Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#1341 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 21:44

Dziewczyna na gospodarkę

Jeśli ktoś czytał na bieżąco moje wypowiedzi w innym temacie związanym z podbojami to wie jakie mam zdanie na temat przygodnego seksu i współżycia przed ślubem. Ale każdy ma swoje zdanie :)

I zapewne Ci od przygodnego seksu jak i od współżycia przed ślubem twierdzą że wszystko jest OK.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:30
  •  

#1342 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Ratownictwo medyczne, rolnictwo, jazda konna, strzelectwo

Napisany 07 kwiecień 2011 - 21:51

Dziewczyna na gospodarkę Każdy jest człowiekiem i ma swój rozum. Nie jesteśmy bezrozumnymi maszynami wykonującymi zaprogramowane polecenia.

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

#1343 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 21:57

Dziewczyna na gospodarkę

I zapewne Ci od przygodnego seksu jak i od współżycia przed ślubem twierdzą że wszystko jest OK.

W przygodnym seksie więcej jest ryzyka niż zabawy. Chyba że jest do tego stały partner(sexfriend czy jakoś tak). A zero seksu przed ślubem to trochę nie przesada? Rozumiem, że jak się oboje kochają to poczekają ale to chyba trochę męka?

#1344 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę To znaczy że jeżeli nie masz partnerki/partnera to 1 czy 2 w tygodniu trzeba wynająć osobę aby uprawiać SEX????

SEX nie jest niezbędny do życia bynajmniej mi się tak wydaje, może się mylę - nie wiem?????

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

#1345 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:07

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli to jest pewny stały związek i para ma już zaklepane wszystko co wiąże się ze ślubem, to nie mówie żeby brać kota w worku. Wiele rozwodów jest spowodowane "niedopasowaniem w łóżku" więc to już każdego sprawa czy chce współżyć z tą kochaną osobą przed ślubem czy nie.

Ale jedno jest teraz dobre, że Panna młoda nie może iść do ołtarza w ciąży :) bo wiele przypadków pokazuje że to nic dobrego.

#1346 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:19

Dziewczyna na gospodarkę Tak, seks nie jest niezbędny do życia. Ale czy trzeba żyć w celibacie aż się znajdzie to jedyną dziewczynę? Czy seks to jest święta rzecz i powinniśmy współżyć tylko ze swoim partnerem z którym wiążemy dalszą przyszłość? Nie mówię tu o przypadkowym seksie, z przypadkową dziewczyną z dyskoteki, klubu w pierwszym lepszym miejscu. Tylko o normalnym, na poziomie współżyciu z osobą którą znamy albo wiemy że nie będziemy musieli odwiedzać później lekarza.

jeśli to jest pewny stały związek i para ma już zaklepane wszystko co wiąże się ze ślubem, to nie mówie żeby brać kota w worku.
A co jeśli są już parą rok, dwa a do ślubu im się nie śpieszy? Czy ślub jest wyznacznikiem kiedy powinno być współżycie?

#1347 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:24

Dziewczyna na gospodarkę Nie nie musi być wyznacznikiem. Ja pisze to co myślę i co ja bym zrobiła. Od początku piszę że każdy ma swój rozum i zrobi jak zechce. Nikomu nie narzucam swojego zdania, ja tylko je wyrażam, a nuż komuś da do myślenia...

#1348 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:28

Dziewczyna na gospodarkę A dlaczego uważasz, że seks dopiero po ślubie? Czyżbyś trzymała się nakazów KK czy może to są twoje przemyślenia i twoje reguły które sobie wyznaczyłaś?

#1349 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:34

Dziewczyna na gospodarkę KK swoja drogą, ale na taką decyzje złożyło się kilka rzeczy. Nie będę się tutaj wypowiadać na ten temat. Nie miejsce i nie czas...

#1350 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyna z zasadami. Trochę męczące ale fajne. I rzadko spotykane w tym świecie. Nie uciekają od ciebie faceci gdy oświadczysz im o swoich zasadach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1351 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:44

Dziewczyna na gospodarkę Zadam Wam proste pytanie ,czy woleli byscie mieć nowy ciągnik czy używany? Ciągnik to jest rzecz którą można zmienić a żona czy mąż jest na całe życie chyba że przysięga małżeńska znaczy dla kogos tyle co z plunąć.

#1352 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:49

Dziewczyna na gospodarkę

Własnie te dziewczyny gdzie trzeba jak mówisz się nagadać, opić herbaty i tyle mają największą wartosć i to dla nich największy szacunek.Znają i cenią swoją godnosć. Z kim się zadajesz takim się stajesz. ;[

Trochę niezrozumiale tamto napisałem, chodziło mi o to że wcześniej zadawałem się z blacharami takimi za kilka piw , a teraz szukam kogoś na stałe takiej co poi herbatką, podsuwa herbatniki i pół nocy gadanie o ble ble ble ble ble itd
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1353 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:51

Dziewczyna na gospodarkę Jeśli do wyboru używany Fendt 936 Vario albo nowy Case JXU 95 to biorę Fendta.
Jestem ateistą więc nie wyznaję zasady jedna żona na całe życie. Ślub nie powinien być wyznacznikiem tego czy ktoś się kocha itd. Ślub jest to uroczystość gdy narzeczeni przed świadkami i gośćmi oficjalnie wyznają sobie miłość. No i przed Panem Bogiem(wersja dla katolików). Ale czy jeśli zrobię to w domu, przy kolacji to się nie liczy? Czy to jest gorsza przysięga niż przed ołtarzem?

#1354 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:52

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyna z zasadami. Trochę męczące ale fajne. I rzadko spotykane w tym świecie. Nie uciekają od ciebie faceci gdy oświadczysz im o swoich zasadach?

A wiesz nie robi mi to różnicy. Jak mu coś nie pasuje to niech znajdzie sobie inną, możliwe że lepszą ode mnie :) nikogo nie będę trzymać na siłę.
@MAT912 to co napisałeś to święta prawda i zgadzam się z nią :)
Dobra uciekam spać bo jutro na 8 na zajęcia...

#1355 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 22:53

Dziewczyna na gospodarkę

Powiedział co widział. Może i bmw to magnes na blachary ale normalne dziewczyny też wsiadają- uwierz na słowo :) i nie do e36 czy e34

Jeżeli używasz bmw jako zwykłego środka lokomocji to nie było do ciebie :D To było do ziomali którzy podchodzą do dziewczyn i sypią teksty typu " nie lachonie przyjechałem bmw7 pakujesz sie, czy wbijasz sie na kwadrat"
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#1356 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 kwiecień 2011 - 23:03

Dziewczyna na gospodarkę

Dziewczyna z zasadami. Trochę męczące ale fajne. I rzadko spotykane w tym świecie. Nie uciekają od ciebie faceci gdy oświadczysz im o swoich zasadach?

Niech uciekają w końcu znajdzie się ten co nie ucieknie, i to dla niego warto czekać.
Przysięga będzie zawsze przysięgą obojętnie gdzie.

Edytowany przez MAT912, 07 kwiecień 2011 - 23:14.

#1357 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 07 kwiecień 2011 - 23:07

Dziewczyna na gospodarkę No wiesz, czasami to może i normalnego chłopaka przestraszyć.

#1358 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 kwiecień 2011 - 23:20

Dziewczyna na gospodarkę Może ale
to zależy którą częscią ciała mysli :D

#1359 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3924 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 18:42

Dziewczyna na gospodarkę

Ale jedno jest teraz dobre, że Panna młoda nie może iść do ołtarza w ciąży :) bo wiele przypadków pokazuje że to nic dobrego.

Coś zakazuje że kobieta w ciąży nie może iść do ołtarza (pomijając że kościół nie popiera) ????

Moje zdanie w tym przypadku jest takie jeżeli byli z sobą 1/2 i jest w ciąży i ślub wtedy to OK byli jakiś czas z sobą to myślą raczej poważnie o związku, ale znam też przypadek że po 2 miesiącach znajomości planowali ślub i akurat w tym przypadku jest OK już kilka lat, ale sporo takich się "rozlatuje" i nie tylko takich (wszystko "OK" jeżeli nie ma dzieci) !!!!!!! :mellow: .

Ale szczerze mówiąc życie różne scenariusze nam pisze.

"Cogito ergo sum"

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1360 Share martina

martina

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę Tu jest wszystko opisane :
http://www.se.pl/wyd...w-c_169318.html