak żyje. Są razem tylko na papierze. Albo są razem tylko ze względu na dzieci, albo nie chcą przechodzić przez rozwód. Ale przecież kiedyś był ten dzień, kiedy się poznali, zakochali w sobie. Przebywali ze sobą chętnie. Przecież kiedyś była miłość (chyba) . Z punktu widzenia Kościoła i przykazań, nawet gdy mąż/żona wiedzą i akceptują kochanka czy kochankę, zdrada zawsze pozostanie zdradą.

Nawet odcinając się od przykazań tworzenie takiej karykatury że on ma kochankę, a ona kochanka to musi być szkodliwe dla psychiki i poczucia etyki ( celowo nie piszę moralności) każdego człowieka.

#13823 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 15:10

Dziewczyna na gospodarkę Może i jest szkodliwe dla psychiki etyki i moralności ale czy oni mimo wszystko nie mają prawa do szczęścia?? Mają żyć ze sobą ale obok siebie? Bez zrozumienia wsparcia itp (nie mówię już oczywiście o zaufaniu i miłości) Jeśli jest to dla nich jedyne rozwiązane aby byli szczęśliwi? To mają z tego rezygnować? Czy w takim wypadku można ich 'potępiać"? Niestety życie nie jest takie proste jakie byśmy chcieli aby było...

#13824 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 01 wrzesień 2013 - 15:41

Dziewczyna na gospodarkę Może spikniemy kilka par bedzie fajnie ;D ?
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#13825 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 16:21

Dziewczyna na gospodarkę Chcesz bawić się w swatkę? Osobiście wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia tj od razu wiem czy coś z tego będzie czy nie warto zawracać sobie i tej drugiej osobie głowy... ale z czystej ciekawości można by spróbować;)

#13826 Share kasek

kasek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i świrowanie na crossie i czym sie da w terenie

Napisany 01 wrzesień 2013 - 16:36

Dziewczyna na gospodarkę

Bardzo błyskotliwe te Twoje spostrzeżenia

słuchaj jak chcesz możesz mnie pojechać , ale napisałem że jedynie to jest tylko moje zdanie :)

#13827 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:15

Dziewczyna na gospodarkę Jestem tu nowa, jestem Lodzia B) i często podglądam te forum, lepsze od serialu tak raz na tydzień sobie poczytać, @Michalmeer, to co pobawimy się :P w układanie puzzli z użytkowników :lol: ,to tak proponuje, tylko się nie obrażajcie:
wdaniel i meg5-ale oni po ślubie :unsure: , zostaje tylko gorący romans :P
daniello123 i bystra- bystra, podaj mu wreszcie ten adres, chłopak tak napiera, tosz na paliwo dopłaty straci jak całe podlasie zjeździ, miej litość
Xawier i Gofiaczek, oboje do kościoła nie chodzą, bez ślubu mogą żyć, młodzi, piękni, no już spykać się
Miranda i Falconeyes, ci co do kościoła latają, Falconeyes proponuje randkę w bibliotece
Krisek i Karolina94, a tak jakoś roczniki pasują, 93 i 94
Zetorlublin7341 i Karolcia, dziewczyna jak lalka się marnuje, no już Zetor podrywaj,co ty bez okularów af oglądasz,że avatara nie widzisz
Agromajka i MAT912, ognista parka, ale mówią,że przeciwieństwa się przyciągają, majka moderatora patelnio wyałtuje
no i jeszcze stokrotka120, chłopaki macie deficyt panien w tym wieku dlatego musicie walczyć mickas092, tommy66692,Michalmeer i samczyk 1991, tylko ostrożnie nie w walcie w buźki, bo stokrotka nie zechcę takiego z poskładanym nosem
No i Baziulka, nasz gwiazdka forum, no cóż nadal czekamy na chłopa z silnym charakterem i zasadami, bo narazie żaden się nadaje,werbujcie kumpli na af
no bym zapomniała, jeszcze WodnyElfik taka fajna dziewczyna, a nie mogłam dobrać, brakuje jeszcze fajnych chłopów
Pozdrawiam z Mazur, Lodzia B)
ps. reklamacji nie przyjmuje
:ph34r:
Podejmijcie wyzwanie i ułóżcie to lepiej! :P

Edytowany przez Lodzia, 01 wrzesień 2013 - 18:19.

#13828 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:35

Dziewczyna na gospodarkę

Cinek a jak ty byś się czuł jakbyś się zakochał a na to dziewczyna wykorzystała cię tak jak ty mówisz na kilka nocy ciekaw jestem co byś mówił

w życiu miałem kilka akcji że byłem zakochany ale zawsze coś się musiało zepsuć i to nie z mojej strony zawsze i dlatego się teraz odgywam na dziewczynach za to co mi zrobiły. kiedyś chodziłem z dobra dziewczyna to jej matka mnie ganiała że ze wsi po co ci taki druga uciekła z wesela z drugim i dotego mi jeszcze najlepszy kumple mi odbił dobra dziewczyne

#13829 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:37

Dziewczyna na gospodarkę ......brawo lodzia!!!!!!!!!!
nareszcie troszeczke humoru "pozytywnego" w tym bardzo powaznym temacie (związki zdrada miłosc sluby itd)

#13830 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 18:49

Dziewczyna na gospodarkę A dziękuje, dziękuje :blush: B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13831 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:06

Dziewczyna na gospodarkę .....alez prosze!!!!!! cała przyjemnosc po mojej stronie :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

#13832 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:23

Dziewczyna na gospodarkę @Lodzia gratuluję wytrwałości, pomysły ciekawe aczkolwiek w moim przypadku jechać przez praktycznie całą Polskę to trochę męczące będzie się spotkać ;) choć mimo wszystko poczekam co zrobi koleżanka @Gofiaczek (bądź co bądź w pt jadę na 7 dni do Poronina to aż tak daleko nie będzie;p)

#13833 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:28

Dziewczyna na gospodarkę Xawier, czego się nie robi dla miłości...i nie czekaj na Gofiaczka, bierz sprawy w swoje ręcę i podbijaj :D złota zasada"kobiety chcą być zdobywane, nie chcą zdobywać" to wasza działka rycerze! biały koń i dajesz choćby przez całą polskę! trzymam kciuki :lol: B)

#13834 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę

wdaniel i meg5-ale oni po ślubie :unsure: , zostaje tylko gorący romans :P

Koleżanko w którym poście ,lub postach dałam odczuć ,że mam się ku koledze wdaniel-owi ? :huh:
Ale za Twój post ,chylę czoła ,naprawdę zabawny ;) :D

#13835 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę Ty Meg może nie dałaś, ale coś wisiało w powietrzu :lol: nie zaprzeczaj B)

#13836 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:34

Dziewczyna na gospodarkę

No i Baziulka, nasz gwiazdka forum, no cóż nadal czekamy na chłopa z silnym charakterem i zasadami, bo narazie żaden się nadaje,werbujcie kumpli na af

ZOstałam gwiazdką :wub: :wub: :wub: :wub: ale czemu tylko chłop z silnym charakterem i zasadami do mnie pasuje :blink: :( :( ...............jestem aż tak pyskata :( ?

#13837 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:39

Dziewczyna na gospodarkę

Ty Meg może nie dałaś, ale coś wisiało w powietrzu :lol: nie zaprzeczaj B)

Moim zdaniem nie ,ale ok ....pozdrawiam wnikliwą koleżankę ;) :D

#13838 Share Lodzia

Lodzia

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:42

Dziewczyna na gospodarkę

ZOstałam gwiazdką :wub: :wub: :wub: :wub: ale czemu tylko chłop z silnym charakterem i zasadami do mnie pasuje :blink: :( :( ...............jestem aż tak pyskata :( ?

Baziula, nie wpędzaj się sama w kompleksy, jesteś taka wyjątkowa, babka z charakterem, poczekamy, zobaczymy może jakiś się w końcu napatoczy B)

#13839 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:48

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze. zatem czekajmy. A ty Lodziu czuwaj nad obrotem spraw. :)

Wystosujmy ogłoszenie:

Uwaga, uwaga!

Pilnie poszukiwany mężczyzna z j*jami na forum AF.
Celem poskromienia rozbrykanej Baziuli.

Chętnych prosimy o rejestrację.
:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13840 Share zetor12741

zetor12741

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Dziewczyny
    No i rolnictwo

Napisany 01 wrzesień 2013 - 19:52

Dziewczyna na gospodarkę popieram @nasil90
a i u nas też myślałem że nie ma takich dziewczyn co na gospodarkę chcą
ale się myliłem teraz przez wakacje nie jedną taką poznałem B)
nawet mam 2 kuzynki na wydaniu :P
Zetor Forterra 115, Ursus c-385+tur, Zetor 7745, Zetor 7211