Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziewczyna na gospodarkę

34943 odpowiedzi na ten temat

#13021 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:33

Dziewczyna na gospodarkę

@MAT912, nie prowokuje Cię, tylko nie rozumiem dlaczego wyłamanie się z szeregu niesie w moją stronę jakąś patologiczną falę nienawiści.

Podaj cytat postu gdzie patologicznie zieje nienawiścią z mojej strony względem Twojej osoby, lub zakończ ze mną tą bezsensowną konwersację.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziewczyna na gospodarkę Dzisiaj, 17:04
  •  

#13022 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:38

Dziewczyna na gospodarkę Emilia.
Olej go całkowicie. Nie prowokuj go, a może odpuści ;)
Wieczny kawaler ;)

#13023 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:41

Dziewczyna na gospodarkę Wiem wiem :D a tak się ciekawie robiło - ale dobrze posłucham Cię

#13024 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:43

Dziewczyna na gospodarkę

Ale ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Prowadziliśmy ciekawą dyskusję, ale Ty musiałeś wtrącić swoje 3 grosze i wszystko spier...
Narobiłeś tylko kwasu, daj nam spokój człowieku.
Co do raportów, jak jesteś konfident to raportuj ;)

Ja się nie wpier... nachalnie tam gdzie mnie nie chcą ;)

@samczyk1991, miałem inny pogląd na sprawę i według mnie niczego nie zepsułem, a już na pewno niechciany się nie wepchałem. Nie wiem od kiedy bycie w opozycji jest gorsze. Każdy ma prawo powiedzieć co chce. Na chwilę obecną większość krzyczy, abym sobie poszedł, a nawet nikt nie podjął próby konfrontacji na argumenty.
Nie wiem od kiedy raportowanie rażących uchybień jest konfidencją? Niezrozumiałe podejście wyniesione z czasów PRL.

@Emilia91, widzisz ja jedno, Ty drugie. Tam było jedynie zwyczajne porównanie, abyś uświadomiła sobie pewne zależności, a Ty przełożyłaś na swoją błędną interpretację. Poza tym nie lubię być obiektem zainteresowań, jednak nie muszę się o to prosić. Moja sprzeczność z opiniami innych wywołuję taką reakcję.

@KRISTOFORn, delikatnie przesadziłem z tym, co zacytowałeś. Chodziło mi bardziej, że w tych zarzutach w moją stronę jest więcej "idź stąd", które niczego nie wnoszą i można to odebrać jaką zwyczajną nienawiść niż zdrowych argumentów.

@MAT912, nie napisałem, że Ty do mnie ziejesz, a ogół. Część odpowiedzi na swoje pytanie znajdziesz w odnośniku do KRISTOFORn.

Edytowany przez fineasz007, 19 lipiec 2013 - 17:44.

#13025 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:46

Dziewczyna na gospodarkę Wytykałeś posty mało związane z tematem, a sam robisz jedno wielkie OT. Co z tematem mają Twoje ostatnie wypowiedzi ?
Wieczny kawaler ;)

#13026 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę @samczyk1991, polecam dowiedzieć się od czego się zaczęło, a potem próbować rozmawiać.

#13027 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:49

Dziewczyna na gospodarkę Jak już prędzej napisałam po mnie to spływa.. Pisz co chcesz ale jak już trafisz w coś czego nienawidzę to będę o tym pisać ( bezpodstawne porównywanie i ocenianie - to jest coś czego nienawidzę. Tym bardziej jak się nie zna drugiej osoby. ) Ale to tylko moje zdanie

#13028 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 17:53

Dziewczyna na gospodarkę

@samczyk1991, polecam dowiedzieć się od czego się zaczęło, a potem próbować rozmawiać.

Poddaje się. Wygrałeś :(

Jak coś ciekawego poruszycie to chętnie powrócę do dyskusji :)
Wieczny kawaler ;)

#13029 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:00

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, na swoją reputację pracujemy cały czas. To że dzisiaj uważacie mnie za upartego gnoja, to nie znaczy, że za jakiś czas nie porozmawiamy w przyjaznej atmosferze. Coś na ten temat powinni wiedzieć dwaj moderatorzy, którzy zabrali głos w tej sprawie. Jeszcze jakieś 100 postów przed pisaliśmy zupełnie w innej atmosferze.

#13030 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:09

Dziewczyna na gospodarkę A czy ja uważam cię za gnojka no przepraszam bardzo... Czy ja coś takiego napisała nie więc może troszkę się opanuj z tym - ponoć można tu swoje zdanie napisać i każdy kto się z tobą nie zgadza pisze każdy stara się z kultura jak to cały czas zaznaczasz.. Ja napisałam z czym się nie zgadzam bo trafiłeś w coś czego nienawidzę - a najważniejsze ja się hamuje i to bardzo bo nie znam Cię i nie będę Cię oceniać nie mi to jest dane.. Staram się nikogo nie oceniać.. A jak bardzo przeszkadza to moje pytanie co zadałam dużo prędzej proszę niech zostanie usunięte.. Tylko ze jak faceci tu piszą że szukają kobiety na gospodarkę to nikt nic nie pisze tylko jak KOBIETA napisze to wielkie halo jest.....

Bo niby się nie szanuje...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13031 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:24

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, nigdzie nie napisałem, że Ty mnie masz za gnojka. Więc absolutnie nikogo się o to nie czepiam. Sam wysnułem takie przypuszczenia, więc mogę mieć o to jedynie pretensje do siebie.
Poza tym zauważ jak bardzo sprzeczną osobą jesteś, z jednej strony uważasz, że spływa po Tobie moje zdanie, a teraz chcesz, aby ktoś usunął Twoją wcześniejszą wypowiedź. Dla mnie nie musisz tego robić, tylko czasami w młodym wieku robi się masę głupstw, a jak chce się tworzyć coś poważnego, to one przekreślają nieraz wymarzoną przyszłość. Twój przyszły wyśniony partner, ten wymarzony ideał, po zetknięciu się z taką informacją może nie zechcieć dalej brnąć. Nie miałabyś wyrzutów do siebie, gdyby przez takie głupstwo uciekłaby Ci największa miłość?

Co do samego oceniania, to nie ma się wzbraniać. Ocenić można od pierwszego wyrazu, od samego pojawienia się danej osoby. Zależy co oceniamy i jak się do tego przykładamy.

#13032 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:38

Dziewczyna na gospodarkę Nie dzięki nie będę oceniać.. Po mnie spływa masz rację ale Tobie widocznie przeszkadza..A co w tym złego że zadałam to pytanie. Ponoć kto pytanie nie błądzi.. Wiesz nie mam wymarzonego ideału - bo one nie istnieją.. Każdy ma wady jak i zalety albo się zgadzamy na czyjeś wady albo nie.. Może jestem młoda ale nie głupia wiem co należy robić a jak by nie było każdy popełnia w życiu błędy - człowiek cały czas się uczy..

Każdy chce być w życiu szczęśliwy a w jaki sposób do tego dąży to chyba indywidualna sprawa tak mi się wydaje.

#13033 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:51

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, pozornie masz racje, tylko po co umyślnie popełniać błędy?

#13034 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:55

Dziewczyna na gospodarkę Ale nie zawsze się tak da że nie popełnimy błędu.. Nieraz chyba lepiej popełnić błąd i wiedzieć na przyszłość czego nie powinno się robić.. Taka kolej rzeczy - a jak by nie było nie ma na świecie ideałów. Choć by nie wiem jak człowiek się starał zawsze się popełni błąd

Tak samo są i wzloty i upadki.. Jak człowiek upadnie musi się wziąć w garść i się podnieść udowodnić sobie że potrafi coś zrobić..

#13035 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 18:58

Dziewczyna na gospodarkę Kolego fineasz007 :) Powiedz mi tak szczerze ...Nie męczy Cię ta cała etykieta ,te zasady itp? Chłopie wyluzuj ,bo zwariujesz na starość i zaczniesz jako starszy pan jeść rękoma ,pić z gwinta ,gdzieś mieć słowo ''przepraszam '' itp.. Takie ścisłe zasady ,morały w młodym wieku ? Ja szanuje ludzi mądrych ,kulturalnych ,ale bez przesady ,daj sobie czasem ''wolne '' ,bo to może chorobą się skończyć . ;)

#13036 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 19:05

Dziewczyna na gospodarkę Ja nie chcę się z nikim tu kłócić czy kogoś oceniać a w najgorszym przypadku obrażać nie po to się tu zarejestrowałam i chyba nie tylko ja.. Każdy chce tu popisać na luzie no w końcu robimy w jednej branży.

#13037 Share fineasz007

fineasz007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 19:14

Dziewczyna na gospodarkę @Emilia91, powiem Ci jak ja nabrałem takiego doświadczenia życiowego w prostej lekcji. Mając raptem 15 lat na lekcji nauczycielka poruszyła kwestię przyszłości. Właściwie naszych związków, oczywiście spora część osób od razu zaczęła, że partner musi być ładny, bo seks i te sprawy. Więc ona stoickim spokojem powiedziała, że teraz tak myślimy, ale jak już naprawdę zechcemy założyć rodzinę, to będziemy szukali osoby czystej, która nie współżyła jeszcze. Sporo lat już minęło od tamtego czasu, a ja po tej lekcji postanowiłem stronić od wszelkich "złych rzeczy". Okazuje się, że na swojej drodze spotkałem dziewczynę o podobnych poglądach. Jesteśmy razem, planujemy ślub, a te wszystkie wyrzeczenia pozwolą nam kształtować nasze pociechy na bardzo wartościowe osoby. Będziemy mogli ich uczyć na własnym przykładzie. Czy to nie jest piękne? Oczywiście nie tylko o zachowanie czystości chodzi, ale także o to, że staramy się nauczyć dużo rzeczy związanych z kulturą, mamy własne zainteresowania. Po prostu kształcimy się, aby kiedyś to wszystko oddać naszym dzieciakom. Jeśli swój okres młodzieńczych lat się zmarnotrawi, to nie można wtedy od dzieci wymagać, tego czego samemu się nie potrafiło zrobić.

@Meg5, cały czas jestem wyluzowany. Mnie to nie przeszkadza, absolutnie nie i uwierz mi, że mimo tej sztywnej z pozoru atmosfery, to jest ona bardzo ciepła i przyjazna, tylko czasami trzeba spojrzeć na to z innej perspektywy. Nie można uciekać od rozmowy, nawet dyskusji, bo to tchórzostwo.

#13038 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 651 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 19:18

Dziewczyna na gospodarkę Kolega chyba za bardzo do siebie wziął te wszystkie zasady z "ą ę" na czele. Chyba za bardzo się starasz być ideałem. Bycie ideałem same w sobie nie jest złe. Złe jest natomiast jeśli chce się być świętszym od Papieża. Źle jest również jeżeli udajemy takich świętych a jak nikt nie widzi to pokazujemy rogi. Ideałem trzeba być przede wszystkim dla samego siebie. Fineasz007 dostrzegam w Twoich wypowiedziach pewien styl który jest bliski mojemu aczkolwiek ja nie staram się za wszelką cenę bronic swojego zdania tj. ja mam swoje zdanie ktoś inny ma swoje i dla mnie kończy się temat. Oczywiście są kwestię kiedy walczę do upadłego ale to zazwyczaj chodzi o kwestie światopoglądowe, moralne etycznie itp To czy ktoś napisze np Grażyna lat X szuka interesującego mężczyzny czy też napiszę Grażyna lat X szuka interesującego mężczyzny. posiadam gosp o wielkości ha, Dla mnie to tylko więcej informacji. Nie żenimy się /wychodzimy za mąż za ha tylko za osobę którą kochamy, której ślubujemy ... w biedzie i bogactwie (czy jakoś tak to idzie, sens wiadomo jaki jest), jeśli ktoś jest materialistą to bez znaczenia czy zobaczy ogłoszenie w którym będzie podany nasz majątek czy dowie się później od nas, tak czy siak będzie tej osobie zależało na kasie a nie na nas. Nie staraj się również walczyć ze wszystkimi. Czasami warto ugryźć się w język.

#13039 Share Meg5

Meg5

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1601 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 19:22

Dziewczyna na gospodarkę

Nie można uciekać od rozmowy, nawet dyskusji, bo to tchórzostwo.

A może właśnie dobre wychowanie ? Po co coś komuś na siłę narzucać .Daj być ludziom jacy są ,niech będą sobie niedoskonali ...W końcu ponoć całe życie się uczymy .Co zostanie na potem ,jak już teraz posiądziemy wszystko ? Życie starci barwy . ;)
Edit:
Staram się w życiu być rozsądną osobą ,ale czasem też sobie tak zaśpiewam tak dla rónowagi ... ;) http://www.youtube.com/watch?v=ckPkZLX8FMU

Edytowany przez Meg5, 19 lipiec 2013 - 19:26.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13040 Share Emilia91

Emilia91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów

Napisany 19 lipiec 2013 - 19:30

Dziewczyna na gospodarkę Może i masz rację :) ale też wiem po sobie jakie błędy zrobiłam w życiu i wiem też że ich nie popełnię.. Ja nie jestem ideałem i nie będę od nikogo wymagała że by ktoś był ideałem.Jak by nie było każdy żyje według swoich zasad..