Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34899 odpowiedzi na ten temat

#13121 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:21

Dziewczyna na gospodarkę

[/size]
Czemu wyrozumiałe nie mogą nikogo znaleźć?

Myślałam że Ty mi powiesz :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 01:23
  •  

#13122 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:23

Dziewczyna na gospodarkę Szczerze mówiąc, o gustach się nie dyskutuje, a sugerowanie się jedynie cielesnością podczas wyboru partnera, czy partnerki nie zwiastuje długowiecznego związku. Uroda przemija, a w głowie pozostaje, to co się miało, jeśli jest tego mało, to na długo nie wystarczy. Ot cały sekret.

#13123 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:25

Dziewczyna na gospodarkę

. Podobnie jak zastanawia mnie takie zjawisko, że facet dla jakieś tam figury, długich nóg czy biustu jest w stanie na wszystko byle by tylko z taką dziewczyną być nie patrząc że twarz ma szpetną, wystające zęby ect.... Naprawdę to ich nie razi mimo że są wzrokowcam

Na to jest prosta odpowiedź - bo w pewnym wieku, zazwyczaj młodym, myśli się zazwyczaj nie tą częścią ciała co zwykle. :P Ale po tym "kroku" zazwyczaj otwierają się oczy, tylko że jest już za późno, a nie mogą znaleźć, bo to one mają właśnie wygórowane ambicje chyba. :D

#13124 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:26

Dziewczyna na gospodarkę No dokładnie Fineasz007, uroda przemija a żyć trzeba dalej... aż do śmierci (zabrzmiało przerażająco i romantycznie zarazem, przynajmniej dla mnie)

#13125 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:28

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier, niektórzy nie mają konserwatywnych poglądów, więc różnie z tą śmiercią bywa. Jednak ja tylko w ten sposób myślę, chwilowe przygody absolutnie nie wchodzą w grę.

#13126 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:30

Dziewczyna na gospodarkę No przecież nie mówimy o chwilowych przygodach, bo też tego nie toleruję.

#13127 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:36

Dziewczyna na gospodarkę Wydaje mi się, że WodnyElf pytała/pytał w tym kontekście, czy jeśli dana kobieta przed ślubem sobie hasała beztrosko, to nie zasługuje na wiele w oczach facetach. Jeśli się mylę, to proszę o korektę. Jeśli jednak mam rację, to u mnie niestety nie przeszłoby to.

#13128 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:37

Dziewczyna na gospodarkę Chyba sami konserwatyści zostali... Gdy przyjdzie myślenie właściwą częścią ciała to czlowiek zazwyczaj budzi sie z ręką w nocniku. Hasała beztrosko czyli ile wg Ciebie Fineasz007 partnerów/partnerek to beztrosko??

Edytowany przez Xawier, 19 lipiec 2013 - 23:39.

#13129 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:41

Dziewczyna na gospodarkę Dobra chopy, daliście se po razie, teraz setka na dobitke i spać a jutro tu już ma być spokój ;)
A kolega F sobie przemyśli też co nie co i już nie będzie koleżanek obrażał.

Dobranoc :)

P.S.

Wydaje mi się, że WodnyElf pytała/pytał w tym kontekście, czy jeśli dana kobieta przed ślubem sobie hasała beztrosko, to nie zasługuje na wiele w oczach facetach. Jeśli się mylę, to proszę o korektę. Jeśli jednak mam rację, to u mnie niestety nie przeszłoby to.

Nie mam i nie miałam na myśli chwilowych przygód czy też swobodnego zmieniania partnerów w tym jednym konkretnym celu. Więc racji nie masz.

#13130 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:43

Dziewczyna na gospodarkę A co miałaś na myśli?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13131 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:45

Dziewczyna na gospodarkę @Xawier, ciężko powiedzieć, zależy czy od tak hojna była, czy z ex miłościami.

@WodnyElf, spokojny zawsze byłem i nikogo nie obrażałem, jedynie mój pogląd się różnił. Dobranoc!

Edytowany przez fineasz007, 19 lipiec 2013 - 23:46.

#13132 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:49

Dziewczyna na gospodarkę

A co miałaś na myśli?

Dobrze.
A więc takie cóś - jestem z kimś, jest miłość, uczucie, jest związek, stały można powiedzieć ect a więc się z tą osobą kocham.... Wiem dla konserwatystów nie do przyjęcia a dla mnie to po prostu rodzaj równouprawnienia z facetami.
Czyli - nie że co dzień to z innym tylko pisałam i myślałam o związkach i typowych relacjach damsko - męskich.
Jest to zrozumiałe czy coś jeszcze wytłumaczyć?

Edytowany przez WodnyElf, 19 lipiec 2013 - 23:51.

#13133 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:50

Dziewczyna na gospodarkę Jest dużo zmiennych żeby jednoznacznie określić, każdy musi sam wiedzieć jaką przeszłość partnera/partnerki jest w stanie zaakceptować. Wszystko zależy od indywidualnego podejścia, u konserwatystów nie przejdzie a liberałowie nie mają z tym problemów...

#13134 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:53

Dziewczyna na gospodarkę Nie wiem, osobiście dziwnie bym się z tym faktem czuł. Raczej bym tego nie przełknął.

#13135 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 23:57

Dziewczyna na gospodarkę

A więc takie cóś - jestem z kimś, jest miłość, uczucie, jest związek, stały można powiedzieć ect a więc się z tą osobą kocham.... Wiem dla konserwatystów nie do przyjęcia a dla mnie to po prostu rodzaj równouprawnienia z facetami.

Jeżeli kogoś kochamy, czujemy sie pewnie i bezpiecznie przy tej drugiej osobie, oboje tego chcemy to dlaczego nie mamy się kochać, to jest wtedy takie dopełnienie związku wg mnie. I chyba taki konserwatyzm religijny miałby cos przeciwko współżyciu prze ślubem, ewentualnie jakiś staroświecki konserwatysta ale czasy się zmieniają i poglądy również

Fineasz007 wybacz osobiste pytanie ale mam rozumieć że Ty i Twoja małżonka mieliście swój pierwszy raz dopiero w noc poślubną?

#13136 Share Robson123

Robson123

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 06:15

Dziewczyna na gospodarkę u ale sie rozpisaliście pół godziny trzema czytac
WodnyElf więc tak facetowi podobasz się jeśli jesteś szczupła,mądra,twarda sztuka i nie jesteś "łatwa "wiadomo o co chodzi twaz nie jest na 1 miejscu bo jak kobieta sie umaluje to wygkada jak reszta .u mnie w okolicy wszystkie kaszaloty maja swoich chłopów i rodziny a te ładne sa same wiesz dlaczego? bo te brały co dawano i są teraz szczęśliwe a paniusie przebierały bo ten gruby bo ten niski ten ma coś tam

taka prawda

Edytowany przez Robson123, 20 lipiec 2013 - 06:16.

#13137 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 07:01

Dziewczyna na gospodarkę

@Meg5, nie uwierzysz, ale w życiowych wyborach naprawdę rzadko. :)

To Ci czas pokaże ,czy faktycznie wybory były trafne ...Podziwiam Twoją pewność siebie ;)

Po ślubie tylko cmok :blink: a ta reszta to kiedy? :P

Mat z taką z ''wysokimi standardami moralnymi ''to chyba nigdy :D
...i cię nie dopuszczę ,aż do śmierci .... :lol: :wacko:

Nie wiem, osobiście dziwnie bym się z tym faktem czuł. Raczej bym tego nie przełknął.

To trzymaj się swojej kobiety zębami ,bo jak nie daj Boże Cię zostawi w pewnym wieku ,to już raczej zawsze będziesz się ''dziwnie'' czuł . No chyba ,że trafi Ci się znowu funkiel nówka ,ale i tak pewnie ,to nic nie da ,bo Ty już będziesz z odzysku . Nie będziesz miała prawa ponownie się zakochać ,bo tak to sobie wpajasz .
Jakie Ty wiedziesz trudne życie .Poważnie, to pisze nie w ironii... :mellow:

Edytowany przez Meg5, 20 lipiec 2013 - 07:03.

#13138 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 07:28

Dziewczyna na gospodarkę No ale żeście piany nabili :D .
Cel tego tematu jest prosty a mianowicie znalezienie sobie partnera/ki . a nie rozwiązywanie socjologiczno- psychologicznych problemów rolników czy całego tego swiata. po co wszystko sobie komplikujecie? Wydaje sie ze niektórzy próbują byc fajni na siłę i średniio im to wychodzi.
Krótki post typu" jestem rolnikiem/rolniczką i szukam partnera do wspólnego życia " przechodzi bez echa a jeśli juz to jest posądzany o zamieszczanie ogłoszeń matrymonialnych.
Niektórzy chyba tylko lubią pisac o problemie a nie go rozwiazać. Są tutaj chłopaki i nawet sporo dziewczyn wiec umawiajcie się poznajcie sie, a nie stroszycie piórka kto dłuższy i mądrzejszy post napisze. A juz jaki to ja jestem mądry i super jeśli znajdę u kogos błąd ortograficzny czy jakies przejezyczenie. ;[ .
Najprostsze rozwiązania sa najlepsze i nie kąplikujcie tego.

#13139 Share WodnyElf

WodnyElf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 09:33

Dziewczyna na gospodarkę Szefie "komplikujcie" się piszę :P ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13140 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2013 - 09:55

Dziewczyna na gospodarkę

Mat z taką z ''wysokimi standardami moralnymi ''to chyba nigdy :D
...i cię nie dopuszczę ,aż do śmierci .... :lol: :wacko:

To po co wtedy jej chłop? niech zaszyje sobie nitką i zawiąże na kokardkę. :D

Dobrze.
Czyli - nie że co dzień to z innym tylko pisałam i myślałam o związkach i typowych relacjach damsko - męskich.
Jest to zrozumiałe czy coś jeszcze wytłumaczyć?

Jest do przyjęcia, ale jedno ale, byle ta miłość co tydzień nie była do innego. :P
A i Elfie Dodany obrazekokreśl się dokładnie jakiej Jesteś płci :P bo Kolega F nie jest pewny jak się zwracać :D