Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34867 odpowiedzi na ten temat

#13421 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 14 sierpień 2013 - 21:35

Dziewczyna na gospodarkę

konflikt mamusia- żona i facet jest rozdarty po, czyjej stronie stanąć...

Mamusia juz spełniła swoja role w moim życiu i wystarczy :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:38
  •  

#13422 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 15 sierpień 2013 - 06:54

Dziewczyna na gospodarkę U mnie była szybka piłka, za moimi plecami ojciec dogadywał sie ze swoim kolegą który ma córkę. W zasadzie chodziło o to aby scalić majątki. Na szczęscie dostałem sie na studia i to mnie uratowało, przed małżenistwem z rozsądku. Teraz po kilku latach ojciec jakoś to przełknął...ale myśle że nadal ma do mnie jakiś żal....
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#13423 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 10:33

Dziewczyna na gospodarkę @witek i dobrze, jest tak ja jest. Ojcu przejdzie, a małżeństwa z rozsądku nie są udane. To jest tylko męczarnia i nieszczęście ludzi,
którzy wybierają taką drogę, myślę, że ich rodzin też, bo frustracja ciągle narasta.
Z doświadczenia wiem, że nie warto słuchać rodziców zbyt często :)

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13424 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 15 sierpień 2013 - 11:18

Dziewczyna na gospodarkę To była jasna sprawa że sie nie ożenie, bo ktos mi każe. A co do jego pomocy to nawet sie ciesze że nie pomaga. Przynajmniej mam wolną rękę i nie musze się z nikim spieraci. A mam 3 dobrych pracowników a wiec w 4 spokojnie doajemy sobie rade.
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#13425 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 13:49

Dziewczyna na gospodarkę Jaki tu spokój, podobno 0,5mln użytkowników i tylko kilka wpisów od wczoraj... Może ktoś zaproponuje jakiś ciekawy wątek do rozkminienia? Witek, myślę, że wielu rodziców ma ochotę ingerować w życie młodych, ale im wcześniej uzmysłowimy im, że to jest nasze życie i nasze decyzje tym lepiej :D

#13426 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 14:51

Dziewczyna na gospodarkę

Witek, myślę, że wielu rodziców ma ochotę ingerować w życie młodych, ale im wcześniej uzmysłowimy im, że to jest nasze życie i nasze decyzje tym lepiej :D

I później nasze konsekwencje, naszych decyzji, jakie by one nie były, bo żalenie się potem rodzicom czemu ja was nie posłuchałam jest chyba nie fer co?

#13427 Share Papkin

Papkin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 15:25

Dziewczyna na gospodarkę

U mnie była szybka piłka, za moimi plecami ojciec dogadywał sie ze swoim kolegą który ma córkę. W zasadzie chodziło o to aby scalić majątki. Na szczęscie dostałem sie na studia i to mnie uratowało, przed małżenistwem z rozsądku. Teraz po kilku latach ojciec jakoś to przełknął...ale myśle że nadal ma do mnie jakiś żal....

Dziwne, takie rzeczy w tych czasach, te stare dziady chyba na łby poupadały żeby coś takiego odwalać,jeszcze piszesz że ma żal co Ciebie B)

#13428 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 15:31

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
I później nasze konsekwencje, naszych decyzji, jakie by one nie były, bo żalenie się potem rodzicom czemu ja was nie posłuchałam jest chyba nie fer co?

Skoro mam odwagę zdecydować to muszę mieć odwagę ponieść konsekwencje mojej dycyzji, to oczywiste. Osobiście rodzice zawsze dawali mi wolną rękę i choć bywało różnie nie wracałam z płaczem. Co do wyboru partnera to chyba każdy liczy się z tym,że całe życie nie będzie wyglądać tak jak narzeczeństwo, problemy i kryzysy pojawią się wcześniej czy później. Niestety wiele par poddaje się bez walki i dlatego jest tyle rozwodów.

#13429 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 15:41

Dziewczyna na gospodarkę

Dziwne, takie rzeczy w tych czasach, te stare dziady chyba na łby poupadały żeby coś takiego odwalać,jeszcze piszesz że ma żal co Ciebie B)

Nazwał byś swoich rodziców "stare dziady"? no to gratuluję wychowania. ;[

#13430 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę Panowie tak naprawdę czego oczekujecie od tej wybranki która ma z wami prowadzić te gospodarstwo czy ona ma was wspierać i pomagać czy ładnie przy was wyglądać bo już się pogubiłam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13431 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę ...... jedno nie wyklucza drugiego (moze przeciez i wspierac i pomagac i ładnie wyglądac!!!!!)

#13432 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 20:15

Dziewczyna na gospodarkę chyba wyklucza bo jak pomaga w obrządku to ma to robić w sukience i makijażu żeby ładnie wyglądać?

#13433 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 20:29

Dziewczyna na gospodarkę Kobieta na wsi musi byc nowoczesna i wszechstronnie uzdolniona by doradzać i pomagać

#13434 Share zetorlublin7341

zetorlublin7341

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2155 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, ciągniki, motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo

Napisany 15 sierpień 2013 - 20:53

Dziewczyna na gospodarkę Dziewczyny pamiętajcie że naturalne piękno jest najładniejsze. Nie szpachla jak to mówią zdobi kobietę

#13435 Share daniello123

daniello123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 21:06

Dziewczyna na gospodarkę

chyba wyklucza bo jak pomaga w obrządku to ma to robić w sukience i makijażu żeby ładnie wyglądać?

....a czy tylko w sukience i makijazu kobieta ładnie wygląda???????

#13436 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 sierpień 2013 - 22:08

Dziewczyna na gospodarkę

Panowie tak naprawdę czego oczekujecie od tej wybranki która ma z wami prowadzić te gospodarstwo czy ona ma was wspierać i pomagać czy ładnie przy was wyglądać bo już się pogubiłam

Powiem tak, może za wszystkich - biorę Ciebie, to będę kochał i ładnie ubraną i rozczochraną, tylko przy mnie bądź jak druga ręka jednego ciała, jeśli jednej będzie ciężko, to druga odruchowo jej pomaga, nie oczekując nic w zamian, a doczekamy do końca naszych dni razem. Myślę że większość kolegów się ze mną zgodzi.

#13437 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 04:59

Dziewczyna na gospodarkę Mądre słowa i tak powinno być w życiu dwojga ludzi wtedy przez góry można wspólnie iść.

#13438 Share bystra

bystra

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę Ja i tak uważam że większość z was woli te podrasowane panny ale miło jest czytać że są i tacy co doceniają naturalne piękno a miłość taka ja Twoja MAT912 to zdarza się raz na milion bo po upływie czasu jedno drugiemu powie nie jedno przykre słowo podczas kłótni i miłość pryska zostaje tylko przyzwyczajenie.

#13439 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 16 sierpień 2013 - 09:42

Dziewczyna na gospodarkę Powiem wam ze kiedy kładziesz sie spać z wytapetowaną dziewczyną do łóżka to rano zome być mały szok ! dlamnie tylko i wyłącznie liczy sie naturalność a delikatne piegi na nosku np to tylko wisieńka na tym torcie szalenstwa ;p dziekuje ;p
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13440 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 16 sierpień 2013 - 14:34

Dziewczyna na gospodarkę Bystra czyżbyś doświadczyła już przykrości ? Miłosć jest jak róża .kóra ma ciernie, cały czas jakbyś miała same ochy i achy,to by było zbyt monotonnie,irutyna by wdarła się w związek.