Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#13681 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:24

Dziewczyna na gospodarkę Witem bardzo fajny komentarz i dużo szcześcia dla ciebie i twojej wybranki! Jestem tu nowa i mam pytanie czy organizujecie jakieś spotkania af-ów, typu duże ognisko min. 50 osób lub jakiś inny wspólny wypad, czy tylko tak gadacie na forum i na żywo się nie znacie? Czyta i czytam i dochodzę do wniosku,ze jest mnóstwo osób poszukujących drugiej połówki i za wiele nic w tym temacie nie robią...może jakieś duże, wspólne spotkanie by pomogło, co o tym myślicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:22
  •  

#13682 Share Krisma

Krisma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:29

Dziewczyna na gospodarkę Jakieś dożynki należałoby zrobić

#13683 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:30

Dziewczyna na gospodarkę Ja znam pare osob z af , flownie studia bądź ludzie z okolicy ;)
Poza tym ciężko bylo by takie coś zorganizować bo są tu osoby z każdego zakątka Polski , chyba że jakieś wieksze targi i spot :)

#13684 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę Może być kilka spotkań w różnych regionach, trudno? dla chcącego nic trudnego...pytanie tylko ile osób by pomogło to zorganizować i ile by przyszło?

#13685 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę @miranda z jakiego woj. jesteś?

#13686 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę http://www.agrofoto....lot-agrofotopl/
Często organizowane są tez spotkania na różnych targach bądź pokazach ale to nie to samo co dobra impreza :)
Wkrótce może ruszymy jakiś temat spotkania AF :)

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#13687 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:42

Dziewczyna na gospodarkę podlaskie

#13688 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:46

Dziewczyna na gospodarkę Teraz niedługo w czestochowie jakies targi , siedlce , bednary :)

#13689 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:52

Dziewczyna na gospodarkę Ten temat ciągnie się już ładnych parę lat i aż dziw bierze że nie wypaliło jakieś wspólne parodniowe spotkanie.
A wystarczą tylko chęci, ustalenie lokalizacji, zrzutka, wynajęcie pokoi - coś na wzór imprezy firmowej :P

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#13690 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:53

Dziewczyna na gospodarkę Targi, targami ,mi chodziło o trochę inne spotkanie :) ale coś czuje,że faceci na same ognisko się nie wybiorą, chyba,że dodatkowo będzię pokaz fenda czy classa ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13691 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 21:56

Dziewczyna na gospodarkę Wybiorą wybiorą :) Nie tylko maszyny przyciągają :D

#13692 Share miranda

miranda

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 26 sierpień 2013 - 22:00

Dziewczyna na gospodarkę

Ten temat ciągnie się już ładnych parę lat i aż dziw bierze że nie wypaliło jakieś wspólne parodniowe spotkanie.
A wystarczą tylko chęci, ustalenie lokalizacji, zrzutka, wynajęcie pokoi - coś na wzór imprezy firmowej :P

Może dlatego,że parodniowe...większość z nas nie może sobie pozwolić na parodniowy wypad z oczywistych względów, ale na popołudnie i wieczór można sobie zorganizować zastępstwo

Wybiorą wybiorą :) Nie tylko maszyny przyciągają :D

Skoro tak mówisz :D

#13693 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 26 sierpień 2013 - 22:38

Dziewczyna na gospodarkę Jak już o Wypadach i spotkaniach to szczególnie ludzi z terenów małopolski Zapraszam Do Świętowania Już w Niedziele ;D Info niżej : ^^

Załączone miniaturki

• msw_6fdsd.jpg

#13694 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 07:25

Dziewczyna na gospodarkę

Przecież jak ktoś jest przekonany o tym, że chce z kimś być to ma być z tą osobą na dobre i na złe a nie tylko gdy jest wszystko pięknie dobrze i się układa a gdy zaczną się problemy ( bo ich raczej nie da się uniknąć w życiu) to wtedy znika bez śladu a druga osoba zostaje sama np. w chorobie . Takie coś jest nie pojęte dla mnie i oby nikogo z czytających tutaj nie spotkało coś takiego.

Na Twoim miejscu byłabym ostrożna w takich deklaracjach . Jesteś na etapie wielkiego zakochania i myślisz ,że nawet jakby dotknęło Cię jakieś nieszczęście ,to byś podołał nie odszedłbyś od ukochanej . Być może nie odszedłbyś ,ale jaki toby miało wpływ na Twoją psychikę ,to już inna sprawa . Jestem ciekawa co by tu napisał ktoś ,kto doświadczył takiego losu , gdzie żona /mąż zachorował/ła nieuleczalnie i nie ma z nim/ą kontaktu (bo żyje w swoim świecie ) . W mojej gminie jest Pan ,którego żona zaraz po porodzie zachorowała (stała się osobą niepełnosprawną i wyłączona całkowicie ze świata ). On zastał sam z małym dzieckiem i żoną do opieki . Trwała to wszystko kilkanaście lat ,był alkohol ,była depresja i nie wiem co tam jeszcze było u niego . Dziś już żona nie żyje kilka lat ,a on nadal nie potrafi cieszyć się życiem ,mogę nawet powiedzieć że chyb nie lubi ludzi ,jest złośliwy . Sama miałam z nim stracie na stacji paliw ,naskoczył na mnie choć nie miał racji . W pierwszej chwili też się zdenerwowałam ,ale później przypomniało mi się co przeżył i puściłam , to w niepamięć . Nadal mówię mu dzień dobry ,bo jak mało kto na to zasłużył .

#13695 Share rogacz152

rogacz152

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 09:00

Dziewczyna na gospodarkę @WodnyElf '; u mnie nie ma tego problemu ,to przykład był z życia , ja dałem narzeczonej czas, najpierw dzieci potem ślub i sie zgodziła i jest dobrze, popełnia karygodne błedy w życiu ,ale zeby być w życiu razem trzeba na niektóre sprawy oko przymknąć, tolerancja dla siebie, a ślub był po tym jak ludzie wołali ;kotek miał ,,kotem miał,, i ksiądz sie czepiał

Błędy i pisownia, a poza tym i tak nie wiadomo o co Ci chodzi. +1 punkt ostrzeżeń za błędy

Edytowany przez MAT912, 27 sierpień 2013 - 11:25.

#13696 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 27 sierpień 2013 - 10:34

Dziewczyna na gospodarkę

Morał jest taki że panowie nie szukajcie pięknosci , bo potem trza trzymać ja na sznurku , pilnować , tylko poszukać przecietna kobietke ,na taką nikt zabardzo nie poleci ,, proponuje tesz pomieszkać 1 rok bez ślubu , poznać sie /charaktery , cudowne zauroczenia nieraz szybko mijają a rozwody są szkodliwe dla zdrowia i pieniedzy . znam przykład po weselu okazało sie że żona nie może mieć dzieci , i koniec , takze szybkie związki odradzam,

Ja po ślubie zamieszkałem z żoną - chodziliśmy ze sobą 4 lata. Dziecko po ślubie jako prezent na rocznicę. A jak ty jesteś zdania, że jak kobieta nie może zajść w ciążę, to jej wina, to proponował bym przejść się do lekarza i zrobić badania, bo problem może właśnie być po stronie mężczyzny, a nie kobiety. Wytłumaczyć ci to chałpniczo - u kierowców, rolników jest to tym bardziej zagrożenie w dzisiejszych czasach, bo ciągłe siedzenie prowadzi do przegrzania jaj.
Teraz mój przykład z życia wzięty: moja mama też nie mogła mieć dzieci. 2 lata po ślubie, pojechała z ojcem na Górę Świętej Anny. Tam przy kaplicy Świętej Anny modliła się o dziecko. Tata stał z boku i się śmiał. Powiedział jej: i po co się modlisz, jak i tak nic nie będzie. Po 10-ciu miesiącach ja się urodziłem, a po mnie, po roku i 2 miesiącach - mój brat. Kolejne to były: poronienie w 7 miesiącu i narodziny dziecka w 8 miesiącu, które zmarło na drugi dzień.
A teraz coś z prawa kościelnego - jeżeli przed któryś z małżonków zataił ważny fakt (np. bezpłodność) przed współmałżonkiem, to można uznać ślub jako nieważny. Jeżeli osoba o swojej bezpłodności dowiedziała się po ślubie - obowiązuje przysięga, którą jako mąż i ojciec powinieneś znać...

Wybiorą wybiorą :) Nie tylko maszyny przyciągają :D

Jak będą piękne dziewczyny tańczyły przy tym ognisku, to oczywiście, że się zlecą...

Edytowany przez wdaniel, 27 sierpień 2013 - 10:35.

#13697 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 10:45

Dziewczyna na gospodarkę

@WodnyElf '; u mnie nie ma tego problemu ,to przykład był z życia , ja dałem nażeczonej czas . najpierw dzieci potem ślub i sie zgodziła i jest dobrze .popełnia karygodne błedy w życiu ,ale zeby być w życiu razem trza na niekture sprawy oko przymknąć .tolerancja dla siebie, , a ślub był po tym jak ludzie wołali ;kotek miał ,,kotem miał,, i ksiądz sie czepiał ,

Piszesz tak niewyraźnie że aż ciężko pojąć o co chodzi :/ Jakiego problemu nie ma? Kto popełni karygodne błędy i dlaczego o tym piszesz? Poza tym interpunkcja i ortografią nie bolą, a naprawdę ułatwia to czytanie.

#13698 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 11:42

Dziewczyna na gospodarkę

Ja znam pare osob z af , flownie studia bądź ludzie z okolicy ;)
Poza tym ciężko bylo by takie coś zorganizować bo są tu osoby z każdego zakątka Polski , chyba że jakieś wieksze targi i spot :)

Mozna bylo sie spotkac na pikniku lotniczym AIR SHOW w Radomiu

Mozna bylo popatrzec na samolotyi ich akrobacje i ten ich ryk, bylo tez co wypic i zjesc.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#13699 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 14:27

Dziewczyna na gospodarkę Nic tak nie integruje jak wspólne biesiadowanie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13700 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 27 sierpień 2013 - 14:44

Dziewczyna na gospodarkę to gdzie i kiedy? i czy dziewczyny będą tańczyły przy ognisku?