Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34946 odpowiedzi na ten temat

#13301 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 09:00

Dziewczyna na gospodarkę Temat ten, momentami cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc nie dziwię się. :) Ostatnio to moja zasługa. :P Gdyż wypowiedziałam kontrowersyjne zdanie. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 12:25
  •  

#13302 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 01 sierpień 2013 - 10:12

Dziewczyna na gospodarkę Teraz to każdy rolnik zagoniony robotą od rana do nocy. Ja wczoraj do 23 rozbierałem młocarnię przy kombajnie. Przyszedłem do domu, to wszyscy spali. Sąsiad za płotem coś tam o 22.30 zaczął gadać z jego żoną (o rolnictwie mają takie pojęcie, że nawet ogródek trawą obsiany). Jak mi szwagier powiedział po cichu, że już lud szemrze, to powiedziałem głośno, że dla ich bezpieczeństwa bym się uspokoił, bo zaraz odpalę kombajn i dam na obroty, to będą mieli hałas, a nie takie tam stukanie małym młotkiem 5-cio kilowym...
Żona też patrzy trochę krzywo, bo nie mam czasu dla rodziny, ale te 2 tygodnie jeszcze trzeba przygryźć języka w szczególności, jak są awarie...
Baziula, nie przejmuj się, jak skończy się okres żniw to znowu będzie tu wysyp forumowiczów ;)

#13303 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 10:16

Dziewczyna na gospodarkę

Tak, jestem zajęta :)

nbo to juz wiem z kąd ten post sie wzioł na temat facetów

#13304 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:03

Dziewczyna na gospodarkę Robson123

skąd?

#13305 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:12

Dziewczyna na gospodarkę Może warto [pogadać ze swoim chłopakiem zamiast 'naskakiwać' na wszystkich.... Coś się ostatnio między wami wydarzyło? Bo kontrowersyjne Twoje wypowiedzi, jak sama to nazwałaś, to co innego jak bezpośredni atak na facetów. Lubię czytać Twoje wypowiedzi, zazwyczaj są nieszablonowe i ukazują mi inny punkt widzenia. Piszę ogólnie oczywiście. Jak dla mnie to lepiej się tutaj wyładować i w 'domu' mieć spokój

Edytowany przez Xawier, 01 sierpień 2013 - 11:18.

#13306 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:23

Dziewczyna na gospodarkę Zapewniam Was, że moje spostrzeżenia nie dotyczą mojej osoby. Ja mieszkam z tatą i wspólnie prowadzimy gospodarstwo.

Więc niestety nikomu nie uda się ograniczyć moich poglądów do tego, że przyszłam się "wyładować" na forum.

Oświadczam wszem i wobec, że jak chcę się wyładować idę ryć ziemię w ogródku. :wub: :wub:

A mojego chłopaka owe poglądy nie dotyczą.... bo... gdyby tak było nie byłabym z nim :) Zresztą, osobom natarczywym zawsze odpowiadam, że kogoś mam. A czy mam czy nie mam to już moja sprawa. I niech to pozostanie moją słodką tajemnicą. :) Słodką jak ciasteczka marchewkowe. :)

Edytowany przez baziula, 01 sierpień 2013 - 11:35.

#13307 Share S-line

S-line

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:Mechanika, Spawalnictwo, Obrobka mechaniczna

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:35

Dziewczyna na gospodarkę

Teraz to każdy rolnik zagoniony robotą od rana do nocy. Ja wczoraj do 23 rozbierałem młocarnię przy kombajnie. Przyszedłem do domu, to wszyscy spali. Sąsiad za płotem coś tam o 22.30 zaczął gadać z jego żoną (o rolnictwie mają takie pojęcie, że nawet ogródek trawą obsiany). Jak mi szwagier powiedział po cichu, że już lud szemrze, to powiedziałem głośno, że dla ich bezpieczeństwa bym się uspokoił, bo zaraz odpalę kombajn i dam na obroty, to będą mieli hałas, a nie takie tam stukanie małym młotkiem 5-cio kilowym...
Żona też patrzy trochę krzywo, bo nie mam czasu dla rodziny, ale te 2 tygodnie jeszcze trzeba przygryźć języka w szczególności, jak są awarie...
Baziula, nie przejmuj się, jak skończy się okres żniw to znowu będzie tu wysyp forumowiczów ;)

Kolego skad to znam ja wczoraj do 2 rano siedzialem i naprawialem sasiadowi Kombajn a dzis od rana (6:00) robie ciagnik zona na mnie jest wsciekla bo nie ma mnie w domu ale ona za to ma czas by posiedziec w naszym ogrodzie w basenie z corka pojsc na zakupy i posiedziec przy kawie...u mnie jeszcze 2 tygodnie bedzie takiego nalotu potem swoje pole obrobie i bede mogl pojechac z rodzinka na wakacje:) ja mam gdzies zdanie ludzi bo gdybym sluchal sie ich to nic bym nie mial a i tak gadaja ze kupilem sobie stare 10 letnie Audi A8 i pierdziela glupoty ze cos nielegalnego robie...dla mnie najwazniejsza jest rodzina i tego sie trzymam...zona ostatnio stwierdzila ze za rok bedzie chciala isc do pracy jak tylko malutka pojdzie do przedszkola bo nudzi sie jej w domu

Edytowany przez S-line, 01 sierpień 2013 - 11:37.

#13308 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:39

Dziewczyna na gospodarkę

Oświadczam wszem i wobec, że jak chcę się wyładować idę ryć ziemię w ogródku. :wub: :wub:

To było tak zrobić ,a nie pisać opowieści dziwnej treści ... ;)
Ty teraz powinnaś pomieszkać w mieście . Ciekawe cobyś wtedy wypisywała o panach z miasta ?
Pewnie same superlatywy ,jak mądrzy ,kulturalni ,obyci ,otwarci i czasem, aż za otwarci. ;)

A mojego chłopaka owe poglądy nie dotyczą.... bo... gdyby tak było nie byłabym z nim :) Zresztą, osobom natarczywym zawsze odpowiadam, że kogoś mam. A czy mam czy nie mam to już moja sprawa. I niech to pozostanie moją słodką tajemnicą. :) Słodką jak ciasteczka marchewkowe. :)

Własnie to zauważyłam ,bo może źle mi się zdaje ,że już pisałaś tu w temacie ,,że był ,ale się zbył ''. Jak ,źle pamiętam ,to przepraszam ...

Edytowany przez Meg5, 01 sierpień 2013 - 12:58.

#13309 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:44

Dziewczyna na gospodarkę Meg nauczona przykrym doświadczeniem, nie ma zwyczaju wdawać się z tobą w dyskusje.POza tym i tak wolę głosić tu swoje może i ograniczone poglądy, niż tak jak ty dyskutować na tym forum z facetami o wkładaniu tłoka do cylindra, zabawianiu się gałką czy też o viagrze. Jak mi się coś pomyliło to przepraszam.

Wszystko co napisałam powyżej na temat trudnego charakteru rolników podtrzymuję. Dla zainteresowanych oświadczam, że nie ma to nic wspólnego z moim życiem prywatnym. Po prostu trudno wam znaleźć kontrargument i czepiacie się Bóg wie czego.

Edytowany przez baziula, 01 sierpień 2013 - 11:50.

#13310 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:55

Dziewczyna na gospodarkę

Meg nauczona przykrym doświadczeniem, nie ma zwyczaju wdawać się z tobą w dyskusje.

Przykrym doświadczeniem ? Hehe dobre ... :rolleyes: Nie musisz ,ale ja będę ,bo to forum i jak ktoś pisze ,tak ja odpowiadam . ^^
Trudno nam znaleźć kontrargumenty ? Cała masa argumentów już tu została podana ,ale ty masz swoje poglądy i niech ci tak zostanie. Omijaj rolników szerokim kołem . Może ci się trafi wyższa inteligencja z poza rolnictwa ;)

.POza tym i tak wolę głosić tu swoje może i ograniczone poglądy, niż tak jak ty dyskutować na tym forum z facetami o wkładaniu tłoka do cylindra, zabawianiu się gałką czy też o viagrze. Jak mi się coś pomyliło to przepraszam.

Och ,straszne nie ...? Ale ja niewychowana jestem ,ale co się tu dziwić w końcu ze wsi jestem . ^^

Edytowany przez Meg5, 01 sierpień 2013 - 11:58.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13311 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 11:59

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie czepiam się Bóg wie czego. Kolega S-line potwierdził tylko to, co pisałem, że ciężko teraz z czasem dla rodziny, co przez Panie jest to źle postrzegane. Ja mojej zawsze powtarzam - wrócę do ciężarówek na międzynarodówkę i będziemy się widywać raz w miesiącu przez dwa dni, to może wtedy będzie dobrze - szybko urywa temat i uznaje, że go nie było... Dziś jeszcze 3 godziny w pracy i do domu do roboty (dalsza część składania młocarni do nie wiadomo której). A Baziula też się już żaliła na temat swojego mężczyzny, a teraz widząc na innym podwórku, jak kobitki pracują próbuje wrzucać wszystkich do jednego worka, a następnie sama się koryguje poprawiając na 80%. A może te kobitki chcą pracować w polu? Jeździć traktorami, dźwigać itp.? ;)
Tosz to już strona "666" - czyżby to miało jakieś znaczenie?

Edytowany przez wdaniel, 01 sierpień 2013 - 12:01.

#13312 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 12:18

Dziewczyna na gospodarkę wdaniel

nie mieszaj grochu z kapustą ;) przytocz post.... porozmawiamy...

Edytowany przez baziula, 01 sierpień 2013 - 13:04.

#13313 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 12:25

Dziewczyna na gospodarkę Groch z kapustą? - zupy jarzynowej nie robię, choć pora obiadowa i rosołek sobie zaraz upichcę.
Nie chce mi się przeglądać forum o kilkadziesiąt stron wstecz...

#13314 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 12:49

Dziewczyna na gospodarkę Tak czy inaczej. Naprawdę rozumiem wasze wzburzenie. Wszak uraziłam Waszą męską i rolniczą dumę. :) Taka niezdara ze mnie. Nie to było moim zamiarem, naprawdę.

Nigdy, ewentualnie bardzo rzadko treść moich postów można odnosić do mojego życia osobistego. To jedna adnotacja a druga jest taka, że nie jestem tutaj aby kogokolwiek szukać.. Ja nikogo tu nie szukam. Jestem tu by porozmawiać.
Co do mojej sytuacji ... to znają ją Ci którzy napisali do mnie na pw. On znają moją sytuacja prywatną i niech tak pozostanie :)

A że czasem głoszę poglądy niepopularne... krytykowane przez innych, no coż chyba po to jest to forum by poznać opinię tej drugiej strony. Tak czy inaczej miło mi się z wami dziś rozmawiało. :) Czas zając się konkretną robotą.

Edytowany przez baziula, 01 sierpień 2013 - 12:59.

#13315 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 12:57

Dziewczyna na gospodarkę mnie nie uraziłaś. Ja też swoje zdanie na ten temat powiedziałem, że teraz jednak Panie muszą odczekać nawał roboty, bo każdy ucieka przed pogodą. Za chwilę będzie zima i nie będzie co robić w polu, to Panie będą narzekały, że Panowie szwendają się po domu bez celu B)
EDIT: Baziula - ja tu do ciebie z kwiatkiem, a ty na mnie z toporem wyskakujesz :unsure:

Edytowany przez wdaniel, 01 sierpień 2013 - 12:58.

#13316 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 13:02

Dziewczyna na gospodarkę No jak z toporem :blush:

to masz za kwiatuszka :) :)

Edytowany przez baziula, 01 sierpień 2013 - 13:03.

#13317 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 13:03

Dziewczyna na gospodarkę Baziula, aj Ciebie nie krytykuję, uwierz mi jestem daleki od tego, co do poglądów jak to piszesz niepopularnych to przynajmniej podgrzewasz to forum i coś się tu ciekawego dzieje;) Czy uraziłaś moją męską dumę?? Nie jestem dzieciak żeby się obrażać (wszak i tak nie ma za co). I jeszcze jedno nikt nie ma zamiaru ograniczać tutaj twoich poglądów

#13318 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę

Owszem, w końcu koleżankę z forum nazwałaś ujadającym pieskiem.

To niech koleżanka cofnie się kilkanaście stron do tyłu i jeszcze raz dokładnie przeczyta ,kto kogo pierwszy raz skrytykował ,a potem jeszcze przytakiwała innemu forumowiczowi ,który obraził kolegą ,ale biedny prawie się poryczał jak jego skrytykowali . Najgorsze jest to ,że nie dostrzegł w tym swojej winy i podobno po ''męsku '' opuścił temat . :rolleyes:

Co do wymienionych przeze mnie tematów... cóż szkoda że tylko w tym obszarze tematycznym tak dobrze ci idze...

Wierz mi ,że w innych tematach ,też mi idzie nie najgorzej. Ludzka rzecz pogadać ... Ale mimo wszystko dziękuję za uznanie ,nie spodziewałam się :blush:
Edit: Hmmm, ktoś tu pozmieniała treść co niektórych postów ... :blink:
Wdaniel faktycznie w tym ,że to strona ''666'' coś jest ... :o :blink: :D

Edytowany przez Meg5, 02 sierpień 2013 - 07:52.

#13319 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 13:07

Dziewczyna na gospodarkę a jakie kwiatki lubisz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13320 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 01 sierpień 2013 - 15:24

Dziewczyna na gospodarkę WDANEL lubię róże. Mam sporo krzewów róż koło domu:)

Edytowany przez baziula, 01 sierpień 2013 - 17:48.