Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34943 odpowiedzi na ten temat

#13201 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 05:02

Dziewczyna na gospodarkę Tak, Tommy zauważyłam. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 16:44
  •  

#13202 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 23 lipiec 2013 - 06:13

Dziewczyna na gospodarkę

Oj nie jest takim wyjątkiem, Chłopaki z gospodarstw przeważnie mają wysoko mierzące cele :rolleyes:

wlasnie ze chlopaki ze wsi sa ucziwe i dobre w porownaniu do mieszczuchow,,nie mierza wysoko...co najwyrzej ci malolatkowie

#13203 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 06:31

Dziewczyna na gospodarkę Mierzyć wysoko, i mieć cel w życiu to nie jest objaw nieuczciwości. To jest dobre i pozytywne.

#13204 Share nikolas29

nikolas29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1059 postów
  • Zainteresowania:gra na instrumentach muzycznych///rolnictwo

Napisany 23 lipiec 2013 - 06:40

Dziewczyna na gospodarkę juz nie jeden mierzył za wysoko

#13205 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, transport, motoryzacja, bhp, ppoż

Napisany 23 lipiec 2013 - 08:46

Dziewczyna na gospodarkę Ja za kierownicą na międzynarodówkach spędziłem trochę czasu, ale jakoś na studia trza było zarobić. Prawko zrobiłem za pieniądze unijne, bo w ramach programu EFEZ rolnicy mogli sobie zrobić C i E. Później jeszcze komplet badań - za które zapłaciła gmina, bo jestem również kierowcą w OSP, do tego kwalifikacje, ADR-y i karta kierowcy - za które zapłacił pracodawca, u którego miałem jeździć (nie ma to jak dobra organizacja i sponsorzy B) . Po studiach znalazłem inną pracę - teraz to ja rozdaję karty. Za kółko jednak ciągnie i z miłą chęcią bym zrobił sobie znowu trasę do Anglii, czy Hiszpanii, ale jako jednorazowy wypad i nie w trakcie żniw. Obecnie czasami w wolnym czasie z nudów idę do działu transportu i zawiozę jakiś zestaw na przegląd, wezmę jakąś ciężarówkę z warsztatu na testy, przywieźć nowy nabytek od dealera, albo uproszę, by mi dali ciężarówkę, by zrobić kółko po Polsce. Uprawnienia zostały, kwalifikacje jeszcze ważne, więc czemu nie korzystać...
Co do żniw - wczoraj rozpocząłem akcję "żyto". Wyjazd w pole o godz. 19 - powrót o 22,30 ;) Niech no dzisiaj jakiś sąsiad przyjdzie, że mu ciszę zakłócam, to...

#13206 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 13:18

Dziewczyna na gospodarkę A jak przyjdzie jakaś sąsiadka??

#13207 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 13:27

Dziewczyna na gospodarkę to zapytam, gdzie ciasto, że tak z pustymi rękami przychodzi. Niech idzie postawić na kawę, a ja zaraz do niej przyjdę B)

#13208 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 19:32

Dziewczyna na gospodarkę A co sąsiadkę masz samotną czy mąż w delegacji ,że na kawkę chcesz zachodzić ? Ty pewnie tak myślisz jak w piosence ... :D

#13209 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 23 lipiec 2013 - 19:41

Dziewczyna na gospodarkę Ja tam wolę luźne spotkania przy ognisku lub na grillu z pifkiem w ręce, całkiem inna rozmowa z dziewczyną niż w lokalu czy na kwaterze przy kawce ;)
Wieczny kawaler ;)

#13210 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2857 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 21:25

Dziewczyna na gospodarkę

Ja za kierownicą na międzynarodówkach spędziłem trochę czasu, ale jakoś na studia trza było zarobić. Prawko zrobiłem za pieniądze unijne, bo w ramach programu EFEZ rolnicy mogli sobie zrobić C i E. Później jeszcze komplet badań - za które zapłaciła gmina, bo jestem również kierowcą w OSP, do tego kwalifikacje, ADR-y i karta kierowcy - za które zapłacił pracodawca, u którego miałem jeździć (nie ma to jak dobra organizacja i sponsorzy B) . Po studiach znalazłem inną pracę - teraz to ja rozdaję karty. Za kółko jednak ciągnie i z miłą chęcią bym zrobił sobie znowu trasę do Anglii, czy Hiszpanii, ale jako jednorazowy wypad i nie w trakcie żniw. Obecnie czasami w wolnym czasie z nudów idę do działu transportu i zawiozę jakiś zestaw na przegląd, wezmę jakąś ciężarówkę z warsztatu na testy, przywieźć nowy nabytek od dealera, albo uproszę, by mi dali ciężarówkę, by zrobić kółko po Polsce. Uprawnienia zostały, kwalifikacje jeszcze ważne, więc czemu nie korzystać...
Co do żniw - wczoraj rozpocząłem akcję "żyto". Wyjazd w pole o godz. 19 - powrót o 22,30 ;) Niech no dzisiaj jakiś sąsiad przyjdzie, że mu ciszę zakłócam, to...

Ale rodzinę masz? I nie jesteś starym kawalerem, tzn. ,,piernikiem,, jak to stwierdzono kilka postów wyżej, przez co złym przykładem nie świecisz samczykowi?

Mówisz ADRy za które zapłacił pracodawca ponieważ miałeś jeździć u niego lecz tak się nie stało. Zabrakło mu przezorności i trochę kasy przez Ciebie stracił. Ty to jednak masz klasę.
Samczyk gdybyś szukał drogi do celu omijającej wszystkie udręki pomiń poziom zerowy jakim jest kilka tysięcy zł, zdecyduj się na krok dający większy rozgłos.
Ludzie nawet duszę spieniężą, myślą że pieniądze dadzą im moc.

Czytam, i czytam tę wypowiedź i tak sobie myślę.... czy ja k...wa śnię??????...Sama postulowałam swobodę, i tolerancję w tym dziale forum, ale bardziej żenującej wypowiedzi to chyba jeszcze w życiu nie słyszałam. Jeśli nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo błaźnisz się takimi wypowiedziami to nawet Ci to urocze zdjęcie w awatarze nie pomoże. Na nic wygląd jak w głowie sieczka.

Więc chciałaś powiedzieć że nie trzeba być geniuszem by w wypowiedziach budujących Agrofotowe autorytety, dostrzec autorytetów kompleksy?

Edytowany przez damianzbr, 23 lipiec 2013 - 21:54.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13211 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 23 lipiec 2013 - 21:50

Dziewczyna na gospodarkę

A co sąsiadkę masz samotną czy mąż w delegacji ,że na kawkę chcesz zachodzić ? Ty pewnie tak myślisz jak w piosence ... :D http://www.youtube.com/watch?v=rciKN9xxHIw

Ja to już za niedługo będę zamiast sąsiadki jednej miał sąsiadki dwie (na górce 30 m za stodołą sąsiedzi nowożeńcy budują nowy dom )

#13212 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 07:50

Dziewczyna na gospodarkę

A co sąsiadkę masz samotną czy mąż w delegacji ,że na kawkę chcesz zachodzić ? Ty pewnie tak myślisz jak w piosence ... :D http://www.youtube.com/watch?v=rciKN9xxHIw

Jedna zamężna, a druga panna ;)

Ale rodzinę masz? I nie jesteś starym kawalerem, tzn. ,,piernikiem,, jak to stwierdzono kilka postów wyżej, przez co złym przykładem nie świecisz samczykowi?

A małżeństwo, to klasztor kontemplacyjny? Gdzie jest napisane, że nie można pójść do sąsiadki na kawę i ciastko?

Mówisz ADRy za które zapłacił pracodawca ponieważ miałeś jeździć u niego lecz tak się nie stało. Zabrakło mu przezorności i trochę kasy przez Ciebie stracił. Ty to jednak masz klasę.
Samczyk gdybyś szukał drogi do celu omijającej wszystkie udręki pomiń poziom zerowy jakim jest kilka tysięcy zł, zdecyduj się na krok dający większy rozgłos.
Ludzie nawet duszę spieniężą, myślą że pieniądze dadzą im moc.

A kto ci powiedział, że stracił? Wiesz, co to są ADR-y? Wiesz, co to jest lojalka? Czytaj ze zrozumieniem, a doczytasz, że jeździłem przez 2 lata na międzynarodówkach... Gdybym nie jeździł, to musiał bym zwrócić kasę. Co do tego spieniężania duszy - też to obserwuję, ale niestety nie należę do tych osób, które uważają, że pieniądze dają szczęście, czy jak to nazwałeś "moc". Wolę mieć połowę mniej, a być codziennie w domu z rodziną, a nie gościem - raz w miesiącu przez 2 dni. Dzieci też muszą wiedzieć, że mają ojca, a nie gościa

#13213 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 08:14

Dziewczyna na gospodarkę Po części o życiu kierowcy : http://www.tekstowo....jak_chcial.html

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#13214 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 08:38

Dziewczyna na gospodarkę

A małżeństwo, to klasztor kontemplacyjny? Gdzie jest napisane, że nie można pójść do sąsiadki na kawę i ciastko?

Jak mąż kocha i szanuje żonę to nie ma potrzeby chodzić do sąsiadki na kawę i ciastko. :) Bo woli ten czas spędzić z żoną. Napisałam WOLI A NIE MUSI BO TO ZAKAZANE. Zwłaszcza jak ona samotna lub panienka. Kochający mąż kupuje ciastka, żona robi kawę i sobie te ciastka jedzą razem lub razem idą do sąsiadów w gościnę. Nie mówię że kawa i ciastko to coś złego. Ale jak jest kochające się małżeństwo, czy kochająca się para to chętnie czas spędzają razem niż u sąsiadek. To samo dotyczy żon.

#13215 Share audia3

audia3

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:mechanika samochodowa i serwisowanie maszyn rolniczych

Napisany 24 lipiec 2013 - 08:48

Dziewczyna na gospodarkę zgadzam sie z tym co napisałaś i tak byc powinno w małżenstwie , ja tam wolałbym z zonka ciacho zjesc i kawke pic niz ogladac sie za jakimis sasiadkami

#13216 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 08:51

Dziewczyna na gospodarkę

Po części o życiu kierowcy : http://www.tekstowo....jak_chcial.html

bardziej pasuje mi tu ten tekst: http://www.tekstowo....star,radio.html
baziula - jestem bardziej za tym:

lub razem idą do sąsiadów w gościnę.

A co do kupowania ciastek - wolę domowe wypieki

#13217 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 09:00

Dziewczyna na gospodarkę

zgadzam sie z tym co napisałaś i tak byc powinno w małżenstwie ,

hah to jesteś wyjątkiem, jednym z niewielu. Brawo, brawo kolego. Żeby wszyscy myśleli tak jak ty.

CHęci.... to jest zawsze najważniejsze. Dla uważnej kobiety nie liczą się słowa czy zapewnienia. Liczą się fakty. Jak ktoś mówi "kocham cię" a potem randkuje po portalach internetowych i koleżankach. To jest to osoba niegodna zaufania. Ale cóż, tacy byli, są i zawsze będą.

Edytowany przez baziula, 24 lipiec 2013 - 09:03.

#13218 Share wdaniel

wdaniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 580 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 09:34

Dziewczyna na gospodarkę A kto tu mówi o randkowaniu?

#13219 Share baziula

baziula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 539 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 10:48

Dziewczyna na gospodarkę To była uwaga ogólna. Nie odnosząca się do rozmowy czy jej uczestnikó w sposób bezpośredni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13220 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2857 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 11:54

Dziewczyna na gospodarkę

do tego kwalifikacje, ADR-y i karta kierowcy - za które zapłacił pracodawca, u którego miałem jeździć (nie ma to jak dobra organizacja i sponsorzy B) .

Ciężko wpaść w rytm zrozumienia Twoich postów. ,,U którego miałem jeździć ... nie ma to jak sponsorzy,, brzmi jak - ,,miałem ale nie jeździłem,,