Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34962 odpowiedzi na ten temat

#13461 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 22:03

Dziewczyna na gospodarkę przepraszam a co taki robotnik z biedronki ma do zaoferowania,w czym jest lepszy od rolnika?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:41
  •  

#13462 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 17 sierpień 2013 - 22:09

Dziewczyna na gospodarkę Najbardziej irytujące u dziewczyn jest strzelanie tzw focha jak się obrazi to nie będzie się odzywać aż jej przejdzie. A w czym kobieta najlepiej wygląda to powiem że w stroju Adama. :)

#13463 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 22:18

Dziewczyna na gospodarkę Focha mówisz :lol: taka nasza natura, hormony robią swoje, my czasami same nie rozumiemy dlaczego chce nam się płakać bez większego powodu, albo wrzeszczeć na każdego napotkanego na naszej drodze, rada przeczekać i przymykać oko

#13464 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 22:35

Dziewczyna na gospodarkę

A w czym kobieta najlepiej wygląda to powiem że w stroju Adama. :)

Chyba kobieta to w stroju Ewy - strój Adama nam cięzko by było wziąść :rolleyes:

agroMajka czasem to po prostu hormony, nie mów że nie wiesz ;)

#13465 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 22:40

Dziewczyna na gospodarkę Wozak sam odpowiedz na to pytanie dlaczego jesteś na straconej pozycji względem robotnika.
A może kobietki napiszą dlaczego wolą robotnika od rolnika. Zakładamy że każdy kocha tak samo . mocno.
Jest jeden głos że niektórzy zaciągają jak stara baba – to fakt ale może takie ciągoty regionalne taka gwara. Robotnik biedronkowy również nie grzeszy salonową polszczyzną.

#13466 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 22:53

Dziewczyna na gospodarkę Przestańcie się licytować na zawody, liczy się jakim jest człowiekiem, a nie gdzie pracuje, w biedronce, czy w oborze. A ta polszczyzna to taki detal, czasami taki chłopak nawet, jeśli zaciąga jak stara baba, jest wartościowszy od chłopaka z miasta po prawie czy medycynie. Liczy się coś takiego jak mądrość życiowa, dojrzałość. Kasa i ha też się nie liczą, dziś jest milionerem, a jutro możesz być spłukany, nie wspominając o możliwych chorobach, czy wypadkach. A jeśli jest pracowity, bystry i dostanie wsparcie kobiety może dorobić się od zera Swoją drogą to moja polszczyzna też nie jest wybitna :P

#13467 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 05:12

Dziewczyna na gospodarkę Ta strona zaczyna przypominać targ,każdy chce być lepszym nawet na słowa,Ja osobiście mam dość wczoraj cały dzień do 23godz. presowałam słomę,a dziś od nowa.

#13468 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 07:12

Dziewczyna na gospodarkę

Ta strona zaczyna przypominać targ,każdy chce być lepszym nawet na słowa,Ja osobiście mam dość wczoraj cały dzień do 23godz. presowałam słomę,a dziś od nowa.

Co za pojazd z samego rana...a prasowanie słomy to całkiem przyjemna robota, nie narzekaj ;)

#13469 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 07:18

Dziewczyna na gospodarkę agroMajka extra praca działa usypiająco,każdej dziewczynie życzę takiej pracy :)

#13470 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 08:09

Dziewczyna na gospodarkę

agroMajka extra praca działa usypiająco,każdej dziewczynie życzę takiej pracy :)

jakiś ukryty sarkazm? :P i lepiej nie życz dziewczynom takiej pracy, bo choć sama to robię uważa,że to nie jest robota dla nas, my jesteśmy powołane do trochę innych rzeczy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13471 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 08:25

Dziewczyna na gospodarkę a już myślałam że tutaj tylko ja za***rdalam od świtu do nocy a prasowanie skończyłam wczoraj więc dziś na pole nie wychodzę jedynie tylko do obrządku. Podejrzewam ze większość pań z tego forum nie ma pojęcia jak wygląda praca w polu i dlatego piszą co piszą.

#13472 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 08:43

Dziewczyna na gospodarkę Bystra to jest już nas dwie, ja wczoraj cały dzień robiłam agregatem na ściernisku :) u mnie w okolicy jestem wyjątkiem, fajnie,że inne laski też dają radę z maszynami ;)

#13473 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 09:11

Dziewczyna na gospodarkę agroMAJKA broń Boże napasłam szczerze żaden sarkazm,cieszę się że nie Ja jedna pracuje na ciągniku,życzę udanej niedzieli.

#13474 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 09:24

Dziewczyna na gospodarkę U mnie wszyscy z okolicy już się przyzwyczaili do widoku nas na ciągniku tylko obcy się dziwi jak same kobiety mogą gospodarzyć a jak pytają czy same orzemy to na odpowiedz tak wpadają w niedowierzanie.

#13475 Share jazwam

jazwam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 11:47

Dziewczyna na gospodarkę

Najbardziej irytujące u dziewczyn jest strzelanie tzw focha jak się obrazi to nie będzie się odzywać aż jej przejdzie. A w czym kobieta najlepiej wygląda to powiem że w stroju Adama. :)

Do focha u kobiet niestety musisz przywyknąć. My tą "cechę" wysysamy wraz z mlekiem matki :). Jestem pewna, że i Twoja Mama ją dobrze zna :)
...chyba Ewy :)

#13476 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 18 sierpień 2013 - 11:48

Dziewczyna na gospodarkę

Podejrzewam ze większość pań z tego forum nie ma pojęcia jak wygląda praca w polu i dlatego piszą co piszą.

A wiele pań z tego forum ma właśnie pojęcie o pracy w polu i w gospodarstwie. Skoro tyle nas jest pracujących w polu to proponuję zorganizować konkurs umiejętności i pokażemy jak sobie radzimy z maszynami ;) Ja pierwsza się na to piszę :) Dodatkowo każda zaprezentuje swój strój roboczy na ciągnik i będzie bardzo ciekawie :D

A może kobietki napiszą dlaczego wolą robotnika od rolnika. Zakładamy że każdy kocha tak samo . mocno.

Jeśli obydwoje byli by w moim typie to i tak wybieram rolnika :) Mam wielki sentyment do rolników i rolnictwa :rolleyes:
A jeśli chodzi o dbanie o siebie przez mężczyzn to nie jest źle. Ostatnio stojąc w kolejce z rzepakiem miałam okazję poobserwować rolników a była ich masa można powiedzieć "rolnikonarium" :P i ich wygląd zewnętrzny i ubiór nie miał nic do zarzucenia :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

#13477 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 sierpień 2013 - 11:59

Dziewczyna na gospodarkę Dziwi mnie jedno, wszystko umiecie robić, praktycznie ideały na gospodarstwo, to czemu Jesteście same, a może zbyt wybredne?

#13478 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 12:43

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie wszyscy z okolicy już się przyzwyczaili do widoku nas na ciągniku tylko obcy się dziwi jak same kobiety mogą gospodarzyć a jak pytają czy same orzemy to na odpowiedz tak wpadają w niedowierzanie.

.....bystra a gdzie taka "okolica" sie znajduje (musze to zobaczyc ) :P

#13479 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 18 sierpień 2013 - 12:53

Dziewczyna na gospodarkę skąd jesteście jaka część kraju sam bym z miłą ochotą popatrzył jak dziewczyna pracuje na traktorze bo u na s ciężko z takimi widokami raczej dziewczyny na widok pola to zwiewają tak aż się kurzy. Ja też już po żniwach, teraz tylko podlewamy dziś też zamiast kurczę na zabawę trzeba podlewać kapustę, ech pogoda nie rozpieszcza człowieka, dobrze że rzeka 200m za domem to chociaż z wodą nie ma problemu. Mówicie że focha przeczekać, a nie ma sposobu jak go szybciej udobruchać, nie wiem może słodki pocałunek coś pomoże.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13480 Share jelonek6910

jelonek6910

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 13:41

Dziewczyna na gospodarkę z ochotą poznał bym jakąś dziewczyne co lubi wieś i prace na gospodarstwie bo w moim rejonie polski to takich pań brak odwarznych Pozdrawiam wszystkie panie