Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34938 odpowiedzi na ten temat

#13361 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 06 sierpień 2013 - 22:29

Dziewczyna na gospodarkę Co tu tak cicho? w sumie żniwa,a u mnie prawie wszystko skoszone :D ,ważne,że zbiory dobre nawet bardzo dobre i pogoda sprzyja :) :) :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 03:28
  •  

#13362 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 07 sierpień 2013 - 03:48

Dziewczyna na gospodarkę Chłopaki i dziewczęta, musicie sobie odpowiedzieć na pytanie: Czego oczekujecie po wstąpieniu w związek małżeński. Czy robicie ten krok i jesteście w stanie zaakceptować to że partner bądź partnerka nie mają takich zainteresowani jak wy i zamiast pracować razem wolą iść na etat. Czy też małżeństwo traktujecie jak dobrą inwestycję, bo i będzie pracownik co nigdy nie zastrajkuje a i jeszcze może jakieś parę hektarów wpadnie w posagu?
2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek
12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia
2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

#13363 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 05:46

Dziewczyna na gospodarkę Dobre,coś w tym jest. a pan na co patrzy,

#13364 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • Zainteresowania:przede wszystkim moja rodzina....moj Kacper i zona (hehe jak to mówia zona to nie rodzina :) człowiek sypia z obcą babą ) <br />-&gt;bydło mleczne <br />-&gt;od niedawna układam klocki &quot;LEGO&quot; :)

Napisany 07 sierpień 2013 - 07:02

Dziewczyna na gospodarkę Ja z posagiem wcale nie szukałem, przyznam się szczerze że 5 lat mieszkania i studiowania w Warszawie zmieniło mój światopogląd. Zresztą ja byłem przyzwyczajony do tego iż kobieta nie pracuje w gospodarstwie.

Ale większość moich rówieśników z okolicy wybralo kobiety z posagiem. Chyba jestem jedyny który przez małżeństwo nie powiększył areału.

#13365 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 07:10

Dziewczyna na gospodarkę

Chyba jestem jedyny który przez małżeństwo nie powiększył areału.

Widzisz już to zauważyłeś :D Żeby tylko Ci się ten światopogląd znowu nie zmienił ,bo w życiu naprawdę bywa różnie . Ale ja oczywiście ,życzę Ci jak najlepiej :)

#13366 Share witek

witek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 665 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 07:46

Dziewczyna na gospodarkę Dziękuje, jeśli chodzi o nas nic nie zamierzamy zmieniać. Ja absolutnie, nie potępiam, nie zazdroszczę itp. Ważne jest to aby nie stać majątku na pierwszym miejscu, bo taki układ może się źle skończyć. Ja tylko dzięki studiom wywinąłem się przed aranżowanym małżeństwem.

#13367 Share sylwia089

sylwia089

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 11:46

Dziewczyna na gospodarkę według mnie żadne pieniądze czy hektary miłości nie zastąpią.:) Trzeba wzajemnie szanować siebie i prace jaką się wykonuje obojętnie czy na gospodarce czy na etacie za biurkiem :)

#13368 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 14:18

Dziewczyna na gospodarkę Jak to mówią pieniądze szcześcia nie dają,ale bez nich dopiero jest żle,lecz we dwoje zasze rażniej nawet i w tym nie dostatku.

#13369 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 19:53

Dziewczyna na gospodarkę "Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" B)

#13370 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 21:00

Dziewczyna na gospodarkę ,,zakupy poprawiają humor '' taki napis widnieje w jednym ze sklepów w okolicy:D a pieniądze szczęścia nie dają...
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13371 Share nie

nie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 21:34

Dziewczyna na gospodarkę Ludzie mówią - czas to pieniądz. Ja mówią inaczej - czas to miłość.
Pieniądz jest znikomy, a miłość trwa.
Stefan Wyszyński.

#13372 Share marcin1832

marcin1832

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 183 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 22:23

Dziewczyna na gospodarkę Święte słowa :rolleyes: a dodam jeszcze sam siebie oceniaj i lepiej ze skromnością a prawdziwych uczuć i wartości broń z zawziętością :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez MAT912, 07 sierpień 2013 - 23:52.

#13373 Share agroMAJKA

agroMAJKA

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 07:36

Dziewczyna na gospodarkę

Ludzie mówią - czas to pieniądz. Ja mówią inaczej - czas to miłość.
Pieniądz jest znikomy, a miłość trwa.
Stefan Wyszyński.

Mądre słowa, szkoda tylko, że miłość tak często jest ślepa...

#13374 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 08:03

Dziewczyna na gospodarkę i na to nic juz nie poradzimy :)

Edytowany przez Robson123, 08 sierpień 2013 - 08:04.

#13375 Share monia104

monia104

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:krawiectwo, haft krzyżykowy, rolnictwo, książki, muzyka

Napisany 08 sierpień 2013 - 09:26

Dziewczyna na gospodarkę Witek, myślę że po to jest okres spotykania się i później narzeczeństwa żeby dowiedzieć się jakie są oczekiwania, zainteresowania i pasje człowieka, z którym chcę spędzić resztę żywota :) i czy wytrzymam z np. zapalonym wędkarzem czy filatelistą, czy spełnia moje oczekiwania, a jeśli nie wszystkie to z czego mogę zrezygnować, na co przymknąć oko ;)
To czy oboje pracują w swoim gospodarstwie jest sprawą indywidualną każdej pary. Aby mogli sobie na to pozwolić, gospodarstwo musi utrzymać siebie i rodzinę do której należy. Jeżeli tak nie jest, jedno z małżonków, albo i oboje muszą iść na etat. Kiedy przejmowaliśmy z mężem gospodarstwo po jego rodzicach oboje pracowaliśmy na etacie. Zostały trzy krówki, kilka świnek i kilka ha. Teściowie do dziś są "na chodzie", więc bez problemu sobie radzili. Później straciłam pracę i po rozważeniu wszystkich za i przeciw, zdecydowaliśmy się na rozwój gospodarstwa. Budynki są, sprzęt był. Mieliśmy zaplecze, więc czemu nie. Trzeba dostosować się do tego co niesie życie bo nie na wszystko mamy wpływ.
A pasja? Mąż złapał lotniczego bakcyla będąc w wojsku w Mińsku Mazowieckim. Kiedyś zabrał mnie na pokazy lotnicze organizowane przez Szkołę Orląt w Dęblinie. Wpadłam po uszy :wub: Teraz na F-16 patrzę jak na rasowego wierzchowca :D Za dwa tygodnie, 24 i 25 sierpnia, są pokazy w Radomiu. Już zacieram łapki.....

#13376 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 08 sierpień 2013 - 10:42

Dziewczyna na gospodarkę Też chciałem być pilotem, lecz zawaliłem sprawę, bo mogłem pójść do jakiejś szkoły średniej lotniczej, po której bym miał uprawnienia na awionetki - bo w szkołach robią... Trochę czasu minęło od ostatniej mojej wizyty, bo jeździłem z Szefem po Polsce i kupowaliśmy ciężarówki, które ściągałem do firmy, a tu się prawie nic nie ruszyło... W sumie przyprowadziłem do Opola 2 stralisy spod Kielc i TGA spod Warszawy... W przyszłym tygodniu jeszcze będzie jakiś zakup

Edytowany przez wdaniel, 08 sierpień 2013 - 10:43.

#13377 Share gofiaczek

gofiaczek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 08:32

Dziewczyna na gospodarkę Myślę, że jest tu dużo osób, które mimo wszystko chciałyby robić co innego niż robią... ;)

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

#13378 Share wozak

wozak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 11:34

Dziewczyna na gospodarkę tu na tej stronie to chyba wiekszość rolnicy,a to jest extra zawód bo sam jesteś sobie panem.

#13379 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 09 sierpień 2013 - 12:53

Dziewczyna na gospodarkę

Wybierasz się? Ja w zeszłym roku byłam. Pewnie zaraz na początku września. Ale kiedy dokładnie to nie wiem.

Tak oczywiście że tam pojadę, jak co roku :) Ja z kapustą mam wiele wspólnego , 60 tyś białej mówi za siebie ;D A tam wiadomo stolica kapusty i święto na cały miechów ,I na dodatek Dużo tam rolniczek takich jak ty to wiesz , jest na czym oko zawiesić.;D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13380 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 14:26

Dziewczyna na gospodarkę O ja też jestem fanką kapusty. Ale bardziej od kulinarnej strony a nie hodowlanej. Dziś nagotowałam cały garnek, takiej pysznej z koperkiem. Hmm pycha.
No kto wie.... może się tam gdzieś zobaczymy na tym Święcie Kapusty. Jestem pewna, że jak tylko mnie zobaczysz, to mnie poznasz. :) Wyglądam dorodnie, jak świeżutka młoda kapustka. Nie jeden by pochrupał. :)