Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34848 odpowiedzi na ten temat

#13441 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 16:50

Dziewczyna na gospodarkę Tapeta rzeczywiście brzydko i nienaturalnie wygląda, ale delikatny makijaż kiedy się wychodzi wskazany :)
Oczywiście jeżeli dziewczyna ma ładną cerę to nie jest konieczne, no ale....

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:05
  •  

#13442 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:04

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie tak naprawdę czego oczekujecie od tej wybranki która ma z wami prowadzić te gospodarstwo czy ona ma was wspierać i pomagać czy ładnie przy was wyglądać bo już się pogubiłam

Wierz mi ,że jak kobieta chce ,to i pomoże, ba nawet pracuje w gosp. i może dość ładnie wyglądać. Oczywiście nie mam tu na myśli ,.aby odstrzelić się w mini oraz szpili i iść doić krowy ,bo to tylko kontuzją może się skończyć u kobiety lub jej faceta :P Dziś jest taki wybór w ubraniach itp. że naprawdę tylko chęci i jeszcze raz chęci .. ^^

Powiem wam ze kiedy kładziesz sie spać z wytapetowaną dziewczyną do łóżka to rano zome być mały szok !

A znasz taką co w makijażu poszła spać ? :huh: To ona ma coś z głową ,ponieważ już nie chodzi o to ,że jej facet rano może ''zejść '' jak ją zobaczy ,ale podstawowa spraw jest taka ,że mimo jak najlepszych kosmetyków ,to jest chemia i nie można tego mieć stale na twarzy . Takim postępowaniem przyspiesza się proces starzenia .

Edytowany przez Meg5, 16 sierpień 2013 - 20:23.

#13443 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:13

Dziewczyna na gospodarkę wozak jaką przykrość masz na myśli? Jeśli chodzi o taka miłość z och i ach to nie doznałam. Chciałabym żeby mój partner docenił mnie z wadami i zaletami a i nie kiedy wadę zamienił w zaletę i nie planował naszej przyszłości bez mojej wiedzy czy to duże wymagania?

#13444 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 19:20

Dziewczyna na gospodarkę Meg5 zgadzam się z Tobą w 100%, która normalna dziewczyna idzie spać w makijażu :lol: A faceci nie udawajcie niewiniątek,że wam się tylko "natural look" podoba, którego nie kręcą podrasowane kocie oczka?

#13445 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę Bystra, hm w dzisiejszych czasach,ciężko chyba ze będziesz mieć worek pieniędzy,

#13446 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 21:40

Dziewczyna na gospodarkę Z facetami jest tak - każdy powie że woli naturalność a tak naprawdę to bez delikatnego makijażu chociaż nie ma co im się pokazywać. Nawet tutaj panowie wklejając zdjęcia po chwaleniu naturalnego wyglądu wkleili zdjęcie pani wymalowanej (nie za mocno, taki z lżejszych makijaży a jednak) i każdy z panów się nią zachwycał :rolleyes: to było w tym czy innym wątku zaraz na samym początku.

Poza tym zgadzam się z Meg5 - wystarczą chęci i można dobrać taki roboczo-domowy strój, że się wygląda kobieco :)

Edytowany przez WodnyElf, 16 sierpień 2013 - 21:41.

#13447 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 07:20

Dziewczyna na gospodarkę Drogie panie Meg5 i WodnyElf zapraszam do mnie na gospodarstwo pomożecie mi i się postroicie. Przecież nikt nie chodzi w worku ani w łachach porwanych ale dżinsy podkoszulka i czapka z daszkiem to mało pociągający widok

#13448 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 07:52

Dziewczyna na gospodarkę

dżinsy podkoszulka i czapka z daszkiem to mało pociągający widok

A kto tak powiedział ? Jak ubranie gustownie dobrane i dopasowane i do tego regularnie prane ,to moim zdaniem w sam raz . Mini ,szpilki na wychodne zostaw ,zawsze, to dla Twojego faceta będzie miła odmiana . Tylko żeby właśnie nie zapominać o tym ,że my kobiety na wsi jesteśmy nie tylko od roboty ,ale jeszcze by męża przyozdobić .... ;) Wierz mi ,będzie zadowolony ,a i jak żonka zadbana, to i bardziej przez męża zauważana i dopilnowana :D Żart oczywiście ,ale trochę w nim prawdy jest .... ;)

Edytowany przez Meg5, 17 sierpień 2013 - 11:43.

#13449 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 08:49

Dziewczyna na gospodarkę Tutak muszę się zgodzić z @bystrą... Na co dzień ciuchy są jakie są i niekoniecznie mówię tu o brudnych łachach czy dziurawych.
Ale nikt nie będzie prał ciuchów codziennie, nie oszukujmy się :D
Hm, jakiegoś super ubrania szkoda na co dzień, szczególnie do prac przy zwierzętach lub maszynach.

Łatwo powiedzieć, że kobieta musi o siebie dbać, żeby podobać się mężowi. Jeżeli jest dużo pracy w gospodarstwie to nie ma na to na co dzień siły, czasu ani chęci... Ale też należy pamiętać, że dużo też zależy od męża :)

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13450 Share Karolcia

Karolcia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,konie,motoryzacja,sport,ogród,kuchnia

Napisany 17 sierpień 2013 - 10:11

Dziewczyna na gospodarkę A ja podzielam zdanie @Meg5 odnośnie ubioru do pracy. Faktycznie jeśli któraś założy dżinsy i koszulkę czy t-shirt i to o dwa rozmiary za duże, ale zakłada bo po co ma to leżeć w szafie to rzeczywiście nie ma na co patrzeć. Jednak, gdy założy się dobrze dopasowane dżinsy a latem spodenki i do tego fajna bluzka np. na naramkach i też odpowiednio dopasowana to już wygląda o niebo lepiej. Pracując w polu w takim stroju letnim jedynie można się nieco zakurzyć, ale to chyba nic w porównaniu z kurzem jaki musi znosić większość kombajnistów ;) Zresztą co tam kurz skoro wieczorem i tak się myjemy.

Mini i szpilki to nie tylko na wychodne bym założyła, ale bardziej na miłe zakończenie dnia i wieczór we dwoje z moim mężczyzną :rolleyes:

Dodam też, że to niemożliwe, aby na codzień nie mieć czasu o siebie zadbać. Prysznic a potem jakiś balsamik to codziennie a raz na tydzień długa odprężająca kąpiel to nie problem przynajmniej dla mnie i nie powiem że jestem zaniedbana mimo codziennej pracy ;)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13451 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 10:13

Dziewczyna na gospodarkę

Ale nikt nie będzie prał ciuchów codziennie, nie oszukujmy się :D

A dlaczego by nie ,jak jest taka potrzeba ,to się pierze i codziennie . Latem ,szczególnie teraz gdy kurz ,upał piorę często ,bo naprawdę ubranie z jednego dnia nie nadaje się czasem już na następny .

Hm, jakiegoś super ubrania szkoda na co dzień, szczególnie do prac przy zwierzętach lub maszynach.

Moje pytanie znowu . Kto tu mówi o super ubraniach noszonych w oborze ? Jeszcze raz powtórzę ,że dziś za 50 zł można kupić fajny dres ,lub jakiś inne gustowne sportowe wdzianko i wyglądać ładnie i mieć przy tym wygodnie .

Łatwo powiedzieć, że kobieta musi o siebie dbać, żeby podobać się mężowi. Jeżeli jest dużo pracy w gospodarstwie to nie ma na to na co dzień siły, czasu ani chęci..

Wieczorem ,po tej robocie można wyglądać jak kobieta .....wystarczy chcieć . Nie wiem ,co Wy dziewczyny za prace wykonujecie ,że aż te dbanie o wygląd jest takim problemem ?

Edytowany przez Meg5, 17 sierpień 2013 - 10:14.

#13452 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 10:52

Dziewczyna na gospodarkę wieczorem najładniej się wygląda zwłaszcza w pidżamie :)

#13453 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę W piżamce jak w piżamce ...moim skromnym zdaniem koszulki nocne są odpowiedniejsze i nie mam tu na myśli tych pod samą szyje i do kostek :D

#13454 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 17 sierpień 2013 - 13:46

Dziewczyna na gospodarkę przecierz ubran dzisiaj nie brakuje to czemu nie wygladac ladnie,,,nawet krowy doic wymogi mowia by w bialym fartuchu

#13455 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Też nie rozumiem w czym problem - dżinsy, podkoszulek w swoim rozmiarze i już się dobrze wygląda :)

Ja tam lubie piżamki :)

Rozbawiło mnie stiwerdzenie, że dbanie o strój do pracy typu dżins i podkoszulek to jest strojenie się :D

Edytowany przez WodnyElf, 17 sierpień 2013 - 19:03.

#13456 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 17 sierpień 2013 - 20:28

Dziewczyna na gospodarkę dziewczyny drogie panie piękne kobiety urocze istoty ;) wyruszam dzisiaj na impreze moze na siebie trafimy ;D udanej nocki ;)
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#13457 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 21:07

Dziewczyna na gospodarkę Temat "ciuchy" i między kobietami zawrzało :lol: @Michalmeer , z takim gadanym to sam do domu raczej nie wrócisz :D

#13458 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 17 sierpień 2013 - 21:19

Dziewczyna na gospodarkę Może to zabrzmi wulgarnie ale: "bez bajerki to i Colin Farrell nie podyma" ;)
Wieczny kawaler ;)

#13459 Share leszekd

leszekd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 827 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę Fajne sprawy poruszacie w tym wątku jednak Ten kto nadał taki tytuł „Dziewczyna na gospodarkę” był chyba bardzo samotny i sfrustrowany. Za każdym razem jak otworze forum widzę temat „Dziewczyna na gospodarkę”. Moderatorzy zmieńcie ten tytuł bo to wygląda tak jak by już Ta nieszczęśliwa bez wyjścia trafiła za mąż za tego rolnika jak na katorgę skazanie. To tak wygląda jakby kupować traktor. Mtz będzie dobry na moją gospodarkę.
Jak widać nasze kobietki muszą pracować przy zwierzętach czy maszynach jednak to od nas zależy czy zechcą to robić bo praca jak praca każda dobra byle owocna. To nasz wizerunek mężczyzn rolników wpływa na to że kobietki się nami zainteresują lub nie. Czy „myjemy nogi do snu” czy nie czy zakładamy krawat do kościoła czy nie. Dzisiaj rolnictwo to biznes i spore pieniądze jednak bez odpowiedniego zaplecza nawet najlepszy biznes nie skusi młodej dziewczyny do bycia żoną nie zadbanego mężczyzny. I tak właśnie wychodzi że kobietki wolą robotnika z biedronki jak rolnika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13460 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 17 sierpień 2013 - 21:49

Dziewczyna na gospodarkę

Czy „myjemy nogi do snu” czy nie czy

:lol: to są tacy, którzy nie myją? :lol: a tak na poważnie to mnie irytują młodzi faceci ze wsi, którzy zaciągają jak stara baba i nagminnie przeklinają...możecie nad tym popracować, bo panny tego nie tolerują A czym my was irytujemy, piszcie śmiało?