Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13481 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 18 sierpień 2013 - 14:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie no sam nie wróciłem bo kolezanka była kierowcą ale i tak waaarto było jechać ;D udana nocka ... jest ktoś tu z Wielkopolski ,oczywiscie chodzi mi tu p urocze młode odważne kobiety ? ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:38
  •  

#13482 Share bboyUrsus

bboyUrsus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 15:18

Dziewczyna na gospodarkę Zgadzam się z @MAT912
Wypowiada się tu tyle dziewczyn, wszystko pięknie i super. Ale gdzie takie dziewczyny są? Czemu jesteście same? Sam nie wiem czy ja jestem ślepy, czy wy drogie panie mieszkacie gdzieś ,,chen daleko"?

#13483 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 15:38

Dziewczyna na gospodarkę @MAT912, @bboyUrsus dużo kobiet wypowiadających się tutaj, pewnie szuka kogoś do siebie, a uwierzcie mi o faceta na gospodarkę równie trudno jak i o dziewczynę... Szczególnie, jeżeli pochodzą z mało rolniczego obszaru.

@Meg5 wieczorem po pracy, czyli o 22 w jedyne co można się wystroić to piżama... Ja nie mówię, że nie kąpię się codziennie albo, że nie używam balsamu. Ale często jest tak, że po całym dniu pracy jeszcze w upałach po prostu wieczorem nie ma na nic siły nawet, żeby zrobić kolację, a jeszcze żeby się stroić?
Męża nie mam, więc może i się na tym nie znam. Co nie znaczy, że nie potrafię się dobrze ubrać albo, że nie lubię ładnie wyglądać kiedy gdzieś wychodzę.

A ja uważam, że właśnie najlepiej wygląda się kiedy jest okryte trochę ciałka, a nie w stroju Ewy. To pobudza wyobraźnie :D

Edytowany przez gofiaczek, 18 sierpień 2013 - 15:49.

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13484 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 18 sierpień 2013 - 16:01

Dziewczyna na gospodarkę chodzi o skąpo ubrane dziewczyny o erotyke tu sie haczy ;;p wiecie sprawa wyglada tak nie da sie nikogo poznac siedząc w domu .. pozatym dziewczyny ludią odwaznych facetów .. nie chodzi tu o jakieś smigle ale o to ze podejść zagadać poznać a czasami ruszyć wyobraznią i siedzieć całą noc pod netto w gnieznie z hot dogiem i tymbarkiem w reku gadając o pierdołach i tylko czekac az sie zrobi chłodniej i sie przytuli ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#13485 Share vicia1223

vicia1223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 661 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 16:05

Dziewczyna na gospodarkę W mojej wsi , typowo rolniczej , którą zamieszkuje 1000 mieszkańców tylko jedna 18 letnia dziewczyna aktywnie uczestniczy w pracy na wsi i to z tego faktu , że tatuś nie ma nikogo do pomocy :)

Nie mówię że inne nie pracują tylko po prostu ich gospodarstwo domowe nie wymaga pomocy Pań :) Gdyby przyszły mąż posiadał duże gospodarstwo to chętnie by służyły pomocą , kilka dziewczyn nie miało nic wspólnego z rolnictwem poza mieszkaniem na wsi a powychodziły za mąż za farmerów i mają się świetnie

Jest ktoś na forum z okolic łosic , biała podlaska , siemiatycze ?.

Edytowany przez vicia1223, 18 sierpień 2013 - 16:06.

wschodni koniec mazowsza.

#13486 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 sierpień 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę Niestety dzisiaj żeby coś zrobić i mieć jakie takie pieniądze niestety nie rzadko trzeba pracować i to ciężko. Często widzę jak u nas chłopaki stoją już pod sklepem, popijają piwko i mają fajrant po 8 godzinach roboty a ty jeszcze jedziesz albo kropisz albo w pole coś jeszcze zrobić. Praca na gospodarce jest ciężka nie wszystko da się zrobić maszynami często ręce są najważniejsze, tak jak wczoraj zjechałem z pola o 23 a pobudka była o 5 rano, także dzisiaj o 5 rano bo pilna robota w pomidorach, teraz odsypiam i jutro znowu 5 rano, także po takim dniu się odechciewa wszystkiego, że o dyskotece już nie wspomnę pozatym nie wiem czemu ale jakoś nie kręcą mnie dyskoteki czy zabawy widać taka moja natura może dlatego ciężko mi kogoś znaleźć, chyba po prostu trzeba się już zacząć przyzwyczajać do tego i tyle. Gofiaczek zgodzę się z tobą lepiej jak jest więcej zakryte niż na odwrót bo w tedy wyobraźnia działa. A jakie według płci pięknej jest wasz wymarzony facet, umięśniony, ma mieć kaloryfer, a może kociołek grzewczy, jakieś wskazówki może człowiek się czegoś nowego dowie.

#13487 Share jelonek6910

jelonek6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 18:43

Dziewczyna na gospodarkę
zetorlublin7341 Kolego obyś za tą charówą nie stracił swojej szansy w życiu na załorzenie rodziny wiem cos o tym bo sam to pszechodziłem i pszechodze co mi z tego ze mam kase mam durze gospodarstwo i park maszynowy Jak jestem sam i ty zastanow się bo lata mijają

#13488 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 18:45

Dziewczyna na gospodarkę

@Meg5 wieczorem po pracy, czyli o 22 w jedyne co można się wystroić to piżama... Ja nie mówię, że nie kąpię się codziennie albo, że nie używam balsamu. Ale często jest tak, że po całym dniu pracy jeszcze w upałach po prostu wieczorem nie ma na nic siły nawet, żeby zrobić kolację, a jeszcze żeby się stroić?
Męża nie mam, więc może i się na tym nie znam. Co nie znaczy, że nie potrafię się dobrze ubrać albo, że nie lubię ładnie wyglądać kiedy gdzieś wychodzę.

Powiem tylko tyle ....Jak Ty dziewczyno długo pracujesz ... :blink: Ja przy Tobie to jakiś nierób jestem ,bo na palcach u jednej ręki bym policzyła dni kiedy do 22 pracowałam .
Przy takiej harówce ,ja Cię doskonale rozumie , to już człowiekowi nic nie w głowie ,tylko szybki prysznic i w poduchy ... A gdzie czas na życie w tym wszystkim ? Tak tylko pytam . :mellow:

#13489 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę Takich co długo pracują to nie brakuje tylko że nie piszą o tym bo to nie zmieni nic ,swoją pracę trzeba zrobić JA to już karku nie czuję od tego presowania ale na dziś koniec i tak Pan Bóg pozwolił na wiele jak na dzś ,bo jak to mówią że niedzielna praca w g...o się obraca.

#13490 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 18 sierpień 2013 - 19:07

Dziewczyna na gospodarkę A ja wstaję 7:30, a na teleexpres już jestem obrobiony. Żyję lepiej jak miastowy bo mam wolne kiedy chcę. Żona tylko jak ciuki słomy zwożę to traktorem jedzie, a tak to ma luz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13491 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 19:38

Dziewczyna na gospodarkę Widzę,że mamy podobny problem, wielu nam doskwiera samotność....ja osobiście nie narzekam na brak powodzenia na studiach,ale, żaden z nich nie poradziłby sobie z prowadzeniem gospodarstwa. Przypuszczam,że mieliby problem z obsługą wideł, nie wspominając o maszynach, a po wejściu do obory zemdliłoby ich bardziej niż kobietę w ciąży...Mam nadzieje, że ta moja sierota gdzieś chodzi po świecie i w końcu na niego wpadnę :)
Wrzucajcie propozycję gdzie można spotkać ogarniętych chłopaków,a w związki z internetu nie wierzę, dlatego nie piszcie na priv, spotkanie w realu to podstawa to się czuje to się wie :D
a jestem z płn-wsch części Polski, miejscowości nie podam, bo zbyt duży ekshibicjonizm w internecie,bywa nieprzyjemny w skutkach

#13492 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 19:46

Dziewczyna na gospodarkę może i prawda ale człowiek dąży do czegoś, chce mieć ładny dom i też żeby gospodarstwo miało ręce i nogi, jeżeli niektórzy mają czas to tylko pogratulować im dobrego samopoczucia, może i przepalę swoją szansę no ale jak przetracę swoją szansę to już trudno się mówi i żyje się dalej, ale z drugiej strony nie tracę nadziei że trafi się taki pracuś jak ja. No patrz by pokręciło jestem z drugiego końca Polski jeżeli ci nie przeszkadza może bym odwiedził twoje strony, ok Majka

Edytowany przez zetorlublin7341, 18 sierpień 2013 - 19:49.

#13493 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 19:54

Dziewczyna na gospodarkę daniello123 szukaj takich na Podlasiu a tak ciut dokładniej to w centrum przejedziesz w szerz i wzdłuż to na pewno się spotkamy. Pozdrawiam wszystkie pracujące panie trzymajcie się :D

#13494 Share Norman

Norman

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:10

Dziewczyna na gospodarkę Z tą pracą na wsi to przesadzacie . Map sąsiada co ma 160 krów dojnych + 100 innego, około 100 ha ziemi i dwóch synów i owszem czasami długo pracują ale ogólnie nie narzekają ba brak czasu wolnego. Jak ktoś ma sprzęt robi wszysko na czas to nie ma problemu. Kolega wyżej w warzywach się specjalizuje to i owszem jest więcej ręczne pracy.

#13495 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:11

Dziewczyna na gospodarkę

jeżeli ci nie przeszkadza może bym odwiedził twoje strony, ok Majka

odwiedzaj, odwiedzaj u nas jest pięknie nie będziesz żałować, i nie mówię tylko o krajobrazach :D Kto wie może trafimy na siebie :lol:

#13496 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:17

Dziewczyna na gospodarkę

może i prawda ale człowiek dąży do czegoś, chce mieć ładny dom i też żeby gospodarstwo miało ręce i nogi, jeżeli niektórzy mają czas to tylko pogratulować im dobrego samopoczucia, może i przepalę swoją szansę no ale jak przetracę swoją szansę to już trudno się mówi i żyje się dalej, ale z drugiej strony nie tracę nadziei że trafi się taki pracuś jak ja. No patrz by pokręciło jestem z drugiego końca Polski jeżeli ci nie przeszkadza może bym odwiedził twoje strony, ok Majka

Aha ,to Twoim zdaniem ,Ci co kończą prace o 19 czy tam 20 ,to nie mogą się niczego dorobić,a gosp. wygląda ,tyle o ile ? Wierz mi ,że nie ....A życie tak zasuwa ... i po pewnym czasie ,usiądziesz ,popatrzysz na to wszystko i powiesz sobie tak.... ''Czy warto było i czy mnie to cieszy ?''

#13497 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:23

Dziewczyna na gospodarkę

''Czy warto było i czy mnie to cieszy ?''

Meg , On jeszcze tego nie wie, ale ja już wiem co by Ci odpowiedział za X lat. :P

#13498 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:24

Dziewczyna na gospodarkę

daniello123 szukaj takich na Podlasiu a tak ciut dokładniej to w centrum przejedziesz w szerz i wzdłuż to na pewno się spotkamy. Pozdrawiam wszystkie pracujące panie trzymajcie się :D

'''''w szerz i w wzdłuz to podlasie "długie"- długo bede szukał (cos blizej????????????)

#13499 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:39

Dziewczyna na gospodarkę

Meg , On jeszcze tego nie wie, ale ja już wiem co by Ci odpowiedział za X lat. :P

Wiem Mat ,że Ty wiesz ...Po prostu każdy musi coś tam przeżyć ,by coś zrozumieć ...Ja powiem tylko od siebie tyle ....PRZESADNE AMBICJE PRECZ ...KOCHAM CIĘ ŻYCIE ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13500 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 20:40

Dziewczyna na gospodarkę No podobają mi się krajobrazy, u na s górki i pagórki a u was majka podobno same niziny, czy za x lat powiem że będę żałował ja już teraz mam wątpliwości czy człowiek dobrze robi, ale człowiek się już przyzwyczaił do takiego trybu pracy, nie wiem może jestem uzależniony, czy myślicie że nie chciałbym się ustatkować, powiem ze tak ja się małżeństwa nie boję tylko rozchodzi mi się o to że nie ma z kim. pocieszam się że jeszcze 2 miechy i będzie fajrant, towar w chłodniach, tunele dopiero od marca to się będę byczył przez 4 miesiące w tedy pracuję tylko 4 godziny na dniówkę, książki zbierają się już na kupce to będziemy nadrabiać zaległości. Sporo sadzę takich roślin gdzie liczy się ręczna robota bo za taką jeszcze są pieniądze, sami byście zrozumieli jak się sprzedaje bób np wczesny to cena np 13 zł jest góra 3 dni to jak jest około np 5 ton to sie chce sprzedać szybko, ci co sadza truskawkę to wiedzą o co mi się rozchodzi, pewnie ci co mają np 100 ha zboża to się mogą śmiać bo kombajny, maszyny co szybko uprawią a i pieniądze są z dopłat. A ja mam 3,4ha i muszę się utrzymać z tego, to staram się pole wykorzystać jak się da, weźcie kombajnem zbierzcie rzodkiewkę, albo koper, że o sałacie nie wspomnę. Widać też niektórzy z was nie wstawali by o 4 w nocy ciąć kalafiora. Majka podrzuć jakiegoś maila może pogadamy jak chcesz a jakbyś była w okolicach małopolski to wpadaj na kawę o każdej porze dnia i nocy. A szukam dziewczyny na weselę (oczywiście jeszcze nie moje, a szkoda że nie) na 7 września, chętne panie proszę niech piszą. Mam kłopoty z tańczeniem ale jak dziewczyna umie prowadzić to ja się dostosuję. Z natury jestem spokojny, nie palę, piję sporadycznie najczęściej na imprezach i w piątki na próbach.

Edytowany przez zetorlublin7341, 18 sierpień 2013 - 20:48.