Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34950 odpowiedzi na ten temat

#13221 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 13:05

Dziewczyna na gospodarkę Może pracodawca się rozmyślił i go nie zatrudnił? Nie lepiej wprost się zapytać niż snuć jakieś własne (dziwne?) teorie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:26
  •  

#13222 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 13:26

Dziewczyna na gospodarkę Przygarniał kocioł garnkowi a sam snuje własne (dziwne?) teorie?? że pracodawca się rozmyślił...

#13223 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 14:45

Dziewczyna na gospodarkę Bardziej chodziło mi o to że lepiej się zapytać wprost a nie snuć teorie. Twoja wypowiedz odebrałem jako krytykę @wdaniela że zrobił uprawnienia u jednego pracodawcy później go wykiwał i poszedł do innego, jeśli nie miałeś tego na myśli to sorki. Z tymi 'dziwnymi; teoriami bardziej chodziło mi o to żeby pytać wprost bo takie zgadywanki nic nie dają.

#13224 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 24 lipiec 2013 - 15:14

Dziewczyna na gospodarkę

Ciężko wpaść w rytm zrozumienia Twoich postów. ,,U którego miałem jeździć ... nie ma to jak sponsorzy,, brzmi jak - ,,miałem ale nie jeździłem,,

Może pracodawca się rozmyślił i go nie zatrudnił? Nie lepiej wprost się zapytać niż snuć jakieś własne (dziwne?) teorie??

Widać koledzy, że macie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przecież napisałęm:

Ja za kierownicą na międzynarodówkach spędziłem trochę czasu, ale jakoś na studia trza było zarobić. Prawko zrobiłem za pieniądze unijne, bo w ramach programu EFEZ rolnicy mogli sobie zrobić C i E. Później jeszcze komplet badań - za które zapłaciła gmina, bo jestem również kierowcą w OSP, do tego kwalifikacje, ADR-y i karta kierowcy - za które zapłacił pracodawca, u którego miałem jeździć (nie ma to jak dobra organizacja i sponsorzy B) . Po studiach znalazłem inną pracę - teraz to ja rozdaję karty. Za kółko jednak ciągnie i z miłą chęcią bym zrobił sobie znowu trasę do Anglii, czy Hiszpanii, ale jako jednorazowy wypad i nie w trakcie żniw. Obecnie czasami w wolnym czasie z nudów idę do działu transportu i zawiozę jakiś zestaw na przegląd, wezmę jakąś ciężarówkę z warsztatu na testy, przywieźć nowy nabytek od dealera, albo uproszę, by mi dali ciężarówkę, by zrobić kółko po Polsce. Uprawnienia zostały, kwalifikacje jeszcze ważne, więc czemu nie korzystać...

No ale trudno. Jak ktoś nie chciał do szkoły nosić teczki, to teraz jest skazany na to, by wozić beczki. Ale kolegów widzę, że nawet na ciężarówkę by nie przyjęli, bo tam myślenie jest na porządku dziennym w priorytecie, a wam widzę, że sprawia ból.

Edytowany przez wdaniel, 24 lipiec 2013 - 15:15.

#13225 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 16:19

Dziewczyna na gospodarkę

ADR-y i karta kierowcy - za które zapłacił pracodawca, u którego miałem jeździć

Damianzbr chodziło o to właśnie że zrobiłeś ADRy i kartę kierowcy u pracodawcy u którego miałeś jeździć ale nie jeździłeś tzn on zapłacił za to ale nie miał z Ciebie 'korzyści' tj nie jeździłeś u niego (chyba że chodzisz do działu transportu, jak to nazwałeś, u tego pracodawcy co zapłacił za te kwalifikację). A mi chodziło o to że jeśli jakiś post jest nie zrozumiały dla czytającego to niech się zapyta wprost a nie snuje jakieś teorie.

Edytowany przez Xawier, 24 lipiec 2013 - 16:21.

#13226 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 24 lipiec 2013 - 16:26

Dziewczyna na gospodarkę

Jak ktoś nie chciał do szkoły nosić teczki, to teraz jest skazany na to, by wozić beczki.

Dla innego wożenie beczki lub "firanki" to praca, o której marzy i chciałby wykonywać także, nie obrażaj. Ja na przykład, nie chciałbym pracować za biurkiem <_<
Ja skończyłem technikum mechaniczne i na świadectwie czwórki, piątki i kilka szóstek było z przedmiotów zawodowych. Nauczyciele zawodowi cały czas do końca namawiali mnie na studia, ale mnie ciągnie na "trakerke" :rolleyes:

Edytowany przez samczyk1991, 24 lipiec 2013 - 16:27.

Wieczny kawaler ;)

#13227 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 24 lipiec 2013 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę Języki znasz na " trakerke" ?? Czy tak sobie wydumałeś siedząc na WC i oglądając tuningowane ciężarówki ??

#13228 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 17:50

Dziewczyna na gospodarkę Nie nie znam, w technikum nie uczą nas języków obcych, a szkoda :(
A kto powiedział, że dostanę się jako "świeżak" na międzynarodówkę ?

Wydumałem siedząc przed laptopem na fotelu oglądając KDtrucka'a, Tkaczykowskiego, Truckmaniac'a i innych hahaha :D
Już ćwiczę w ETS 2 :D

PS.
Jak ojciec pojechał zarabiać pieniądze do Norwegii pozostawił mi produkcję roślinną, a matce hodowlę. Mając 18 lat mając szkołę na głowie i nie mając praktycznie żadnego doświadczenia. Musiałem nauczyć się wszystkiego, od orki, przez siew aż do sianokosów, wszystko sam i robiłem. Nikt mi nie pomagał, jedynie na af prosiłem o wskazówki i ojciec przez telefon doradzał co i jak. Poradziłem sobie.

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :)

Edytowany przez samczyk1991, 24 lipiec 2013 - 18:09.

Wieczny kawaler ;)

#13229 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 24 lipiec 2013 - 19:29

Dziewczyna na gospodarkę Wszędzie jak chcesz zarobić to jest ryzyko.Kto w rolnictwie nie ryzykuję ? :) Przecież każdy rolnik dobrze wie, że najpierw trzeba w coś zainwestować aby potem zbierać plony. Ja nie jestem pewny czy coś na tym zarobię, ale mam nadzieję że odbiję wyłożoną kasę i jeszcze mi trochę zostanie. A wtedy pijemy do rana szampana za 5,50 :)

#13230 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 19:35

Dziewczyna na gospodarkę Koledzy, musimy znaleźć inne miejsce (temat) na dalszą rozmowę bo fajnie się zapowiada ale zbyt daleko odeszliśmy od głównego wątku, że aż dziewuchy nam pouciekały :unsure:
Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13231 Share martynamucha

martynamucha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Lokalizacja:Niedarczów woj.mazowieckie, Wrocław woj.dolnośląskie
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, maszyny rolnicze

Napisany 24 lipiec 2013 - 19:57

Dziewczyna na gospodarkę nie przesadzaj kolego samczyku. bardzo fajnie czyta się o marzeniach i celach każdego mężczyzny z tego forum :) cieszę się, że są jeszcze mężczyźni którzy mają swoje marzenia :wub:

#13232 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:03

Dziewczyna na gospodarkę a marzenia sie spełniaja

#13233 Share martynamucha

martynamucha

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Lokalizacja:Niedarczów woj.mazowieckie, Wrocław woj.dolnośląskie
  • Zainteresowania:sport, motoryzacja, maszyny rolnicze

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:05

Dziewczyna na gospodarkę i to nawet bardzo często, trzeba tego po prostu chcieć :)

#13234 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:09

Dziewczyna na gospodarkę @martynamucha trzeba chcieć i dążyć do ich realizacji :D

#13235 Share Arturo

Arturo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:14

Dziewczyna na gospodarkę dokładnie przecież każdy ma swoje większe i mniejsze marzenia ... ^^ :wub: ale od siedzenia na Du.e nic się nie spełni ani się nie zmieni
Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

#13236 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:20

Dziewczyna na gospodarkę Żebyście wiedzieli. Blisko 12 miesięcy musiałem pracować żeby odłożyć sobie wystarczającą ilość pieniążków, a teraz mogę małymi krokami powoli realizować swój plan :)

Teraz może panie by ujawniły o czym marzą ?
Śmiało, nie krępować się :)

Edytowany przez samczyk1991, 24 lipiec 2013 - 20:21.

Wieczny kawaler ;)

#13237 Share Krisek

Krisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 264 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Komputery, Muzyka/Dj-ka

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:32

Dziewczyna na gospodarkę No dalej jak kolega pisze KOBIETY !!! ;D/ Nie krępujcie się, tylko opisujcie jakie macie marzenia te większe i te mniejsze. Jaki jest /są wasze cele w życiu??? :) chętnie poczytam ;D

Edytowany przez Krisek, 24 lipiec 2013 - 20:34.

#13238 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 20:36

Dziewczyna na gospodarkę tylko marzenia nie zawsze są realne ....

Edytowany przez Emilia91, 24 lipiec 2013 - 20:47.

#13239 Share madas_szab

madas_szab

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 21:39

Dziewczyna na gospodarkę moje marzenie to jakies 500 do 1000 ha i cudowna żona ;p narazei mam 100ha i w miarę odpowiednią kandydatkę więc jeszcze daleeekoo do celu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13240 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 23:31

Dziewczyna na gospodarkę

Widać koledzy, że macie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Przecież napisałęm: No ale trudno. Jak ktoś nie chciał do szkoły nosić teczki, to teraz jest skazany na to, by wozić beczki. Ale kolegów widzę, że nawet na ciężarówkę by nie przyjęli, bo tam myślenie jest na porządku dziennym w priorytecie, a wam widzę, że sprawia ból.

Dajesz mi do zrozumienia że jestem nie normalny i mam problem z myśleniem. Czy Ty bezczelnie mnie obrażasz?

@Xawier bardzo dobrze odebrałeś poprzednią wypowiedź. Była to krytyka jasno opisanego zajścia, żadna zgadywanka. Gdy kolega wdaniel pisał jak dużym sprytem wykazał się kilka lat temu nieuczciwie zdobywając uprawnienia ADR myślał że zaimponuje innym swoją zaradnością itp. Niestety obrał zły azymut bo nie dla każdego będzie to nie lada wyczyn a raczej porażka. Tak samo jak słowa o międzynarodówce, rozdawaniu kart, które i tak nie mają pokrycia a brzmią co najmniej jak wychwalanie się. Jest to coś pokroju ,,bzykanka na dysce'', tylko pytanie czym i przed kim się tu chwalić, komu chcieć zaimponować? Wirtualnym rolnikom?