Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34900 odpowiedzi na ten temat

#13761 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 17:23

Dziewczyna na gospodarkę Tak to już jest. Osoby szczere, zaangażowane, spontaniczne cierpią najbardziej. Dobrzy ludzie zawsze są wykorzystywani, przez tych fałszywych. Tak to już jest.

Dobrze szukasz...., ale po prostu nie trafiłeś na właściwą osobę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 07:01
  •  

#13762 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę "Tyle zaliczyłem gleb że mógłbym zostać geodetą"
Różnie już sobie myślę, może lepiej będzie sie zmienić? Kupie BMW, wrzucę kilka "sweet foci" na facebooka i będę miał "coś" bo inaczej tego nie bedzie sie dało określić...
Do tego wszystkiego po takiej porażce uciekam w nałogi...

#13763 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 17:51

Dziewczyna na gospodarkę Hmmm.... wybór bycia pustym jest złym wyborem.... lepiej być samemu ale sobą być, wartościowym i człowieczym...

#13764 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 18:14

Dziewczyna na gospodarkę

Do tego wszystkiego po takiej porażce uciekam w nałogi...

Nie wolno się poddawać :)

#13765 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 19:33

Dziewczyna na gospodarkę

Różnie już sobie myślę, może lepiej będzie sie zmienić? Kupie BMW, wrzucę kilka "sweet foci" na facebooka i będę miał "coś" bo inaczej tego nie bedzie sie dało określić...

A nawet jak ,to co złego jest w BMW ,czy tylko "debile '' tymi autami jeżdżą ,albo co złego jest w tym, że się ma konto na FB ,też tam tylko puści ludzie są ?
Może właśnie tych zmian Ci trzeba ,oczywiście w pozytywnym wydaniu ,a nie w nałogi się pchać ... ;)

#13766 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:04

Dziewczyna na gospodarkę Widzę na forum kryzys męskości. A sytuacja @techn skomentowana została, chyba wystarczająco, wdaniel po twoich komentarzach przypuszczam,że twoja żona to szczęściara Nie będę się wymądrzać, bo sama jestem jeszcze młodą gówniarą, która się uczy żyć. Po prostu wrzucę kilka propozycji, które może trochę pomogą wam dojrzeć i zrozumieć kobiety. Po pierwsze to książka "Dzikie serce.Tęsknoty męskiej duszy" John Eldredge http://www.tolle.pl/...ja/dzikie-serce , to biblia mężczyzn, pozycja obowiązkowa, kosztuje 30 zł, a może zmienić życie. Chłopaki przeczytajcie to, @tommy66692 z tego co czytałam to masz świetny okres na przeczytanie tej książki. Druga propozycja to kazania ks. Piotra Pawlukiewicza, na youtube jest tego mnóstwo, wysłuchajcie kilka i oceńcie..

Edytowany przez miranda, 30 sierpień 2013 - 20:06.

#13767 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 a ja rozumiem tommy66692 bo jak gościu jedzie BMW a drugi starym polonezem to na którego spojrzysz wiadomo? tak samo jest z dziewczynami blond laska z długimi nogami i pospolita dziewczyna nie wyróżniająca się z tłumu na którą zwróci uwagę facet? wiadomo Przecież ci pospolici mogą być super ludźmi ale kto na nich zwróci uwagę?

#13768 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę wiesz ciekawe lektura ale trzeba mieć czas żeby to przeczytać Miranda ale to ciekawe że kobiety chcą nas zagonić do czytania książek i słuchania plebabana pozdrawiam

wiecie oglądanie się za czymś pięknym to naturalne tak samo jakbyś oglądać dzieła mistrzów

#13769 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:31

Dziewczyna na gospodarkę

Meg5 a ja rozumiem tommy66692 bo jak gościu jedzie BMW a drugi starym polonezem to na którego spojrzysz wiadomo? tak samo jest z dziewczynami blond laska z długimi nogami i pospolita dziewczyna nie wyróżniająca się z tłumu na którą zwróci uwagę facet? wiadomo Przecież ci pospolici mogą być super ludźmi ale kto na nich zwróci uwagę?

Akurat w moim przypadku na którego bym spojrzała ,to na pewno na mądrego ,bo jak mądry ,to reszty dorobimy się razem ...A co komu szkodzi coś w swym życiu zmieniać ,czy to w wyglądzie ,czy sposobie bycia ,byle tylko pozytywnie ?

#13770 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:43

Dziewczyna na gospodarkę Żonę zapoznałem mając Poloneza już w dobrym wieku, do żony siostry przyjeżdżał chłopak Audi i dziś go widuję pod sklepem (na szczęście nie pasowali do siebie).

Fakt tym "staroświeckim" jest ciężej ale często lepiej się na tym wychodzi.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13771 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:44

Dziewczyna na gospodarkę ..a jak poznasz który mądrzejszy -przez "spojrzenie"?

#13772 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:50

Dziewczyna na gospodarkę

Widzę na forum kryzys męskości. A sytuacja @techn skomentowana została, chyba wystarczająco, wdaniel po twoich komentarzach przypuszczam,że twoja żona to szczęściara Nie będę się wymądrzać, bo sama jestem jeszcze młodą gówniarą, która się uczy żyć. Po prostu wrzucę kilka propozycji, które może trochę pomogą wam dojrzeć i zrozumieć kobiety. Po pierwsze to książka "Dzikie serce.Tęsknoty męskiej duszy" John Eldredge http://www.tolle.pl/...ja/dzikie-serce , to biblia mężczyzn, pozycja obowiązkowa, kosztuje 30 zł, a może zmienić życie. Chłopaki przeczytajcie to, @tommy66692 z tego co czytałam to masz świetny okres na przeczytanie tej książki. Druga propozycja to kazania ks. Piotra Pawlukiewicza, na youtube jest tego mnóstwo, wysłuchajcie kilka i oceńcie..

Dobrą książką jest też książka "Ewa czuje inaczej" J. Pulikowskiego :) - mała, konkretna ;)

..a jak poznasz który mądrzejszy -przez "spojrzenie"?

Też ;)

#13773 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:54

Dziewczyna na gospodarkę To teraz żeby znaleźć dobrą żonę to trzeba jakieś lektury obowiązkowe czytać? :blink: co za czasy nastały. :wacko:

#13774 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:56

Dziewczyna na gospodarkę

Różnie już sobie myślę, może lepiej będzie sie zmienić? Kupie BMW, wrzucę kilka "sweet foci" na facebooka

kolego bmw to piczomagnes warto zaiwestować

#13775 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:57

Dziewczyna na gospodarkę

Dobrą książką jest też książka "Ewa czuje inaczej" J. Pulikowskiego :) - mała, konkretna ;)

Też ;)
...

... no to jak to jest:bmw-mądry polonez-"mniej mądry" a moze na odwrót

#13776 Share cinek1808

cinek1808

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 730 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 20:59

Dziewczyna na gospodarkę chyba raczej bmw =$

#13777 Share falconeyes

falconeyes

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę

Widzę na forum kryzys męskości. A sytuacja @techn skomentowana została, chyba wystarczająco, wdaniel po twoich komentarzach przypuszczam,że twoja żona to szczęściara Nie będę się wymądrzać, bo sama jestem jeszcze młodą gówniarą, która się uczy żyć. Po prostu wrzucę kilka propozycji, które może trochę pomogą wam dojrzeć i zrozumieć kobiety. Po pierwsze to książka "Dzikie serce.Tęsknoty męskiej duszy" John Eldredge http://www.tolle.pl/...ja/dzikie-serce , to biblia mężczyzn, pozycja obowiązkowa, kosztuje 30 zł, a może zmienić życie. Chłopaki przeczytajcie to, @tommy66692 z tego co czytałam to masz świetny okres na przeczytanie tej książki. Druga propozycja to kazania ks. Piotra Pawlukiewicza, na youtube jest tego mnóstwo, wysłuchajcie kilka i oceńcie..

Późno już i zmęczony jestem po całym dniu, ale nie mogę zostawić tego bez komentarza. Czytałem tę książkę i muszę przyznać że jest bardzo dobra, traktuje o męskości we współczesnym świecie, w czasach supermarketów i samochodów, nieco psychologiczna, ale napisana "lekkim" językiem. Wciaga...:) dla czujących niedosyt polecam jeszcze pozycje pana Jacka Pulikowskiego. A co do postaci ks. Pawlukiewicza. Miałem okazję go poznać i wysłuchać bardzo wielu wykładów w czasach studenckich, tak wielu że pamiętam jak on sam miał już "dość" tematów damsko-męskich i chciał uczestniczyć w konferencjach o innej tematyce :D Muszę tu coś zdementować, pomimo iż ta postać pochodzi ze stanu duchownego i często podpiera się pismem św. i naukami kościoła to jednocześnie mówi bardzo konkretnie, rzeczowo i przede wszystkim ....życiowo.
„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

#13778 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 21:02

Dziewczyna na gospodarkę

To teraz żeby znaleźć dobrą żonę to trzeba jakieś lektury obowiązkowe czytać? :blink: co za czasy nastały. :wacko:

Jak się nie rozumie kobiet to zawsze można się czymś wspomóż ;)

... no to jak to jest:bmw-mądry polonez-"mniej mądry" a moze na odwrót

Wiesz,jest takie powiedzenie, że oczy są zwierciadłem duszy i coś w tym jest. I z oczu i z tego jak ktoś mówi można wywnioskować czy ma pustostan czy też nie.

#13779 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 30 sierpień 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

Jak się nie rozumie kobiet to zawsze można się czymś wspomóż ;)

Jak się nie rozumie kobiet, to po co się za nie brać? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13780 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3925 postów

Napisany 30 sierpień 2013 - 21:20

Dziewczyna na gospodarkę

... no to jak to jest:bmw-mądry polonez-"mniej mądry" a może na odwrót

Dobre - trzeba stworzyć legendę .

Nie szata zdobi człowieka (Nie samochód zdobi człowieka).

Śmiem twierdzić że nikt nie poda tu tzw. pewniaka aby się sprawdził, człowiek to nie maszyna.

Edytowany przez Sadek, 30 sierpień 2013 - 21:26.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878