Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34959 odpowiedzi na ten temat

#13621 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 24 sierpień 2013 - 07:24

Dziewczyna na gospodarkę zapewne woli kupić buty w cene normalnie za kilkadziesiąt złotych a resztę przeznaczyć na coś innego ;)
A z warmińsko-mazurskiego też są dziewczyny rolniczki jak na poprzedniej stronie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 20:23
  •  

#13622 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 11:25

Dziewczyna na gospodarkę Zależy kto jakie ma buty na myśli ;)

#13623 Share azi2601

azi2601

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów
  • Zainteresowania:Weterynaria, jeździectwo, fizjoterapia zwierząt, produkcja roślinna, produkcja zwierzęca, no i jeszcze troche by sie tego znalazło.....

Napisany 24 sierpień 2013 - 11:57

Dziewczyna na gospodarkę ten co będzie chciał zrozumieć co wczesniej napisałam to zrozumie jak kolego kryssr :lol: :lol: :lol: .
A no i trampkach nie chodze a juz tym bardziej w rozwalonych.pozdrawiam :P

#13624 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów
  • Zainteresowania:Witek2010 :*

rolnictwo

pieczenie

Napisany 24 sierpień 2013 - 14:37

Dziewczyna na gospodarkę hej dzieciaki ;)
Pytacie gdzie znaleść druga połowę ? to proste - na tym forum !!!
tylko jest jeden warunek ...
jaki ? W temacie " Dziewczyna na gospodarkę" piszcie MĄDRE POSTY !! bo nic
tak nie przyciaga uwagi jak ktoś kto w inteligentny sposób umie się wypowiadać,
bez wulgaryzmów , ciągłego przechwalania się i zwracania na siebie uwagę za wszelka cenę...,
bo skoro piszecie w tym temacie, to konkretnie omawiajcie ten ten dział, a nie zbaczacie
na inne tory, od czasu do czasu niemiłosiernie się obrażając
panowie, obrażanie się na forum to nie jest objaw dorosłości, a uwierzcie mi
macie tu ostatnio dużo mądrych i pięknych dziewczyn i jeśli chcecie by nadal
z Wami pisały to traktujcie z szacunkim je i doceniajcie że jeszcze wogóle chcą na to forum wchodzić :)
Wiem co piszę bo ... właśnie na tym forum w tym temacie znalazłam kogoś kogo bardzo kocham
i na dodatek jest moim rolnikiem o którym zawsze marzyłam :)
pozdrawiam chłopców/ mężczyzn i koleżanki MIGOTKA :)

Ps. malutka dygresja :otóż jak ktoś kto ma 15 lat szuka tu kogoś dla siebie (a jak zauważam baardzo wiele osób to chłopcy wieku "naście lat", którzy nawet nie mają 18-lat i nazywają sie rolnikami ...) to chyba raczej powinien szukać w gimnazjum .. (pisze to z autopsji, bo zdarzało mi sie że kiedys maluchy do mnie pisały...)

#13625 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 24 sierpień 2013 - 15:16

Dziewczyna na gospodarkę Gdzie znaleźć drugą polówkę ? Wszędzie się da , zależny kto kogo szuka ;) Jeśli dla kogoś priorytetem jest dziewczyna ze wsi która jest "rolniczką " to można i do śmierci szukać :D To zależny też od charakteru - trzeba nie bać się zagadać , wziąć numer telefonu :) Może akurat się uda :P

@anarosa - widzę że ten sam kierunek studiujesz ;) Tylko specjalizacja inna :)

Edytowany przez mickas092, 24 sierpień 2013 - 15:20.

#13626 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 24 sierpień 2013 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę

Ostatnio kuzynka mi powiedziała że taki facet jak ja to TYLKO nadaje się do małżeństwa a zanim do tego dojdzie to dziewczyny/faceci muszą się wyszaleć z takimi jak wcześniej pisałem. A tacy normalni to jak pobędą dłuższy czas sami to im w tych mądrych główkach zaczyna się rysować lekkie 'skrzywienie' i strach przed tym że może sami zostaną i chwytają się za wszelką cenę pierwszej lepszej okazji. A później to tylko się ta lepsze połówka 'marnieje'. Taka jest niestety prawda. Na prawdę lubię i kocham swoją pracę. Chciałbym poznać osobę która też kocha rolnictwo.Która. podobnie jak koleżanka Migotka (BTW uwielbiam Muminki, witaj ponownie po dłuższym czasie) zadba o swoją drugą połówkę. Jeśli ta nasza luba/nasz luby nas kocha to odwdzięczy się podwójnie a nawet potrójnie. Na tym właśnie polega miłość, choć tą prawdziwą, niestety, ciężko znaleźć...

Drogi kolego, jesteś właśnie jednym z nielicznych którzy mądrze piszą, bo to prawda... ,
dlatego jeszcze raz powtarzam, że nie ma sensu szukać na siłę i ulegać presji otoczenia,
prędzej czy później znajdzie się ktoś dla nas, lepiej być dłużej samemu, niż "pakować się"
w związek bez sensu i otrzeźwieć dopierto po ślubie, bo to o wiele za późno, jeśli ktoś ma
odrębnie różne pasje, zainteresowania, priorytety to taki związek ma szanse na przetrwanie
jedynie wtedy gdy jedna ze stron jest bardzo uległa i zgadza się na wszystko ..
ale jak długo można przeczyć sobie? całe życie nie da sie byc podporządkowanym,
nie można nikogo ograniczać, zabraniać czegoś.

Zdrowy i prawdziwy związek jest wtedy gdy obie strony są spełnione, gdy nie rezygnują
ze swych pasji, gdy maja czas na spotkanie i piwo z przyjaciółmi, gdy moga sobie ufać.

Być z kimś to nie znaczy przebywać z nim 24 godziny na dobę , być z kimś to znaczy :
* dobrze czuć się w jego/jej towarzystwie;
* móc spędzać miło czas;
* pomagać sobie w różnych sytuacjach;
* dzielić się radością i troskami;
* realizować swoje pasje, zadania i czuć w tym wsparcie tej drugiej osoby;
* mieć czas dla siebie, nie osaczać drugiej osoby sobą !
( mało kto zwraca na to uwagę, ale dopóki jest się samemu ma sie czas dla siebie, robi sie to co lubi, spędza się wolny czas w taki sposób który uważa za najlepszy, a gdy znajduje się drugą osobę, wiele osób porzuca swoje ulubione zajęcia, zapomina o sobie..., a gdy dochodzi do rozstania(którego oczywiście nikt z nas nie chce) wydaje się nam że cały świat runął bo poza tą osobą nie było nic ważniejszego ) - być może macie inny tok myślenia , ale ja przedstawiłam to z kobiecego (mojego ) punktu

#13627 Share stajniaadmiral

stajniaadmiral

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę Ja jako kobieta podpisuję się pod tymi słowami-AMEN B)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez MAT912, 24 sierpień 2013 - 20:43.

#13628 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 24 sierpień 2013 - 20:27

Dziewczyna na gospodarkę dziękuję kolejna piękna przedstawicielko :)

#13629 Share katecafe

katecafe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Dorzucam do przepisu jeszcze:

*zaufanie

#13630 Share Migotka

Migotka

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

rolnictwo

pieczenie

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:23

Dziewczyna na gospodarkę bez zaufania, to nie ma wogóle mowy o byciu z kimś (...)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13631 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę

dlatego jeszcze raz powtarzam, że nie ma sensu szukać na siłę i ulegać presji otoczenia,
prędzej czy później znajdzie się ktoś dla nas, lepiej być dłużej samemu, niż "pakować się"
w związek bez sensu i otrzeźwieć dopierto po ślubie, bo to o wiele za późno

Do tego wniosku już dawno sam doszedłem. Mimo wszystko lepiej być samemu (nie mylić z byciem samotnym) niż męczyć się w związku który z różnych względów nie ma przyszłości. Nie ma też sensu dawać tej drugiej osobie złudnej nadziei jeśli wiemy że dla nas na dłuższą metę nic z tego nie będzie a jesteśmy tylko dlatego że osiągamy jakieś własne korzyści (chodzi mi i takich samolubów co tylko jedno im w głowie). Trochę 'boli' gdy widzi się takich lovelasów którzy co tydzień z inną dziewczyną, którzy dobrze się bawią aczkolwiek zazwyczaj ich związki są płytkie- do czego zmierzam, chodzi mi o to że zawsze warto trochę poszukać, poczekać na tą wyjątkową drugą połówkę by później wspólnie przez całe życie iść wspólnie wspierając się w tych trudnych chwilach jakie nas spotykają. By nasze dusze się połączyły i byśmy rozumieli się bez słów (ach ten romantyzm chyba rzucił mi się na te moje ostatnie szare komórki;p)

#13632 Share katecafe

katecafe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę Migotko, znam taką parę co to żyją ze sobą już jakieś 8 lat, ale zaufania to u nich nie ma za grosz (kontrole itp.) :huh: więc teoretycznie można - tylko po co?

#13633 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 24 sierpień 2013 - 22:05

Dziewczyna na gospodarkę Popieram koniec z molestowaniem i mobingiem ze strony otoczenia. Jak ma się ktoś trafić to się trafi. Lepiej być trochę samemu niż taki na ten przykład rozwód po trzech miesiącach albo całe życie w niedogadaniu . Najgorsza jest babcia a ożenił byś się to ja z kim ona a znalazł byś se kogoś, to ja kogo jak żadna nie chce i tak w koło macieju.

#13634 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 08:17

Dziewczyna na gospodarkę

Trochę 'boli' gdy widzi się takich lovelasów którzy co tydzień z inną dziewczyną, którzy dobrze się bawią aczkolwiek zazwyczaj ich związki są płytkie

Kolego i po co Cię takie coś ''boli' ? Jedni chcą czegoś trwałego inni żyją chwilą .
A jakie ich związki majom być ,jak co tydzień inna /inny ? Tylko płytkie .,bo tu nie ma mowy o głębszym uczuciu . Dodam jeszcze ,że ja takiego epizodu bym nie nazwał związkiem tylko co najwyżej przygodą .
.

Edytowany przez Meg5, 25 sierpień 2013 - 08:23.

#13635 Share kryssr

kryssr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów
  • Zainteresowania:przeróżne :)

Napisany 25 sierpień 2013 - 08:44

Dziewczyna na gospodarkę Dobrze mówicie :)
nie długo dożynki to będzie czas na poznanie kogoś o podobnych zainteresowania ;)

#13636 Share cypisek

cypisek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem.

Napisany 25 sierpień 2013 - 11:15

Dziewczyna na gospodarkę Chętnie umówię sie na kawusię lub harbatke z farmerką z podlasia. Czy jest może jakaś na tym forum?

#13637 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:13

Dziewczyna na gospodarkę Widzę że tylko nie ja słyszę takie teksty, o szybkim ożenieniu się ; ) Już czasami ma się tego dość, ale nie ma co być jakimś tam desperatem. Staram się poznawać nowe dziewczyny, a jak się trafi jakaś to będzie super, a jak nie to trudno. Byle się nie poddawać panowie a musi ( i będzie) być dobrze.

#13638 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:15

Dziewczyna na gospodarkę To może wszyscy napiszmy skąd jesteśmy i skąd szukamy :)
wschodni koniec mazowsza.

#13639 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:28

Dziewczyna na gospodarkę No u mnie 2 dni chrzestna była , siostra matki i też im sie zeszło " michał kiedy się żenisz , ja w twoim wieku juz 2 dzieci miałam" :D
Tylko zeby się żenić to trzeba mieć z kim i za co :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13640 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 25 sierpień 2013 - 12:42

Dziewczyna na gospodarkę Małopolska okolice Krakowa, piękne tereny i krajobrazy, chętne panie odwiedzenia zapraszam na kawę i ciasteczko :rolleyes: